راهنمای خرید یخچال های خارجی؛ نکاتی که باید قبل از خرید یخچال بدانیم

راهنمای خرید بهترین یخچال / بهترین یخچال ساید بای ساید آمریکایی
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در این راهنمای خرید یخچال های دنیا با انواع مختلف یخچال و نکات مهم راهنمای خرید یخچال خارجی و نکات قبل از خرید یخچال باید به آن‌ها توجه کنیم آشنا می‌شویم. بنابراین با این مقاله از پلازا درباره راهنمای خرید یخچال فریزر همراه باشید.

هنگامی که وقت خرید بهترین یخچال خارجی می‌رسد، تعداد گزینه‌ها و قابلیت‌هایی که برای انتخاب پیش رویمان قرار دارد بسیار زیاد و متنوع است. برخی از مدل‌ها حتی دارای پنل‌های قابل شخصی‌سازی هستند تا یخچال کاملا با محیط آشپزخانه همخوانی داشته باشد. ما در این راهنمای خرید بهترین یخچال به شما کمک می‌کنیم بهترین گزینه را بسته به نیازهای خود خریداری کنید. از مدل‌های مختلف کم مصرف ترین یخچال فریزر خارجی و راهنمای خرید یخچال کوچک یا راهنمای خرید یخچال ساید بای ساید گرفته تا موارد مهمی مثل اندازه‌گیری یخچال که پیش از خرید باید به آن‌ها توجه کنید.

در ویدیوی زیر «نکاتی برای خرید یخچال» را تماشا کنید:

در ادامه می‌خوانید

راهنمای خرید بهترین یخچال خارجی

یخچال فریزرها شاید به اندازه گوشی‌های هوشمند و کامپیوترها وابسته به فناوری نباشند، اما با این وجود تولیدکنندگان برترین یخچال دوقلو جهان در طول چند سال گذشته تلاش کردند تا جای ممکن دست به ابتکارات مختلف در طراحی و ساخت آن‌ها بزنند. برای مثال در این بخش از راهنمای خرید یخچال دوقلو خوب است بدانید که سامسونگ به بسیاری از یخچال‌های درب فرانسوی و ساید باید ساید خود نمایشگرهای لمسی بزرگ اضافه کرده که با استفاده از آن‌ها می‌توان به اپلیکیشن‌های آشپزی دسترسی پیدا کنید یا در صورت تمایل موسیقی پخش و تلویزیون تماشا کنید.

در ادامه راهنمای خرید یخچال خوب لازم است گفته شود که الجی از طرف دیگر مدل‌هایی دارد که دارای پنجره هستند و به شما این امکان را می‌دهند تا بدون نیاز به باز کردن درب یخچال محتویات آن را ببینید. یا جنرال التکریک که دارای یخچال‌های درب فرانسوی با قهوه‌ساز است. این موارد ویژگی‌هایی هستند که در پرفروش ترین یخچال های دنیا پیدا می‌شوند اما شاید برای همه در اولویت نباشند. مهمترین نکات فنی خرید یخچال خارجی و نکات مهم در خرید یخچال ساید بای ساید مواردی هستند که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

انتخاب نوع یخچال

ابتدا و پیش از هرچیز در این راهنمای خرید یخچال فریزر خارجی باید به مدل‌های مختلف یخچال بپردازیم. بهترین یخچال فریزر خارجی در مدل‌های مختلفی به فروش می‌رسند. در حال حاضر پرفروش ترین یخچال های دنیا اکثرا یخچال‌های در فرانسوی هستند که به دلیل زیبایی که دارند بیشتر از همه مورد توجه خریداران قرار می‌گیرند. در ادامه راهنمای خرید یخچال خارجی خوب است بدانید که از طرف دیگر ممکن است برخی از افراد به دلیل راحتی یخچال‌هایی را که فریزر آن‌ها در پایین است ترجیح بدهند در حالی که دیگران بهترین یخچال ساید بای ساید آمریکایی را به دلیل فضای کمتری که اشغال می‌کند ترجیح می‌دهند.

