بهترین انیمیشن های 2019 و 2020 ؛ سفر به سرزمین روياها

بهترین انیمیشن های 2019 و 2020 ؛ سفر به سرزمین روياها
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

انیمیشن‌ها گرچه ظاهرا برای کودکان و نوجوانان ساخته می‌شوند، اما مختص این گروه‌های سنی نیستند و بزرگسالان هم می‌توانند با لذت به تماشای آن‌ها بنشینند. در این مقاله بهترین انیمیشن های 2019 و بهترین انیمیشن های 2020 را معرفی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

در ژانر انیمیشن، تولیدات زیادی را به یاد داریم که بسیار در خور توجه و خاطره‌انگیز بوده‌اند. از این میان‌ می‌توان به انیمیشن‌هایی همچون «شیرشاه»، «داستان اسباب‌بازی»، «نمو»، «کارخانه‌ هیولاها»، «شگفت‌انگیزان»، «عصر یخ‌بندان» و «پاندای کونگ‌فوکار» اشاره کرد؛ انیمیشن‌هایی که بی‌تردید شمار زیادی از بزرگسالان هم طرفدار پر و پا قرص آن‌ها هستند. در سال 2019 هم انیمیشن‌های خوب و قابل‌توجهی به‌ نمایش درآمد که می‌توان از «شیرشاه»، «داستان اسباب‌بازی 4» و «نفرت‌انگیز» نام برد. در این مقاله به بهترین انیمیشن های 2020 و سال گذشته خواهیم پرداخت.

بهترین انیمیشن های 2019

 

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

بهترین انیمیشن های 2019
hhhhh

بهترین انیمیشن های 2019


در ویدیوی بالا می‌توانید قسمت‌هایی از بهترین انیمیشن های 2019 را مشاهده کنید و با آن‌ها آشنا شوید.

 

انیمیشن Toy Story 4 (داستان اسباب بازی 4)

بهترین انیمیشن های جدید

انیمیشن Toy Story 4، انیمیشنی به کارگردانی جاش کولی است و توسط والت‌دیزنی و استودیوی انیمیشن پیکسار تولید شده است. در این انیمیشن بازیگران مشهوری مانند تام هنکس و کیانا ریوز به صداپیشگی پرداخته‌اند. در این قسمت، شخصیت جدیدی به‌نام «فورکی» حضور دارد که محوریت داستان، حول این شخصیت می‌گردد. این انیمیشن پنجمین فیلم پرفروش 2019، سی‌امین فیلم پرفروش تمام دوران و همچنین پنجمین انیمیشن پرفروش تاریخ فیلم‌های انیمیشنی شد. راتن‌تومیتوز، به این انیمیشن امتیاز 97% را داده است. داستان اسباب بازی 4 قطعا یکی از بهترین انیمیشن های 2019 به حساب می‌آید.

 

انیمیش The Lion King (شیرشاه)

بهترین انیمیشن های 2020

یکی دیگر از بهترین انیمیشن های 2019 The Lion King است؛ انیمیشنی موزیکال به کارگردانی جان فاورو که توسط والت‌دیزنی تولید شده است. این انیمیشن، دومین فیلم پرفروش‌ 2019 و هفتمین فیلم پرفروش تمام دوران شد. بیانسه، خواننده‌ مشهور آمریکایی یکی از صداپیشگان انیمیشن The Lion King است. در این انیمیشن، شیر جوان پس از مرگ پدرش از قلمرو پادشاهی خود می‌گریزد تا معنای حقیقی مسئولیت و شجاعت را بیاموزد. راتن‌تومیتوز به این انیمیشن امتیاز 53% را داده است. این اثر را می‌توان از بهترين انيميشن‌های 2019 دانست.

