آموزش ورود به اینستاگرام بدون شماره و ایمیل

ورود به اینستاگرام بدون شماره / ورود به اکانت اینستا بدون ایمیل
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اگر نمی‌توانید وارد حساب اینستاگرام خود شوید. یا اگر آدرس ایمیل یا شماره تلفنی که استفاده کرده‌اید کار نمی‌کند. ما در این مقاله با آموزش ورود به اکانت اینستا بدون ایمیل و بدون شماره تلفن آشنا می‌شویم. دستورالعمل‌های این صفحه را برای ارسال یک درخواست پشتیبانی دنبال کنید، تا با یادگیری و آموزش ورود به اینستا بدون شماره و ایمیل هم آشنا شوید و هم از آن بهره ببرید.

اینستاگرام در رسانه‌های اجتماعی برای دوست یابی، برقراری ارتباط برای کسب و کار و ایجاد محتوا پیشرو است. بیش از یک میلیارد نفر وجود دارند که یک حساب کاربری فعال در اینستاگرام دارند و دوست دارند آخرین پست‌ها، استوری‌ها و سایر اشکال محتوای خود را با مخاطبان هدف خود به اشتراک بگذارند. در ادامه این مطلب از پلازا، نحوه ورود به اکانت اینستا بدون آدرس ایمیل و همچنین ورود به اینستاگرام بدون شماره را برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم.

آنچه در ادامه خواهید خواند

توضیحی مختصری درباره اینستاگرام

تقریباً 73 درصد از اینستاگرام حاوی تصاویر است، در حالی که بقیه شامل ویدیوها و استوری‌ها است. اگر قبلاً یک حساب کاربری اینستاگرام ندارید، اکنون زمان مناسبی برای ایجاد آن و دسترسی به طیف هیجان انگیز از ویژگی‌های آن در یک مکان متمرکز است.

سوال این‌جاست که چگونه می‌توان ورود به اکانت اینستا بدون ایمیل و شماره را انجام داد؟ و آیا برای تایید اکانت اینستاگرام به شماره تلفن نیاز دارید؟ خوب، شما قطعاً باید حساب خود را از طریق آدرس ایمیل یا شماره تلفن تأیید کنید. با این حال، لزوماً مجبور نیستید از شماره تلفن خود برای تأیید حساب خود استفاده کنید.

ایجاد یک اکانت اینستاگرام با استفاده از شماره تلفن خود اشکالی ندارد. چه از ایمیل یا شماره تلفن استفاده کنید، مطمئن باشید که هیچ اطلاعاتی در اختیار کسی قرار نخواهد گرفت.

ورود به اکانت اینستا بدون ایمیل / آموزش ورود به اینستا بدون شماره و ایمیل

در حالی که استفاده از شماره تلفن خود برای ایجاد حساب اینستاگرام بی خطر است، اما همه نمی‌خواهند اطلاعات تماس شخصی خود را فاش کنند. دلایل مختلفی وجود دارد که مردم می‌خواهند بدون شماره تلفن یک حساب کاربری جدید در اینستاگرام ایجاد کنند. آن‌ها ممکن است بخواهند از شر پست‌های تجاری مانند ایمیل‌های تبلیغاتی و تبلیغات شخصی خلاص شوند.

ثانیا، آن‌ها حساب‌های تجاری زیادی دارند و جزئیات را متفاوت از یکدیگر نگه می‌دارند. گاهی اوقات، کاربران تمایل دارند یک حساب اضافی برای برخی دنبال کنندگان بیشتر یا اهداف تجاری ایجاد کنند. حال به این سوال مهم می‌رسیم که چگونه می توان بدون شماره تلفن وارد اینستاگرام شد؟ در این مقاله در ادامه، آموزش ورود به اینستا بدون شماره و ایمیل را یاد خواهید گرفت.

آموزش ورود به اکانت اینستاگرام بدون شماره تلفن

چگونه بدون شماره وارد اکانت اینستاگرام شویم؟ برخی افراد به بیش از یک حساب نیاز دارند. جنبه کلیدی این است که همه نمی‌خواهند از شماره تلفن شخصی خود برای تأیید حساب اینستاگرام خود استفاده کنند. برای ایجاد حساب کاربری اینستاگرام بدون شماره تلفن، به جای شماره تلفن، Sign up with Email Address را انتخاب کنید. حتی می‌توانید یک شماره تلفن مجازی برای دریافت پیامک برای تأیید یک حساب کاربری جدید اینستاگرام انتخاب کنید، اگر پلتفرم مدام از شما درخواست تأیید شماره‌تان را کرد.

نحوه ورود به اینستاگرام بدون شماره:

 • اپلیکیشن اینستاگرام را روی دستگاه اندروید یا آیفون خود باز کنید.
 • روی Don’t have an account ضربه بزنید؟ گزینه Sign up
 • Sign up with email address or phone number را انتخاب کنید.
 • به جای شماره تلفن، بر روی ایمیل کلیک کنید و آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
 • در مرحله بعد، نام و رمز عبور خود را وارد کنید.
 • می‌توانید مخاطبین خود را همگام سازی کنید تا دوستان خود را پیدا کنید یا از آنها اجتناب کنید.

