بهترین اپلیکیشن های اندروید و iOS برای یادآوری تولد

اپلیکیشن های یادآوری تولد یکی از پرکاربردترین برنامه‌های موبایل برای کسانی است که نمی‌خواهند تولد نزدیکانشان را فراموش کنند. این مقاله به معرفی 10 اپلیکیشن یادآوری تولد می‌پردازد.

آیا تا به حال تولد دوستان یا آشنایانتان را فراموش کرده‌اید؟ روی تقویم‌های کاغذی علامت زده و باز هم از یاد برده‌اید؟ دیگر نگران نباشید چرا که با نصب یک اپلیکیشن موبایل روی گوشیتان می‌توانید از این مشکل خلاص شوید. اپلیکیشن های یادآوری تولد که هم برای آیفون و هم اندروید در دسترس‌اند، راه حل خوبی برای این مسئله‌ هستند. با ما با معرفی ۱۰ اپلیکیشن یادآوری تولد برای موبایل همراه باشید.

اپلیکیشن های یادآوری تولد

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 • بهترین اپلیکیش های اندروید و iOS برای یادآوری تولد
  • برنامه یادآور تولد Birthdays for Android
  • برنامه یادآوری تولد HIP
  • اپلیکیشن یادآور تولد + Birthday Calendar
  • اپلیکیشن یادآوری تولد Google Calendar
  • برنامه یادآوری تولد IFTTT
  • برنامه تولد Birthday calendar (Upcoming) Android
  • اپلیکیشن یادآوری تولد Birthdays- Reminder, greeting cards and calendar Android
  • برنامه یاداوری تولد Birthday Anniversary Reminder Android
  • اپلیکیشن یادآور تولد Birthday Reminder & Countdown
  • برنامه Countdown+ Widgets Calendar

 


بهترین اپلیکیش های اندروید و iOS برای یادآوری تولد


انتخاب از میان صدها برنامه موجود برای یادآوری تولد کار سختی است. در این مقاله سعی کرده‌ایم تا با معرفی و بررسی قابلیت‌های ۱۰ برنامه برتر از اپلیکیشن های یادآوری تولد برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS تصمیم‌گیری را برایتان ساده‌تر سازیم. با ما همراه باشید.

 

اپلیکیشن یادآوری تولد Birthdays for Android

اپلیکیشن یادآوری تولد

زمانی که برای اولین بار برنامه را باز می‌کنید، لیستی از تاریخ‌های تولد را می‌بینید که این برنامه به ترتیب از مخاطبین و تقویم گوشی‌تان بدست آورده‌است. ممکن است حتی در بعضی از اطلاعات مخاطبینتان تاریخ تولد نیز ذخیره‌ شده‌ باشد و شما متوجه آن نشده‌ باشید. نکته جالب در مورد این برنامه این است که نه تنها عکس پروفایل و تاریخ تولد اشخاص بلکه سن آنها را نیز نمایش می‌دهد؛ حالا می‌دانید روی کیک باید چه بنویسید. این برنامه یکی از بهترین اپلیکیشن های یادآوری تولد بوده که تعداد روزهای باقیمانده تا روز تولد را به شما نشان داده و این امکان را برایتان فراهم می‌سازد تا در صورت تمایل کارت‌های الکترونیکی را بطور خودکار ارسال کنید. با لمس آیکن پروفایل هر شخص، اطلاعات بیشتری مانند نمایش نشانه‌های زودیاک، تاریخ تولد و امکان برقراری تماس یا ارسال پیام را دراختیار خواهید داشت. می‌توانید زمان و نوع یادآوری را انتخاب کنید و لیست را بر اساس نام یا روزهای باقیمانده تا هر تولد مرتب کنید.

