В 1win казино вас ждут захватывающие игры и щедрые бонусы. Регистрация проста, вход удобен, а промокоды помогут увеличить ваши шансы на выигрыш. source Immediate Spike

دانلود نرم افزار ساخت کارت پستال برای اندروید و iOS

نرم افزار ساخت کارت پستال
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

می‌خواهید یک کارت تبریک فوری بفرستید و وقت ندارید؟ نرم افزار ساخت کارت پستال این کار را برایتان می‌کند. برنامه‌های کارت پستال یا به عبارتی برنامه درست کردن کارت پستال می تواند یک هدیه غافلگیرکننده برای دوستانتان باشد. ما در این مطلب به معرفی

با نرم افزار ساخت کارت پستال هیچوقت دیگر ارسال کارت پستال را فراموش نمی‌کنید. بهترین اپلیکیشن‌ها و نرم‌افزارها، کارت پستال‌ها را از طرف شما ارسال می‌کنند. چه کارت پستالی برای تبریک تولد دوست و فامیل باشد، چه تبریک سال نو به مشتریانتان، این اپلیکیشن‌ها به شما اجازه ساخت کارت پستال مخصوص به خودتان را می‌دهند. چون می‌توانید از بین کارت پستال‌های آماده اپلیکیشن، کارت‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید یا به دلخواه خودتان به آن تصویر، لوگو، متن یا هر چیز دیگری اضافه کنید. حتی برخی از این اپلیکیشن‌ها گزینه زمان‌بندی برای ارسال کارت پستال دارند. در ادامه تعدادی از بهترین برنامه‌های ساخت کارت پستال برای اندروید و iOS را معرفی کرده‌ایم. امیدواریم با این برنامه‌ها دیگر ارسال کارت پستال برای عزیزانتان را فراموش نکنید.

برنامه ساخت کارت پستال

 

لیست بهترین نرم افزارهای  ساخت کارت پستال برای اندروید و iOS:

 


دانلود نرم افزار ساخت کارت پستال برای اندروید و iOS


در ادامه چندین نرم افزار ساخت کارت پستال را برایتان معرفی می‌کنیم.

 

نرم افزار ساخت کارت پستال Felt

بهترین نرم افزار ساخت کارت پستال برای نوشتن با انگشت یا قلم

نرم افزار ساخت کارت پستال تولد

قیمت کارت: تنها 4 دلار برای یک کارت پستال

برنامه درست کردن کارت پستال Felt است که تنها روی موبایل نصب می‌شود. شما می‌توانید از تعداد زیادی کارت و گزینه‌های آماده این برنامه استفاده کنید. این کارت‌های از پیش آماده از تصاویر بامزه تا عاشقانه متفاوت هستند. حتی می‌توانید با استفاده از تصاویر خودتان و فیلترها، کارت پستال مخصوص به خودتان را طراحی کنید.

با گزینه امضای Felt و با استفاده از قلم یا انگشت روی صفحه موبایل، می‌توانید امضای خودتان را روی کارت پستال بزنید. بدین ترتیب، مخاطبتان به جای امضاهای تایپی، دستخط خودتان را می‌بیند که این ارزش خیلی زیادی برای مخاطبینتان خواهد داشت. حتی می‌توانید با اندکی هزینه اضافی یک هدیه از پول نقد گرفته تا گل و تتوی موقت با آن ارسال کنید.

دانلود اپلیکیشن Felt برای اندروید و iOS

 

برنامه ساخت کارت پستال Handwrytten

بهترین نرم افزار ساخت کارت پستال برای ارسال خودکار ایمیل به مشتریان

برنامه کارت پستال ساز اندروید

 

قیمت: قیمت هر کارت با تمبر پستی تقریبا 3.5 دلار

برنامه درست کردن کارت پستال Handywrytten به کاربران اجازه می‌دهد که کارت پستال خودشان را با اپلیکیشن موبایل (اندروید و iOS) یا وب سایت طراحی کنند. کارت‌ها به جای اینکه بامزه یا جذاب باشند، بیشتر ساده و رسمی هستند. بین این کارت‌ها ممکن است چند نمونه کارت با مضمون طنز و رنگی هم باشد، اما با این حال، تعداد آن‌ها خیلی کم و محدود است. این برنامه تعدادی کارت دارد که کاملا مناسب مشاغل و مشاورین املاک هستند که باعث می‌شود گزینه‌ای عالی برای ارسال کارت پستال به مشتریان باشد.

از معایب این برنامه سرعت آهسته بارگذاری سایت است. اما در عوض کیفیت تصاویر خیلی خوب است و به شما کمک می کند که کارت‌های مورد نیازتان را با قیمت مناسب پیدا کنید. بعد از سفارش و تنظیم طرح دلخواه برای کارت، می توانید سبک متن دستنویس را هم انتخاب کنید. همچنین با پرداخت هزینه‌ای اضافی می‌توانید هدیه‌ای هم به آن اضافه کنید.