 

انیمیشن Abominable (نفرت انگیر)

بهترین کارتون های ۲۰۲۰

انیمیشن Abominable، انیمیشنی ماجراجویی به نویسندگی و کارگردانی جیل کالتون است. در این انیمیشن، سه نوجوان باید کمک کنند تا «یتی» به خانواده‌اش برگردد؛ اما یک مرد ثروتمند و یک جانورشناس به دلیل خواسته‌های شخصی، سعی دارند جلوی این کار را بگیرند. راتن‌تومیتوز به این انیمیشن امتیاز 80% را داده است. برای خواندن نقدهای انیمیشن Abominable به این مقاله مراجعه کنید. از نقدهای این انیمیشن هم مشخص است که باید در فهرست بهترین انیمیشن های 2019 قرار بگیرد.

 

انیمیشن Frozen 2 (منجمد 2)

انیمیشن های والت دیزنی 2020

انیمیشن Frozen 2، انیمیشنی سه‌بعدی و فانتزی-موزیکال به کارگردانی کریس باک و جنیفر لی است. این انیمیشن را والت‌دیزنی تولید کرده است. Frozen 2 پرفروش‌ترین انیمیشن در تمام دوران در سراسر جهان و همچنین سیزدهمین انیمیشن پرفروش تمام دوران و هشتمین فیلم پرفروش 2019 شد.

در انیمیشن منجمد ۲ آنا، السا، کریستف، اولاف و سون، ارندل را برای سفر به جنگل پاییزی و باستانی یک سرزمین تاریخی ترک می‌کنند. آن‌ها به آنجا اعزام می‌شوند که منشا قدرت السا را پیدا کنند تا قلمرو پادشاهی‌شان را نجات دهند. این انیمیشن در راتن‌تومیتوز امتیاز 77% را گرفته است.

 

انیمیشن The Secret Life of Pets 2 (زندگی پنهان حیوانات خانگی 2)

بهترین انیمیشن های ۲۰۱۹

انیمیشن The Secret Life of Pets 2، انیمیشنی سه‌بعدی در ژانر کمدی است که کارگردانی آن را کریس روناد بر عهده دارد. بازیگران مشهوری همچون هریسون فورد و کوین هارت از صداپیشگان این انیمیشن هستند. در این انیمیشن، ادامه‌ داستان مکس و دوستانش را شاهد هستیم و زمانی که صاحبانشان برای رفتن به کار یا مدرسه، خانه را ترک می‌کنند، وارد زندگی‌ این حیوانات خانگی می‌شویم. راتن‌تومیتوز به این انیمیشن امتیاز 59% داد که نسبت به امتیاز قسمت قبل آن که 73% بود، پسرفت محسوب می‌شود. با این حال، این انیمیشن هم جزو بهترین انیمیشن های 2019 است.

 

انیمیشن Detective Pikachu (کارآگاه پیکاچو)

بهترین انیمیشن 2019

انیمیشن Detective Pikachu، انیمیشنی فانتزی-معمایی است که کارگردانی آن را راب لترمن بر عهده دارد. این انیمیشن با فروش جهانی بیش از 431 میلیون دلار تبدیل به دومین فیلم پرفروش تمام دوران شد که از یک بازی کامپیوتری اقتباس شده است. ریتا اورا، خواننده‌ مشهور انگلیسی یکی از صداپیشگان این انیمیشن است. در خلاصه‌ داستان آمده است که در جهانی که مردم، پوکمون‌ها را جمع می‌کنند تا آن‌ها را در مبارزات شرکت دهند، پسری به نام تیم با پوکمونی باهوش مواجه می‌شود که در صدد کارآگاه شدن است. راتن‌تومیتوز به این انیمیشن امتیاز 68% را داده است.

 

انیمیشن The LEGO Movie: The Second Part  (فیلم لگو: قسمت دوم)

معرفی انیمیشن های جدید

انیمیشن The LEGO Movie: The Second Part، انیمیشنی ماجراجویی و کمدی-موزیکال است که کارگردانی آن را مایک میچل بر عهده دارد. چنینگ تیتوم، یکی از صداپیشگان این انیمیشن است. در خلاصه‌ داستان آمده است که پنج سال از دورانی که همه چیز خوب و خوش بود گذشته و حالا شهروندان با تهدیدی بزرگ مواجه‌اند. راتن‌تومیتوز به این انیمیشن امتیاز 85% را داده است.

