آموزش نحوه دریافت کد فعال سازی تلگرام

آموزش دریافت کد تلگرام
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

گاهی ممکن است کد تایید ورود به تلگرام برای شما ارسال نشود. بنابراین راه های دریافت پیامک کد ورود به تلگرام کدامند؟ در اینجا آموزش نحوه دریافت کد فعال سازی تلگرام را برای شما آماده کرده ایم.

تلگرام در چند وقت اخیر شاهد هجوم کاربران جدید بوده است. بسیاری از کاربران برای عبور از فرآیند ثبت نام تلاش می‌کنند و گاهی کد را به موقع دریافت نمی‌کنند. برخی از کاربران نمی‌توانند کد مورد نیاز برای تأیید حساب را قبل از استفاده از تلگرام دریافت کنند. اما راه حل این مشکل چیست؟

فهرست مطلب

آموزش نحوه دریافت کد فعال سازی تلگرام

ما به شما کمک می‌کنیم مشکل دریافت کد تلگرام بعد از فیلترینگ را در یک لحظه برطرف کنید. توجه داشته باشید که ممکن است مشکل از شبکه باشد. همچنین راه‌های دیگری نیز برای دریافت کد تایید وجود دارد. باید بدانید که هر بار که از سیستم خارج می‌شوید یا برنامه تلگرام را دوباره نصب می‌کنید، باید کد تایید را وارد کنید. در اینجا راهنمای حل مشکل عدم دریافت کد تلگرام را خواهید خواند. با آموزش نحوه دریافت کد فعال سازی تلگرام همراه ما باشید.

1. خطای سیگنال

چرا کد فعال سازی تلگرام ارسال نمیشود؟ کدهای ثبت نام تلگرام از طریق پیامک ارسال می‌شوند. بنابراین، اگر در یک منطقه با شبکه ضعیف هستید، ممکن است تلفن شما برای به دست آوردن آن کد دچار مشکل شود.

نحوه دریافت کد فعال سازی تلگرام

برای حل مشکل دریافت نکردن sms کد تایید تلگرام، به منطقه دیگری بروید تا بررسی کنید که آیا سیگنال کافی وجود دارد یا خیر. همچنین می‌توانید از برنامه‌ای مانند OpenSignal برای یافتن سیگنال بهتر در موقعیت مکانی خود و نقش برداری از برج‌های موبایل مجاور و موارد دیگر، استفاده کنید.

2. از شماره تلفن همراه معتبر استفاده کنید

چرا کد تلگرام نمیاد؟ دو موضوع برای راه های دریافت کد تایید تلگرام وجود دارد. اولین مورد برای گرفتن کد تلگرام برای کشور ایران این است که آیا شماره موبایل را درست وارد کرده اید یا خیر. بررسی مجدد هرگز به کسی آسیب نمی‌رساند. دوم این است که آیا از یک شماره جعلی یا مجازی برای ثبت نام در تلگرام استفاده می‌کنید. برخی از کاربران تلاش می‌کنند این کار را انجام دهند، اما ما آن را توصیه نمی‌کنیم و تلگرام نیز این کار را نمی‌کند. شاید به همین دلیل است که تلگرام کد تأیید را ارسال نمی‌کند. بنابراین برای دریافت کد تلگرام از طریق پیامک از شماره اصلی خود استفاده کنید.

3. کد را در دستگاه دیگر خود دریافت کنید

آیا می‌خواهید از دستگاه دیگری وارد حساب تلگرام خود شوید؟ اگر چنین است، باید یک کد را در دستگاه اصلی خود دریافت کرده باشید. در واقع، این اولین گزینه ای است که تلگرام هنگام ارسال کد انتخاب می‌کند. تنها زمانی که کد را در دستگاه دیگر دریافت نمی‌کنید، گزینه ای برای دریافت کد تایید تلگرام از طریق پیام کوتاه یا حتی تماس تلفنی دارید. می‌توانید از تلگرام در دسکتاپ ویندوز استفاده کنید و کد تکمیل فرآیند ورود را دریافت کنید.

راه های دریافت پیامک کد ورود به تلگرام

اگر اینطور نیست، روی گزینه «Send the code as an SMS» درست در زیر ضربه بزنید تا پیامک را دریافت کنید. شاید به همین دلیل است که تلگرام کد را ارسال نمی‌کند زیرا فکر می‌کند شما در دستگاه دیگری وارد شده اید و به جای ارسال پیامک، کد را درون برنامه ارسال می‌کند.

تلگرام اکنون کد را از طریق پیامک ارسال می‌کند و به صورت خودکار آن را می‌خواند، مشروط بر اینکه هنگام وارد کردن شماره تلفن خود در برنامه، مجوزهای لازم را داده باشید.

4. دریافت کد از طریق تماس

دریافت کد تلگرام بعد از فیلترینگ

تلگرام همچنین گزینه ای برای دریافت کد از طریق تماس دارد. اگر هر دو گزینه بالا به دلایلی کار نمی‌کنند، به عنوان یک راه جایگزین برای دریافت کد تلگرام و تأیید حساب خود مفید است. پس از درخواست کد از طریق پیامک، باید دکمه Didn’t get the code در زیر مشاهده کنید. بنابراین، اگر تلگرام شما را در دستگاه دیگری شناسایی کند، کد را درون برنامه ارسال می‌کند. سپس پیامک می‌فرستد و در نهایت می‌توانید از طریق تماس تلفنی کد خود را دریافت کنید. چند لحظه بعد یک تماس تلفنی دریافت خواهید کرد. این یکی از راه های دریافت پیامک کد ورود به تلگرام است.

5. درخواست ارسال مجدد بیش از حد نکنید

گاهی اوقات دریافت کد از طریق پیامک یا حتی تماس فقط زمان می‌برد. صبور باشید. می‌توانید پس از چند ثانیه گزینه «Didn’t get the code» را مشاهده کنید. اتفاقی که می‌افتد این است که کاربران چندین بار روی دکمه ضربه می‌زنند و فکر می‌کنند که کد سریعتر به تلفن آن‌ها ارسال می‌شود، اما اینطور نیست. در واقع، ممکن است دقیقا برعکس این اتفاق بیفتد.

راه های دریافت کد تایید تلگرام

اگر در دریافت کد تاخیری وجود دارد، روی دکمه Didn’t get the code خیلی سریع ضربه نزنید. در صورت نیاز یک بار ضربه بزنید و سپس صبر کنید. در غیر این صورت، پیام دیگری را دریافت خواهید کرد که می‌گوید «Too many attempts, please try again later». این چیز دیگری است که باید در نظر داشته باشید.

سوالات متداول

آیا دریافت کد تلگرام از طریق واتساپ امکان پذیر است؟

خیر. دریافت کد فقط از طریق برنامه تلگرام، پیامک و تماس تلفنی انجام می‌گیرد.

کلام آخر

تلگرام در دنیای پیام رسان، یکی از بهترین‌ها است. تلگرام از بسیاری جهات با واتس اپ متفاوت است و از جهاتی حتی بهتر است. بدون تایید شماره تلفن خود نمی‌توانید از تلگرام استفاده کنید و برای این کار به کد نیاز دارید. تلگرام واقعاً خوب کار می‌کند و فرآیند ورود به سیستم برای اکثر کاربران واقعاً روان است. چند بار امتحان کنید و صبور باشید. این چیزی است که ما توصیه می‌کنیم. در اینجا به روش های گرفتن کد تلگرام از طریق ایمیل پرداختیم و به سوالاتی مثل “چگونه کد تلگرام را از ایمیل دریافت کنیم؟” پاسخ دادیم. نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها