شهزاد دانا، ایده ttomoon و سفر به ماه

شهزاد دانا، ایده ttomoon و سفر به ماه
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

شهزاد دانا به عنوان کسی که طبق مطالعات خود و دیگر همکاران نتایج تحقیقاتی گسترده ای را ارائه نموده است. شهزاد دانا نظریه های بسیار جالب توجهی به طرح یک موضوع کاملا علمی یعنی سفر به ماه پرداخته است. شهزاد دانا اعتقاد دارد که زمین دیگر جای مناسبی برای حیات و زندگی نیست و باید هرچه زودتر به سیاره همسایه دیگری فرار یا مهاجرت کرد و شرایط حیات را در آن سیاره به وجود آورد. در این مطلب به این موضوع و نظریه می پردازیم و اگر به این مباحث علاقه دارید پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها بخوانید.

فهرست عناوین مقاله:

همه چیز درباره شهزاد دانا

شهزاد دانا کسی است که در اوایل دهه 90 ایده سفر به ماه را با هدف از مدار سکونت خارج شدن زمین طرح ریزی کرد. در ادامه مطالعات شهزاد دانا و اعضای گروه تحقیقاتی ایشان تاکنون دستاورد های مطالعاتی بسیار زیادی دریافت کرده اند، در حال حاضر نیز در حال اجرایی کردن  ایده و پروژه بزرگ ttomoon می باشند. شهزاد دانا پس از کنفرانسی که در آفریقا برگزار شد اظهار نظر شجاعانه ای را مطرح نمود: این نظریه شامل این مسئله بود که به زودی در جریان پناه گاه مخفی انرژی های غیر متمرکز که در افزایش سلامت چند قرنی بدن انسان تاثیر مستقیم دارد اطلاعات اولیه ای در اختیار مردم جهان قرار خواهد داد. این نظریه در حالی مطرح شده است که سالیان قبل اظهاراتی در مورد عمر بی نهایت انسان ها و زندگی بر روی کره ماه اطلاع رسانی نموده بود.

سال ۱۳۹۵ بود که پس از انتشار ویدیویی از شهزاد دانا نشان داده شد که در حال کار با دستگاهی عجیب اما واقعی می باشد و در اواخر همان سال 1395 بود که برخی خبرها مبنی بر اینکه شهزاد دانا با موجودات بیگانه و فرا زمینی در ارتباط است نیز مطرح گردید که توسط ایشان رد شد.

نظریه شهزاد دانا در رابطه با سفر به ماه

در حالی که بسیاری از افراد جامعه به موجودات فرا زمینی اعتقاد دارند، شهزاد دانا به عنوان یک محقق واژه فرازمینی را یک واژه غلط می داند و مطرح می نماید که فرازمینی خود انسان ها هستند. در واقع همان گونه که بنای شروع هستی و بشریت بر روی زمین بوده، اکنون هم ناگزیر است تا جهت ادامه زندگی و بقای وجودیت انسانی خود سیاره دیگری را بر گزیند. سفر به ماه یک پیش درآمد است و انسان ها چه دوست داشته باشند و چه نداشته باشند این امر رخ خواهد داد. پروسه‌ سفر به ماه سال ها است که توسط تیم های زیادی همانند تیم شهزاد دانا بررسی می شود. تحقیقات این تیم به مراحل تکمیلی بسیار نزدیک شده و در حال عبور از این تکامل، به مرحله اجرایی می باشد و چیزی نمی تواند از آن جلوگیری کند.

پروژه و ایده ttomoon

شهزاد دانا

شهزاد دانا مدتی قبل از ایجاد یک پروژه با نام trtm در پیغامی کاملا کوتاه در حالی که هنوز این پروژه آغاز نشده بود خبررسانی کرد؛ پروژه trtm نمی تواند اجازه دهد موضوع اصلی به فراموش سرده شود، بنابراین متوقف می گردد. این پروژه در رابطه با یک شهاب سنگ بسیار نادر بود که به گفته شهزاد دانا انرژی پاد ماده گونه در هسته های آن از طریق یک لایه غیر قابل لمس اسیر شده بودند.

توضیحات تکمیلی درباره پاد ماده

پاد ماده (Antimatter) نسبتاً کمياب است، اما از آنجايي که در جهاني پهناور زندگي مي کنيم، حتي مقادير ناچيز آن نيز مي تواند به سرعت گردهم آيد. تنها در کهکشان راه شیری، حجم عظيمي از تابش هاي کيهاني وجود دارد که نشان مي دهند پوزيترون ها (ضد ذره الکترون) با سرعت به سمت الکترون ها هجوم برده و آن ها را نابود مي سازند. دانشمندان هنوز به درستي منشأ پاد ماده جهان هستي را نمي دانند، البته شهزاد دانا در این مورد نظر دیگری دارد. به طوری که شهزاد دانا در مورد پاد ماده معتقد است حقیقتی که وجود دارد این است که هیچ چیز از هیچ چیزی ساخته نشده است، بلکه همه چیز از خودشان به وجود می آیند و این بکی از قوانین همان زمین و جهان هستی است.

کلام آخر

شهزاد دانا روی تحقیقاتی نیز متمرکز است که هدف آن جلوگیری از پیری جسم انسان و به طور کلی بشر است و یکی از راه حل های آن سفر به ماه است. شاید این مسائل از نظر بعضی ها گنگ و پیچیده یا غیرقابل باور باشد، اما موضوع مهم این است که این واقعیت محض است و واقعیت را نمی توان بدون نادیده گرفت. پروژه ttmoon که در ادامه مطالعات پیشین و اطلاعاتی که قبلاً از تحقیقات انجام شده که به آن ها اشاره کردیم به دست آمده است، ارائه می گردد و از طریق سایتی با نام همین پروژه قابل پیگیری است.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران2 دیدگاه
avatar
yasaman alinia
.
01 آبان 1401، 23:22
پاسخ
0
0
shahzad dana afaariin
avatar
تاجبخش
.
22 خرداد 1400، 06:51
پاسخ
0
0
ممنون و سپاس فراوان بخاطر این مطلب جذاب
جدول فروش فیلم ها