معرفی 10 نرم افزار نمایش عکس ویندوز + ویژگی های هر برنامه

نرم افزار نمایش عکس در ویندوز
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

آیا تا بحال تجربه کار با نرم افزار باز كردن عکس ویندوز در سیستم‌ عامل خود را داشته‌اید؟ و در مورد بهترین نرم افزار Photo Viewer موجود تحقیق کرده‌اید؟ شما عکس‌های خود را از طریق نرم افزار نمایش عکس ویندوز که به صورت پیش‌فرض با ویندوز ارائه می‌شود باز می‌کنید؟ در هر صورت با خواندن مقاله پیش‌رو خواهید توانست که بهترین نرم افزار Photo Viewer مناسب با نیاز کاربری خود را انتخاب و در کامپیوتر خود نصب کنید.

Photo Viewer نرم افزار رایانه‌ای است که می‌تواند تصاویر ذخیره شده را در کامپیوتر نمایش دهد. این ابزارها می‌توانند بسیاری از قالب‌های رایج فایل مانند PNG، فرمت BMP، فرمت JPG و غیره را مدیریت کنند و شما در حالت پیش‌فرض می‌توانید از نرم افزار نمایش عکس ویندوز برای مرور عکس‌های خود استفاده کنید. تغییر نام، برش، کپی، حذف و تبدیل تصاویر از یک قالب به قالب دیگر امکاناتی است که با استفاده از انواع نرم افزار Photo Viewer از آن بهره‌مند خواهید شد. بسیاری از برنامه‌ها شما را قادر می‌سازند تصاویر را بدون هیچ زحمتی در حالت تمام صفحه مشاهده کنید. نرم افزار باز كردن عکس ویندوز یا همان Photo Viewer برنامه رایانه‌ای است که می‌تواند تصاویر گرافیکی ذخیره شده را نمایش دهد. این برنامه می‌تواند قالب‌های مختلف فایل گرافیکی را مدیریت کند. چنین نرم‌افزاری معمولا تصویر را با توجه به خصوصیات نمایشگر مانند عمق رنگ، وضوح نمایش و مشخصات رنگ ارائه می‌دهد.

در ویدیوی زیر نیز می‌توانید با «چند نرم افزار باز كردن عکس ویندوز» آشنا شوید.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

بهترین نرم افزار نمایش عکس در ویندوز

نرم افزار‌های Photo Viewer با ارائه نمای مستقیم از ساختار فهرست موجود در دیسک سخت، حداکثر انعطاف‌پذیری را به کاربر ارائه می‌دهند. اکثر این برنامه‌ها هیچ نوع سازماندهی خودکار تصاویری را ارائه نمی‌دهند و بنابراین مسئولیت ایجاد و حفظ ساختار پوشه  (با استفاده از روش‌های مبتنی بر برچسب یا پوشه) بر عهده کاربر است. با این حال، برخی از برنامه‌های Photo Viewer دارای ویژگی‌هایی برای سازماندهی تصاویر، به ویژه یک پایگاه داده تصاویر هستند و از این رو می‌توانند به عنوان سازمان‌دهنده تصویر (Image organizer) نیز استفاده شوند. در برخی از برنامه‌ها مثل نرم افزار نمایش عکس ویندوز (Windows Photo Viewer) که با سیستم عامل ویندوز معرفی می‌شوند، در صورت چرخش یک تصویر JPEG عکس تغییر می‌کند و کیفیت تصویر از بین می‌رود، ولی در دیگر نرم‌افزار‌های Photo Viewer چرخش تصاویر بدون ضرر و خسارت تحویل کاربران می‌شود. در ادامه 10 تا از بهترین نرم افزار مشاهده عکس ویندوز را معرفی می‌کنیم.

