اربعیناربعین

معرفی و دانلود قویترین نرم افزارهای ریکاوری 2019 برای کامپیوتر و گوشی

هیچ کسی قدر یک برنامه ریکاوری اطلاعات خوب را تا زمانی که هاردش فرمت شود یا اطلاعاتی را به اشتباه حذف کند نمی‌داند. به همین دلیل اگر شما هم به دنبال دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری 2019 هستید، در این مقاله قصد داریم 5 مورد را به شما معرفی کنیم.

از دست دادن اطلاعات می‌تواند تجربه وحشتناکی باشد و به راحتی هم اتفاق می‌افتد. شاید تا نیمه‌های شب روی یک پروژه کاری یا درسی کار می‌کردید و بر اثر خستگی و حواس پرتی، همان پروژه را حذف کنید یا در شرایط نادرتر، ممکن است هارد شما با مشکل روبه‌رو شود و درنهایت، قیافه شما دقیقا شبیه تصویر بالا شود. دلیل آن هرچیزی باشد، نتیجه آن از دست رفتن خاطرات دوران مختلف از زندگی شما یا پرونده‌های مهم کاری است.

با این وجود در تمام این شرایط، فایل‌ها و فولدرهای حذف شده به صورت کامل از کامپیوتر شما پاک نمی‌شوند و صرفا از فهرست فایل‌ها حذف شده‌اند و منتظر آمدن فایل‌های دیگری به جای خود هستند. حتی یک هارد خراب شده هم اثرات مغناطیسی از تمام فایل‌هایی که در خود ذخیره کرده است را دارد.

قوی ترین نرم افزار ریکاوری 2018 / Photo-Recovery

در هریک از این موارد در صورتی که از یکی از قویترین نرم افزارهای ریکاوری استفاده کنید، می‌توانید با کمی دقت فایل‌ها یا فولدرهای حذف شده را بازیابی کنید. بسیاری از برنامه های ریکاوری می‌توانند هارد شما را برای فایل‌های مختلف اسکن کنند و احتمال بازیابی هم معمولا زیاد است. برخی از آن‌ها به شما اجازه جستجو بر اساس نوع فایل را هم می‌دهند و بیشتر آن‌ها پیش‌نمایشی از فایل را هم در اختیار شما قرار می‌دهند.

از این رو اگر سراسیمه به دنبال دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری هستید، در این مطلب قصد داریم چند مورد از آن‌ها را معرفی کنیم.  علاوه بر موارد زیر، یکی دیگر از بهترین نرمافزارهای ریکاوری Recoverit است که برای آشنایی بیشتر با آن می‌توانید به این مطلب مراجعه کنید. اگر هم قصد فروش هارد خود را دارید و نمی‌خواهید کسی بعدا اطلاعات شما را ریکاوری کند، می‌توانید به این مطلب پلازامگ در این مورد مراجعه کنید.

دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری کامپیوتر / pc-recovery

عناوین مطلب:

 • معرفی و دانلود قویترین برنامه های ریکاوری 2019
  • Recuva ؛ قویترین نرم افزار ریکاوری مموری کارت و …
  • OnTrack EasyRecovery ؛ قویترین نرم افزار ریکاوری هارد فرمت شده و …
  • EaseUS Data Recovery Wizard ؛ قویترین نرم افزار ریکاوری فیلم های پاک شده و …
  • CleverFiles Disk Drill ؛ قویترین نرم افزار ریکاوری عکس و …
  • Active File Recovery ؛ قویترین نرم افزار ریکاوری صدا و موسیقی و …
  • Wondershare Dr. Fone ؛ قویترین نرم افزار ریکاوری اندروید و iOS

 


معرفی و دانلود قویترین برنامه های ریکاوری 2019


 

Recuva ؛ دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری مموری کارت و …

قویترین نرم افزار ریکاوری مموری کارت / recuva file recovery

در طی این سال‌ها، CCleaner طیف وسیعی از راه حل‌ها را برای کمک به کاربران ویندوز و مک در جهت ارتقا سرعت و بهینه‌سازی سیستم‌های خود ارائه داده است. این شرکت، بعد از موفقیت خود در ارائه این برنامه، نرم افزار ریکاوری Recuva را به بازار عرضه کرده است. Recuva قویترین نرم افزار ریکاوری مموری کارت و درایوهای داخلی و خارجی سیستم با یک رابط کاربری بسیار ساده است. شما همچنین می توانید اطلاعات آسیب دیده و یا اطلاعاتی که اخیرا فرمت شده‌اند را ریکاوری کنید. Recuva از تکنیک‌های استاندارد نظامی برای پردازش فایل‌ها استفاده می‌کند، بنابراین لازم نیست نگران اطلاعات امنیتی شرکت خودتان باشید. این نرم افزار به صورت خودکار بروزرسانی می‌شود.