یخچال پایین و فریزر بالا

کم مصرف ترین یخچال فریزر خارجی - بهترین یخچال فریزر خارجی

در ادامه ارائه اطلاعات در مورد یخچال فریزر خوب است بدانید که قدیمی‌ترین نوع یخچال‌ها همین مدل‌ها هستند. این مدل‌ها از آنجایی که فضای کمی اشغال می‌کنند می‌توانند مواد بسیار زیادی را در خود جای دهند و به نسبت دیگر مدل‌ها هم معمولا نسبت به سایز بیشترین فضا را در اختیار شما قرار می‌دهند. درب‌های این نوع یخچال‌ها به اندازه زیادی باز می‌شوند و شما برای دسترسی به قفسه‌های پایینی آن‌ها باید خم شوید. به این ترتیب، اگر به دنبال راهنمایی برای خرید یخچال فریزر هستید، می‌توانید ادامه‌ی مقاله را دنبال بکنید.

یخچال بالا و فریزر پایین

برترین یخچال دوقلو جهان - بهترین یخچال دوقلو خارجی

از نکات مهم یخچال این است که این یخچال‌ها که عرضشان بین 60 تا 90 سانتی‌متر است هم از مدل‌های یخچال پایین قیمت بیشتری دارند و هم فضای کمتری نسبت به آن‌ها در اختیار شما قرار می‌دهند. در این نوع یخچال‌ها به جای آن که فریزر جلوی دست شما باشد یخچال در قسمت بالایی است و برای دسترسی به فریزر باید به قسمت پایینی مراجعه کنید. بنابراین اگر برای شما این سوال پیش آمده است که یخچال خارجی چی خوبه و یا یخچال چه مارکی خوبه ، می‌توانید ادامه مطالب را دنبال بکنید.

 

یخچال در فرانسوی

پرفروش ترین یخچال های دنیا - بهترین یخچال ساید بای ساید خارجی

در این بخش از راهنمای خرید یخچال خارجی خوب است بدانید که این یخچال‌ها دارای دو درب باریک در قسمت بالایی و یک فریزر در قسمت پایینی هستند. البته برخی از مدل‌های آن‌ها نیز بین فریزر و یخچال یک یا چند کشو دارند. عرض آن‌ها بین 70 تا 90 سانتی‌متر است. یکی از نکات قبل از خرید یخچال این است که در این یخچال‌ها شما برای دسترسی به یخچال دو درب در اختیار دارید که می‌توانید هنگام قراردادن مواد و اجناس کوچکتر تنها یک درب را باز کنید و درب دیگر را بسته نگه دارید. این نوع یخچال‌ها با وجود محبوبیت بیشتری که دارند، نسبت به دیگر مدل‌ها مثل برترین یخچال دوقلو جهان بیشتر خراب شده و به تعمیرات نیاز پیدا می‌کنند.

یخچال ساید باید ساید (یخچال دوقلو)

بهترین یخچال ساید بای ساید آمریکایی - راهنمای خرید یخچال خارجی

در ادامه راهنمای خرید یخچال لازم است گفته شود که مدل‌های مختلف برترین یخچال دوقلو جهان دارای دو درب هستند که یک درب به یخچال و درب دیگر به فریزر اختصاص دارد. این نوع یخچال‌ها معمولا دارای یخساز و آبسردکن در درب فریزر هستند و عرضشان هم بین 83 تا 91 سانتی‌متر است. با کیفیت ترین یخچال ساید بای ساید دنیا به دلیل درب‌های کوچکی که دارند بهترین انتخاب برای آشپزخانه‌های کوچک هستند اما بدی آن‌ها این است که درب‌هایشان به اندازه کافی و مثلا به اندازه جعبه یک پیتزا باز نمی‌شوند. همچنین این نوع یخچال‌ها جزو کم مصرف ترین یخچال فریزر خارجی نیستند و به نسبت بقیه مدل‌ها مصرف بالایی دارند.

یخچال‌های دوقلو نیز در همین دسته یخچال ساید قرار می‌گیرند با این تفاوت که برخلاف مدل‌های ساید باید ساید، در این نوع یخچال‌ها فریزر و یخچال اندازه مساوی دارند. از همین رو اندازه یخچال‌های دوقلو بزرگتر است و فضای بیشتری اشغال می‌کند. همچنین برترین یخچال دوقلو جهان دارای موتورهای جداگانه برای یخچال و فریزر هستند.

