شرایط ارسال و تحویل کالا

فروشگاه اینترنتی پلازا با ایجاد فضایی آسان و دسترسی ساده به انواع محصولات، سعی نموده است فرآیند خرید را به بهترین شکل ممکن برای شما فراهم نماید. اما در کنار این موضوع، با ارائه شیوه های مناسب توزیع سفارشات، تلاش می‌نماید کلیه کالاهای خریداری شده شما مشتریان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت تحویل دهد. در حال حاضر سفارشات طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود:

روزهای تعطیل در سال 1399 که فروشگاه پلازا به طور کامل تعطیل می باشد به شرح زیر است:

۱ فروردین

۱۳ فروردین

- ۱۴ خرداد

- ۸ شهریور (تاسوعا)

- ۹ شهریور (عاشورا)

۱۷ مهر (اربعین)

۲۵ مهر (رحلت حضرت رسول اکرم)

- ۲۲ بهمن

توجه:

 1- روزهای کاری فروشگاه از شنبه تا چهارشنبه، از ساعت 8 تا ساعت 20 و پنج شنبه ها، از ساعت 8 تا ساعت 19 می باشد.

 2- پشتیبانی فروشگاه هم روزه، از ساعت 8 تا ساعت 23 از طریق شماره 62967000-021 پاسخگو مشتریان محترم می باشد.

استان تهران

سفارشات در شهر تهران مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می کنند، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای کاری هفته وجود دارد. سفارشاتی که بعد از ساعت کاری ثبت شود در روز بعد تحویل داده خواهند شد.

استان گیلان

سفارشاتی که تا ساعت 12 روز‌های کاری شنبه الی چهارشنبه بر روی سایت ثبت نهایی شوند، تا 24 ساعت پس از سفارش به دست مشتریان خواهد رسید. سفارشاتی که بعد از ساعت 12 و یا در روزهای پنج شنبه و جمعه، تعطیلات رسمی کشور ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد از آن رسیدگی و ارسال خواهند شد.

سایر استانها

سفارشات در سایر شهرها از طریق پست و یا تیپاکس به انتخاب شما ارسال می شود.

تمام سفارش هایی که تا ساعت 12 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، همان روز کاری آماده شده و تحویل پست داده می شود. سفارش‌هایی که بعد از ساعت 12 و یا روزهای پنج شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد ارسال خواهد شد. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست ، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 1 تا 3 روز کاری خواهد بود.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید با کد رهگیری که به شما اعلام می شود، مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://newtracking.post.ir

ارسال رایگان، برای سفارش بالای 200 هزار تومان

فروشگاه پلازا با این باور که ایرانی شایسته بهترین‌هاست، در تلاش است تا بهترین محصولات را با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه در اختیار مشتریان خود قرار دهد. در همین راستا، سیستم تحویل رایگان برای خریدهای بالای 200 هزار تومان در نظر گرفته تا کاربران با کمترین دغدغه به خریدی آسان و مطمئن بپردازند.

• سفارشات بیش از 30 میلیون ریال باید از طریق کارت به کارت، واریز و یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

⦁ سفارشاتی که پس از ساعت 12 روزهای کاری، پنج شنبه یا جمعه و روزهای تعطیل رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهند شد.

⦁ در روزهای عادی، سفارشات طبق روش‌های بالا ارسال خواهند شد؛ مگر در شرایط ویژه جشنواره‌ها یا روزها و ماه‌های شلوغ، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های بالا صورت نگیرد.

تحویل کالا

⦁ در زمان تحویل کالا حتما در محل تحویل حضور داشته باشید.  

• تحویل گیرنده سفارش، حتما باید کارت شناسایی معتبر (کارت ملی) به همراه داشته باشد.

⦁ اکیداً توصیه می شود در هنگام تحویل، تعداد اقلام سفارش داده شده را با فاکتور در حضور همکاران پلازا چک کنید و از سلامت فیزیکی و ظاهری محصولات اطمینان حاصل کنید. در غیر این صورت طی 24 ساعت پس از تحویل از طریق شماره تلفن 62967000-021، صفحه "تماس با ما" یا از طریق گفتگو، این موارد به خدمات پس از فروش پلازا اطلاع داده شود.