یک نسخه رایگان و یک نسخه غیر رایگان از این برنامه موجود است. قیمت نسخه غیر رایگان آن 28 دلار است که در آن بروزرسانی‌های منظم را دریافت می‌کنید. برای دانلود این برنامه به لینک ذیل مراجعه کنید.

ریکاوری

 

OnTrack EasyRecovery ؛ دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری هارد فرمت شده و …

دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری هارد فرمت شده /OnTrack EasyRecovery

این نرم افزار یک پلتفرم بازیابی اطلاعات جامع و کامل است و قابلیت بازیابی فایل‌های مختلف را دارد. این برنامه رایگان بوده و اگر به دنبال یک گزینه مناسب برای بازیابی فایل‌های خودتان هستید، این برنامه هم در سیستم عامل ویندوز و هم روی سیستم عامل مک کار می‌کند. همچنین می‌توانید کل داده‌ها را بازیابی کرده ویا فایل‌های مورد نظرتان را به صورت انتخاب شده ریکاوری کنید. این برنامه قویترین نرم افزار ریکاوری هارد فرمت شده است که امکان بازیابی اطلاعات طیف وسیعی از سیستم‌ها از جمله SSD (داخلی یا خارجی)، حافظه جانبی و رسانه های نوری و RAID را فراهم می‌کند.

با استفاده از این نرم افزار به راحتی می‌توانید فایل‌هایی که عمدا یا به صورت تصادفی پاک شده‌اند را بازیابی کنید و اگر کامپیوتر شما در اثر یک ویروس یا حمله اینترنتی مورد هدف قرار گرفته است، می‌توانید فایل های ویروسی شده را نجات دهید. این نرم افزار مجهز به ویژگی اسکن عمیق بوده و می‌تواند فایل‌های خاص شما را که از دست رفته بازیافت کند.

یکی دیگر از ویژگی‌های بسیار جالب این برنامه آن است که می‌تواند فایل‌های آسیب دیده و یا حذف شده را در درایوهای با فرمت HFS ،HFS+ ،FAT ،NTFS و ExFAT پیدا کرده و دوباره بازسازی کند. اگر بخواهید چندین فایل را در همان زمان بازیابی کنید و متوجه شوید که فرایند بیش از حد طول می‌کشد، می‌توانید بازیابی را متوقف کنید و بعدا آن را ادامه دهید. یک نسخه رایگان از این برنامه وجود دارد که به راحتی می‌توانید آن را از لینک زیر دانلود کنید. به علاوه نسخه اصلی Home Edition با قیمت 79 دلار (55 پوند) و نسخه حرفه‌ای با قیمت 139 دلار (98 پوند) به صورت یک ساله قابل تهیه هستند.

ریکاوری

 

EaseUS Data Recovery Wizard ؛ دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری فیلم های پاک شده و …

دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری فیلم های پاک شده / EaseUS Data Recovery Wizard

این برنامه یکی از نرم افزارهای خوب سازمان یافته و قویترین نرم افزار ریکاوری فیلم های پاک شده است. این برنامه به شما کمک می‌کند تا فایل‌های از دست رفته، حذف شده و یا آسیب دیده را به سرعت و به آسانی بازیابی کنید. EaseUS به عنوان ابزار بازیابی اطلاعات و برای بازیابی هارد دیسک، بازیابی فایل‌های فرمت شده، بازیابی پارتیشن‌ها به خوبی به کمک شما می‌آید. این برنامه یک فرآیند بازیابی اطلاعات سه مرحله‌ای را اجرا می‌کند و همچنین شما می‌توانید برای صرفه جویی در زمان، فایل‌های با فرمت خاص را مشخص کرده و فقط آن‌ها را بازیابی کنید. قابلیت پیش نمایش فایل‌ها نیز در این برنامه وجود دارد و می‌توانید خروجی را بر اساس زمان و یا نوع فایل طبقه‌بندی کنید.

این نرم افزار فقط برای سیستم عامل ویندوز عرضه شده و با ویندوز XP و ویستا، به علاوه ویندوز 7، 8 و 10 سازگار است. یک نسخه رایگان از آن برای دانلود موجود است و نسخه غیر رایگان این برنامه 45 پوند (63 دلار) قیمت دارد.

ریکاوری

 

CleverFiles Disk Drill ؛ دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری عکس و …

دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری عکس 2019 / CleverFiles Disk Drill

CleverFiles یک ابزار جامع بازیابی اطلاعات برای ویندوز و مک عرضه کرده است. Disk Drill برای ریکاوری طیف گسترده‌ای از فایل‌ها قابل استفاده بوده و کار کردن با آن هم سریع و آسان است. Disk Drill قویترین نرم افزار ریکاوری عکس و انواع اسناد، فایل‌های موسیقی و فیلم‌ها است و می‌تواند به عنوان ابزار آسان و مناسبی مورد استفاده قرار گیرد.

