درگاه پرداخت سیزپی امن ترین مسیر برای یک خرید مطمئن

درگاه پرداخت سیزپی امن ترین مسیر برای یک خرید مطمئن
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

قطعا همه ی شما تا کنون حداقل یکبار تجربه ی خرید اینترنتی را داشته اید. در عصری به سر می بریم که دیگر برای خرید نیازی نداریم تعداد زیادی مرکز خرید را زیر پا بگذاریم تا به خریدی مطلوب دست پیدا کنیم. خرید اینترنتی از آنلاین شاپ ها راه را برای خریدی لذت بخش هموار کرده و شما تنها کافی است که انتخاب کنید چه چیزی می خواهید. با وقوع همه گیری بیماری کرونا نیز بر شدت نیاز مردم به خریدی امن به شکل اینترنتی افزوده شده است؛ دولت ها نیز از این کار در جهت کاهش بیماری پشتیبانی کرده اند و حالا در همه ی امور آنلاین شاپ هایی وجود دارند که در طرح ها و انواع مختلف محصولی که نیاز دارید را به شما ارائه می کنند و شما از حق انتخاب گسترده ای که دارید لذت خواهید برد.

یکی از مراحل خرید اینترنتی بعد از انتخاب محصول مورد نظر در سایت ها ورود به درگاه پرداخت است که مسیری امن و مطمئن برای هزینه ای که در ازای محصول پرداخت کنید، ایجاد می کند. درگاه پرداخت اینترنتی تنها با گرفتن یک سری اطلاعات از شماره کارت خریدار و همینطور رمز دوم و ccv2 بدون نیاز به فیش کاغذی واریزی را انجام می دهد و چرخه خرید شما را به پایان می رساند. درگاه پرداخت سیزپی یکی از چند درگاه پرداختی است که توانسته از بانک مرکزی مجوز بگیرد و با ایجاد محیطی امن و مطمئن برای خرید هموطنان به تسهیل کسب و کار مردم بپردازد. در ادامه همراه باشید تا بیشتر با این درگاه پرداخت آشنا شوید.

 

فهرست عناوین مطلب:

تاریخچه فعالیت درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی

درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی از سال 1398 توسط هلدینگ دانش بنیان پیشگامان فناوری اطلاعات شروع به فعالیت در این حوزه کرد. این درگاه با ارائه خدماتی چون درگاه پرداخت جهت وب‌سایت‌ها، ارائه لینک پرداخت شخصی، ارائه QR کد  پرداخت، امکان گزارش‌گیری لحظه‌ای از تراکنش‌ها در امنیت پرداخت بسیار موفق عمل کرده است. این درگاه پرداخت در این زمینه توانسته افتخاراتی نیز کسب کند که شامل دریافت تندیس برگزیده برنزین جشنواره کارآفرینان برتر، برگزیده جشنواره مدیران برتر فناوری اطلاعات (فاب) ۱۳۹۷است.

درگاه پرداخت سیزپی دارای تفاوت های بزرگی با سایر درگاه های اینترنتی نیز هست. این درگاه خدمات ارزنده ای به صاحبان فروشگاهی که از این درگاه پرداخت استفاده کنند ارائه می دهد و امکان داشتن درگاه پرداخت اختصاصی با نام و لوگوی تجاری فروشگاه را در اختیار مشتریان قرار می دهد. بخشی از فعالیت این درگاه در زمینه گزارشات تراکنش هاست که کامل ترین گزارش ها را ارائه میدهد که با فیلترهای گوناگون به کمک واحد های مختلف فروش، مالی و حسابداری و مدیریت می آید و دید بازتری راجع به میزان فروش و عملکرد کسب و کار در اختیار مدیریت قرار می دهد. نمودارهای فروش و تراکنش نیز در یک نگاه گویای وضعیت عملکرد کسب و کارها خواهد بود. مزیت دیگر سیزپی امکان کسب درآمد است یعنی با معرفی یک مشتری می توانید تا مادامی که فرد از درگاه پرداخت سیزپی استفاده می کند درآمد خود را داشته باشید. در کنار این ها درگاه سیزپی دارای کیف پول الکترونیک بوده و با استفاده از این کیف پول می توانید نسبت به مدیریت و تعیین نوع تسویه حساب تراکنش ها اقدام کنید اگر به دنبال مدیریت شخصی تسویه ها هستید به کمک کیف پول هر زمان از شبانه روز مبلغ مورد نیاز را برداشت کنید.