1. نرم افزار ACDSee Ultimate | بهترین نرم افزار نمایش عکس در ویندوز

نرم افزار مشاهده عکس ویندوز

نرم افزار ACDSee Ultimate یک برنامه نمایش عکس ویندوز است که ویژگی‌های آن عبارتند از:

 • تبدیل تصاویر بزرگ به فرمت‌های دیگر
 •  ابزاری است کاملا قابل تنظیم (Customizable)
 • قابلیت مشاهده تصاویر بر اساس تاریخ
 • قابلیت ارسال تصاویر به ACDSee Photo Studio از طریق تلفن همراه به صورت بی سیم
 • پشتیبانی بالا از فرمت فایل HEIF (High-Efficiency Image File Format)  فرمت فایل تصویر با بازده بالا
 • حذف اشیا ناخواسته موجود در عکس
 • فراهم‌ کردن امکان برش تصاویر (Crop)
 • اصلاح خودکار سطح نوردهی هر عکس
 • قابلیت تنظیم کنتراست تصاویر
 • این نرم‌افزار به شما امکان می‌دهد بدون استخراج فایل‌ها تصاویر را با فرمت ZIP مشاهده کنید.

با توجه به توضیحات و ویژگی های برنامه که ذکر شد میتوان آنرا یکی از بهترین موارد معرفی شده در لیست بهترین نرم افزار نمایش عکس در ویندوز دانست. با استفاده از این نرم افزار مشاهده عکس میتوانید اقدامات مختلفی نظیر تبدیل فرمت های رایج مربوط به تصاویر را انجام دهید که در این زمینه ابزار و ویژگی های خوبی برای شما درنظر گرفته شده است. همچنین باید بدانید که با استفاده از برنامه ACDSee Ultimate میتوانید تصاویر خود را مدیریت کنید که این مورد در زمینه های مختلفی صورت خواهد گرفت. ویرایش سطحی و ساده فایل های تصویری در برنامه ACDSee Ultimate امکان پذیر است که در این شرایط نیازی به ادیت کننده تصویر نخواهید داشت البته همانطور که گفته شد ویرایشگر این برنامه از ابزار های ساده ای برخوردار است که در ویژگی های برنامه به آنها اشاره شده است.

اگرچه ممکن است بعضی افراد از یک ویرایشگر گرافیکی کامل و قدرتمند مانند فتوشاپ یا GIMP به عنوان نرم افزار باز كردن عکس ویندوز استفاده کنند، اما این ابزارها عمدتا قابلیت‌های ویرایشی بالایی دارند که وجود این ابزار حرفه‌ای برای مشاهده تصاویر ضروری نیست و به سبب حجم بالا و سنگین بودن معمولا سرعت اجرای پایینی دارند. بعلاوه، بیشتر نرم افزارهای مشاهده عکس از ویژگی‌هایی برخوردارند که نرم‌افزارهای ویرایش حرفه‌ای عکس معمولا فاقد آن هستند، مانند ویژگی مشاهده تک تک تصاویر در تمام عکس‌های موجود در یک صفحه (به صورت نمایش اسلاید). در زیر فهرستی از انواع بهترین نرم افزار Photo Viewer برای ویندوز با ویژگی‌های محبوب انتخاب شده است. این فهرست شامل نرم‌افزارهای منبع باز (رایگان) و تجاری (پولی) است.

2. برنامه Microsoft Photos | برترین برنامه نمایش عکس در ویندوز

Microsoft Photos نرم افزار نمایش عکس ویندوز است و به طور انحصاری و پیش‌فرض برای سیستم عامل Windows طراحی شده که به شما امکان می‌دهد عکس‌ها را بدون دردسر ویرایش کنید. این نرم افزار نمایش تصویر ویندوز به شما امکان می‌دهد عکس‌ها را برای مکان‌ها، افراد و موارد دیگر جستجو کنید. برنامه Windows Photo Viewer یا همان نرم افزار مشاهده عکس ویندوز بخشی از ویندوز 10 نیست، اما اگر از ویندوز 7 یا ویندوز 8.1 به ویندوز 10 به‌روزرسانی کنید، ممکن است آن را داشته باشید. برای بررسی این مسئله، عکسی را در File Explorer انتخاب و کلیک راست و Open with را انتخاب کنید. اگر Windows Photo Viewer در فهرست نیست، نمی‌توانید آن را در ویندوز 10 نصب کنید.

