بهترین بازی های EA بر اساس متاکریتیک | برترین های کمپانی الکترونیک آرتس

بازی های EA / بهترین بازی های EA
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بازی های الکترونیک آرتس جزو شاخص‌ترین‌های دنیای گیمینگ هستند. در این مقاله بهترین بازی های EA براساس متاکریتیک را بررسی می‌کنیم. با ما باشید.

کمپانی الکترونیک آرتز یکی از مهمترین کمپانی‌های دنیای گیمینگ محسوب می‌شود که تا کنون عناوین ویژه‌ای در ژانرهای مختلف از جمله تیراندازی، ورزشی و… منتشر کرده است. از شاخص‌ترین بازی‌های کمپانی الکترونیک آرتز می‌توان به عناوینی همانند بازی فیفا، بازی Need for Speed، بازی Plants vs Zombies و بسیاری از عناوین دیگر اشاره کرد. بر همین اساس در مقاله‌ای که پیش رویتان هست بر آن شدیم تا تعدادی از بهترین بازی های EA را بر اساس درجه بندی سایت متاکریتیک برای شما معرفی کنیم. همراه پلازا بمانید.

در ویدیوی زیر نیز می‌توانید با «11 تا از بهترین بازی های الکترونیک آرتس» آشنا شوید.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

بهترین بازی های EA

در ادامه بهترین بازی های الکترونیک آرتس را معرفی می‌کنیم.

10. بازی Dead Space 2 / نمره: 90

بازی های ea access / بازی های ea sport برای اندروید

دهمین عضو فهرست بهترین بازی های EA بازی Dead Space 2 محسوب می‌شود. این بازی ویدیویی یک عنوان علمی تخیلی ترس و بقا (Science fiction survival horror) است که توسط کمپانی Visceral Games ساخته شده و کمپانی EA آن را برای پلتفرم‌های کامپیوتر، PS3 و Xbox 360 منتشر کرده است. وقایع این عنوان که جزو بهترین بازی های کمپانی الکترونیک آرتز محسوب می‌شود سه سال پس از رویدادهای نسخه اول روی می‌دهند.

می‌توان گفت بازی Dead Space 2 هم از منظر گیم پلی و هم از منظر جلوه‌های بصری چندین مرحله از نسخه پیشین خود برتر است. بنابراین اگر بازی دومین نسخه از بازی دد اسپیس را امتحان نکرده‌اید توصیه می‌کنیم حتما این کار را انجام دهید.

9. بازی NBA Street Vol. 2 / نمره: 90

بازی های Electronic Arts / بازی های کمپانی EA

در نهمین جایگاه فهرست بهترین بازی های الکترونیک آرتز بازی NBA Street Vol. 2 قرار دارد. این بازی ویدیویی خلاقانه توسط کمپانی EA Canada ساخته شده است و دومین بازی سری NBA Street محسوب می‌شود. بازی NBA Street Vol. 2 که جزو بهترین بازی های EA بر اساس متاکریتیک محسوب می‌شود در تاریخ 29 آوریل 2003 برای پلتفرم‌های پلی استیشن 2، GameCube و Xbox منتشر شد.

این بازی تجربه‌ای آرکید وار و جذاب را در اختیار شما قرار خواهد داد که مدت‌ها با آن لذت خواهید برد. اگر به ورزش بسکتبال و همچنین گرافیک کارتونی و بازی‌های آرکید علاقمند هستید بازی NBA Street Vol. 2 جزو بهترین عناوینی است که می‌توانید امتحانش کنید.

8. بازی NCAA Football 2003 / نمره: 91

بازی های شرکت EA / بازی های EA Sports

به عنوان هشتمین عضو فهرست بهترین بازی های EA بازی NCAA Football 2003 را برای معرفی به شما در نظر گرفته‌ایم. بازی NCAA Football 2003 که جزو بهترین بازی های ورزشی EA است برای پلتفرم‌های پلی استیشن 2، Nintendo GameCube و Xbox منتشر شده است. این بازی توسط کمپانی EA Tiburon ساخته شده و کمپانی EA Sports آن را منتشر کرده است.

در بازی NCAA Football 2003 که جزو بهترین بازی های EA از ابتدا تا کنون است 200 آهنگ جدید، چیرلیدرهای سه بعدی و 144 کلوپ متفاوت به بازی افزوده شده‌اند. اگر جزو طرفداران فوتبال هستید، بازی NCAA Football 2003 را حتما امتحان کنید.