 

انیمیشن How to Train Your Dragon: The Hidden World (چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم: دنیای پنهان)

انیمیشن های 2020 اکران شده

انیمیشن How to Train Your Dragon: The Hidden World، انیمیشنی اکشن و فانتزی است که براساس سری کتاب‌هایی به همین نام نوشته‌ کرسیدا کاول ساخته شده است. در این انیمیشن بازیگران سرشناسی همچون کیت بلانشت، جونا هیل و کیت هرینگتون به صداپیشگی پرداخته‌اند.

در خلاصه داستان آمده است که زمانی که هیکاپ درمی‌یابد که بی‌دندان، تنها گونه‌ نایت فیوری نیست، باید قبل از فرد مزدور و ظالمی به نام گریمل، دنیای محفی اژدهایان را پیدا کند. این انیمیشن در راتن‌تومیتوز امتیاز 90% را گرفته است. «چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم: دنیای پنهان» با امتیازهای بالایی که به‌ دست آورده در فهرست بهترین انیمیشن های 2019 قرار گرفته است.

 

انیمیشن Batman: Hush (بتمن: هاش)

دانلود بهترین انیمیشن های دنیا

انیمیشن Batman: Hush، انیمیشنی ابرقهرمانی است که کارگردانی آن را جاستین کاپلند بر عهده دارد. این انیمیشن براساس کمیک‌بوکی به همین نام ساخته شده است. داستان این انیمیشن مثل تمام آثاری که مرتبط با بتمن است، همان داستان همیشگی را دارد؛ بتمنی که با جوکر می‌جنگد تا شهر گاتهام را نجات دهد. این انیمیشن در راتن‌تومیتوز امتیاز 88% را گرفته است.

 

انیمیشن Spies in Disguise (جاسوسان مخفی)

بهترین انیمیشن های 2020 دانلود

این اثر را می‌توان یکی از متفاوت‌ترین و بهترین انيميشن ‌های 2019 دانست. انیمیشن Spies in Disguise حال و هوایی جاسوسی داشته و بر اساس فیلم کوتاهی به نام Pigeon: Impossible ساخته شده شده است. داستان این انیمیشن روایت‌گر یک مامور مخفی بوده که به شکلی تصادفی توسط دانشمندی جوان به کبوتر تبدیل می‌شود. در ادامه این دو باید با همکاری یکدیگر به مقابله با تروریست خطرناک پرداخته و مامور مذکور را به حالت انسانی خود درآورند. از جمله صداپیشگان این اثر می‌توان به تام هالند و ویل اسمیت اشاره کرد. اگر به دنبال مشاهده انیمیشنی سرگرم‌کننده و جذاب در کنار خانواده خود هستید، Spies in Disguise انتخابی مناسب برای شما خواهد بود.

 

انیمیشن The Angry Birds Movie 2 (فیلم پرندگان خشمگین 2)

بهترین انیمیشن های 2020 و 2019

Angry Birds را می‌توان یکی از محبوب‌ترین فرنچایزهای سال‌های گذشته دانست. این مجموعه که شامل بازی‌های موبایل، عروسک‌ها،‌ انیمیشن‌های کوتاه و بلند و موارد دیگر می‌شود از محبوبیت بسیار بالایی در سراسر دنیا برخوردار است. نخستین فیلم بلند ساخته شده از این فرنچایز، برخلاف انتظار، اثری خوش‌ساخت و دوست‌داشتنی بود که توانست به موفقیت خوبی دست پیدا کند.