دانلود برنامه ساخت کارت پستال Handwrytten برای اندروید و iOS

 

نرم افزار ساخت کارت پستال Ink

بهترین اپلیکیشن ساخت کارت پستال برای سفارش فوری کارت

نرم افزار ساخت کارت پستال متحرک

قیمت: حدود 4 دلار برای هر کارت پستال و تمبر پستی

اپلیکیشن موبایل Ink به شما در خرید فوری و عجله‌ای کارت پستال کمک می‌کند. کارت پستال‌های این برنامه 5 در 7 اینچی هستند و می‌توانید به آن‌ها عکس و متن خودتان را اضافه کنید. طراحی برخی از این کارت پستال‌ها به گونه ای است که نیازی به تصویر هم ندارند. تعداد بسیاری از کارت پستال‌های این اپلیکیشن، گزینه انتخاب رنگ هم دارند؛ بنابراین می‌توانید رنگ پس‌زمینه را خودتان انتخاب کنید.

با اینکه برنامه درست کردن کارت پستال Ink یک وبسایت هم دارد، اما فقط با موبایل می‌توانید کارت‌ها را ببینید و بخرید و این برای کسانی که ترجیح می‌دهند عکس‌ها را در اندازه کامل و بزرگ ببینند، خیلی مناسب نیست. علاوه بر فروش کارت با سطح مات یا براق، Ink کارت‌هایش را به صورت بسته‌ای هم می‌فروشد. قیمت‌ها از یک مجموعه 10 عددی کارت با تنها 2 دلار برای هر کارت شروع می‌شود.

دانلود اپلیکیشن ساخت کارت پستال Ink برای اندروید و iOS

 

برنامه کارت پستال ساز Postable

بهترین نرم افزار ساخت کارت پستال با تنوع گسترده در انتخاب

نرم افزار ساخت کارت پستال برای آیفون

قیمت: یک کارت با تمبر تقریبا 4.50 دلار

نرم افزار ساخت کارت پستال Postable تنها برای گوشی‌های آیفون و وب سایت کاربرد دارد. این برنامه کارت پستال، طراحی‌های بسیار متنوع و مختلفی دارد؛ از طرح‌های مسخره و شاد تا طرح‌های زیبا و عاشقانه که به شما اجازه می‌دهد متناسب با موقعیت، هر کارتی که می‌خواهید انتخاب کنید. طراحی برخی از این کارت‌ها به گونه‌ای است که می‌توانید به آن‌ها عکس دلخواه خود را اضافه کنید. درون برخی کارت‌ها می‌توانید هر متنی که بخواهید بنویسید.

متن انتخاب به جای اینکه دست‌نویس باشد، به صورت پرینت شده به شما تحویل داده می‌شود. بنابراین می‌توانید نوع فونت، اندازه فونت و … را خودتان انتخاب کنید. وقتی برای ارسال کارت پستالی برنامه‌ریزی می‌کنید، به جای تاریخ ارسال، می‌توانید تاریخ تقریبی تحویل را هم ببینید.

با وارد کردن تاریخ تولدها و مناسبت‌های دیگر در این برنامه، این برنامه از چند روز قبل به شما خبر می‌دهد که کارت پستال خود را انتخاب کنید و بدین ترتیب هیچ مناسبتی را از دست نمی‌دهید.

دانلود برنامه ساخت کارت پستال Postable برای iOS

 

نرم افزار ساخت کارت پستال Punkpost

بهترین نرم افزار ساخت کارت پستال برای افزودن هر آنچه که می‌خواهید

نرم افزار ساخت کارت تولد برای آیفون

قیمت: هر کارت با تمبر پستی تقریبا 6 دلار

برنامه کارت پستال ساز PunkPost حاوی تصاویر شاد و رنگی برای مناسبت‌های بسیاری است. اگر بخواهید می‌توانید انتخاب کنید که یکی از نویسندگان این اپلیکیشن متن مورد نطرتان را درون کارت بنویسد. هرچند پیام آنقدر واضح و تمیز نوشته می‌شود که به نظر نمی‌رسد یک انسان آن را نوشته باشد. علاوه براین به این توجه داشته باشید که موقع نوشتن پیام، جوهر کاملا خشک نمی‌شود؛ یعنی ممکن است وقتی کارت به دست مخاطبتان می‌رسد، جای لکه‌های سیاه جوهر روی کارت دیده شود.

با یک دلار اضافی می‌توانید کاغذ رنگی هم درون پاکت بگذارید و با یک دلار اضافی دیگر هم می‌توانید یک عکس 4 در 4 اینچی پرینت شده به کارت پستال اضافه کنید. علاوه بر همه این موارد، مشاغل مختلف که کارت‌های زیادی نیاز دارند، می‌توانند از گزینه‌های اقتصادی هم بهره ببرند (حداقل 100 کارت در هر سفارش).