7. بازی FIFA Soccer 10 / نمره: 91

بهترین بازی های الکترونیک آرتز / بهترین بازی EA

در هفتمین جایگاه فهرست بهترین بازی های EA بازی FIFA Soccer 10 قرار دارد. این بازی که جزو پرطرفدارترین‌ بازی های الکترونیک آرتز محسوب می‌شود توسط کمپانی EA Canada ساخته شده و برای پلتفرم‌های Xbox 360، پلی استیشن 3، کامپیوتر، PSP، پلی استیشن 2، Wii و DS منتشر شده است. منتقدین بسیاری بازی FIFA Soccer 10 را که جزو بهترین بازی های EA Sports محسوب می‌شود تحسین کرده‌اند؛ چه از منظر گیم پلی و چه از منظر جلوه‌های بصری و جنبه‌های دیگر.

شاید بتوان گفت بازی FIFA Soccer 10 در لیست بازی های EA جزو برترین‌ها محسوب شود. اگر به شبیه سازی فوتبال با تمام جزئیات آن علاقمند هستید این عنوان را که در فهرست بهترین بازی های EA از ابتدا تاکنون قرار گرفته است باید امتحان کنید.

6. بازی Medal of Honor / نمره: 92

بهترین بازی های کمپانی الکترونیک آرتز / بهترین بازی های ورزشی EA

در ششمین جایگاه فهرست بهترین بازی های الکترونیک آرتز بازی Medal of Honor قرار دارد. این عنوان جزو بهترین بازی های کمپانی EA است که در سال 1999 و توسط کمپانی DreamWorks Interactive ساخته شد و کمپانی الکترونیک آرتز آن را برای پلتفرم PlayStation منتشر کرد.

بازی Medal of Honor جزو بهترین بازی های ویدئویی الکترونیک آرتز است که از لحاظ سرگرم‌ کنندگی و زیبایی برای زمان خود در درجه بالایی از کیفیت قرار دارد. شاید بتوان گفت اولین نسخه از بازی Halo نخستین مثال از یک بازی تیراندازی اول شخص بود که در قالب تجربه کنسولی به خوبی پیاده شده بود. بازی Medal of Honor در سوی دیگر ماجرا که از برترین بازی های شرکت الکترونیک آرتس است شاید به آن مرحله از کیفیت نرسد؛ اما در هر صورت یک بازی شدیدا سرگرم‌ کننده است که می‌توانید از طریق پلتفرم PS1 آن را تجربه کنید.

5. بازی Rock Band / نمره: 92

بهترین بازی های EA از ابتدا تاکنون / بهترین بازی های EA بر اساس متاکریتیک

پنجمین رتبه فهرست بهترین بازی های الکترونیک آرتس به بازی Rock Band اختصاص دارد. این بازی که جزو بهترین بازی های شرکت الکترونیک آرتس محسوب می‌شود توسط کمپانی Harmonix و Pi Studios و برای پلتفرم‌های Xbox 360، پلی استیشن 2، پلی استیشن 3 و Wii منتشر شد. ژانر بازی Rock Band ریتمیک (Rhythm game) محسوب می‌شود و در آن دو حالت تک نفره و چند نفره وجود دارند.

می‌توان گفت اولین نسخه از بازی Rock Band که جزو یکی از بهترین بازی های شرکت EA محسوب می‌شود ادامه دهنده راه بازی Guitar Hero بود و محتویات آن بازی را در قالب تجربه‌ای جدید به عرصه نمایش گذاشت. اگر جزو طرفداران موسیقی و بازی‌های ویدیویی باشید تجربه بازی Rock Band را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

4. بازی NHL 2002 / نمره: 92

مورد انتظارترین بازی های EA در سال 2021 / تمام بازی های الکترونیک آرتس

در چهارمین جایگاه فهرست بهترین بازی های Electronic Arts بازی NHL 2002 قرار دارد. این عنوان جزو یکی از بهترین بازی های EA Sport است که توسط کمپانی EA Canada ساخته شده و برای پلتفرم‌های پلی استیشن 2، Xbox، کامپیوتر و Game Boy Advance منتشر شده است. ژانر بازی NHL 2002 شبیه سازی هاکی روی یخ محسوب می‌شود و در آن دو حالت تک نفره و چندنفره وجود دارند.

بازی NHL 2002 از جمله بازی های EA Sport است که چه از لحاظ خاص و منحصربه‌فرد بودن و چه از لحاظ کیفیات مختلف از سوی منتقدین و مخاطبان گوناگون مورد تحسین قرار گرفته است. در صورت علاقمندی به یک بازی ورزشی متفاوت امتحان کردن این عنوان را حتما به شما پیشنهاد می‌کنیم.

3. بازی Burnout 3: Takedown / نمره: 94

بازی های EA / بهترین بازی های EA

به عنوان سومین بازی فهرست بهترین بازی های شرکت EA عنوانی به نام Burnout 3: Takedown را می‌خواهیم برای شما مورد معرفی قرار دهیم. این بازی ویدیویی توسط کمپانی Criterion Games ساخته شده و الکترونیک آرتز وظیفه انتشار آن را برعهده گرفته است. مکانیزم محوری بازی Burnout 3: Takedown که جزو کاندیداهای عنوان بهترین بازی EA است مکانیزم Takedown محسوب می‌شود که به بازیکنان اجازه می‌دهد حریفان خود را به شکل کامل نابود کنند.

بازی Burnout 3: Takedown که جزو شاخص‌ترین عناوین تمام بازی‌ های الکترونیک آرتس است راه را برای دو بازی ویدیویی دیگر به نام Burnout Revenge و Burnout Paradise باز کرد؛ عناوینی که هر کدام به نوبه خود به همین اندازه عالی هستند.

2. بازی Madden NFL 2003 / نمره: 95

بازی های الکترونیک آرتس

به رتبه‌ دوم فهرست بهترین بازی Electronic Arts رسیدیم و این رتبه به عنوانی جز Madden NFL 2003 اختصاص ندارد. بازی Madden NFL 2003 که جزو بهترین بازی های EA برای کامپیوتر است محصول همکاری مشترک کمپانی‌های EA Tiburon و Budcat Creations محسوب می‌شود. این بازی ویدیویی از شاخص ترین عناوین تمام بازی های الکترونیک آرتز است که برای پلتفرم‌های گیم کیوب، کامپیوتر، پلی استیشن 2، پلی استیشن و ایکس باکس منتشر شده است.

1.  بازی Mass Effect 2 / نمره: 96

بازی های EA / بهترین بازی های EA

نهایتا به رتبه اول فهرست بهترین بازی های EA رسیدیم و این رتبه به عنوان دیگری جز بازی Mass Effect 2 اختصاص ندارد. بازی Mass Effect 2 که در فهرست امروزمان جایگاه عنوان بهترین بازی EA را به خود اختصاص داده توسط کمپانی BioWare ساخته شده و EA وظیفه انتشار آن را برعهده گرفته است. ژانر این بازی ویدیویی اکشن نقش آفرینی (Action role-playing) محسوب می‌شود و پلتفرم‌هایی که این عنوان برای آن‌ها منتشر شده است عبارتند از کامپیوتر، Xbox 360 و PlayStation 3.

بازی ویدیویی Mass Effect 2 بازخورد مثبت منتقدین و مخاطبان را به همراه داشته است و در عین حال یک موفقیت تجاری است. این بازی چه از منظر داستان سرایی و چه از منظر شخصیت پردازی و مبارزات موجود در آن جزو شایسته‌‌ ترین عناوین کمپانی الکترونیک آرتز محسوب می‌شود. اگر تا کنون درگیر ماجراهای فرمانده شپارد نشده‌اید توصیه می‌کنیم حتما این کار را انجام دهید؛ چرا که لذت فراوانی نصیب شما خواهد شد.

بهترین بازی های EA برای اندروید

در ادامه تعدادی از بهترین بازی های EA برای اندروید را مورد بررسی قرار خواهیم داد. با ما باشید.

بازی اندروید Need for Speed: No Limits

بازی های ea برای اندروید / بازی های ea sport

اولین عنوانی که در فهرست بهترین بازی های EA برای اندروید می‌خواهیم برای شما مورد معرفی قرار دهیم بازی اندروید Need for Speed: No Limits محسوب می‌شود. این بازی ویدیویی که جزو بهترین بازی های الکترونیک آرتز اندروید محسوب می‌شود توسط کمپانی Firemonkeys Studios ساخته شده و کمپانی الکترونیک آرتز آن را منتشر کرده است.

