14 برنامه جانبی اینستاگرام که کار با این اپلیکیشن را لذتبخش‌تر می‌کنند (دانلود)

نرم افزار طراحی پست، برنامه آنفالویاب، نرم افزار مدیریت، آنالیز و … همگی نرم افزار مکمل اینستاگرام محسوب می‌شوند که کار با آن را لذت‌بخش‌تر می‌کنند. در ادامه این برنامه های کاربردی برای اینستاگرام را معرفی می‌کنیم.

بر اساس گزارشی که Statista منتشر کرده، تعداد کاربران فعال ماهانه اینستاگرام در سراسر دنیا به بیش از یک میلیارد نفر رسیده است. روند لایک کردن تصاویر، به اشتراک گذاری استوری‌ها و به دست آوردن دنبال‌کننده جدید، این بستر را تبدیل به یکی از مولفه‌های اصلی زندگی اجتماعی افراد مختلف کرده و حتی افراد سالمند نیز این روزها اوقات زیادی را در این اپلیکیشن می‌گذرانند. از همه مهم‌تر، اینستاگرام این روزها برای بازاریابان، افراد تاثیرگذار و همین طور برندهای مختلف تبدیل به یک معدن طلا شده و تمایل دارند از این معدن به خوبی استفاده کنند.

برنامه های کاربردی برای اینستاگرام وجود دارند که می‌توانند در استفاده از این اپلیکیشن کمک بسیاری به شما بکنند. این برنامه های جانبی اینستاگرام قادر به انجام کارهای مختلفی از طراحی پست گرفته تا مدیریت و آنالیز آن‌ها را شامل می‌شود. در این مقاله قصد داریم چندین مورد از برنامه های کاربردی برای اینستاگرام را معرفی کنیم تا بتوانید نهایت بهره را از آن ببرید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 • بهترین برنامه های جانبی اینستاگرام
  • برنامه های مربوط به اینستا: Boomerang
  • نرم افزار طراحی پست اینستاگرام: Layout
  • برنامه های مربوط به اینستا: Hyperlapse
  • نرم افزار مکمل اینستاگرام: Repost
  • نرم افزار طراحی پست اینستاگرام: VSCO
  • نرم افزار مدیریت اکانت اینستاگرام: Hootsuite
  • نرم افزار مدیریت اکانت اینستاگرام: Sendible
  • نرم افزار مکمل اینستاگرام: SnapWidget
  • نرم افزار آنالیز اینستاگرام: SocialRank
  • برنامه های مرتبط با اینستاگرام: Rocket Social
  • برنامه آنفالویاب اینستاگرام: Follow Mete
  • برنامه آنفالویاب اینستاگرام: Follow Cop
  • برنامه بازدید اینستاگرام
  • نرم افزار آنالیز اینستاگرام: Iconsquare

 


بهترین برنامه های جانبی اینستاگرام


 

برنامه های مربوط به اینستا: Boomerang

بومرنگ یا Boomerang یکی از برنامه های مرتبط با اینستاگرام است که توسط خود این شرکت ارائه شده تا کاربران بتوانند ویدئوهای کوتاه و جذاب بسازند. این اپلیکیشن چندین عکس می‌گیرد و سپس آنها را تبدیل به یک ویدیو می‌کند که بسیار به تصاویر گیف (GIF) شباهت دارد. این ابزار بسیار جالب و بامزه است و به سادگی می‌توان ویدیوهایی متفاوت و جذاب تهیه کرد. افرادی که به سفر علاقه دارند، عاشق این ابزار خواهند شد و می‌توانند تصاویری از خوردن قهوه خود کنار اقیانوس‌های زیبا و یا کنار آبشار مورد علاقه خود تهیه کنند.

اپلیکیشن های اینستاگرام / Instagram / boomerang

دانلود از گوگل پلی | دانلود از اپ استور

 

نرم افزار طراحی پست اینستاگرام: Layout

ابزار جدیدی که اخیرا به اینستاگرام اضافه شده، لی‌اوت (Layout) نام دارد و کاربران با این ابزار می‌توانند محتواهای جذاب و منحصربه‌فردی را تهیه کنند. با این ابزار کاربران می‌توانند چندین عکس را با هم ترکیب کرده و یک تصویر نهایی از آن بسازند که نوعی استوری کلی را ایجاد می‌کند. شما می‌توانید چندین عکس را در یک Layout ترکیب کنید تا نوعی کلاژ بسازید و یا همان تصویر را بچرخانید و یا به حالت Flip درآورید تا نوعی افکت آینه یا کالیدوسکوپ (زیبابین) را به تصاویر بدهید. این نرم افزارهای طراحی پست اینستاگرام را می‌توانید از لینک‌های زیر برای اندروید یا iOS دانلود کنید.

برنامه های مرتبط با اینستاگرام / Instagram / layout

دانلود از گوگل پلی | دانلود از اپ استور

 

برنامه های مربوط به اینستا: Hyperlapse

اگر ویدیو راهی به سوی آینده است، در آن صورت اضافه کردن آن به فید اینستاگرامی‌تان می‌تواند شروع بسیار خوبی باشد. با Hyperlapse می‌توانید ویدیوهایی تایم‌لپس را بدون نیاز به سه پایه و یا تجهیزات گرانقیمت تهیه کنید، از غروب آفتاب از یک نقطه بسیار مناسب فیلم تهیه کنید و یا تجربه حرکت (هنگام راه رفتن، دویدن و یا رانندگی) را ثبت کنید و در ادامه با Hyperlapse می‌توانید این ویدیوی به دست آمده را ثابت کنید تا تکان‌ها حذف و ویدیولپس شما به صورت واضح و شفاف دیده شوند. Hyperlapse یکی از بهترین برنامه های مرتبط با اینستاگرام محسوب می‌شود.

برنامه های مربوط به اینستا / Instagram / hyperlapse

دانلود از اپ استور

 

نرم افزار مکمل اینستاگرام: Repost

در صورتی که محتواهای تولید شده توسط کاربران، از جمله راهبردهای محتوامحور اینستاگرامی شما هستند، Repost یکی از اپلیکیشن های اینستاگرام است که به دردتان می‌خورد. کاربران با این ابزار می‌توانند تصاویر کاربران دیگر را با مجوزهای کامل مجددا منتشر کنند. به همین خاطر، ابزار خوبی برای برندهای مختلف محسوب می‌شود. وقتی مشتریان پستی از یک محصول این برندها منتشر می‌کنند، آنها آن پست را مجددا منتشر می‌کنند. در صورتی که قصد دارید تا محتوای کاربر دیگری را دوباره منتشر کنید، علاوه بر گزینه Repost، می‌توانید او را در پست خود تگ کنید.

برنامه های کاربردی برای اینستاگرام / Instagram / repost

دانلود از گوگل پلی | دانلود از اپ استور

 

نرم افزار طراحی پست اینستاگرام: VSCO

ابزار VSCO یکی از برنامه های کاربردی برای اینستاگرام است که بیشتر از همه مورد استفاده قرار می‌گیرد و کاربران از آن برای ویرایش تصاویر استفاده می‌کنند. کاربری آن بسیار ساده است و فیلترها و قابلیت‌های رایگان بسیاری دارد که می‌تواند کیفیت تصاویر گرفته شده شما را افزایش دهد و فیدهای شما را از نظر زیبایی ارتقا بخشد. در این ابزار، کاربران علاوه بر ویرایش تصویر و عکس، می‌توانند فایل‌های گیف (GIF) را با استفاده از ابزار زیرمجموعه VSCO تحت عنوان DSCO ساخته و منتشر کنند.

نرم افزار طراحی پست اینستاگرام / Instagram / vsco

دانلود از گوگل پلی | دانلود از اپ استور

 

بهترین نرم افزار مدیریت اینستاگرام: Hootsuite

تا همین اواخر، کاربران نمی‌توانستند پست‌های اینستاگرامی خود را از پیش زمانبندی و در یک زمان خاص و مورد نظر خود منتشر کنند تا اینکه Hootsuite عرضه شد و قابلیت‌های زمانبندی را با خدمات خود ارائه کرد. حالا با این نرم افزار مدیریت اکانت اینستاگرام بسیار ساده‌تر شده است. با استفاده از آن، شما می‌توانید محتوای خود شامل تصویر و یا کپشنی خاص را از قبل آماده کرده و سپس با استفاده از چندین تب خاص و در زمانی مورد نظر، منتشر کنید. همچنین شما می‌توانید بر پست‌های اینستاگرامی، محتواهای زمانبندی‌شده، هشتگ‌های خاص، موقعیت‌های مکانی و موارد دیگر نظارت کنید. این اپلیکیشن بهترین نرم افزار مدیریت اینستاگرام محسوب می‌شود.

بهترین نرم افزار مدیریت اینستاگرام / Instagram / hootsuite

ورود به وبسایت

 

نرم افزار مدیریت اکانت اینستاگرام: Sendible

Sendible نوعی نرم افزار مدیریت اکانت اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی است. در این پلتفرم، کاربران به خدمات مختلفی دسترسی دارند که شامل زمانبندی و انتشار پست‌های مختلف، پاسخ‌دادن به دنبال‌کنندگان و همکاری با تیم‌های مختلف می‌شود. از Sendible می‌توان به عنوان نرم افزار آنالیز اینستاگرام و ارائه گزارش‌های تحلیلی هم استفاده کرد. این ابزار برای برندهای مشهور بسیار مناسب است و مدیریت کردن شبکه‌های اجتماعی را برای کاربران ساده‌تر می‌نماید.