درنظر گرفتن اندازه

مورد بعدی که  به عنوان یکی از نکات قبل از خرید یخچال باید درنظر بگیرید اندازه است. بیشتر مدل‌هایی که در بالا معرفی کردیم در اندازه‌های مختلفی به فروش می‌رسند و به همین دلیل اولین کاری که در این راهنمای خرید یخچال ساید خارجی باید انجام دهید اندازه گیری محلی است که می‌خواهید یخچال را در آنجا بگذارید. در ادامه راهنمای خرید یخچال خارجی فراموش نکنید که عرض و طول چهارچوب‌های دربی که یخچال باید از آن‌ها عبور کند را هم اندازه بگیرید. همچنین حدود 2 تا 3 سانتی‌متر هم برای کناره‌ها و پشت یخچال فضای اضافی باقی بگذارید تا هوا به خوبی جریان پیدا کند. اگر قصد خرید برترین یخچال دوقلو خارجی را دارید باید فضای بیشتری نسبت به یخچال‌های درب فرانسوی و دیگر مدل‌ها برایش کنار بگذارید.

مصرف انرژی

یکی از مهمترین فاکتورهایی که در این راهنمای خرید بهترین یخچال به آن می‌پردازیم مصرف برق است. تمام مدل‌های جدیدی که هم اکنون در بازار موجود هستند از بهترین یخچال ساید بای ساید آمریکایی گرفته تا بهترین یخچال های خارجی موجود در بازار نسبت به یک دهه قبل، مصرف برق بسیار کمتری دارند.

پرفروش ترین یخچال های دنیا - راهنمای خرید یخچال فریزر خارجی

اگر قصد خرید بهترین مارک یخچال آمریکایی و بهترین برند یخچال فریزر در جهان را دارید می‌توانید درجه مصرفی که آن یخچال از سازمان حفاظت از محیط زیست این کشور گرفته را در اینترنت جستجو و پیدا کنید. یخچال‌هایی که مصرف انرژی پایینی داشته و کم مصرف ترین یخچال دنیا هستند، برچسب ستاره انرژی را از این سازمان دریافت می‌کنند.

اندازه یخچال

در ادامه راهنمای خرید یخچال خوب است بدانید که برای خرید بهترین یخچال دوقلو خارجی یا دیگر مدل‌ها باید اندازه موردنیازتان را هم درنظر بگیرید. برای مثال این مورد را درنظر داشته باشید که هرچند وقت یک بار برای خرید مایحتاج بیرون می‌روید و چه نوع غذایی تهیه می‌کنید. اگر بیشتر غذای تازه خریداری می‌کنید باید یخچال شما اندازه بزرگتری از فریزر داشته و به راحتی قابل دسترسی باشد. اگر زیاد اهل آشپزی نیستید خیلی نیازی به یخچال ندارید برای نگه‌داری از غذای یخ‌زده به فریزر احتیاج دارید.

ویژگی‌هایی که نیاز پیدا می کنید

بهترین یخچال ساید بای ساید خارجی و دیگر مدل‌ها در بازه‌های قیمتی متفاوت خود، ویژگی‌ها و قابلیت‌های زیادی به شما ارائه می‌کنند. از میان انواع یخچال‌ها، یخچال‌های در فرانسوی بیشترین قابلیت‌ها و ویژگی‌ها را دارند. همچنین یخچال‌هایی دارای قفسه‌های قابل تنظیم و دستگاه قهوه‌ساز داخل درب هستند قیمت بسیار بالایی دارند. اما شاید همه به چنین ویژگی‌هایی نیاز نداشته باشند. البته در این میان چندین ویژگی هستند که احتمالا همه ما به آن‌ها نیاز داریم.

