دانلود فیلم جنگ ستارگان: The Rise of Skywalker ؛ بررسی، داستان و نمرات منتقدین

star wars 9 / فیلم جنگ ستارگان 9
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

فیلم جنگ ستارگان The Rise of Skywalker بالاخره منتشر شد و پایانی برای این مجموعه رقم زد. در این مطلب نگاهی به داستان، تریلر، بازیگران و بررسی و نمرات منتقدین به فیلم جنگ ستارگان خیزش اسکای واکر خواهیم داشت و لینک دانلود این فیلم را ارائه می‌دهیم.

«سفرت در حال به پایان رسیدن است.» این‌ها کلمات امپراطور پالپاتین‌اند که در طی نمایش قسمت‌هایی از فیلم جنگ ستارگان Rise of Skywalker در رویداد سالیانه دیزنی (D23) از زبان او شنیده‌ شدند. فیلم جنگ ستارگان: خیزش اسکای واکر نهمین قسمت در سری فیلم‌های جنگ ستارگان محسوب می‌شود. با این‌که می‌توانیم مخاطب کلمات امپراطور پالپاتین را ری یا کایلو رن در نظر بگیریم، شاید بهتر باشد مبحث را کمی گسترده‌تر کرده و مقصود از پایان سفر را پایان میراث اسکای‌واکر در نظر بگیریم. داستان فیلم جنگ ستارگان Rise of Skywalker دنباله‌ داستانی است که مدت‌ها پیش در سال 1997 با فیلم جنگ ستارگان: امید تازه آغاز شد. جی جی آبرامز (JJ Abrams) که قبل از این عهده‌دار کارگردانی فیلم جنگ ستارگان: نیرو بر‌می‌خیزد بود، وظیفه‌ کارگردانی قسمت نهم را داشت. وظیفه‌ای که بدون شک سخت، سنگین و چالش‌برانگیز بود.

star-wars-9 / فیلم جنگ ستارگان rise of skywalker

اولین تریلر فیلم فضایی جنگ ستارگان: خیزش اسکای‌ واکر در جشن استاروارز سال 2019 (Star Wars Celebration 2019) رونمایی شد. در این تریلر سرنخ‌هایی از بازگشت دشمنی قدیمی به مخاطبان داده شد. چگونگی بازگشت این امپراطور قدیمی که در فیلم جنگ ستارگان: بازگشت جدای شاهد مرگش بودیم (و یا تصور می‌کردیم که شاهد مرگش بودیم!) و همچنین رویارویی او با ری (قهرمان داستان) از موارد مورد سوال بود. تریلر دوم فیلم جنگ ستارگان Rise of Skywalker در رویداد D23 (رویداد سالیانه دیزنی) رونمایی شد و جزئیات بیشتری را راجع به قسمت نهم در اختیارمان گذاشت؛ همانند این‌که شمشیر ری یک لایت‌سیبر قرمز است و همچنین C3PO که او نیز چشمان قرمز دارد. حال که این فیلم منتشر شده و سه‌گانه جدید را به اتمام رسانده است، با ما باشید تا با داستان، تریلر، بازیگران و نمرات منتقدین به فیلم جنگ ستارگان خیزش اسکای‌ واکر بیشتر آشنا شده و این فیلم را دانلود کنید.

فیلم جنگ ستارگان rise of skywalker

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 


داستان فیلم سینمایی جنگ ستارگان: The Rise of Skywalker


تریلر فیلم جنگ ستارگان Rise of Skywalker نکات قابل تامل اما کمی را در مورد داستان فیلم برایمان ارائه داد. برخی از کلیدی‌ترین نکات در مورد داستان فیلم جنگ ستارگان Rise of Skywalker در جلسه‌ای خصوصی برای سهامداران دیزنی مشخص شده بود. در این جلسه افراد کمی حضور داشتند که شانس دیدن قسمت‌هایی از فیلم را قبل از همه پیدا کردند. در همین راستا یکی از سهامداران که در جلسه حضور داشت در طی یک توییت از برخی از جزئیات پرده‌برداری کرد.