نرم افزار مدیریت اکانت اینستاگرام/ Instagram / sendible

ورود به وبسایت

 

نرم افزار مکمل اینستاگرام: SnapWidget

این فناوری به شما اجازه می‌دهد تا فید اینستاگرامی خود را در یک وبلاگ و یا وب‌سایت وارد کنید و به صورت فتومپ، گالری و یا اسلاید به نمایش درآورید. همچنین می‌توانید یک اکانت اینستاگرام یا یک هشتگ محبوب را نیز در آن وارد کنید. هنگامی که کد در وب‌سایت و یا بلاگ قرار گرفت، این ابزار به صورت خودکار هر 30 دقیقه آپدیت می‌شود تا آخرین تصاویر آن هشتگ و یا پست به نمایش درآید. استفاده از SnapWidget رایگان است، اما کاربران برای قابلیت‌های اضافه‌تر مجبورند به نسخه کامل آن ارتقا دهند و هزینه‌ای را به صورت ماهیانه بپردازند.

نرم افزار مکمل اینستاگرام / Instagram / snapwidget

ورود به وبسایت

 

نرم افزار آنالیز اینستاگرام: SocialRank

داشتن یک پروفایل بدون دنبال‌کننده به چه دردی می‌خورد؟ به هیچ دردی. موفقیت دنیای شبکه‌های اجتماعی تنها جمع کردن تعداد زیادی کاربر نیست، بلکه همچنین باید این مخاطبین را به درستی درک کرد و با آنها ارتباط داشت که این کار با یک نرم افزار آنالیز اینستاگرام صورت می‌گیرد. SocialRank نوعی روش منحصربه‌فرد را برای آنالیز داده‌ها به کار می‌گیرد و بر اساس جمعیت‌شناسی دنبال‌کنندگان، آنها را دسته‌بندی می‌کند. در این پلتفرم، می‌توان نگاهی کاملا دقیق و عمقی به جمعیت‌شناسی دنبال‌کنندگان انداخت، فهرست‌های مختلفی را استخراج کرد، دنبال‌کنندگانی که بیشتر پست‌های شما را دنبال می‌کنند شناسایی کرده و کارهای بسیار دیگری را نیز انجام داد. با این پلتفرم، می‌توان کاربران و مخاطبین را دسته‌بندی کرد و پست‌هایی را برای آنها هدف‌گذاری کرد. SocialRank یکی از بهترین برنامه های جانبی اینستاگرام برای آنالیز آن است.

نرم افزار آنالیز اینستاگرام Social rank / Instagram

ورود به وبسایت نرم افزار مکمل اینستاگرام Social Rank

 

برنامه های مرتبط با اینستاگرام: Rocket Social

تصاویر اینستاگرامی مهم‌ترین دارایی شما در این اپلیکیشن محبوب به شمار می‌روند. به همین خاطر، بسیار اهمیت دارد که هر تصویر به صورت مداوم لایک بگیرد و همچنین توجه دنبال‌کنندگان به پست‌ها جلب شود. Social Rocket یکی از برنامه های مرتبط با اینستاگرام و نوعی ابزار اتوماسیون است که توجه به پست‌ها و تصاویر اینستاگرامی را افزایش می‌دهد. شاید برخی از کاربران در مورد این نوع ابزارها هشدار دهند، اما ترکیب مناسبی از اتوماسیون و راهکارهای معمول، کاملا مناسب و به‌دردبخور است. در این باره می‌توانید از افراد تاثیرگذار در شبکه‌های اجتماعی در این باره مشورت بگیرید.

اینستاگرام Rocket Social

ورود به وبسایت نرم افزار مکمل اینستاگرام Rocket Social

 

برنامه آنفالویاب اینستاگرام: Follow Meter

Follow Meter یک برنامه آنفالویاب اینستاگرام است که به شما اطلاعاتی درباره میزان محبوبیت خود در این شبکه اجتماعی می‌دهد. داشبورد شما تعداد آنفالوورها به همراه فالوورهای جدید، کاربرانی که شما آن‌ها را فالو می‌کنید ولی آن‌ها شما را فالو نمی‌کنند و کاربرانی که شما فالو نمی‌کنید ولی شما را فالو می‌کنند را نشان می‌دهد. برخی از ویژگی‌های این برنامه آنفالویاب اینستاگرام تنها با خریدهای درون برنامه‌ای آزاد می‌شوند اما طبق نظرات برخی از کاربران، این نرم افزار مکمل اینستاگرام به خوبی خود را با تغییرات API آن وفق می‌دهد.

برنامه آنفالویاب اینستاگرام / instagram unfollow 2

دانلود از گوگل پلی | دانلود از اپ استور

 

برنامه آنفالویاب اینستاگرام: Follow Cop

اگر از کاربران اندروید بوده و به دنبال یک برنامه آنفالویاب اینستاگرام خوب هستید، قطعا باید نگاهی به Follow Cop بیندازید. این برنامه اجازه می‌دهد تا کسانی که شما را اخیرا آنفالو کرده‌اند، کسانی که شما را فالو نمی‌کنند، کسانی که بیشترین لایک را برای پست‌های شما کرده‌اند و … را ببینید. از آنجایی که این برنامه کسانی که اخیرا شما را آنفالو کرده‌اند را نشان می‌دهد، باید این بخش از برنامه را به صورت مکرر زیر نظر داشته باشید.

برنامه آنفالویاب اینستاگرام / instagram unfollow 2

برنامه آنفالویاب اینستاگرام Follow Cop به شما اجازه می‌دهد تا فالوورهای خود را به صورت راحت‌تر نسبت به خود اینستاگرام مدیریت کنید. شما می‌توانید فالوورهای جعلی را با استفاده از فیلترهایی پیدا کرده و همچنین به صورت همزمان، سه اکانت را به این برنامه جانبی اینستاگرام متصل کنید.

دانلود نرم افزار مکمل اینستاگرام Follow Cop از گوگل پلی

 

برنامه بازدید اینستاگرام

یکی از اپلیکیشن های اینستاگرام که زیاد درباره آن سوال می‌شود، برنامه بازدید اینستاگرام است که به شما کسانی که از پروفایل‌تان دیدن کرده‌اند را نشان می‌دهند. اما متاسفانه باید بگوییم که چیزی به نام برنامه بازدید اینستاگرام وجود ندارد و هر نرم افزاری که چنین ادعایی را می‌کند، دروغ می‌گوید. چنین چیزی غیر ممکن است زیرا API اینستاگرام چنین اطلاعاتی را در اختیار نمی‌گذارد.

برنامه بازدید اینستاگرام / instagram view apps

البته اپلیکیشن های اینستاگرام زیادی در پلی استور وجود دارند که چنین ادعایی می‌کنند، اما باید دوباره تاکید کنیم که چیزی به نام برنامه بازدید اینستاگرام وجود ندارد و استفاده از این اپلیکیشن ها تنها باعث ناامیدی شما می‌شود.

 

نرم افزار آنالیز اینستاگرام: Iconsquare

Iconsquare یکی از بهترین برنامه های جانبی اینستاگرام برای تحلیل داده‌های آن است. وقتی این نرم افزار را به حساب اینستاگرام خود متصل کردید، تمامی اطلاعات ضروری از قبیل فالوورها، بهترین زمان برای ارسال پست، رایج‌ترین هشتگ‌ها، محبوب‌ترین مدیاها و … را در اختیار شما قرار می‌دهد. این نرم افزار آنالیز اینستاگرام میزان زیادی از اطلاعات را در سطح میکرو و ماکرو در اختیار شما قرار داده و به شما در رشد حساب اینستاگرام‌تان کمک می‌کند. این اپلیکیشن یکی از برنامه های کاربردی برای اینستاگرام محسوب شده و طرفداران زیادی دارد.

برنامه آنالیز اینستاگرام / iconosquare_main

ورود به وبسایت نرم افزار مکمل اینستاگرام Icon Square

1
12345
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha
رضا 03 شهریور 1398، 16:53

خیلی برنامه های جانبی مفیدی بودند. تشکر

امیر حیدری باطنی 03 شهریور 1398، 21:57

خواهش می کنم دوست عزیز. ممنوع از همراهیتون

دانیال 03 شهریور 1398، 21:20

نرم افزار آنالیز اینستاگرام: Iconsquare این نرم افزار چقدر میتونه کاربردی باشه. ممنون از معرفی

امیر حیدری باطنی 10 شهریور 1398، 13:28

ممنون از همراهیتون

رسول 03 شهریور 1398، 23:12

سلام و تشکر از سایت خوبتون.چندین برنامه جانبی ایرانی هم برای اینستاگرام ساخته شده که امکانات خوبی هم دارن.. به نظرم از اونا هم میشه استفاده های خوبی کرد.

امیر حیدری باطنی 10 شهریور 1398، 13:28

بله حق با شماست... به هر حال ممنون از همراهیتون

Omid 05 شهریور 1398، 16:51

اپای خوبی معرفی کردین

امیر حیدری باطنی 10 شهریور 1398، 13:28

ممنون از همراهیتون

Masoud 12 شهریور 1398، 13:51

خیلی کامل تر میشد اگر چند دانلودر خوب هم معرفی میکردید

دیدگاههای بیشتر ...