بالا نیامدن آیفون بعد از آپدیت | بررسی دلایل روشن نشدن آیفون بعد از به روز رسانی

بالا نیامدن آیفون بعد از آپدیت / روشن نشدن آیفون بعد از آپدیت
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اگر به دنبال راه حل مشکل روشن نشدن یا بالا نیامدن آیفون بعد از آپدیت هستید ما در اینجا به شما کمک می کنیم تا آخرین نسخه iOS یا iPadOS را بروزرسانی کنید. همچنین برای جلوگیری از مشکل بالا نیامدن آیفون بعد از بروز رسانی دستگاه خود به اتصال اینترنت نیاز دارید. با پلازا همراه باشید.

مدت زمان دانلود آپدیت با توجه به حجم آپدیت و سرعت اینترنت شما متفاوت است. هنگام دانلود بروز رسانی، می‌توانید به‌طور معمول از دستگاه خود استفاده کنید، و دستگاه شما زمانی که بتوانید آن را نصب کنید به شما اطلاع می‌دهد. برای افزایش سرعت دانلود، از دانلود محتوای دیگر خودداری کنید و در صورت امکان از شبکه Wi-Fi استفاده کنید.

به روز سانی‌های iOS 11  iOS 12، iOS 13 و iOS 14، بسیاری از خصوصیت‌های جدید و مدرن مانند، تغییر برنامه‌های پیش فرض، ابزارها و موارد دیگر را برای کاربران خود به ارمغان می‌آورند. تعداد کمی از افراد، بالا نیامدن آیفون بعد از آپدیت یا به روز رسانی را گزارش می‌دهند که آیفون پس از به‌روزرسانی iOS روی لوگوی اپل، روشن نمی‌شود. این مشکل روشن نشدن آیفون بعد از آپدیت چیز جدیدی نیست، قبل از اینکه ناامید شوید، این مقاله را بخوانید و راه‌حل‌هایی را بیابید که وقتی با بالا نیامدن آیفون بعد از آپدیت iOS مواجه می‌شوید، آن‌ها را امتحان کنید.

آنچه در ادامه خواهید خواند

بالا نیامدن آیفون بعد از آپدیت ؛ روشن نشدن گوشی های آیفون بعد از آپدیت

این اولین سوالی است که به ذهن شما می‌رسد، چرا آیفون من بعد از آپدیت iOS روشن نمی‌شود؟ در واقع، گیرکردن آیفون روی لوگوی اپل و یا اجرا نشدن آن، مشکلی رایج است که ممکن است در هر لحظه غیرمنتظره رخ دهد. چه در زمان به روز رسانی یا بعدا به دلیل برخی باگ‌ها یا موارد دیگر.

حالا بیایید باهم این راه حل‌ها را برای حل مشکل بالا نیامدن سیستم عامل آیفون بعد از به روز رسانی را بررسی کنیم: ممکن است باتری دستگاه شما تمام شده باشد. از آنجایی که فرآیند آپدیت ممکن است باتری را تمام کند. هنگامی که به روز رسانی در حال انجام است، انرژی بیشتری مصرف می کند.

رفع ایراد بالا نیامدن آیفون بعد از آپدیت / بالا نیامدن آیفون بعد از به روز رسانی

1. خرابی iOS

خرابی نرم‌افزار به همراه روشن نشدن آیفون بعد از آپدیت می‌تواند باعث مشکلات زیادی شود، از جمله گیرکردن آیفون روی لوگوی اپل، و معمولا راه‌اندازی مجدد دستگاه می‌تواند به حذف کدهای داده خراب کمک کند. هنگامی که مشکلی در بالا نیامدن آیفون بعد از بروز رسانی پیش می‌آید، سیستم عامل آسیب می‌بیند و متوجه می‌شوید دستگاه شما روشن نمی شود. گاهی اوقات ممکن است آیفون خود روی صفحه نمایش لوگوی اپل گیر کرده باشد.

2. دستگاه خود را به برق وصل کنید ؛ رفع ایراد بالا نیامدن آیفون بعد از آپدیت

اگر iPhone یا iPad شما روشن نمی‌شود، ابتدا باید آن را به برق وصل کنید. به طور معمول، پس از چند دقیقه، باید صفحه شارژ را ببینید. اگر ظرف یک ساعت صفحه شارژ را نمی‌بینید، به نظر می‌رسد که دستگاه شما شارژ نشده است. می‌توانید کابل، آداپتور USB را بررسی کنید یا منبع برق دیگری را امتحان کنید. اگر مطمئن هستید که مشکل شارژ نیست که باعث مشکل می‌شود، به راه حل بعدی بروید.