همانطور که از نام برنامه مشخص است این نرم افزار محصول رسمی شرکت مایکروسافت بوده که توانسته در لیست بهترین نرم افزار نمایش عکس در ویندوز 7 به رتبه دوم دست پیدا کند و این مورد یعنی ویژگی های بسیاری در برنامه وجود داشته که در ادامه آنها را مور دبررسی قرار خواهیم داد. نمایش تصاویر در یک محیط اسلایدشو میتواند زیبایی خاصی به آنها منتقل نماید که در این زمینه میتوانید از ابزار های ویرایشگر تصویر نیز استفاده کنید و براش برش و یا از بین بردن لکه های مربوط به قرمزی چشم از انها کمک بگیرید. در این زمینه برنامه مایکروسافت فوتو از ویژگی های دیگری نیز برخوردار بوده که پیشنهاد میشود در ادامه توضیحات مطلب برترین برنامه نمایش عکس در ویندوز باما همراه باشید.

 • برای پیمایش سریع می‌توانید تصاویر را کوچکتر کنید.
 •  مسیریابی و طراحی را بهبود بخشیده است.
 • می‌توانید عکس‌ها را برش دهید و بچرخانید، رنگ، نور و موارد دیگر را تنظیم کنید.
 • شما را قادر می‌سازد تا قرمزی چشم و لکه‌های موجود در عکس‌ها را برطرف کنید.
 • مشاهده عکس‌ها و آلبوم‌ها در همه دستگاه‌های خود
 • مشاهده تصاویر از طریق Slideshow
 • عکس را به عنوان تصویر صفحه قفل یا پس‌زمینه دسکتاپ تنظیم کنید.
 • از فرمت‌هایی مانند BMP، فرمت JPG، فرمت JPEG، فرمت GIF، فرمت PNG و موارد دیگر پشتیبانی می‌کند.

3. نرم افزار Adobe Photoshop Elements | بهترین نرم افزارهای دیدن عکس در کامپیوتر

نرم افزار photo viewer

Adobe Photoshop Elements یکی دیگر از برنامه های ابزاری است که به شما امکان می‌دهد عکس‌ها را ویرایش، مدیریت و به اشتراک بگذارید. همچنین به شما امکان می‌دهد فقط با یک کلیک ماوس تصاویر را متحرک کنید.

بی شک امروزه کمتر کسی است که نام Adobe Photoshop Elements را نشنیده باشد. البته این برنامه که به نسخه المنتز فتوشاپ معروف است در زمینه مدیریت فایل های تصویری فعالیت داشته که در این میان از فرمت های بسیاری پشتیبانی میکند. لازم است بدانید که این نرم افزار نمایش عکس در ویندوز 10 و 11 نیز کارآمد خواهد بود که با نصب و راه اندازی آن میتوانید به ویژگی های بسیاری در خصوص سفارشی سازی تصاویر دسترسی داشته باشید. همچنین سهولت کاربری و رابط کاربری دوست داشتنی با وجود ابزار های بسیار سبب شده تا این برنامه در لیست بهترین نرم افزارهای دیدن عکس در کامپیوتر به یکی از محبوب ترین ها تبدیل شود که سایر ویژگی های آن در ادامه قرار خواهد گرفت.

 • می‌توانید نقل‌قول‌ها یا پیام‌های سفارشی شده را به تصاویر اضافه کنید.
 • به شما امکان می‌دهد با سهولت تصاویر منظره را ایجاد کنید.
 • ارائه جلوه‌های سفارشی به عکس‌های شما
 • امکان جا به جایی اشیا، مقیاس‌بندی و Duplicate‌ تصاویر
 • این نرم افزار Photo Viewer ابزار تشخیص خودکار موقعیت صورت انسان را در عکس سلفی تنظیم می‌کند.