فیلم جنگ ستارگان rise of skywalker

شاید بهتر باشد در ابتدا به سخنان اسکار آیزاک (Oscar Isaac) از بازیگران فیلم جنگ ستارگان Rise of Skywalker در رابطه با فیلم گوش دهیم:

یکی از نکاتی که در رابطه با فیلم می‌توانم بگویم این است که پروسه ساخت و پرداخت فیلم بیشتر از همه برای شخص خود من جذابیت داشته است؛ به خصوص به دلیل کار کردن با فردی مثل جان بویگا که در سراسر پروسه تولید توانستم رابطه خوبی با او برقرار کنم. او نخستین فردی بود که هنگام تست اولیه برای فیلم ملاقاتش کردم.

فیلم جنگ ستارگان rise of skywalker

همچنین بخوانید :

می‌توان گفت جان بویگا جزو کسانی بود که زیاد هم به مخفی ماندن اطلاعات در رابطه با داستان فیلم اهمیت نمی‌داد. در یک برهه او گفته بود که فیلم جنگ ستارگان Rise of Skywalker «سراسر جنگ» است و او در حال آمادگی برای شروع دوباره تمریناتش است. همچنین درست در ماه آپریل او آشکار کرد که در فیلم نهایی شاهد جدایی شخصیت‌های فین و ری نخواهیم بود.

من هنوز فیلمنامه مربوط به قسمت نهم را نخوانده‌ام، اما بر اساس پیامی که از طرف دیزی دریافت کرده‌ام در این فیلم هم کاراکترهایمان، یعنی فین و ری کنار هم خواهند بود.

جدانشدن فین و ری حداقل از جنبه روایی منطقی است؛ چرا که این زوج سه‌گانه مرتبط با فیلم را باهم آغاز کرده‌اند. در فیلم جنگ ستارگان آخرین جدای شاهد این بودیم که فین و ری راه‌‌های جداگانه‌ای را برای خود ترسیم کرده‌اند که البته موجب رشد شخصی‌شان شد. بنابراین در ادامه و در فیلم جنگ ستارگان Rise of Skywalker اتحاد دوباره این دو به عنوان افرادی قوی‌تر، باتجربه‌تر و البته قابل‌تر برای همکاری امری منطقی و صحیح است.

تاریخ عرضه rise of skywalker

 


تریلر فیلم جنگ ستارگان: خیزش اسکای واکر


دومین تریلر قسمت نهم سری جنگ ستارگان در 24 آگوست 2019 (2 شهریور 98) منتشر شد. این تریلر که به طور اختصاصی در رویداد سالیانه دیزنی (D23) به نمایش گذاشته شده و دو روز بعد در فضای مجازی منتشر شد، جنبه‌های جدیدی از فیلم جنگ ستارگان: خیزش اسکای واکر را برای طرفداران پروپاقرص این سری محبوب آشکار کرد. تریلر با یکسری ویدیو‌های مونتاژشده از فیلم‌های قبلی سری جنگ ستارگان شروع می‌شود. ابتدا با سه‌گانه نخست آغاز شده و سپس به سراغ پیش‌درآمدها (Prequel) و دنباله‎ها (Sequel) می‌رود. حدود ثانیه دوازدهم پس از اولین دقیقه تریلر است که برای اولین بار صحنه‌هایی از فیلم جنگ ستارگان Rise of Skywalker را می‌بینیم. صحنه آغازین این قسمت شامل پو، ری، فین، C3PO و چویی (Chewie) می‌شود که همگی در حال اکتشاف شهری جدید در سیاره بیابانی پاسانا هستند.

تیزر rise of skywalker

پس از آن با صحنه‌‌ای با حضور ژنرال لیا (General Leia) روبرو می‌شویم و سپس تصاویری از جنگجویان مقاومت باقی‌مانده (شامل X-wingها، B-wingها، ‌A-wingها و Y-wingها) همراهیمان می‌کنند که به مبارزه با ناوگانی از نابودکننده‌های ستاره می‌روند. به نظر می‌رسد نابودکننده‌ها (Destroyer) از طبقه Imperial باشند؛ یعنی متعلق به امپراطوری پالپاتین. در این نقطه این سوال مطرح می‌شود که آیا امپراطور سیث در طی این همه مدت ناوگان عظیمی از سفینه‌های جنگی را مخفی می‌کرده یا خیر که بنابر شواهد جوابمان مثبت است. در زیر می‌توانید دومین تریلر Rise of Skywalker را تماشا کنید.

همچنین بخوانید :

در قسمتی از از تریلر با شخصیت نائومی آکی، بازیگر Jannah روبرو می‌شویم که در یک سفینه (که احتمالا سفینه Falcon باشد) به همراه فین دیده می‌شود و هر دو آن‌ها سخت وحشت‌زده به نظر می‌رسند. اطلاعات زیادی از جانا نداریم؛ به غیر از آن‌که سلاح اصلی‌اش تیروکمان است. پس از این‌ها نوبت به نمایش تشعشع عظیمی می‌شود که بر یک سیاره تابیده می‌شود و C3PO را می‌بینیم که با چشمان قرمز وحشت زده‌اش در صحنه تریلر فیلم جنگ ستارگان Rise of Skywalker نمایان می‌شود. نهایتا در صحنه‌های پایانی ری و کایلو را می‌بینیم که رو در روی هم قرار گرفته‌اند.

تریلر rise of skywalker

همچنین بخوانید :

اما بازهم این همه ماجرا نیست. پایان بندی تریلر با شمشیر لایت‌سیبری همراه است که در تاریکی روشن می‌شود. این لایت‌سیبر متعلق به ری است. لایت‌سیبر قرمز ری یادآور اسلحه شخصی او در فیلم جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد و همچنین شمشیری است که زمانی توسط دارث ماول (Darth Maul) مورد استفاده قرار می‌گرفت. همین امر ما را به شک می‌اندازد: آیا ری نیز به جمع سپاهیان پالپاتین پیوسته است؟ و یا این فرضیه خیالی بیش نیست؟ و یا حتی از آن‌جایی که هر دو طرف شمشیر ری در تصویر قرمز است آیا ممکن است دیزنی در اسلحه او دستکاری کرده باشد؟

تریلر نهایی فیلم جنگ ستارگان The Rise of Skywalker هم اواخر مهر منتشر شده که وعده پایانی حماسی و دراماتیک را برای این مجموعه می‌دهد.

 


بازیگران فیلم جنگ ستارگان 9


جای تعجبی نیست که دیزی ریدلی (Daisy Ridley)، آدام درایور (Adam Driver)، جان بویگا (John Boyega) و اسکار آیزاک (Oscar Isaac) دوباره نقش‌های ری، کایلو رن، فین و پو دامرون را به ترتیب ایفا کرده‌اند چراکه شخصیت‌های اصلی داستان این سه‌گانه هستند. دامنال گلیسون (Domhnall Gleeson) و ریچارد ای گرنت (Richard E Grant) هم نقش‌های ژنرال هاکس (Hux) و پراید (Pryde) را ایفا می‌کنند. چندین بازیگر جدید و قدیمی آشنا هم در فیلم جنگ ستارگان The Rise of Skywalker حضور دارند.