بالا نیامدن سیستم عامل آیفون بعد از به روز رسانی

3. آیفون خود را اجباری ریستارت کنید

راه اندازی اجباری حافظه دستگاه شما را، مجددا به روز می‌کند و همه مشکلاتی را که باعث بالا نیامدن آیفون بعد از بروز رسانی شده را برطرف می‌کند و می‌تواند به رفع مشکل روشن نشدن آیفون بعد از آپدیت ناشی از خرابی سیستم عامل هم کمک کند. همچنین برای سلامت گوشی هوشمند شما مفید است و می‌تواند مشکلات کوچک را نیز حل کند.

ریستارت اجباری آیفون 8 به بعد

به سرعت دکمه افزایش صدا را فشار داده و رها کنید > دکمه کاهش صدا را به سرعت فشار داده و رها کنید > دکمه Side/Power را فشار داده و نگه دارید تا لوگوی اپل را مشاهده کنید.

این کار باعث می‌شود آیفون خود را مجددا راه اندازی کنید و ممکن است مشکل حل شود. این راه حل را می توان برای iPad نیز اعمال کرد.

ریستارت اجباری آیفون 7/7 پلاس

دکمه بالا و دکمه کاهش صدا را با هم فشار دهید و نگه دارید > وقتی لوگوی اپل ظاهر شد، هر دو دکمه را رها کنید. این به شما کمک می‌کند تا مشکل روشن نشدن آیفون را حل کنید.

ریستارت اجباری iPhone 6s/plus

دکمه هوم و دکمه بالا (یا کناری) را همزمان نگه دارید > وقتی لوگوی اپل ظاهر شد، هر دو دکمه را رها کنید. این راه حل را می‌توان در iPad با دکمه Home  نیز اعمال کرد.

راه‌های حل مشکل بالا نیامدن آیفون بعد از آپدیت

4. ریکاوری کردن دستگاه iOS ؛ راه های حل مشکل لبالا نیامدن آیفون بعد از آپدیت

باید آیفون خود را ریکاوری کنید تا از شر بالا نیامدن آیفون بعد از بروز رسانی خلاص شوید. ابتدا آخرین نسخه iTunes را بر روی کامپیوتر خود دانلود و نصب کنید. سپس iTunes را اجرا کنید و آیفون یا آیپد خود را به کامپیوتر خود وصل کنید. اگر پنجره ای ظاهر می‌شود و می‌گوید که باید آیفون خود را بازیابی یا به روز رسانی کنید، فقط دستورالعمل های روی صفحه را برای انجام آن دنبال کنید.

5. بازیابی آیفون آی پد در حالت DFU

برای iPhone 8/8 Plus، iPhone X، XS، XS Max، XR، iPhone 11

به سرعت دکمه افزایش صدا را فشار داده و رها کنید > سپس به سرعت دکمه کاهش صدا را فشار داده و رها کنید > سپس دکمه کناری را فشار داده و نگه دارید تا صفحه سیاه شود.

وقتی صفحه سیاه شد، دکمه کاهش صدا را فشار داده و نگه دارید و همچنان دکمه کناری را نگه دارید > بعد از 5 ثانیه، دکمه کناری را رها کنید اما همچنان دکمه کاهش صدا را نگه دارید تا دستگاه شما در iTunes ظاهر شود. در صورتی که با موفقیت وارد حالت DFU شده باشید، صفحه نمایش آیفون شما کاملا سیاه می‌شود. اگر نشد دوباره این کار را برای روشن نشدن آیفون بعد از آپدیت امتحان کنید.

روشن نشدن گوشی های آیفون بعد از آپدیت

خروج از حالت DFU:

برای iPhone 8، iPhone 8 Plus، iPhone X، iPhone XS، iPhone 11، iPhone 11 Pro، دکمه افزایش صدا را سریع فشار دهید، سپس دکمه کاهش صدا را سریع فشار دهید، سپس دکمه Side را نگه دارید تا دستگاه راه اندازی مجدد شود. برای آیفون 7 و آیفون 7 پلاس، دکمه Side و دکمه کاهش صدا را نگه دارید تا دستگاه راه اندازی مجدد شود.

برای آیفون 6/6s پلاس، دکمه هوم و دکمه قفل را نگه دارید تا دستگاه راه اندازی مجدد شود.

سخن پایانی

امیدواریم که این راه‌حل‌ها مفید باشند و به شما کمک کنند تا مشکل بالا نیامدن آیفون بعد از آپدیت را برطرف کنید. اما اگر بدشانس باشید و همچنان درگیر این مشکل هستید، باید این احتمال را در نظر بگیرید که مشکلی در سخت افزار آیفون شما وجود دارد. در این لحظه، باید به یک تعمیرکار حرفه‌ای بروید و دستگاه خود را به طور کامل بررسی کنید. آن‌ها شما را راهنمایی و به شما کمک می‌کنند مشکل خود را حل کنید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401