بازی Need for Speed: No Limits بیست و یکمین نسخه از سری عناوین Need for Speed محسوب می‌شود و ویژه گوشی‌های هوشمند طراحی شده است. این بازی در تاریخ 30 سپتامبر 2015 برای iOS و اندروید منتشر شده است.

دانلود بازی Need for Speed: No Limits برای اندروید

بازی اندروید FIFA Mobile

بازی های ea اندروید / بهترین بازی های الکترونیک آرتس

دومین بازی فهرست بازی های EA برای اندروید بازی FIFA Mobile محسوب می‌شود. این بازی ویدیویی در ژانر ورزشی و توسط کمپانی‌های EA Mobile و EA Canada ساخته شده است. از ویژگی‌های بازی FIFA Mobile که جزو بهترین بازی های شرکت EA Sport برای اندروید محسوب می‌شود حالتی به نام VS Attack است که در آن بازیکنان مراحل تهاجمی یک مسابقه را تجربه می‌کنند.

دانلود بازی FIFA Mobile برای اندروید

بازی اندروید EA Sports UFC

بازی های شرکت الکترونیک آرتس / بازی های جدید EA

به عنوان سومین بازی فهرست بازی های EA Sport برای اندروید عنوانی به نام EA Sports UFC را برای معرفی به شما در نظر گرفته‌ایم. بازی EA Sports UFC جزو شاخص‌ترین بازی های EA اندروید است که البته برای پلتفرم‌های PS4 و Xbox One نیز منتشر شده است. اگر به ورزش UFC علاقمند هستید بدون شک این بازی را باید امتحان کنید؛ چرا که بهترین تجربه ممکن را در قالب پلتفرم موبایل برای شما به ارمغان خواهد آورد.

دانلود بازی EA Sports UFC برای اندروید

بازی اندروید Madden NFL Mobile

بهترین بازی های ea برای اندروید / بازی های الکترونیک آرتز اندروید

چهارمین عضو فهرست بهترین بازی های EA اندروید عنوانی به نام Madden NFL Mobile است. این بازی ویدیویی که جزو بازی های جدید EA است در ژانر فوتبال آمریکایی ساخته شده است و یکی از بهترین بازی‌های ویدیویی در این زمینه محسوب می‌شود. در بازی Madden NFL Mobile که در آن هم حالت تک نفره و هم حالت چندنفره موجودند یکی از بهترین تجربه‌های ممکن ورزشی در پلتفرم موبایل برای شما عرضه می‌شود.

دانلود بازی Madden NFL Mobile برای اندروید

مورد انتظارترین بازی های EA در سال 2021

در این بخش تعدادی از مورد انتظارترین بازی های EA در سال 2021 را بررسی می‌کنیم. اولین بازی مورد انتظار کمپانی الکترونیک آرتز در سال 2021 بازی Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville محسوب می‌شود که در تاریخ 19 مارس (29 اسفند 1399) و در ژانر تیراندازی و برای پلتفرم نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. علاوه بر این عنوان بازی دیگری به نام It Takes Two نیز در تاریخ 26 مارس 2021 (6 فروردین 1400) منتشر خواهد شد که جزو بازی های EA برای PS4 و دیگر پلتفرم‌هاست.

از دیگر بازی‌های مورد انتظار EA می‌توان به بازی Knockout City اشاره کرد که جزو بازی های EA Access محسوب می‌شود و نهایتا باید به بازی Lost In Random نیز اشاره‌ای داشته باشیم که تاریخ انتشار دقیق آن نامعلوم است.

سخن پایانی

بهترین بازی های ea برای اندروید / بازی های الکترونیک آرتز اندروید

در مقاله‌ای که خواندید تعدادی از بهترین بازی های شرکت الکترونیک آرتز را برای شما مورد بررسی قرار دادیم. کمپانی الکترونیک آرتز به عنوان یکی از مهمترین غول‌های دنیای گیمینگ هر ساله عناوین زیادی را در ژانرهای مختلف روانه بازار می‌کند که البته تعدادی از این عناوین به دلایل مختلف جایگاه ویژه‌تری برای مخاطبان دارند. امیدواریم از مقاله بررسی بهترین بازی های کمپانی EA بر اساس متاکریتیک لذت برده باشید.

نظر شما در این رابطه چیست؟ بازی‌های الکترونیک آرتز محبوب شما کدامند؟ نظرات خود را از قسمت پایین و بخش کامنت‌های سایت با ما در میان بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402