 • یخساز و آبسردکن: یچخال‌هایی که چنین ویژگی دارند معمولا جزو پرفروش ترین یخچال فریزر خارجی هستند. با این حال این نوع یخچال‌ها معمولا بیشتر از بقیه مدل‌ها دچار خرابی می‌شوند و به تعمیرات نیاز پیدا می‌کنند. افزون بر این مصرف انرژی آن‌ها هم بالاتر است و فضای کمتری هم دارند.
 • محفظه داخل درب یخچال: برخی از یخچال‌ها دارای یک محفظه داخل درب هستند که از طریق آن بدون نیاز به باز کردن درب اصلی می‌توانید به نوشیدنی‌ها و ادویه‌هایی که بیشتر از همه استفاده می‌کنید دسترسی پیدا کنید. این ویژگی سبب کاهش مصرف انرژی یخچال می‌شود.
 • کنترل دمای یخچال: قابلیتی که بهترین یخچال ساید بای ساید آمریکایی و دیگر مدل‌ها دارند امکان کنترل دما است. با کمک این قابلیت شما می‌توانید دمای قسمت‌های مختلف یخچال را به صورت جداگانه تنظیم کنید. مثلا می‌توانید کاری کنید که کشوی گوشت و ماهی از بقیه قسمت‌های یخچال سردتر باشد.
 • قابلیت‌های نگه‌داری از غذای تازه: یخچال‌هایی که دارای تبخیرکننده دوگانه باشند می‌توانند رطوبت بیشتری داخل یخچال ایجاد و مانع از نفوذ برفک شوند. همچنین مدل‌هایی که دارای سیستم تصفیه هوا هستند نیز باکتری و قارچ‌ها را از بین می‌برند. علاوه بر این کشوهایی که مانع از نفوذ هوای بیرون کشو می‌شوند می‌توانند غذا را به مدت طولانی‌تر تازه نگه‌دارند.

بهترین و پرفروش ترین یخچال های دنیا

پس از راهنمای خرید بهترین یخچال، حالا نوبت به معرفی بهترین یخچال‌های دنیا می‌رسد. یخچال‌هایی که با قابلیت‌ها و ویژگی‌های متنوع خود نظر بسیاری از خریداران را به خود جلب کرده‌اند.

1. یخچال جنرال الکتریک Profile PFE28KYNFS؛ از پرفروش ترین یخچال های دنیا

راهنمای خرید یخچال - یخچال جنرال الکتریک Profile PFE28KYNFS

بهترین مارک یخچال آمریکایی بدون تردید جنرال الکتریک است. یخچال‌های این کمپانی جزو پرفروش ترین یخچال های دنیا هستند. یخچال در فرانسوی Profile PFE28KYNFS آن‌ها نیز در حال حاضر با کیفیت ترین یخچال و فریزر جهان به حساب می‌آید که هم از لحاظ ظاهری و هم عملکرد کم‌نظیر است. این یخچال جزو کم مصرف ترین یخچال فریزر خارجی است و توانسته برچست ستاره انرژی را دریافت کند.

مهمتر از همه اینکه در این یخچال ویژگی‌های زیادی برای نگه‌داری و تازه نگه داشتن غذا وجود دارد. برای مثال یک قفسه کامل با امکان تنظیم دما جداگانه در اختیار شما قرار دارد، که در سردترین تنظیمات می‌تواند گوشت را برای مدت طولانی نگه دارد و گرمترین تنظیمات آن هم مناسب نگه داری از شیرینی و کیک است.

همچنین آبسردکن آن هم به صورت خودکار و با قرادادن لیوان در محفظه، لیوان شما را پر می‌کند. این آبسردکن دارای فیلتر آب بوده و می‌تواند مواد شیمیایی مثل قلع و کلر را حذف کند.

2. ال‌جی LSXS26366S؛ بهترین یخچال ساید بای ساید خارجی

راهنمای خرید یخچال خارجی - ال‌جی LSXS26366S

این یخچال ال‌جی که شاید بهترین یخچال ساید خارجی باشد دارای یک ویژگی به خصوص است. در درب یخچال یک درب کوچکتر وجود دارد که با باز کردن آن به یک محفظه جداگانه دسترسی پیدا می‌کنید. این محفظه بهترین محل برای قراردادن اقلامی است که در طول روز مدام به آن‌ها نیاز پیدا می‌کنید. مثل میوه یا نوشیدنی‌ها. به این ترتیب دیگر لزومی ندارد برای آب خوردن کل درب یخچال را باز کرده و مصرف آن را بالاتر ببرید.