4. برنامه Movavi Photo Manager | بهترین نرم افزار نمایش عکس در ویندوز

نرم افزار photo viewer

آیا می‌خواهید بدانید که چگونه می‌توان به راحتی عکس‌ها را در پوشه‌ها سازماندهی کرد؟ این نرم‌افزار جدید سازماندهی عکس از Movavi که برای سیستم‌ عامل‌های ویندوز و مک طراحی شده است به شما کمک می‌کند تا در مدیریت مجموعه تصاویر دیجیتال خود صرفه‌جویی کنید. دستیار عکس دسکتاپ Movavi را دانلود و نصب کنید و خودتان ببینید مدیریت تصاویر در گالری خود چقدر آسان خواهد بود. Movavi Photo Manager  ابزاری است که کاربران را قادر می‌سازد مجموعه عکس‌های دیجیتال را مدیریت کنند. این به شما کمک می‌کند تصاویر منحصر به فرد یا چندگانه را برای بهبود ویرایش کنید. این نرم افزار مشاهده تصاویر ویندوز همچنین به شما کمک می‌کند عکس را بچرخانید، برش دهید و اندازه آن را تغییر دهید.

برنامه Movavi Photo Manager گزینه ای مفید در زمینه ساماندهی تصاویر بهم ریخته بوده است که در این زمینه با یک اسکن ساده میتوانید تمامی تصاویر موجود در سیستم کامپیوتری خود را مشاهده و سپس به سراغ دسته بندی انها بروید. در این زمینه آیتم های مختلفی برای شما درنظر گرفته شده است که براساس تاریخ و یا فرمت و حتی حجم میتوانید آنها را دسته بندی کنید. لازم است بدانید که برنامه Movavi Photo Manager در میان بهترین نرم افزار نمایش عکس در ویندوز به جایگاه خوبی دست یافته است که این مورد بدلیل وجود ابزار و تنظیمات بسیار آن بوده که در ادامه توضیحات بیشتری را از این برنامه مطرح خواهیم نمود.

بدنیست بدانید که این نرم افزار باز کردن عکس در ویندوز امکان نشانه یا برچسب گذاری را نیز دارا است که در این زمینه میتوانید آنرا به صورت رایگان دریافت و نصب نمائید. امکان ساخت آلبوم برای مدیریت و نمایش تصاویر در Movavi Photo Manager وجود داشته که در ادامه ویژگی های دیگر آن ذکر شده است.

 • این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا فرمت RAW، فرمت PNG، فرمت JPEG و بسیاری دیگر را مدیریت کنید.
 • به صورت خودکار چهره‌های موجود در عکس را شناسایی کرده و آلبومی از هر شخص ایجاد می‌کند.
 • می‌توانید برچسب‌ها را به فایل‌های تصویری اضافه کنید.
 • این امکان را برای شما فراهم می‌کند که به سرعت عکس‌های تکراری را از دیسک سخت خود پیدا کرده و حذف کنید.
 • این نرم‌افزار می‌تواند تصاویر مشابه را برای شما نمایش دهد.

5. برنامه Apowersoft Photo Viewer برترین برنامه نمایش عکس در ویندوز

Apowersoft Photo Viewer بهترین نرم افزار Photo Viewer است که سرویس ابری رایگان ارائه می‌دهد. از فرمت‌های تصویری بی‌نظیری مانند PNG، فرمت BMP، فرمت JPG و غیره پشتیبانی می‌کند. این نرم‌‌افزار دارای عملکرد پردازش تصاویر به صورت دسته‌ای است. این نرم افزار Photo Viewer منابع کمی را اشغال می‌کند و بار اضافی را در پردازنده کاهش می‌دهد. بنابراین می‌توانید تصاویر را به راحتی و حتی در رایانه‌هایی با سرعت پایین نیز مشاهده کنید.