بازیگران فیلم جنگ ستارگان Rise of Skywalker

طرفداران سه‌گانه اصلی از حضور لاندو کارلیسیان و بازگشت دوباره بیلی دی ویلیامز برای ایفای این نقش، خوشحال هستند. مارک همیل و آنتونی دانیلز هم نقش‌های لوک اسکای‌واکر و C-3PO را ایفا می‌کنند. کری فیشر که چند سال پیش از دنیا رفت هم در این فیلم در نقش ژنرال لیا اورگانا حضور دارد. صحنه‌های مربوط به او در فیلم استار وارز 9 با استفاده از صحنه‌های منتشر نشده Star Wars: The Force Awakens سال 2015 ایجاد شده‌اند.

بازیگران فیلم جنگ ستارگان The Rise of Skywalker

از بازیگران جدیدی که در فیلم جنگ ستارگان 2 حضور دارند، می‌توان به نائومی آکی (Naomi Ackie) در نقش جنا (Jannah) و کری راسل (Keri Russell) در نقش زوری بلیس (Zorii Bliss) اشاره کرد. سایر بازیگران این فیلم شامل لوپیتا نیونگو در نقش ماز کاناتا، کلی ماری ترن در نقش روز تیکو، بیلی لورد در نقش کانیکس و جیمی وی و جوناس سوتامو در نقش چوباکا و R2-D2 اشاره کرد.

 


دانلود فیلم جنگ ستارگان: The Rise of Skywalker


تاریخ انتشار Rise of Skywalker روز 16 دسامبر 2019 (مصادف با 25 آذر 98) بود. شاید ذکر این نکته هم خالی از لطف نباشد که تاریخ انتشار اصلی فیلم جنگ ستارگان Rise of Skywalker برای 24 مه 2019 (مصادف با 3 خرداد 98) کلید خورده بود؛ اما جدایی Colin Trevorrow کارگردان قبلی فیلم باعث شد تاریخ انتشار آن به عقب بیفتد. نسخه دیجیتال این فیلم قرار بود در 17 مارس 2020 (27 اسفند 1398) منتشر شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا، 4 روز زودتر منتشر شد. نسخه بلوری این فیلم قرار است 31 مارس (12 فروردین 1399) منتشر شود. فیلم جنگ ستارگان The Rise of Skywalker برای پخش در مهر 1399 از سرویس استریم دیزنی پلاس هم زمانبندی شده است. اگر به دنبال دانلود فیلم جنگ ستارگان 9 هستید، کیفیت WEB-DL این فیلم منتشر شده است که می‌توانید آن را با استفاده از لینک‌های زیر، دانلود کنید.

فیلم جنگ ستارگان rise of skywalker

دانلود فیلم جنگ ستارگان The Rise of Skywalker با کیفیت 1080p WEB-DL و حجم 1.09 گیگابایت

دانلود فیلم جنگ ستارگان The Rise of Skywalker با کیفیت 720p WEB-DL و حجم 1.09 گیگابایت

دانلود فیلم جنگ ستارگان The Rise of Skywalker با کیفیت 480p WEB-DL و حجم 500 مگابایت

دانلود فیلم جنگ ستارگان The Rise of Skywalker با کیفیت 1080p WEB-DL X265 و حجم 1.97 گیگابایت

دانلود فیلم جنگ ستارگان The Rise of Skywalker با کیفیت 720p WEB-DL X265 و حجم 942 مگابایت

دانلود فیلم جنگ ستارگان 9 با کیفیت عالی 1080p بلوری به زودی

دانلو زیرنویس فارسی فیلم جنگ ستارگان خیزش اسکای واکر

همچنین بخوانید :

در طی سال‌های اخیر شاهد این بوده‌ایم که فیلم‌های سری استاروارز از نظر مالی در فصل کریسمس به موفقیت‌های غیرقابل انکاری رسیده‌اند. از جمله این فیلم‌ها می‌توان به جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد، روگ‌وان: داستانی از جنگ ستارگان و جنگ ستارگان: آخرین جدای اشاره کرد که همگی در فصل تعطیلات موفقیت‌های غیرقابل انکاری برای سازندگانشان داشته‌اند. فیلم استار وارز 9 هم همین‌گونه بود و با اینکه فروش کمتری نسبت به دو فیلم قبلی داشت، ولی باز هم توانست بیش از یک میلیارد دلار فروش داشته باشد.