مزایای استفاده از درگاه پرداخت سیزپی

مزایای استفاده از درگاه پرداخت سیزپی

 1. تیم پشتیبانی سیزپی از ابتدای کار همواره در کنار پذیرنده درگاه پرداخت خواهد بود و با در نظر گرفتن کوچکترین و بزرگترین کسب و کارها، برای هر کدام راه حل ویژه ای ارائه کرده است. پس، از پشتیبانی این سایت اطمینان خاطر داشته باشید.
 2. در سیزپی برای استفاده از خدمات درگاه پرداخت اینترنتی نیاز به یک شماره حساب و شماره شبای مربوط به آن حساب دارید که محدودیتی در انتخاب بانک وجود ندارد و شما می توانید از هر بانکی در ارائه خدمات خود استفاده کنید. البته توجه داشته باشید که بانک یا موسسه مالی مورد استفاده باید دارای مجوز فعالیت از بانک مرکزی بوده و به شبکه شتاب نیز متصل باشد.
 3. تایید اطلاعات شما در هنگام ثبت نام درصورت کامل بودن اطلاعات، در کمتر از 6 ساعت انجام خواهد شد و برای ثبت نام هزینه ای دریافت نمی شود.
 4. کارمزد دریافتی سیزپی پایین‌ترین نرخ کارمزد در شبکه پرداخت کشور است.
 5. جهت ارسال پیامک از سیزپی هیچگونه هزینه ای از دریافت کننده و پرداخت کننده وجه کسر نمی شود.
 6. در سیزپی پروتکل امنیتی HTTPS تمام محتوای مورد استفاده را رمزنگاری می‌کند و تمام اطلاعات مجاز شما بصورت رمزنگاری شده در دیتابیس‌های سیزپی ذخیره می‌شوند. تمام اطلاعات دریافت‌شده از کاربران نزد سیزپی محفوظ است و تنها در صورت دریافت دستور از مراجع قضایی (دادستانی و فتا) در اختیار آنها قرار داده می‌شود.
 7. یکی از مهمترین مزیت های سیزپی این است که برای تسهیل فرایند پرداخت اینترنتی کسب و کارها، امکان ساخت لینک پرداخت برای صاحبان کسب و کار در شبکه های اجتماعی وجود دارد.
 8. امکان اضافه کردن چند حساب در درگاه نیز وجود دارد.

راه های دریافت درگاه پرداخت سیزپی

تا اینجا با خدمات درگاه پرداخت سیزپی آشنا شدیم اما حالا باید گفت چگونه می توان برای  ساخت درگاه پرداخت سیزپی اقدام کرد؟  از آنجایی که سیزپی تمام فعالیت های خود را در جهت راحتی مشتریان چیده است این کار نیز بسیار ساده و مختصر بوده و از طریق ثبت نام غیرحضوری امکان پذیر می باشد. برای این کار باید به سایت درگاه پرداخت سیزپی مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام و تکمیل اطلاعات اقدام کرد. برای این کار باید احراز هویت و گرفتن تاییدیه سیزپی را انجام داد تا درگاه فعال شود. تمامی این روند در کمتر  از 24 ساعت انجام خواهد شد. در ادامه به شناسایی مرحله به مرحله این ثبت نام می پردازیم:

در مرحله اول جهت دریافت درگاه پرداخت اینترنتی  با مراجعه به وب سایت سیزپی، ثبت نام را انجام داده و وارد پنل کاربری می شویم.

مرحله دوم نوبت به تکمیل اطلاعات می رسد که شامل ثبت کامل اطلاعات شناسنامه ای، اطلاعات موقعیتی، تصویر مدارک لازم، شماره حساب و آدرس وب سایت می باشد.

در مرحله سوم پس از بررسی اطلاعات توسط کارشناسان سیزپی و در صورت تایید آن ، یک پیامک حاوی تایید اطلاعات ارسال می شود . با دانلود مستندات فنی از داخل پنل کاربری می توانید درگاه خود را راه اندازی کنید.کل فرآیند در کمتر از 24 ساعت انجام شده و درگاه پرداخت فعال میشود.

راه های دریافت درگاه پرداخت سیزپی

سخن پایانی

از نکاتی که درگاه سیزپی را متفاوت از دیگر درگاه های اینترنتی می کند این است که درگاه پرداخت اینترنتی سیزپی از اختلال درگاه پیشگیری می کند و حفظ و نگهداری مشتری را میسر می سازد؛ چرا که تجربه یک تراکنش ناموفق و برخوردن به خطاهای متعدد باعث ترک سایت شما خواهد شد. همین طور تیم توسعه بازار در کنار پذیرنده بوده و فراخور نیاز پذیرنده اصلاحاتی را در درگاه پرداخت، لینک پرداخت یا گزارش تسویه اعمال می کند. پرداخت ها در سیزپی از فیلترهای متعددی عبور می کند و سیستم هوشمند بررسی تراکنش ها نسبت به شناسایی تراکنش های مشکوک اقدام می کند. پس می توان گفت سیزپی یکی از امن ترین درگاه هایی است که توانسته با کسب مجوز از شاپرک بدون هیچ گونه اختلال و بی نظمی به مشتریان خود پیوسته خدمات ارائه دهد.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 755.8 میلیون دلار
  No Time to Die
  اکران: 08 اکتبر 2021
 • 469 میلیون دلار
  Venom
  اکران: 01 اکتبر 2021
 • 373 میلیون دلار
  Dune
  اکران: 22 اکتبر 2021
 • 368 میلیون دلار
  Eternals
  اکران: 05 نوامبر 2021
 • 115.5 میلیون دلار
  GhostBusters
  اکران: 19 نوامبر 2021
 • 69.8 میلیون دلار
  Encanto
  اکران: 24 نوامبر 2021
 • 43 میلیون دلار
  Clifford the Big Red Dog
  اکران: 10 نوامبر 2021
 • 34.9 میلیون دلار
  The House of Gucci
  اکران: 24 نوامبر 2021
 • 25.8 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 مهر 1400
 • 12 میلیارد تومان
  گشت ارشاد ۳
  اکران: 26 آبان 1400
 • 8.3 میلیارد تومان
  قهرمان
  اکران: 05 آبان 1400
 • 8.27 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 3.4 میلیارد تومان
  درخت گردو
  اکران: 10 اسفند 1400
 • 1.6 میلیارد تومان
  منصور
  اکران: 19 آبان 1400
 • 1.51 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 982 میلیون تومان
  تک خال
  اکران: 27 فروردین 1400
 • 771 میلیون تومان
  آتابای
  اکران: 03 آذر 1400
plaza-ads