پس از آن، از شما خواسته می‌شود که آواتار و سایر جزئیات مورد نیاز برای تنظیم را در یک حساب جدید اضافه کنید. تمام است، حساب اینستاگرام شما بدون شماره تلفن ایجاد شده است.

ورود به اینستاگرام بدون شماره / ورود به اکانت اینستا بدون ایمیل

چندین دلیل برای ورود به اینستاگرام بدون سیم کارت وجود دارد:

 • حساب‌های تجاری مختلف
 • پست تجاری
 • پروفایل برای فروش
 • ایجاد پروفایل اینستاگرام اضافی

خرید شماره تلفن همراه اضافی برای اینستاگرام ایده خوبی نیست. اما یک جایگزین وجود دارد.

روشی جایگزین برای ایجاد اکانت اینستاگرام بدون شماره تلفن

در حالی که امکان ایجاد اکانت جعلی اینستاگرام برای ورود به این شبکه اجتماعی بدون شماره تلفن وجود دارد، گزینه‌های زیادی برای کسانی که نمی‌خواهند آدرس ایمیل شماره تلفن شخصی خود را در برنامه فاش کنند وجود دارد.

می‌توانید از برنامه‌های نرم افزاری شخص ثالث برای تولید شماره تلفن جعلی استفاده کنید. برخی از وب سایت‌ها به شما اجازه می‌دهند یک شماره تلفن مجازی جعلی ایجاد کنید که می‌تواند برای تأیید اینستاگرام خود استفاده شود.

به عنوان مثال، می‌توانید از سایت TextNow برای ایجاد یک شماره تلفن مجازی استفاده کنید، یک کد پین 3 رقمی را وارد کرده و دکمه “submit” را فشار دهید. شماره موبایل مجازی شما آماده است! آن را به اینستاگرام بدهید و در TextNow یک متن برای تأیید دریافت خواهید کرد. کد امنیتی 6 رقمی را تایپ کنید و حساب خود را تأیید کنید.

آموزش ورود به اکانت اینستا بدون جیمیل ؛ چگونه بدون ایمیل وارد حساب اینستا شویم؟

ورود به اکانت اینستا بدون ایمیل چگونه امکان پذیر است؟ در برنامه نام کاربری اینستاگرام خود را وارد کردید و روی “به کمک بیشتری نیاز دارید؟” ضربه بزدید، به صفحه “Help Us Recover Your Account” وارد خواهید شد. آدرس ایمیلی را می‌بینید که به حساب اینستاگرام شما پیوند داده شده است.

اگر آدرس ایمیل متعلق به شماست، می‌توانید روی «ارسال کد امنیتی» ضربه بزنید تا یک کد امنیتی به ایمیل شما ارسال شود. اگر آدرس ایمیل متعلق به شما نیست، بنابراین، روی «نمی‌توانم به این ایمیل یا شماره تلفن دسترسی پیدا کنم» بزنید. این پیوند در پایین صفحه قرار دارد.

پس از کلیک، در فرم «درخواست پشتیبانی» ،این فرم به شما امکان می‌دهد برای دریافت راهنمایی با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید.

ابتدا آدرس ایمیلی را که می‌خواهید اینستاگرام با آن با شما تماس بگیرد وارد کنید. مطمئن شوید که به آن آدرس ایمیل دسترسی دارید. در مرحله بعد آدرس ایمیلی که با حساب اینستاگرام شما پیوند داده شده است را وارد کنید. اگر اکانت اینستاگرام شما شخصی است، گزینه “اکانت شخصی با عکس‌های من” را انتخاب کنید.

ورود به اینستاگرام بدون شماره / ورود به اکانت اینستا بدون ایمیل

اگر دسترسی به ایمیلی که با حساب اینستاگرام شما پیوند داده شده است را از دست داده اید، گزینه “I can’t log into the email on my account” را انتخاب کنید.

اگر اکانت شما هک شده است، به جای آن گزینه «اکانت من هک شد» را انتخاب کنید. سپس، از شما خواسته می‌شود که مشکلی را که با آن مواجه هستید، شرح دهید.

در این‌جا نمونه‌ای از توضیح آمده است: «سلام، دسترسی به ایمیل و شماره تلفن خود را از دست دادم، برای بازنشانی رمز عبور خود به کمک نیاز دارم».

Hi, I lost access to my email and phone number, need help to reset my password

در آخر، روی «درخواست پشتیبانی» ضربه بزنید.

سخن پایانی

امیدوارم حالا بعد از خواندن مقاله روش ورود به اینستا بدون شماره موبایل بتوانید به راحتی اکانت اینستاگرام بدون شماره تلفن ایجاد کنید. ما با آموزش روش های ورود به حساب کاربری اینستاگرام بدون شماره تلفن به شما عزیزان سعی کردیم تا راه حلی برای سهولت کار شما ارائه دهیم.

با آموزش ورود به اینستاگرام بدون شماره و ایمیل، برای تماس با فالوورهای خود می‌توانید با استفاده از هر شماره تلفن یک صفحه اینستاگرام ایجاد کنید. در واقع، شما در حال ایجاد یک حساب کاربری معمولی هستید. برای تأیید حساب خود فقط به شماره تلفن فیزیکی نیاز ندارید. شبکه اجتماعی تفاوتی بین سیم کارت شما و ایمیل نمی بیند.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 66.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.7 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 20 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 18.9 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 14.675 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 14.672 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400