دانلود برنامه یادآوری Birthdays for Android برای اندروید

 

اپلیکیشن یادآوری تولد HIP

hip birthday app / اپلیکیشن یادآوری تولد

HIP یکی دیگر از اپلیکیشن های یادآوری تولد است که تاریخ‌های تولد را نه تنها از اطلاعات مخاطبینتان در آیفون بلکه از تقویم‌ و حساب فیس‌بوک‌تان نیز ذخیره‌ می‌کند. این برنامه زودتر از موعد به شما تولد مخاطبینتان را یادآوری می‌کند تا تولدشان را تبریک بگویید اما اگر در ایالات متحده زندگی می‌کنید، HIP می‌تواند ایده‌هایی برای هدیه نیز به شما پیشنهاد دهد. کاربرانی که خارج از آمریکا زندگی می‌کنند می‌توانند کارت تبریک الکترونیکی ارسال کنند. گزینه‌های مختلفی مانند تماس، پیامک، هدیه، مهمانی و … برای یادآوری وجود دارد. یکی از ویژگی‌های خوب این برنامه آن است که جزئیات هر تولد را می‌توانید با مخاطبین خود به اشتراک بگذارید و این ویژگی برنامه بسیار مناسب جشن تولدهای غافلگیرانه است. می‌توانید یادداشتی اضافه‌ کنید و لیست خرید مهمانی را در آن بنویسید. گزینه‌های دیگری همچون نشان زودیاک و سن نیز در این برنامه وجود دارند. این برنامه دارای تبلیغات بوده و دانلود آن رایگان است. می‌توانید با پرداخت مبالغی که کمترین آن 1.49 دلار است گزینه‌های دیگری نیز به برنامه اضافه‌کنید.

دانلود برنامه یادآوردی HIP برای iOS

 

اپلیکیشن یادآوری تولد +Birthday Calendar

اپلیکیشن یادآور تولد +Birthday Calendar

+Birthday Calendar برنامه دیگری در میان اپلیکیشن های یادآوری تولد است که برای یادآوری تولد برای سیستم عامل iOS در دسترس است. +Birthday Calendar مانند دیگر برنامه‌های یادآوری تولد برای سیستم عامل ios داده‌ها را از چندین منبع از جمله مخاطبین و تقویم وارد می‌کند. می‌توانید هشداری برای یادآوری روز تولد تنظیم‌ کنید، به طور خودکار کارت تبریک ارسال کنید، سن و نشان زودیاک آنها را بررسی کنید و حتی براساس این اطلاعات در مورد نوع شخصیت آنها نیز بیاموزید. آیا به طالع‌بینی اعتقاد دارید؟ این برنامه با ترفندی بسیار جالب همراه است. تنها با زدن با یک لمس می‌توانید رویدادهای مهم تاریخی را مشاهده کرده و ببینید کدام یک از افراد مشهور با دوستان/آشنایانتان در یک روز به دنیا آمده‌اند. این‌ها حقایق جالبی است که روز شما را لذت‌بخش تر می‌کند. نیازی به گفتن نیست که برنامه دارای یک تقویم داخلی نیز است. در نسخه رایگان این برنامه  تبلیغات دیده می‌شود اما می‌توانید با خرید درون برنامه ای و پرداخت 0.99 دلار برای حذف تبلیغات اقدام‌کنید.

دانلود برنامه یاداوری تولد Birthday Calender+ برای iOS

 

اپلیکیشن یادآوری تولد Google Calendar

برنامه یادآوری تولد Google Calendar

یکی دیگر از اپلیکیشن های یادآوری تولد، تقویم بسیار محبوب Google است که می‌توانید از آن به راحتی به عنوان یک ابزار یادآوری تولد استفاده کنید. در این برنامه از تبلیغات خبری نیست و نه تنها با دستگاه‌های تلفن همراه می‌توان از آن استفاده‌ کرد، بلکه از طریق وب نیز در دسترس است. این برنامه از Google Assistant پشتیبانی می‌کند؛ بنابراین می‌توانید یادآورهایی را با استفاده از دستیار صوتی یا به صورت دستی به آن اضافه کنید.

فقط یک رویداد ایجاد کنید، گزینه تکرار را فعال‌ کنید و تاریخ و زمان خود را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید از آن بخواهید تا زودتر از زمانی که هشدار یادآور را تنظیم کرده‌اید، به شما یادآوری کند. با این برنامه همکاری با دوستان و اعضای خانواده آسان است. فقط لازم است دعوتنامه‌ای را به شناسه Gmail آنها ارسال کنید. استفاده از تقویم Google مزایای دیگری نسبت به سایر برنامه‌های یادآوری تولد دارد. می‌توانید از آن برای هرگونه رویداد یا هدف شخصی یا حرفه‌ای استفاده کنید. می‌توانید بیش از یک تقویم و کد رنگ ایجاد کنید تا با یک نگاه بتوانید نگاهی کلی بر کل هفته بیاندازید.