3. سامسونگ RF28R7551SR؛ برترین یخچال دوقلو جهان از نظر ویژگی ها

نکات قبل از خرید یخچال - سامسونگ RF28R7551SR

در ادامه راهنمای خرید یخچال خوب است بدانید که نسل سوم یخچال‌های هوشمند Family Hub سامسونگ بیشتر از همه با نمایشگر لمسی 21 اینچی خود قابل شناسایی است. با این نمایشگر شما می‌توانید غذا سفارش دهید، موسیقی پخش کنید، فیلم تماشا کنید یا دستگاه‌های خانه هوشمند را به آن متصل و مثلا ببینید چه کسی زنگ خانه را می‌زند.

می‌توانید یخچال را به گوشی خود متصل کنید و از طریق دوربین‌های داخل آن داخل یخچال را ببینید. سری Family Hub سامسونگ در مدل‌های مختلفی به فروش می‌رسد و از نظر قابلیت‌ها و ویژگی‌ها به راحتی می‌توان این سری را از بهترین یخچال های دوقلو جهان به حساب آورد.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
راهنمای خرید بهترین یخچال فریزر ایرانی | معرفی لیست ...
تیم پلازا مگ17 اردیبهشت 1401 08:30
thumbnail
بهترین تلویزیون های 2021 ؛ سامسونگ، ال جی، سونی و…
زهرا مظفری01 فروردین 1400 12:00
thumbnail
راهنمای خرید تلفن بی سیم + معرفی بهترین تلفن های بیسیم
عباد رمضان زاده11 آذر 1399 22:00
thumbnail
راهنمای خرید ماشین لباسشویی | بهترین لباسشویی های ...
مرضیه شیرانی13 مرداد 1399 11:00
thumbnail
راهنمای خرید تشک طبی و انواع آن + بهترین تشک های بازار ...
فاطمه طلاوری07 خرداد 1399 18:00
thumbnail
راهنمای خرید کولر آبی + قیمت در بازار ایران
محسن امیری29 اردیبهشت 1399 13:00

سوالات متداول

1. بهترین مارک یخچال های خارجی کدامند؟

برندهای الجی، جنرال الکتریک، سامسونگ و ویرپول بهترین مارک یخچال ساید بای ساید خارجی و همچنین دیگر مدل‌ها هستند که بیشتر از همه توسط کسانی که تجربه کار با آن‌ها را دارند پیشنهاد می‌شوند.

2. بهترین مارک یخچال های ساید بای ساید کدام است؟

محصولات الجی معمولا بهترین یخچال های ساید خارجی جهان به حساب می‌آیند و به دلیل امکانات و عملکرد بسیار خوبشان مورد توجه و استقبال زیادی قرار گرفتند. البته سایر برندها مثل جنرال الکتریک و ویرپول و سامسونگ را نیز می‌توانیم جزو بهترین مارک یخچال دوقلو خارجی به حساب آوریم.

3. یخچال های کدام برند بیشترین دوام را دارند؟

در زمینه دوام و ماندگاری بهترین مارک یخچال خارجی برند ویرپول و جنرال الکتریک هستند. یخچال‌های آن‌ها نه تنها تا سالیان سال به کار خود ادامه می‌هند بلکه به نسبت بقیه برندها کمتر به تعمیرات احتیاج پیدا می‌کنند.

سخن پایانی

خرید یخچال خارجی با توجه به قیمت این روزهای آن‌ها یک سرمایه‌گذاری دراز مدت به حساب می‌آید و باید با دقت و توجه زیادی انجام شود تا در آینده دچار مشکل نشویم. با توجه به این راهنمای خرید یخچال ، از نظر شما بهترین یخچال های خارجی موجود در بازار کدام مدل‌ها هستند؟ بهترین یخچال ساید بای ساید آمریکایی کدام مدل است؟

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022