 


بررسی و نمرات منتقدین فیلم جنگ ستارگان Rise of Skywalker


فیلم جنگ ستارگان 9 نقدهای متفاوتی از منتقدین دریافت کرد. بیشتر آن‌ها بازیگری، صحنه‌های اکشن، موسیقی و جلوه‌های ویژه را ستودند ولی از داستان و ریتم فیلم انتقاد کردند. فیلم جنگ ستارگان 2019 در سایت راتن تومیتوز، امتیاز 52% را از 472 نقد دارد و در سایت متاکریتیک هم دارای امتیاز 54 از 60 نقد است. در ادامه می‌خواهیم نگاهی به برخی از این نقدها داشته باشیم.

 

اوون ویلسون / ورایتی: نمره 80

فیلم Rise of Skywalker برای من عالی‌ترین، احساسی‌ترین و رضایت‌بخش‌ترین ماجراجویی استاروارز از زمان‌های باشکوه Star Wars و The Empire Strikes Back تاکنون است (واقعا منظورم همین است؛ البته با توجه به 8 فیلم اخیر، دستیابی به این امر، چندان سخت نبود).

فیلم جنگ ستارگان خیزش اسکای واکر

 

جانی اولکسینسکی / نیویورک پست: نمره 75

با اینکه کارگردان این اثر یعنی جی جی آبرامز تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا کار را تمام کند و در این راه از نوستالوژی مثل یک اثر سریالی استفاده می‌کند، ولی Rise این حس را نمی‌دهد که آخرین اثر بزرگ‌ترین فرنچایز فیلم آمریکایی است. این صرفا یک فیلم استار وارز خوش‌ساخت دیگر است.

 

جیم وژوودا / IGN: نمره 70

همان‌قدر که در فیلم، عشق، علاقه و نوستالوژی را شاهد هستیم، در عین حال کاملا معلوم است که این فیلم با ترس ناامید کردن مخاطبان ساخته شده و این اضطراب، باعث اتخاذ تصمیمات عجیب در مورد داستان آن و پیش بردن نه چندان جالب آن می‌شود.

تیزر جنگ ستارگان rise of skywalker

 

نیکولاس باربر/ بی‌بی‌سی: نمره 60

احساس اصلی که این فیلم در بیننده ایجاد می‌کند، احترامی تجدیدیافته به قوه تخیل لوکاس است. فیلم Rise of Skywalker توسط افراد بااستعدادی و با عشق ساخته شده است؛ اما با وجود این، بهترین کاری که توانسته‌اند انجام دهند، ادای احترام به تمام کارهایی است که لوکاس چندین دهه قبل انجام داده است.

 

استیو روز / گاردین: نمره 60

اگر قرار است به فرنچایزی بدرود بگویید، خداحافظی‌های زیادی برای گفتن وجود دارند و نقاط داستانی مختلفی باید تکمیل شوند. این حقیقت که فیلم Rise of Skywalker می‌تواند این کار را با یک داستان نه‌چندان منسجم انجام دهد، در نوع خود یک دستاورد بزرگ محسوب می‌شود.

تاریخ عرضه rise of skywalker / تاریخ انتشار rise of skywalker / تاریخ اکران rise of skywalker

 

اریک کوهن / ایندی وایر: نمره 58

با توجه به ارائه یک پایه احساسی قوی توسط رهبر شورشیان یعنی ری (دیزی ریدلی) و میلیاردها دلار دیزنی که صرف ایجاد جلوه‌های ویژه شگفت‌انگیزی شده است، فیلم The Rise of Skywalker از هر فرصت برای افزایش ماهیت هیجان‌انگیز حماسه حاضر استفاده نمی‌کند و تمامی این موارد، نمی‌تواند هسته پوچ فیلم را پوشش دهد.