این نرم افزار می تواند بیش از 200 نوع فایل را با استفاده از چندین روش، بازیابی و بازسازی کند. فقط چند دقیقه طول می‌کشد تا یک حافظه ذخیره سازی را به آن متصل کرده و بتوانید اطلاعات از دست رفته را بازیابی کنید. این برنامه از دستگاه‌های iOS و اندروید هم پشتیبانی می‌کند، بنابراین می‌توانید فایل‌های موجود در گوشی و تبلت را هم بازیابی کنید.

در واقع، Disk Drill اطلاعات را از طیف وسیعی از دستگاه‌ها از جمله دیسک‌های سخت، دوربین‌ها، آیپدها، آیپادها، تبلت‌ها و گوشی‌های اندرویدی، فلش درایوهای USB و کارت‌های حافظه بازیابی می‌کند. نسخه حرفه‌ای این برنامه 89 دلار است که می توانید آن را روی سه دستگاه نصب کنید. البته امکان دانلود نسخه رایگان این برنامه هم وجود دارد.

ریکاوری

 

Active File Recovery ؛ دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری صدا و موسیقی و …

دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری 2019 صدا و موسیقی / Active File Recovery

این برنامه راهکاری بسیار ساده و قویترین نرم افزار ریکاوری صدا و سایر فرمت‌ها بوده و قیمت مناسب و مقرون به صرفه‌ای دارد. Active File Recovery برای بازیابی بسیار دقیق اطلاعات در سیستم عامل ویندوز مناسب بوده و قیمت آن 30 دلار (21 پوند) است.

اگر شما به طور تصادفی فایل‌های مهم خودتان را به سطل زباله سیستم فرستاده باشید و بعدا آن را هم پاک کرده باشید، با کمک این برنامه می‌توانید فایل‌ها را بازیابی کنید. این برنامه بسیار سریع کار می‌کند و می‌تواند فایل‌های آسیب دیده از طریق حملات سایبری، نرم افزارهای مخرب و یا فایل‌های آسیب دیده در اثر خرابی سیستم را بازیابی و تعمیر کند.

شما می‌توانید اطلاعات حذف شده از فلش USB یا یک پارتیشن آسیب دیده یا حذف شده را بازیابی کنید. همچنین امکان بازیابی فایل‌ها از کارت‌های حافظه و دوربین‌های دیجیتال هم وجود دارد. این نرم افزار با ویندوز XP، ویستا، ویندوز 7، 8 و 10 و همین‌طور ویندوز سرور 2003، 2008، 2012، 2016 کار می‌کند.

ریکاوری

 

Wondershare Dr. Fone ؛ دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری اندروید و iOS

dr.fone recovery phone / دانلود قویترین نرم افزار ریکاوری 2018 اندروید و iOS

این برنامه به عنوان اولین و قویترین نرم افزار ریکاوری اندروید و iOS شناخته می‌شود. Dr.Fone از گوشی‌های مختلفی مانند سامسونگ، ال جی، موتورولا، اچ‌تی‌سی و … از اندروید و آیفون و آیپد و … از iOS را پشتیبانی می‌کند. این برنامه می‌تواند به صورت مستقیم اس ام اس‌ها، مخاطبان و عکس‌ها، ویدیوها و … گوشی را که به دلایل مختلف از جمله حذف کردن، بازگرداندن گوشی به تنظیمات کارخانه، فلش کردن رام، روت کردن و … از اس دی کارت گوشی پاک شده‌اند، بازیابی کند. یکی از بهترین ویژگی‌های Dr. Fone این است که به شما امکان پیش نمایش پیام‌ها، مخاطبین و تصاویر را قبل از بازیابی آن‌ها می‌دهد.

ریکاوری

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha
مصطفی 05 خرداد 1398، 14:11

من ریکاوری on track دانلود کردم جواب هم گرفتم یعنی واقعا دمت گرم از صبح کلی سایت زیر رو کردم ولی جواب نگرفتم ولی سایت شما عالی هستش واقعا دستتون درد نکنه

رضا پورعلی 15 تیر 1398، 16:29

ممنون از مطلب خوبتون. من با نرم افزار Active File Recovery هاردم رو ریکاوری کردم ولی متاسفانه فیلم و صداها بر نگشتند. دلیلش چیه؟

Omid 15 تیر 1398، 16:45

Recuva یه برنامه فوق العاده مذخرف

خلیل 15 تیر 1398، 21:52

من از نرم افزار Active File Recovery استفاده کردم،خیلی برنامه خوب و قوی ای هست واسه ریکاوری موسیقی.فقط یکم بازیابی اطلاعاتش زیادی طول میکشه

علی 15 تیر 1398، 23:00

از برنامه Wondershare استفاده کردم بک آپ گیری خوبی از سیستم عاملهای ios و اندروید انجام میده

دیدگاههای بیشتر ...