دانلود اپلیکیشن یاداوری تولد Google Calender برای iOS

دانلود اپلیکیشن یاداوری تولد Google Calender برای اندروید

 

اپلیکیشن یادآوری تولد IFTTT

اپلیکیشن های یادآوری تولد

IFTTT ابزار قدرتمندی در ردیف اپلیکیشن های یادآوری تولد است که می‌توانید از آن برای ارتباط با صدها برنامه، خدمات و وب سایت استفاده کنید. منصفانه نیست که از آن فقط به عنوان یک برنامه یادآوری تولد استفاده شود. اگر قبلاً از آن استفاده نکرده‌اید، اکیداً به شما پیشنهاد می کنم که آن را امتحان کنید. IFTTT از شبکه‌های اجتماعی، خدمات SaaS، لوازم خانگی، تقویم گوگل و … پشتیبانی می‌کند. همچنین برای دستورالعمل زمانی و یادآوری نیز وجود دارد که می‌توانید از آن برای تنظیم یادآور برای وقایع و تاریخ‌های مهم استفاده کنید. حتی می‌توانید از این برنامه همراه با تقویم گوگل استفاده کنید تا تاریخ‌های تولد را به شما یادآوری کرده و بصورت خودکار ازطریق توییتر، فیسبوک، اسلک و … پیام بفرستد. در IFTTT تبلیغات جایی ندارد. این برنامه کاملا رایگان است و در تمام سیستم عامل‌های تلفن همراه کار می‌کند.

دانلود اپلیکیشم یاداوری تولد IFTTT برای iOS

دانلود اپلیکیشم یاداوری تولد IFTTT برای اندروید

 

اپلیکیشن یادآوری تولد Birthday calendar

این تقویم یکی از اپلیکیشن های یادآوری تولد است که استفاده از آن رایگان بوده و نه تنها برای یادآوری روزهای تولد بلکه برای یادآوری سالگردها نیز از آن استفاده می‌شود. با استفاده از این برنامه، دیگر هرگز تولد یا سالگرد هیچ‌یک از بستگان و دوستان خود را فراموش نخواهید کرد. استفاده از آن آسان بوده و دارای رابط کاربری جذابی است. در این برنامه همچنین می‌توانید برنامه یادآوری تولدتان را با لیست مخاطبین شخصی خود همگام‌سازی کرده و یا بصورت دستی تاریخ‌های تولد را وارد کنید. می‌توانید تنظیم‌ کنید چند روز قبل از تولد یا سالگرد موردنظر، برنامه این روز را به شما یادآوری کند. این برنامه تعداد روزهای باقیمانده به تولد دوستتان را نیز به شما نشان می‌دهد. با Birthday Calendar  همچنین می‌توانید تاریخ تولد مخاطبین فیسبوک‌تان را نیز از این سایت وارد برنامه کنید. همین حالا این برنامه را دانلود کنید تا این برنامه تمام رویدادهای مهم زندگیتان را مدیریت کند.

دانلود اپلیکیشم یاداوری تولد Birthday Calender برای اندروید

 

اپلیکیشن یادآوری تولد Birthdays- Reminder, greeting cards and calendar

Birthdays- Reminder, greeting cards and calendar Android برنامه‌ای فوق‌العاده است که تولد تمامی دوستان و آشنایانتان را به شما یادآوری می‌کند. این برنامه کارت‌های تبریک زیبایی داشته و انواع ایده‌های تولد را به شما ارائه‌ می‌دهد. تمام کاری که باید انجام‌ دهید این است که تاریخ تولد دوست و همکاران خود را در لیست مخاطبین شخصی خود وارد کنید تا تقویم شخصی خود را داشته‌ باشید. این برنامه همچنین می‌تواند تاریخ‌های تولد را از فیس‌بوک وارد کرده، امکان جستجوی هدیه تولد را به صورت آنلاین برایتان فراهم آورده، سن فرد را نمایش‌ داده و هدیه‌ای مناسب به شما پیشنهاد کند. این برنامه را امتحان کنید!

دانلود اپلیکیشن Birthdays برای اندروید

 

اپلیکیشن یادآوری تولد Birthday Anniversary Reminder

با Birthday Anniversary Reminder Android هرگز فراموش نمی‌کنید تولد و سالگرد ازدواج دوستان خود را تبریک بگویید. این برنامه روز تولد دوستانتان را همراه با سن آنها به شما یادآوری می‌کند و می‌تواند تاریخ‌های تولد را از طریق مخاطبین وارد کرده و از طریق اعلان، پیام کوتاه، صدای زنگ و موارد دیگر به شما اطلاع دهد. هم‌اکنون این برنامه یادآوری تولد را امتحان کنید!

دانلود اپلیکیشن Birthday Anniversary Reminder برای اندروید

 

اپلیکیشن یادآوری تولد Birthday Reminder & Countdown

برنامه یادآوری تولد

Birthday Reminder & Countdown برنامه‌ای برای یادآوری بوده و استفاده از آن بسیار آسان است. این برنامه این امکان را به شما می‌دهد تا مخاطبین خود را وارد کنید، روزهای تولد را مشخص کرده و یادآورهای دلخواه و متناسب با نیاز خود را فراهم کنید، برای مخاطبین خاص یادآور‌های سفارشی ایجاد کنید، ویجتی را با شمارش معکوس برای روزهای تولدی که در پیش رو دارید در صفحه اصلی خود اضافه کنید، همگام سازی iCloud را برای پشتیبان گیری از روزهای تولد خود فعال‌ کرده و آنها را با سایر دستگاه‌های Apple همگام‌سازی کنید. با این برنامه می‌توانید روزهای تولد موجود در اطلاعات مخاطبین موجود در تلفنتان را همگام‌سازی کرده و به راحتی ببینید تولد هر کس چه زمانی است. این برنامه برای iPhone و iPad در دسترس بوده و کاملا رایگان است. با خرید درون برنامه‌ای می‌توانید به نسخه Plus برنامه ارتقاء داده و  تبلیغات را حذف کنید.

دانلود اپلیکیشن Birthday Reminder & Countdown برای iOS

 

اپلیکیشن یادآوری تولد Countdown+ Widgets Calendar

برنامه‌های معمول یادآوری تولد را دید‌ه‌ایم و تقریباً همه نوع آن وجود دارد. Countdown+ Widgets Calendar را می توان برای تنظیم یادآور برای روزهای تولد استفاده کرد تا بتوانید شمارش معکوسی زنده را تا زمان موعد مشاهده کنید. هیچ محدودیتی در تعداد تایمرهای شمارش معکوسی که می‌توانید ایجاد کنید وجود ندارد. می‌توانید جنبه‌های مختلف شمارش معکوس مانند فونت، رنگ، اندازه و سبک نمایش را سفارشی کنید. تصویری زیبا از فرزندتان پیدا کرده‌اید؟ آن را برای سفارشی کردن این ویجت به تایمر اضافه کنید. در آخر، می‌توانید تایمرهای شمارش معکوس تازه ایجاد شده خود را با دوستان خود به اشتراک گذاشته و آن‌ها را دعوت کنید و جشن بگیرید. این برنامه برای هر دو سیستم عامل موبایل موجود است و از تبلیغات پشتیبانی می کند که با خرید درون برنامه ای و پرداخت 0.99 دلار می‌توانید آنها را حذف کنید.

دانلود اپلیکیشم یاداوری تولد Countdown+ Widgets Calendar برای iOS

دانلود اپلیکیشم یاداوری تولد Countdown+ Widgets Calendar برای اندروید

همان‌طور که مشاهده کردید، اپلیکیشن های یادآوری تولد زیادی وجود دارند که به شما در به خاطر سپردن تولد نزدیکان کمک می‌کند. اگر به هیچ وجه نمی‌خواهید تولد دوستان و خانواده خود ار فراموش کنید، حتما از یک اپلیکیشن یادآور تولد استفاده کنید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha