10 اپلیکیشن ترک سیگار + لینک دانلود اندروید و iOS

هنگام ترک سیگار، فرد بیش از مواقع دیگر به یک همراه نیاز دارد. در این مقاله به معرفی 10 اپلیکیشن ترک سیگار می‌پردازیم که در این راه یاری رسانند.

نیکوتین موجود در سیگار بسیار اعتیادآور است و همین امر سیگار را به یکی از خطرناک‌ترین و مضرترین تهدیدات برای سلامتی تبدیل کرده است. ترک سیگار به دلیل اثرات ناشی از ترک نیکوتین می‌تواند چالش‌برانگیز باشد. ازجمله احساس‌هایی که فرد با آن دست و پنجه نرم می‌کند اضطراب، وسوسه، افسردگی و تنهایی است.

برنامه ترک سیگار

داشتن این احساس‌ها طبیعی است؛ بنابراین داشتن یک همراه مانند روانشناس ترک اعتیاد و یا اپلیکیشن ترک سیگار می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد. در اینجا به معرفی 10 اپلیکیشن ترک سیگار می‌پردازیم. این برنامه‌های ترک سیگار به شما کمک می‌کنند که هر بار یک قدم کوچک برای ترک سیگارتان بردارید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 • 10 اپلیکیشن ترک سیگار
  • برنامه ترک سیگار MyQuit Coach
  • نرم افزار ترک سیگار QuitNow!
  • اپلیکیشن Smoke Free
  • برنامه ترک سیگار Kwit
  • نرم افزار Quit Tracker
  • اپلیکیشن ترک سیگار Quitter’s Circle
  • برنامه Quit Smoking Slowly
  • نرم افزار Quit Smoking NOW with Max Kirsten
  • اپلیکیشن EasyQuit
  • برنامه ترک سیگار Quit It Lite

 


10 اپلیکیشن ترک سیگار


در ادامه 10 اپلیکیشن ترک سیگار را معرفی می‌کنیم.

 

برنامه ترک سیگار MyQuit Coach

اپلیکیشن ترک سیگار

MyQuit Coach یک اپلیکیشن ترک سیگار است که مورد تأیید پزشکان نیز به حساب می‌آید. این برنامه به گونه‌ای طراحی شده است که قابلیت شخصی‌سازی دارد. می‌توانید کارهایی را در این برنامه انتخاب کنید که برای شما مناسب‌تر هستند. این برنامه قدم به قدم شما را در کم کردن نیکوتین مصرفی روزانه‌تان یاری می‌کند. مقابله با وسوسه و تشویق کردن فرد ازجمله کارهایی است که در این اپلیکیشن به آن توجه شده است.

متأسفانه فعلاً این برنامه ترک سیگار فقط در سیستم‌عامل iOS قابل دریافت است. اپلیکیشن ترک سیگار مای کوئیت کوچ امتیاز 4.4 از 5 را در اپ استور به خود اختصاص داده است. دانلود این برنامه ترک سیگار به صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرارگرفته است.

دانلود برنامه MyQuit Coach برای iOS

 

نرم افزار ترک سیگار QuitNow!

برنامه ترک سیگار ایفون

QuitNow! یک اپلیکیشن ترک سیگار دیگر است که این روزها طرفداران خاص خودش را دارد. این برنامه ترک سیگار کمکتان می‌کند تا به صورت هدفمند بر انرژی و کارهای روزمره‌تان تمرکز کنید. تا به امروز این اپلیکیشن ترک سیگار توانسته است به بیش از 2 میلیون نفر در ترک سیگار کمک کند. در این برنامه می‌توانید با دیگران از تجربیات خود بگویید و یا از تجربیات آن‌ها استفاده کنید. داشتن این نوع ارتباط کمک به ادامه راهتان می‌کند.

اپلیکیشن ترک سیگار QuitNow هم برای سیستم‌عامل اندروید و هم سیستم‌عامل iOS منتشر شده است. برنامه QuitNow با در نظر داشتن سختی‌های ترک کردن به خصوص در اولین روزها، توانسته است کمک خوبی برای مردم باشد. این برنامه در اپ استور امتیاز 4.6 و در گوگل پلی امتیاز 4.3 را دارد.

دانلود برنامه !QuitNow برای اندروید و iOS

 

اپلیکیشن Smoke Free

دانلود برنامه ترک سیگار فارسی

اپلیکیشن ترک سیگار Smoke Free نوعی روزشمار به حساب می‌آید. این برنامه ترک سیگار به شما می‌گوید که تا به امروز چقدر پول بابت نخریدن سیگار صرفه‌جویی کردید و همین‌طور چند روز است که پاک هستید و چند نخ سیگار تا به امروز مصرف نکردید. دیدن آمار و ارقام در این اپلیکیشن ترک سیگار انرژی مثبتی به شما می‌دهد و باعث می‌شود که مسیرتان را ادامه دهید. یکی دیگر از امکانات Smoke Free نشان دادن خون شما است، البته به صورت نمادین که ببینید تا به امروز چقدر پاک شدید.

امتیاز این اپلیکیشن ترک سیگار در اپ استور 4.8 و در گوگل پلی 4.7 است. امتیاز بالای این برنامه نشان‌دهنده این است که دیدن پیشرفت و آمار و ارقام در بهبود مبارزه با هوس‌ها چقدر مفید است. این برنامه روزشمار ترک سیگار را می‌توانید از لینک‌های زیر دانلود کنید.

دانلود برنامه Smoke Free برای اندروید و iOS

 

برنامه ترک سیگار Kwit

برنامه ترک سیگار/ اپلیکیشن ترک سیگار/ برنامه ترک سیگار ایفون/ دانلود برنامه ترک سیگار فارسی/ برنامه روزشمار ترک سیگار/ نرم افزار ترک سیگار اندروید فارسی/ برنامه ترک سیگار آیفون/ برنامه ترک سیگار حرفه ای/ نرم افزار ترک سیگار اندروید فارسی/ برنامه ای برای ترک سیگار/ برنامه برای ترک سیگار/ برنامه ترک سیگار حرفه ای

اپلیکیشن ترک سیگار Kwit تلفیقی از بازی، روزشمار و طرح‌های تشویقی است که باعث می‌شود با هوس‌های خودتان مبارزه کنید. این برنامه ترک سیگار به گونه‌ای طراحی شده است که بتوانید پیشرفت خود را ببینید. با هر قدمی که بردارید می‌توانید مراحل جدیدی را در طول مسیر باز کنید و امتیاز شما بالاتر می‌رود. مانند دیگر برنامه ترک سیگار این نرم‌افزار نیز تعداد روزهای پاک بودن، میزان صرفه‌جویی در پول و تعداد نخ سیگارهایی که نکشیده‌اید را نشان می‌دهد.

خوشبختانه برنامه Kwit هم برای سیستم‌عامل iOS و هم اندروید موجود است. امتیاز اپلیکیشن ترک سیگار Kwit در اپ استور 4.7 و در گوگل پلی 4.4 است. بسیاری از افرادی که از این برنامه استفاده کردند، از کاربردی بودن آن در راستای مهار هوس‌هایشان برای کشیدن سیگار تعریف کردند.

دانلود برنامه Kwit برای اندروید و iOS

 

نرم افزار Quit Tracker

نرم افزار ترک سیگار اندروید فارسی

نرم افزار Quit Tracker یکی دیگر از اپلیکیشن های ترک سیگار است که محوریت انگیزشی دارد. این برنامه به شما کمک می‌کند تا با به اشتراک گذاشتن میزان سلامتی و صرفه‌جویی مالی، هرروز در برابر یک نخ سیگار مقاومت کنید. با استفاده از این برنامه ترک سیگار می‌توانید روزشمار پاک بودن و میزان صرفه‌جویی در پول و همچنین تعداد نخ سیگارهایی که مصرف نکردید را ببینید. در حال حاضر این برنامه فقط برای سیستم‌عامل اندروید قابل اجرا است و امتیاز آن در گوگل پلی 4.7 است.

این برنامه با ارائه پاداش‌های مجازی قصد در بالا بردن روحیه و انگیزه شما دارد. البته پاداش‌های واقعی نیز در این برنامه وجود دارند. می‌توانید یک هدف به عنوان مثال خرید کفش ورزشی را در این برنامه در نظر بگیرید و هنگامی‌که میزان پول صرفه‌جویی شده شما به حدنصاب رسید، آن را خریداری کنید.

دانلود برنامه Quit Tracker برای اندروید

 

اپلیکیشن ترک سیگار Quitter’s Circle

برنامه ترک سیگار آیفون

Quitter’s Circle یک اپلیکیشن ترک سیگار دیگر است و مانند دیگر برنامه‌ها، روند ترک شما را دنبال می‌کند. شما می‌توانید در این برنامه ترک سیگار، اهداف و زمان رسیدن به آن‌ها را تعیین کنید. با گذشت هرروز و پاک بودن شما می‌توانید یک‌قدم به اهدافتان نزدیک‌تر شوید. این برنامه با داشتن پیام‌های انگیزشی و ارسال آن به‌طور روزانه می‌تواند انگیزه‌بخش خوبی برای شما باشد.

این اپلیکیشن ترک سیگار هم برای سیستم‌عامل iOS و هم اندروید موجود است. امتیاز Quitter’s Circle در اپ استور 3.7 و در گوگل پلی 2.9 است.

دانلود برنامه Quitter’s Circle برای اندروید و iOS

 

برنامه Quit Smoking Slowly

برنامه ترک سیگار حرفه ای

Quit Smoking Slowly همان‌طور که از اسمش پیداست، یک اپلیکیشن ترک سیگار به صورت آهسته و پیوسته است. این برنامه برای افرادی که نمی‌خواهند به صورت یک‌باره همه‌چیز را کنار بگذارند عالی است. این برنامه ترک سیگار به شما کمک می‌کند تا به آرامی میزان مصرف سیگار خود را کاهش دهید تا بدن شما دچار شوک نشود. فعلاً این اپلیکیشن ترک سیگار فقط برای سیستم‌عامل اندروید در دسترس قرار گرفته و امتیاز آن 4.3 است.

بعد از پاسخ به سؤالات تکمیلی و ورود به این برنامه، به شما یک برنامه کاهش استعمال دخانیات نشان داده می‌شود که به صورت یک نمودار برای شما به نمایش درمی‌آید. نمودار به شما میزان مصرف سیگار بافاصله زمانی بین آن را نشان می‌دهد و همچنین می‌تواند میزان پولی که صرفه‌جویی کردید را از یک هفته تا پنج سال به شما نشان دهد.

دانلود برنامه Quit Smoking Slowly برای اندروید

 

نرم افزار Quit Smoking NOW with Max Kirsten

نرم افزار ترک سیگار اندروید فارسی

مکس کریستن یک متخصص هیپنوتیزم است. او به سلبریتی‌های زیادی مانند ایوان مک گرگور و آدل کمک کرده است که سیگار را ترک کنند. او در اپلیکیشن Quit Smoking NOW with Max Kirsten از 15 تجربه‌اش در زمینه ترک سیگار استفاده کرده و به دیگران برای جلوگیری از هوس بازگشتشان کمک می‌کند. امتیاز این برنامه ترک سیگار 4.3 و در حال حاضر فقط برای سیستم‌عامل iOS در دسترس است.

دانلود برنامه Quit Smoking NOW with Max Kirsten برای iOS

 

اپلیکیشن EasyQuit

برنامه ای برای ترک سیگار

اپلیکیشن ترک سیگار EasyQuit یک برنامه ترکیبی به حساب می‌آید. با این برنامه می‌توانید بازی کنید و در صورت نیاز انگیزه برای ادامه دادن و مقابله با هوس بازگشت دریافت کنید. علاوه بر آن می‌توانید با این برنامه ترک سیگار روند بهبود خود را به صورت نمادین مشاهده کنید. شما با داشتن روند آهسته و پیوسته خود از طریق این اپلیکیشن مدال دریافت می‌کنید و اگر نیاز به حواس‌پرتی برای دور شدن از هوس‌هایتان داشتید، می‌توانید از بازی‌های آن استفاده کنید. این برنامه فعلاً فقط برای سیستم‌عامل اندروید در دسترس قرار گرفته و امتیاز آن 4.8 است.

دانلود برنامه EasyQuit برای اندروید

 

برنامه ترک سیگار Quit It Lite

برنامه برای ترک سیگار / برنامه ترک سیگار حرفه ای

برنامه Quit It Lite یک اپلیکیشن ترک سیگار دیگر با محوریت تشویق و حمایت از فرد است. این برنامه ترک سیگار مانند دیگر برنامه‌ها روندی آهسته و پیوسته را دنبال می‌کند. شما می‌توانید روند بهبود خودتان را مشاهده کنید و با گذراندن هرروز یک‌قدم بیشتر به هدفتان نزدیک شوید. در این برنامه بعد از گذراندن دوره معینی، مراحل بیشتری برای شما باز می‌شود. این برنامه فقط برای سیستم‌عامل iOS قابل‌استفاده است و در حال حاضر امتیاز 4.8 را دارد.

دانلود برنامه Quit It Lite برای iOS

برنامه برای ترک سیگار / برنامه ترک سیگار حرفه ای

ترک کردن سیگار و یا هر ماده اعتیادآور دیگری اغلب با سختی همراه است؛ ولی داشتن همراه خوب مانند روانشناس ترک اعتیاد و اپلیکیشن ترک سیگار می‌تواند این مسیر را تا حد زیادی آسان‌تر کند. نظر شما در این باره چیست؟ آیا شما هم با ترک سیگار دست و پنجه نرم می‌کنید؟ تجربیات خود را در مورد استفاده از این 10 اپلیکیشن ترک سیگار با ما در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha