12 اپلیکیشن برای ورزش در خانه + لینک دانلود

12 اپلیکیشن برای ورزش در خانه + لینک دانلود
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در این مقاله قصد داریم تا 12 اپلیکیشن برای ورزش در خانه را به همراه لینک دانلود آن‌ها برایتان معرفی کنیم. پس با پلازامگ همراه باشید تا با این 12 برنامه کاربردی آشنا شوید.

اگر به دنبال سبک زندگی سالم‌تری هستید و همچنین زمان رفتن به باشگاه‌های ورزشی را به هر دلیلی ندارید، با بهترین برنامه‌های تمرینی در اپلیکیشن‌‌های ورزش در خانه می‌توانید اولین قدم عالی در مسیر تناسب اندام را بردارید. در این برنامه‌های ورزش در خانه می‌توانید مجموعه‌ای از گزینه‌های عالی تمرین، از جمله برنامه‌هایی که دستورالعمل‌های مرحله به مرحله (دقیقاً مثل یک مربی) را از ابتدا تا حرفه‌ای ارائه می‌دهند پیدا کنید. فقط نیاز است که همگام با برنامه‌های ارائه شده در اپلیکیشن ورزش در خانه، حرکات را به صورت روزانه تمرین کنید. این نرم افزارها همچنین طیف وسیعی از ورزش‌های مختلف همچون تمرین افزایش استقامت بدن، یوگا، دو یا شکل‌های گوناگونی از تناسب اندام را ارائه می‌دهند. با پلازامگ در این مقاله همراه شوید تا به شما در رسیدن به اهداف ورزشی‌تان کمک کنیم.

اپلیکیشن ورزش در خانه

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 • بهترین اپلیکیشن‌ های ورزش در خانه اندروید و iOS
  • اپلیکیشن PEAR Personal Fitness Coach
  • برنامه Map My Fitness
  • اپلیکیشن ورزش در خانه Fitbit Coach
  • نرم افزار Peloton Digital
  • برنامه Nike Training Club
  • نرم افزار ورزش در خانه FitOn
  • اپلیکیشن the be.come project
  • برنامه JEFIT
  • برنامه ورزش در خانه Aaptiv
  • نرم افزار ورزش در خانه Daily Burn
  • نرم افزار Kineticoach
  • اپلیکیشن ASICS Studio

 


بهترین اپلیکیشن‌ های ورزش در خانه اندروید و iOS


در ادامه با بهترین برنامه‌های ورزش در خانه برای اندروید و iOS آشنا می‌شویم.

 

اپلیکیشن PEAR Personal Fitness Coach

ورزش در خانه

برنامه PEAR Personal Fitness Coach، یکی از اپلیکیشن‌های کاربردی ورزش در خانه است که در آن نیاز نیست تا به صورت مداوم به صفحه گوشی خود نگاه کرده و در حین تمرین درگیر گوشی شوید؛ بلکه مربیگری در این برنامه به صورت صوتی است و گویی مربی در کنار شما ایستاده است. همچنین مجموعه‌ای از تمرینات را در اختیار شما قرار می‌دهد که شامل انواع مختلف تناسب اندام در سطوح مختلف و نیز متناسب و سازگار با عملکرد شما است. می‌توانید طیف گسترده‌ای از تمرینات و مربیان را بررسی کنید و به شما این امکان را می‌دهد تا عملکرد ورزشی خود را پیگیری کنید.

نسخه رایگان PEAR شامل فهرست محدودی از تمرینات ورزش در خانه می‌شود؛ اما برای اینکه بیشترین استفاده را از برنامه داشته باشید، با خرید اشتراک ماهیانه به شما امکان دسترسی نامحدود به تمرین و ویژگی‌های متنوع و جامع داده می‌شود.

دانلود برنامه PEAR Personal Fitness Coach برای اندروید و iOS

 

برنامه Map My Fitness

دانلود اپلیکیشن ورزش روزانه

اپلیکیشن بعدی در فهرست برنامه‌های ورزش در خانه، Armor’s Map My Fitness است که بیش از 600 فعالیت مختلف بدنسازی را شامل می‌شود. همچنین با بیش از 400 پلتفرم موبایل مختلف همگام‌سازی می‌شود تا تصویر کاملی از عملکرد ورزشی را در اختیار کاربران قرار دهد. نکته جالب در این برنامه این است که کاربران می‌توانند مسیرهای مناسب برای دویدن در نزدیکی خود را جستجو کنند. Map My Fitness داده‌های مربوط به سرعت، مسافت و کالری سوخته شده برای تمرینات مبتنی بر GPS را ذخیره می‌کند که می‌توانید از این داده‌ها برای تعیین روند پیشرفتتان در ورزش استفاده کنید. از طریق Map My Fitness، کاربران می‌توانند به چالش‌های مختلف ورزشی بپیوندند و همچنین به دوستان خود نیز انگیزه دهند.

آخرین نسخه Map My Fitness بر روی پلتفرم‌های اندروید و iOS سازگار قابل نصب است. نسخه‌های غیررایگان این برنامه نیز شامل برنامه‌های آموزشی شخصی و امکان نظارت بر ضربان قلب می‌شود.

دانلود برنامه Map My Fitness برای اندروید و iOS

 

اپلیکیشن ورزش در خانه Fitbit Coach

نرم افزار ورزش در خانه ايفون

از دیگر اپلیکیشن‌های ورزش در خانه، Fitbit Coach است که به شما در تمرین‌های ورزشی روزانه در خانه کمک می‌کند. Fitbit Coach از فعالیت‌های روزانه ثبت شده توسط ردیاب تناسب اندام شما برای توصیه تمرینات و فعالیت‌های بعدی استفاده می‌کند. نکته قابل توجه در این برنامه این است که این تمرین‌ها پویا هستند؛ یعنی نه تنها با تمرین‌هایی که انجام داده‌اید، بلکه با اهداف و بازخورد برنامه، تناسب اندام شما تنظیم می‌شود. برای مثال به برنامه بگویید که تمرین بسیار آسان بوده است و دفعه دیگر می‌توانید یک چالش بزرگتر را انتظار داشته باشید. خبر خوب این است که اپلیکیشن Fitbit Coach صدها روش مختلف ورزشی را ارائه می‌دهد. البته برای استفاده از این برنامه ورزش در خانه باید اشتراک ماهیانه و یا سالیانه داشته باشید.

دانلود برنامه Fitbit Coach برای اندروید و iOS

 

نرم افزار Peloton Digital

اپلیکیشن ورزشی برای لاغری

برای اینکه به تناسب اندام مورد نظرتان برسید، نیازی نیست تا بسیاری از تجهیزات مختلف ورزشی را تهیه کنید و پول هنگفتی بابت آن‌ها پرداخت کنید؛ زیرا می‌توانید با استفاده از برنامه ورزش در خانه موجود در اپلیکیشن Peloton Digital، به تناسب اندام مورد نظرتان برسید. دانلود این برنامه رایگان است و می‌توانید از یک دوره رایگان و آزمایشی 30 روزه برای دیدن کلاس‌های زنده و از قبل ضبط شده بهره‌مند شوید. این تمرینات شامل دویدن، دوچرخه‌سواری، یوگا، فیتنس و افزایش استقامت بدن می‌شود.

دانلود برنامه Peloton Digital برای اندروید و iOS

 

برنامه Nike Training Club

اپلیکیشن های ورزشی ایرانی

Nike Training Club بک برنامه ورزش در خانه رایگان است که شامل فهرست جامعی از تمرینات گسترده با هدف ورزش بر روی هر یک از بخش‌های مختلف بدن می‌شود. این برنامه ورزش در خانه تمرین‌هایی که از 15 تا 45 دقیقه انجام می‌شوند و شدت‌های مختلفی دارند را ارائه می‌دهد. تمرین‌های هدایت شده در این برنامه به شما امکان می‌دهند تا روی اهداف تناسب اندام خود تمرکز کنید. همچنین شامل دوره‌های مختلفی از جمله تمرین با تجهیزات کامل یا بدون تجهیزات و نیز دوره‌های مخصوص کاهش وزن بدن است. توصیه‌های شخصی نیز بسته به تمرینی که انتخاب می‌کنید، به شما داده می‌شود. دوره رایگان این اپلیکیشن ورزش در خانه، برنامه‌های 4 تا 6 هفته‌ای تمرین، تغذیه و راهنمای سلامتی را ارائه می‌دهد.

دانلود برنامه Nike Training Club برای اندروید و iOS

 

نرم افزار ورزش در خانه FitOn

اپليكيشن ورزشي ايفون

FitOn قصد دارد یک سرویس سبک Netflix برای فیلم‌های ورزشی باشد و دارای طیف گسترده‌ای از کلاس‌های تمرین ویدیویی با تکنیک‌ها و اهداف آموزشی متفاوت است. تمرین‌هایی با پیلاتس، HIIT یا رقص و کلاس‌هایی که برای اهداف مختلف تمرینی با بازه‌های زمانی متنوعی طراحی شده‌اند، همه در این برنامه جذاب و جامع ورزش در خانه وجود دارند. تمرینات ویدیویی FitOn با دستورالعمل‌های صوتی و تصویری کامل همراه است و به شما امکان می‌دهد گوشی هوشمند، رایانه یا لپ‌تاپ خود را به یک راهنمای ورزشی قابل حمل تبدیل کنید. این برنامه کلاس‌هایی که توسط مربیان مشهور هدایت می شوند را ارائه می‌دهد. اپلیکیشن در ابتدا یک سرویس اشتراک کاملاً رایگان دارد که کل تمرینات را می‌توانید تماشا کنید.

دانلود برنامه FitOn برای اندروید و iOS

 

اپلیکیشن the be.come project

دانلود برنامه ورزش در خانه بدون تجهیزات

اپلیکیشن the be.come project برنامه‌های ورزشی مختلف را ترکیب می‌کند و از یک رویکرد تناسب اندام استفاده می‌کند که هدف آن تمرینات سبک ورزشی برای سلامتی است. هر هفته مربی بیتانی مایرز یک تمرین جدید را ارائه می‌دهد که تکنیک‌هایی مانند یوگا، پیلاتس و رقص را در طی یک جلسه 25 دقیقه‌ای، از گرم کردن تا سرد کردن ارائه می‌دهد. این برنامه ورزش در خانه هر هفته یک تمرین متفاوت را ارائه می‌دهد و شما را تشویق می‌کند که آن را در طول یک هفته تکرار کنید و هر دوشنبه تمرین جدید ارائه شده و روال تمرین عوض می‌شود.

دانلود برنامه the be.come project برای اندروید و iOS

 

برنامه JEFIT

اپلیکیشن ورزش روزانه bmi

برنامه JEFIT به عنوان یک منبع ورزشی باورنکردنی برای کاربرانی که به دنبال انجام تمرینات قدرتی و بدنسازی هستند در نظر گرفته می‌شود. این برنامه با داشتن یک فهرست جامع از انواع گوناگونی از ورزش‌ها و هزاران تمرین مرتب شده بر اساس بخش‌های مختلف بدن، همراه با دستورالعمل‌های دقیق، برنامه‌ریز تمرین شخصی، ردیاب پیشرفت ورزشی، تایمرها و گزینه‌های متعدد همراه است. نسخه رایگان برنامه ورزش در خانه JEFIT شامل تبلیغات می‌شود؛ در حالی که نسخه حرفه‌ای و غیررایگان آن ویژگی‌های بیشتری را ارائه می‌دهد و تبلیغات را حذف می‌کند.

دانلود برنامه JEFIT برای اندروید و iOS

 

برنامه ورزش در خانه Aaptiv

ورزش در خانه

Aaptiv نیز یکی دیگر از برنامه‌های ورزش در خانه است که تمرینات صوتی با مربی را برای انواع سبک‌ها و اهداف تمرینی مختلف همراه با فهرست پخش موسیقی ارائه می‌دهد. کاربران می‌توانند بیش از 2500 تمرین را در صدها کلاس بدنسازی اعم از دویدن، دوچرخه‌سواری، تمرین برای بالا بردن استقامت بدنی و آموزش ماراتن با روتین‌های آموزشی را به صورت آفلاین یا آنلاین انتخاب کنید. همچنین می‌توانید تمرینات را بر اساس فاصله، مدت، شدت و کالری تنظیم کرد.

دانلود برنامه Aaptiv برای اندروید و iOS

 

نرم افزار ورزش در خانه Daily Burn

ورزش در خانه

Daily Burn تمرینات روزانه را به صورت زنده ارائه می‌دهد که می‌توانید هم‌زمان با مربی آن‌ها را انجام دهید. این برنامه تمرینات بدنی همچنین کاملاً از مبتدی شروع کرده و امکان چت درون برنامه‌ای را نیز فراهم می‌کند. علاوه بر این، با مهمانان ویژه شما را سورپرایز می‌کند. حتی اگر زمان تمرین روزانه را از دست دادید، همچنان می‌توانید برنامه ضبط شده آن را ببینید. این برنامه ورزش در خانه به همراه طیف گسترده‌ای از دوره‌های تخصصی‌تر تمرینی مانند یوگا، افزایش استقامت بدن با شدت بالا و تمرینات قدرتی و فیتنس ارائه می‌شود. شما حتی می توانید همراه با تمرین‌های صوتی، دوره‌های ورزشی همراه با یک مربی و موسیقی متن را در هر مکانی که می‌خواهید گوش دهید.

دانلود برنامه Daily Burn برای اندروید و iOS

 

نرم افزار Kineticoach

اپلیکیشن ورزش در خانه

Kineticoach به منظور کمک به کسانی طراحی شده است که همیشه در حال مسافرت بوده و امکان رفتن به باشگاه‌های ورزشی را ندارند. این برنامه ورزش در خانه شامل برنامه‌های تمرین سفارشی متناسب با محدودیت‌های سالن هتلی که در آنجا می‌مانید و همچنین محدودیت زمان، اهداف مختلف تناسب اندام و سطح مبتدی و یا حرفه‌ای تناسب اندام می‌شود. برنامه، روتین ورزشی شما را از یک فهرست ورزشی غنی از 1000 تمرین مختلف ارائه می‌دهد. بسیاری از آن‌ها با GIF و دستورالعمل‌های ویدیویی و همچنین تایمر داخلی ساخته شده‌اند.

دانلود برنامه Kineticoach برای اندروید و iOS

 

اپلیکیشن ASICS Studio

اپلیکیشن ورزش در خانه

این برنامه ورزش در خانه از طریق استودیو Runkeeper ASICS به مشترکین امکان دسترسی به تمرین‌های صوتی را می‌دهد. ASICS Studio می‌تواند به شما در رسیدن به انواع اهداف تناسب اندام مدنظرتان مانند تمرینات قدرتی توسط مربیان حرفه‌ای و همراه با موسیقی انگیزشی کمک کند. فیلم‌ها و عکس‌های آموزش ورزشی نیز ارائه می‌شود. می‌توانید تمرینات را برای استفاده آفلاین دانلود کنید. ASICS Studio شامل برنامه‌های سلامتی نیز می‌شود و به شما امکان می‌دهد داده‌های تناسب اندام خود را در یک مکان ذخیره کنید. این برنامه با یک دوره آزمایشی 14 روزه رایگان ارائه می‌شود و پس از آن برای دسترسی به تمرینات باید اشتراک بخرید.

دانلود برنامه ASICS Studio برای اندروید و iOS

 

در این مقاله 12 مورد از اپلیکیشن‌های ورزش در خانه را به همراه ویژگی‌های خاص هر یک از این برنامه‌ها و نیز لینک دانلود هر یک برای اندروید و iOS قرار دادیم. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید باشد و خوشحال می‌شویم تا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
B
.
24 مرداد 1399، 04:46
پاسخ
0
0
سلام من واقعا نمیدونم کدومشو انتخاب کنم
جدول فروش فیلم ها
 • 90.4 میلیون دلار
  Godzilla vs. Kong
  اکران: 31 مارس 2021
 • 44.2 میلیون دلار
  Tom and Jerry
  اکران: 26 فوریه 2021
 • 41.6 میلیون دلار
  Raya and the Last Dragon
  اکران: 05 مارس 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Mortal Kombat
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-Hen
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 23.4 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 13.1 میلیون دلار
  The Unholy
  اکران: 02 آوریل 2021
 • 1.8 میلیون دلار
  Separation
  اکران: 30 آوریل 2021
بازی ها
 • 24 اردیبهشت 1400
  Mass Effect Legendary Edition
 • 03 خرداد 1400
  Deathloop
  پلی استیشن 5
 • 01 تیر 1400
  Back 4 Blood
  پلی استیشن 5