بهترین ربات قرعه کشی اینستاگرام

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در حال حاضر اینستاگرام یکی از بهترین راه‌های کسب درآمد و جذب مخاطب در میان شبکه‌های اجتماعی است. از آنجایی که بیشتر کابران به فعالیت‌هایی مثل برنده شدن در قرعه کشی اینستاگرام  و گرفتن جایزه‌ علاقمند هستند حداقل یکبار در مسابقات اینستاگرامی شرکت می کنند.

تمام صفحات اینستاگرامی که علاقمند به جذب مخاطب بیشتر هستند باید با انواع روش‌های انتخاب برنده و نحوه قرعه کشی مسابقه اینستاگرامی آشنا شوند . در ادامه این آموزش همراه ما باشید.

فهرست عناوین مطلب:

مزایای برگزاری مسابقه اینستاگرامی

 1.   برگزاری مسابقه اینستاگرامی به جذب و افزایش فالوور واقعی کمک شایانی می‌کند.
 2.   مسابقات اینستاگرامی علاوه بر آشنا کردن افراد جدید با پیج، به تعامل بیشتر با کاربران نیز می انجامد که افزایش تعامل احتمال قرار گرفتن پست شما در اکسپلور اینستاگرام را چندین برابر خواهد کرد.

اکنون که با مزیت مسابقات آشنا شدید بهتر از قبل از طراحی و برگزاری مسابقه در اینستاگرام با روش های مختلف قرعه کشی اینستاگرام آشنا شوید:

 

ربات قرعه کشی اینستاگرام

ربات قرعه کشی اینستاگرام که توسط سایت مارکتینگ 98 برای مسابقات اینستاگرام طراحی شده است امکان دانلود و استخراج کامنت های اینستاگرام در اکسل را بر اساس بیشترین تگ یا کامنت برای کاربران و مدیران پیج های اینستاگرامی امکان پذیر می کند.

برای استفاده از این سایت کافیه لینک پست مسابقه را در برنامه قرعه کشی وارد کرده و با یک کلیک انتخاب برنده را به صورت آنلاین انجام دهید و در استوری خود منتشر کنید.

 

قرعه کشی اینستاگرام با اکسل

قرعه کشی اینستاگرام با اکسل یکی از روش های قرعه کشی رایگان در اینستاگرام است برای قرعه کشی اینستاگرام با اکسل ابتدا باید خروجی اکسل از کامنت های اینستاگرام را دانلود کرده و سپس لیست کاربران را در فایل مربوط به قرعه کشی وارد کرده و انتخاب برنده را انجام دهید

قرعه کشی اینستاگرام با اکسل

البته می تونید اینکار را با سایت قرعه کشی مارکتینگ 98 ، آنلاین انجام دهیدکه  تمام مراحل خودکار انجام می شود.

 

بهترین روش های قرعه کشی در اینستاگرام

قرعه کشی بین فالوورهای اینستاگرام

مسابقه اینستاگرامی برای افزایش فالوور بهترین روش جذب فالوور واقعی در اینستاگرام است به جای شرکت در مسابقات اسپانسری حتما مسابقه را در پیج اینستاگرام خودتان برگزار کنید و برای تبلیغ مسابقه از یک اینفلوئنسر و بلاگر استفاده کنید بعد از پایان مسابقه می توانید با برنامه قرعه کشی مارکتینگ 98 به راحتی لیست فالوورها را دانلود کرده و قرعه کشی بین فالوورها را آنلاین برگزار کنید.

 

قرعه کشی لایک اینستاگرام

این روش در برنامه اجرای قرعه کشی مستقیما بر روی لایک‌های پست متمرکز شده و به صورت رندوم از بین کاربرانی که پست مسابقه را لایک کرده‌اند، برنده یا برنده‌ها را مشخص می‌کند.

 

قرعه کشی بین کامنت‌های اینستاگرام

در این روش ابزار مورد استفاده تنها روی کامنت پست مسابقه ای مدیر پیج متمرکز می‌شود و به صورت کاملا تصادفی از بین کاربرانی که در زیر پست مورد نظر مدیر صفحه  کامنت گذاشته‌اند برندگان مسابقه را انتخاب می‌کند. این روش متداول ترین روش قرعه کشی در اینستاگرام است.

 

قرعه کشی کامنت و لایک یا روش ترکیبی

سایت قرعه کشی اینستاگرام

قرعه کشی بین کامنت ها  , لایک ها و فالوورهای اینستاگرام انجام می شود در واقع کاربر باید پست را لایک و دوستان خود را تگ کرده و پیج مسابقه را هم فالو کرده باشد یعنی هر 3 شرط را رعایت کرد باشد تا وارد مرحله قرعه کشی شوند تمامی بررسی ها خودکار توسط سایت قرعه کشی اینستاگرام انجام خواهند شد.

 

قرعه کشی استوری‌ اینستاگرام

در این روش با استفاده از گزینه‌هایی که در بخش استوری اینستاگرام وجود دارد از جمله Ask me a question و یا سایر استیکرها و همچنین از طریق درخواست از مخاطب برای استوری و منشن کردن پست مورد نظر، مدیر از بین کسانی که صفحه مسابقه را در صفحه خود استوری و منشن کرده اند قرعه کشی را انجام داده و برنده را مشخص می کنند.

و در آخر باید گفت با برگزاری مسابقات اینستاگرامی علاوه بر جذب مخاطب به جلب اعتماد و ایجاد علاقه در مخاطب نیز کمک شایانی می‌شود. امید است مطالب بالا در روند صعودی افزایش مخاطبان و افزایش درآمد شما از اینستاگرام تاثیرگذار باشد.

در صورت نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با برگزاری مسابقه در اینستاگرام می توانید به سایت مارکتینگ 98 مراجعه کنید و با کارشناسان مارکتینگ 98 در تماس باشید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.691 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 241 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 105 میلیون دلار
  The Kings Man
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 84 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 58 میلیون دلار
  West Side Story
  اکران: 10 دسامبر 2021
 • 23 میلیون دلار
  American Underdog
  اکران: 25 دسامبر 2021
 • 16 میلیون دلار
  The 355
  اکران: 07 ژانویه 2022
 • 16 میلیون دلار
  Licorice Pizza
  اکران: 25 دسامبر 2021