نرم افزار Apowersoft Photo Viewer یک برنامه سریع در خصوص مدیریت تصاویر بوده است که با استفاده از ویژگی های بالای آن میتوانید به شبکه های اجتماعی نیز دسترسی داشته باشید و تصاویری که مدنظر دارید را به صورت مستقیم در شبکه های دلخواه به اشتراک بگذارید. تنها همین ویژگی سبب شده تا برنامه Apowersoft Photo Viewer در لیست نرم افزار باز كردن عکس ویندوز 7 به جایگاه خوبی دست پیدا کند که از دیگر موارد مفید و مهم آن میتوان به سهولت کاربری و محیط کاربری ساده آن اشاره داشت. با استفاده از این برنامه میتوانید به فضای ابری بسیاری دسترسی داشته باشید که این مورد برای نگهداری تصاویر در اختیار شما قرار گرفته است و به نوعی میتوان این ویژگی را تا اینجای مقاله برترین برنامه نمایش عکس در ویندوز بهترین گزینه دانست.

 • می‌توانید بلافاصله عکس‌ها را با افراد دیگر به اشتراک بگذارید.
 • تصاویر طویل را با سهولت مشاهده کنید.
 • از آنچه در صفحه وجود دارد، Screenshot بگیرید.
 • فضای ابری رایگان ارائه می‌دهد.
 • همچنین می‌تواند به عنوان یک برنامه PDF Reader کار کند.

6. نرم افزار 123 Photo Viewer بهترین نرم افزارهای دیدن عکس در کامپیوتر

نرم افزار نمایش تصویر ویندوز

برخی از ویژگی‌های این نرم افزار باز كردن عکس ویندوز عبارتند از:

 • قالب‌های انیمیشن پشتیبانی شده توسط این نرم افزار عبارتند از GIF و PNG و…
 • امکان حذف سریع هر عکس با استفاده از کلید Delete
 • با استفاده از ماوس می‌توانید تصاویر را به داخل فولدر بکشید و رها کنید.
 • 123 Photo Viewer شما را قادر می‌سازد فرمت عکس را تغییر داده و به صورت دسته‌ای نام تصاویر را تغییر دهید.

7. نرم افزار Jalbum بهترین نرم افزار نمایش عکس در ویندوز

نرم افزار نمایش عکس در ویندوز

این نرم افزار نمایش عکس در ویندوز ۱۰ از ویژگی های خوبی برخوردار بوده است که با استفاده از انها میتوانید به یک مدیریت کننده عکس در ویندوز دسترسی داشته باشید. برنامه Jalbum در زمینه نمایش تصویر و مدیریت و حتی ارسال آنها در سایت و شبکه های مختلف گزینه ای قدرتمند و کارآمد بوده است که البته باید بدانید به اندازه برنامه های فوق به محبوبیت بالایی نرسیده است زیرا تبلیغات بسیاری برای آن درنظر گرفته نشد. اما این مورد دلیلی بر بد بودن آن نیست زیرا ویژگی های بسیاری را در خود جای داده است که در ادامه آنها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

Jalbum نیز یک نرم افزار مشاهده عکس ویندوز دیگر است که به شما امکان می‌دهد از تصاویر خود وبسایت آلبوم عکس ایجاد کنید. بعلاوه به شما امکان می‌دهد پوشه‌هایی را برای سازماندهی آلبوم خود بدون دردسر ایجاد کنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

 • می‌توانید تصاویر را به داخل این برنامه تحت وب بکشید و رها کنید (امکان Drag&Drop).
 • از طریق این نرم افزار مشاهده عکس ویندوز یک آلبوم عکس را می‌توان در هر وبسایت یا وبلاگی بارگذاری کرد.
 • می‌توانید Presentation خود را سفارشی سازی کنید.
 • به شما امکان می‌دهد الگوها را ایجاد یا ویرایش کنید.
 • پشتیبانی از بیش از 160 قالب ویدیویی مختلف مناسب برای ارائه وب

8. نرم افزار ScanMyPhotos برترین برنامه نمایش عکس در ویندوز

برنامه windows photo viewer

ScanMyPhotos وب‌سایتی است که به شما امکان می‌دهد عکس‌های خود را به راحتی اسکن و مشاهده کنید. این سرویس به شما کمک می‌کند تصاویر قدیمی خود را ارتقا دهید.

 • امکانات ترمیم عکس را ارائه می‌دهد.
 •  سرویس انتقال ویدئو را برای شما فراهم می‌کند.
 • ScanMyPhotos به شما امکان می‌دهد تمام عکس‌های خود را به صورت انبوه اسکن کنید.
 • توسط این Photo Viewer عکس‌های خود را به سرعت دیجیتالی می‌کنید.

9. برنامه Google Photos بهترین نرم افزارهای دیدن عکس در کامپیوتر

نرم افزار نمایش عکس در ویندوز

Google Photos به شما امکان می‌دهد با استفاده از آلبوم‌های مشترک عکس‌هایتان را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید و بهترین نرم افزار نمایش عکس در ویندوز است که به شما امکان می‌دهد فضای بیشتری برای خاطرات خود ایجاد کنید. Google Photos سرویس اشتراک‌گذاری و ذخیره‌سازی عکس است که توسط Google ساخته شده است. این نرم افزار مشاهده عکس ویندوز در ماه مه 2015 معرفی شد و از + Google، شبکه اجتماعی سابق این شرکت جدا شد. در رده نرم‌افزارهای رایگان، Google Photos به ترتیب عکس و فیلم حداکثر با رزولوشن 16 مگاپیکسل و 1080p ذخیره می‌کند.

در مقاله بهترین نرم افزار نمایش عکس برای کامپیوتر همانطور که شاهد بوده اید برنامه های خوبی برای شما قرار گرفت که یکی از گزینه های خوب دیگر Google Photos بوده که محصول رسمی شرکت گوگل بوده که بصورت رایگان میتوانید از آن استفاده کنید. از اصلی ترین ویژگی های این برنامه میتوان به بکاپ گیری از تصاویر اشاره داشت که در این زمینه مشکلی از این بابت ندارید و میتوانید فایل بکاپ خود را در سرویس های ابری به اشتراک بگذارید. لازم است بدانید که این مورد تنها یکی از ده ها ویژگی برتر برنامه Google Photos بوده که به نوعی میتوان این برنامه را بهترین گزینه در این مقاله دانست که اگر بدنبال اطلاعات بیشتری از آن هستید باما در ادامه همراه باشید.

 • این نرم افزار مشاهده عکس ویندوز به شما امکان می‌دهد از عکس‌ها، تصاویر و فیلم‌های نامحدود نسخه پشتیبان تهیه کنید.
 • این برنامه به شما در مدیریت ذخیره‌سازی تلفن کمک می‌کند.
 • به شما امکان می‌دهد از طریق هر تلفن، تبلت یا رایانه به آنها دسترسی داشته باشید.
 • عکس‌های خود را به طور خودکار بر اساس افراد، لوکیشن و موارد مهم سازماندهی کنید.

10. نرم افزار XnView بهترین نرم افزار نمایش عکس در ویندوز

نرم افزار نمایش عکس در ویندوز

XnView یک نرم افزار نمایش عکس ویندوز است که کاربران را قادر می‌سازد به راحتی عکس‌ها را باز کرده و یا ویرایش کنند. این نرم افزار نمایش عکس در ویندوز از فرمت JPEG، فرمت TIFF (قالب فایل برچسب گذاری شده)، فرمت PNG، فرمت PSD (سند فتوشاپ)، فرمت GIF و غیره پشتیبانی می‌کند. XnView MP Classic یک نرم افزار Photo Viewer است که به راحتی عکس را باز و ویرایش می‌کند. به عنوان نرم افزار مشاهده عکس ویندوز از ویژگی‌هایی مانند تنظیم رنگ، تغییر اندازه تصویر، برش، ویرایش فراداده (IPTC ، XMP) و موارد دیگر برخوردار است.

نرم افزار باز كردن عکس ویندوز XnView آخرین برنامه معرفی شده در لیست بوده است که براساس آن میتوانید تصاویر بسیاری را مدیریت کنید که در این زمینه ابزار و ویژگی های مختلفی برای شما درنظر گرفته شده است. جهت دانلود نرم افزار نمایش عکس jpg باما همراه باشید زیرا این برنامه به نسبت گزینه های دیگری که در اختیار شما قرار گرفته است از حجم کمتری برخوردار بوده اما ویژگی های خوبی را در خود جای داده است که این مورد میتواند بسیاری از نیاز و مشکلاتی که شما در زمینه مدیریت تصاویر دارید را تحت پوشش خود قرار دهد. نرم افزار XnView از رابط کاربری ساده ای برخوردار بوده که در دسترسی به ابزار و تنظیمات برنامه مشکلی نخواهید داشت.

XnView MP با استفاده از رابط کاربری آسان به شما امکان می‌دهد تصاویر و عکس‌های خود را به سرعت مشاهده کنید، همچنین می‌توانید مدیریت تصاویر را انجام دهید. ویژگی‌های دیگری مانند تغییر نام فایل به طور انبوه، تبدیل فایل‌ها، یافتن عکس‌های مشابه و مقایسه تصاویر در این نرم‌افزار موجود است. XnConvert مبدل تصویر دسته‌ای سریع و قدرتمندی است. شما می‌توانید در حالت گروهی تبدیل، آیتم‌های تغییر اندازه، علامت گذاری متن، افزودن متن و بهبود را فیلتر کنید. این نرم افزار باز كردن عکس ویندوز هم می‌تواند انتخاب شما باشد. لازم است بدانید که این برنامه در میان بهترین نرم افزارهای دیدن عکس در کامپیوتر آخرین برنامه معرفی شده بوده که در ادامه میتوانید به ویژگی های برنامه دسترسی داشته باشید.

 • می‌توانید رنگ تصویر را تنظیم کنید، اندازه آن را تغییر دهید و برش دهید.
 • می‌تواند تصاویر تکراری را در فولدرها پیدا کند.
 • می‌توانید به سرعت عکس‌ها را مشاهده کرده و مدیریت کنید.
 • تغییر نام فایل‌ها به صورت دسته‌ای
 • نمایش اسلایدی از تصاویر ایجاد کنید.
 • در نسخه‌های تلفن‌ همراه و همچنین PC در دسترس است.

مقاله ای تحت عنوان بهترین نرم افزار نمایش عکس در ویندوز به پایان رسید که در این خصوص 10 برنامه محبوب از سری برترین برنامه نمایش عکس در ویندوز بررسی و در اختیار شما قرار گرفت. شما عزیزان میتوانید نظر خود را در مورد مطلب بهترین نرم افزارهای دیدن عکس در کامپیوتر باما در میان بگذارید.

جمع بندی

مقاله مربوط به بهترین نرم افزارهای دیدن عکس در کامپیوتر به پایان رسید که شما عزیزان اگر از برنامه خوب دیگری بهرهمند هستید که در لیست بهترین نرم افزارهای دیدن عکس در کامپیوتر به آن اشاره نشده میتوانید آنرا در بخش نظرات برای ما ارسال کنید تا سایر کاربران نیز امکان استفاده از انرا داشته باشند. نظر شما در مورد برترین برنامه نمایش عکس در ویندوز چیست ؟ آیا برنامه های معرفی شده در مقاله برترین برنامه نمایش عکس در ویندوز ارزش دانلود را دارند ؟ برای پاسخ به این سوالات پیشنهاد میشود باما همراه باشید. در پایان با بررسی و معرفی انواع نرم افزار مشاهده عکس ویندوز در می‌یابیم که داشتن یک نرم افزار Photo Viewer در کامپیوتر خود نه تنها ضرری ندارد، بلکه بسیار کارآمد و راه‌گشاست. خیلی اوقات می‌توان به اجرای برخی نرم‌افزارهای پیش‌فرض در ویندوز اکتفا نکرد و نرم‌افزارهای تخصصی در همان زمینه را تهیه و نصب کرد؛ مثل پخش‌کننده‌های موزیک و یا نرم افزار بازکردن تصاویر ویندوز و غیره. در نهایت امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد و در این بین توانسته باشید بهترین نرم افزار Photo Viewer را گزینش و نصب کرده باشید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401