 

استفانی زکارک / تایم: نمره 40

این فینال سنگین که توسط جی جی آبرامز کارگردانی شده، برای همه است و برای هیچ‌کس نیست؛ فیلمی که گاهی سرگرم‌کننده بوده اما بیشتر اوقات، به نظر می‌رسد که مهندسی معکوس شده است تا اطمینان حاصل کند که طرفداران دوآتشه این فرنچایز را راضی نگه می‌دارد. در حالی که فیلم تلاش می‌کند تا کسی را ناراحت نکند، بیشتر شبیه یک فن‌فیکشن است تا ساخته فیلم‌سازان حرفه‌ای؛ یک بات می‌توانست فیلم جالب‌تری را تولید کند.

فیلم جنگ ستارگان خیزش اسکای واکر

در این مطلب مروری بر داستان، تریلر، بازیگران و نمرات منتقدان به فیلم جنگ ستارگان The Rise of Skywalker داشتیم و لینک دانلود آن را با شما به اشتراک گذاشتیم. بالاخره یک سه‌گانه دیگر در دنیای استاروارز با تمام پستی و بلندی‌های خود به اتمام رسید. نظر شما در رابطه با فیلم جنگ ستارگان 9 چیست؟ آیا توانست انتظارات شما را برآورد سازد؟ نظرات خود را می‌توانید از طریق بخش کامنت‌ها با ما در اختیار بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران8 دیدگاه
avatar
Bookworm
.
28 اسفند 1398، 19:41
پاسخ
0
0
من همه ای‌پی های ستار وارز رو دیدم و همیشه فکر می‌کردم بهترین کالکشنه و واقعا هم همینطوره... اره ستار وارز خوبه ول جی‌جی‌آبرامز یه لعنتی واقعیه ؛) ب عنوان ی کسی ک دیوونه جنگ ستارگان و دارک ساید عه،فکر میکردم اپیزود نهم هرطور هم باشه بازم من از جنگ ستارگان متنفر نمیشم چون همیشه شنیده بودم ک میگفتن خ مسخره و داغون بود.... نمیخوام اسپویل کنم، ولی خیلی خیلی خیلی داغون بود و بیشتر شبیه فیلم های بالیوود بود تا هالیوود. توهین نباشه ها، ولی توی همون سبک مرگ و میر میلیونی بود و خیلی هم غیر منطقی و غیر عاقلانه و بهتره بگم احمقانه بود. منظورم اینه که ما اگه هر اپیزود رو ۲.۵ ساعت درنظر بگیریم یعنی ما ۲۲ ساعت و نیم رو صرف ستار وارز کردیم ک همچین پایانی داشته باشه؟ من ک خودم خیلی پشیمونم ک دیدمش و امیدوارم زمان ب عقب برگرده و اپیزود نهم رو نبینم چون واقعا ب تمام معنا چرت بود و پیشنهاد میکنم شما هم نبینین چون حیفه انقدر متنفر بشین :)))) حیف این همه صبر و تحمل واسه اومدنش! :دی
avatar
مریم
.
17 اسفند 1398، 01:38
پاسخ
0
0
پس کی کیفیت خوبش میاد ؟مردیم
avatar
دانیال
.
15 بهمن 1398، 01:06
پاسخ
0
0
فیلم استار وار عالیه حتما ببینید
avatar
سحر
.
13 بهمن 1398، 18:06
پاسخ
0
0
مرسی که دانلود فیلم جنگ ستارگان رو گذاشتید . من از یه سایتی دانلوذ کرده بودم نصفه بود!
avatar
Solo
.
05 دی 1398، 13:31
پاسخ
0
0
کایلو میمیره ?
avatar
SORENA
.
22 بهمن 1398، 13:44
پاسخ
0
0
@Solo
بمیری الهی اسپویل گر
نمایش 3 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402