كارت پستال ديجيتال براي ايفون Punkpost

 

برنامه ساخت کارت پستال Musical Postcards

بهترین اپلیکیشن ایرانی ساخت کارت پستال موزیکال

برنامه کارت پستال موزیکال تولد

قیمت: 3000 تومان

اپلیکیشن ایرانی Musical Postcards توسط تیم Neno Group طراحی و توسعه یافته است. با این اپلیکیشن می‌توانید متن، تصویر، افکت‌های متحرک، صدا و موزیک روی کارت پستال قرار دهید و بدین ترتیب کارت پستال مخصوص خودتان را طراحی کنید. این اپلیکیشن موضوعات مختلف از اعیاد و مراسمات ایرانی، مذهبی تا موضوعات عاشقانه را پوشش می‌دهد. شما می‌توانید هم از بین عکس‌های با کیفیتی که در خود اپلیکیشن است و هم از تصاویر گالری خودتان استفاده کنید.

صدها پیام تبریک تولد، ازدواج، اعیاد مختلف، روز پدر و مادر، مناسبت‌های مذهبی و پیام‌های تسلیت به‌صورت پیش‌فرض برای راحتی کار در برنامه قرار داده شده‌اند. می‌توانید آن‌ها را تغییر دهید یا از نو بسازید. تصاویر خود را از طریق برنامه بارگذاری کنید و در پیام‌ها استفاده کنید. یکی از قابلیت‌های این برنامه اضافه کردن صدای ضبط شده خودتان به کارت پستال است که ارسال پیام تبریک به دوستانتان را جذاب‌تر می‌کند. این برنامه روشی نو برای ارسال پیام، قابل استفاده در تمامی شبکه‌های اجتماعی، پیامک، ایمیل، وبلاگ و… را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

دانلود برنامه کارت پستال Musical Postcards برای اندروید

 

اپلیکیشن عکس نوشته ساز

برنامه ای برای ایجاد متن بر روی عکس

قیمت: رایگان

عکس نوشته ساز برنامه‌ای فارسی و کاملا رایگان برای قرار دادن متن و لوگو بر روی عکس با امکانات فوق‌العاده است! با دانلود برنامه کارت پستال ساز می‌توانید چندین متن روی تصویر قرار دهید و هم‌زمان روی آن‌ها کار کنید. همچنین این نرم افزار طیف گسترده‌ای از رنگ، سایز و فونت‌های فارسی و انگلیسی و استیکرهای مختلف را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. امکان انتخاب عکس از گالری خودتان یا گالری آنلاین برنامه نیز وجود دارد. برای مشاغل مختلف هم این امکان هست که لوگوی خودشان را به عکس دلخواهشان اضافه کنند.

یکی از گزینه‌های جالب این برنامه این است که عکسی را که ساخته‌اید را می‌توانید با اسم خودتان در اپلیکیشن قرار دهید تا بقیه هم از آن استفاده کنند. شما هم می‌توانید عکس نوشته‌های بقیه کاربران را ببینید و استفاده کنید.

دانلود برنامه کارت پستال ساز برای اندروید

 

اپلیکیشن کارت پستال ساز کارت تبریک انلاین

برنامه ساخت کارت پستال برای تبریک فوری و‌ آنلاین

قیمت: رایگان

اپلیکیشن کارت تبریک آنلاین برنامه‌ای کاملا رایگان برای تبریک و تسلیت مناسبات ایرانی است؛ از جمله اعیاد ایرانی مانند عید باستانی نوروز، اعیاد مذهبی، شهادت‌ها، مناسبات ایرانی و غیره که به صورت دسته‌بندی در اپلیکیشن قابل مشاهده هستند. شما می‌توانید از بین کارت‌های موجود بسیار با رنگ‌ها و طرح‌های مختلف هر کدام را که بخواهید انتخاب کنید. این اپلیکیشن بیش از صدها آهنگ و ترانه دارد که می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کرده و به تصویر کارت پستال اضافه کنید.

یکی از مزیت‌های این اپلیکیشن این است که می‌توانید به کارت پستالی که انتخاب کرده‌اید، جلوه‌های ویژه بیفزایید. ضمن اینکه با افزودن متن و رنگ پس‌زمینه دلخواه می‌توانید خودتان کارتی طراحی کنید و با ارسال آن به مخاطبانتان، آن‌ها را شگفت‌زده کنید.

دانلود برنامه کارت پستال موزیکال آنلاین برای اندروید

 


جمع بندی


در این مطلب به این سوال که چگونه کارت پستال درست کنیم با گوشی به خوبی پاسخ دادیم و تعدادی از بهترین نرم افزار های ساخت کارت پستال را نیز معرفی نمودیم. دفعه بعدی که خواستید برای کسی کارت پستال بفرستید، برنامه‌ های ساخت کارت پستالی را که معرفی کردیم فراموش نکنید. کافی است حساب کاربری برای این برنامه‌ها بسازید. این برنامه‌ها خودشان کارت پستال انتخابیتان را می‌سازند، پیام مورد نظرتان را می‌نویسند، آدرس را روی پاکت می‌گذارند، تمبر می‌زنند و حتی توی جعبه پستی می‌اندازند. کار تمام است! دیگر بهانه‌ای برای فراموشی ارسال کارت ندارید. آیا تا به حال تجربه کار با نرم افزار ساخت کارت پستال را داشته‌اید؟

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402