سال گذشته دنباله‌ای بر این انیمیشن عرضه شد و صادقانه می‌توان The Angry Birds Movie 2 را یکی از بهترین انیمیشن های 2019 دانست. در این انیمیشن پرندگان خشمگین نمادین سری، برای شکست دادن دشمنی جدید و خطرناک، مجبور به همکاری با خوک‌های نفرت‌انگیز می‌شوند. از جمله صداپیشگان این اثر می‌توان به جیسون سودکیس، جاش گد،‌ لزلی جونز، بیل هیدر، آوکوافینا،‌ پیتر دینکلیج و استرلینگ براون اشاره کرد. تماشای این انیمیشن را به علاقه‌مندان به آثار کمدی و خانوادگی توصیه می‌کنیم.

 

انیمیشن The Addams Family (‌خانواده آدامز)

بهترین انیمیشن های 2020 اکران شده

یکی دیگر از بهترین انیمیشن های 2019 را این اثر ساخته کانرد ورنون و گرگ تیرنان دانست. این فیلم بر اساس کاریکاتورهای خلق شده توسط چارلز آدامز ساخته شده و روایت‌گر ماجراهای اعضای یک خانواده عجیب و غریب است. سازندگان این اثر به مفاهیم عمیق و مهمی در آن پرداخته و ایده‌های جذابی را در قالب سکانس‌های طنز ارائه می‌دهند. از جمله صداپیشگان این انیمیشن می‌توان به اسکار آیزاک، شارلیز ترون، کلویی گریس مورتز و اسنوپ داگ اشاره کرد. لازم به ذکر است که دنباله‌ای برای این در دست ساخت بوده و احتمالا سال آینده منتشر خواهد شد.

 

انیمیشن UglyDolls (عروسک‌های زشت)

بهترین انیمیشن های 2020

رابرت رودریگز را با آثار خشن و اغراق‌آمیزی چون Planet Terror و From Dusk ‘till Dawn می‌شناسیم. با این وجود به نظر می‌رسد که این کارگردان مکزیکی علاقه خاصی به انیمیشن‌ها نیز دارد؛ علاقه‌ای که منجر به تهیه‌کنندگی انیمینش UglyDolls توسط وی شده است. این اثر بر اساس مجموعه‌ای از عروسک‌های اسباب‌بازی به همین نام ساخته شده و روایت‌گر تلاش‌های آن‌ها برای پیدا کردن جای خود در دنیایی خشن و بی‌رحم است. از جمله صداپیشگان این انیمیشن می‌توان به کلی کلارکسون، نیک جوناس، پیتبول، بلیک شلتون، گابریل ایگلاسیاس، اما رابرتز، ببه رکسا و لیزو اشاره کرد.

 

انیمیشن Missing Link (پیوند گمشده)

برترین انیمیشن های 2020

استودیو لایکا را می‌توان از دوست‌داشتنی‌ترین فعالان عرصه انیمیشن دانست. آثار این استودیو در سبک استاپ‌موشن بوده و عمدتا انیمیشن‌هایی جذاب، تاثیرگذار و به یاد ماندنی هستند. انیمیشن Missing Link جدیدترین ساخته این استودیو بوده و یکی از بهترین انیمیشن های 2019 است. این اثر موفق به کسب جایزه گلدن گلوب بهترین انیمیشن سال گذشته شد. داستان این انیمیشن روایت‌گر تلاش‌های یک پاگنده برای ملاقات با خانواده گمشده خود در کوه‌های هیمالیا است.  تیم صداپیشگی این انیمیشن را هیو جکمن، زویی سالدانا و زک گالیفیاناکیس تشکیل می‌دهند. اگر به دنبال یک اثر خانوادگی خوب هستید،‌ انیمیشن Missing Link برای شما ساخته شده است.

 

انیمیشن Klaus (کلاوس)

بهترین کارتون های 2020

کلاوس را می‌توان یکی از بهترین انیمیشن های 2019 و حتی دهه گذشته دانست. این اثر روایت‌گر گذشته بابانوئل بوده و یکی از بهترین آثار ساخته شده با محوریت کریسمس است. البته داستان این انیمیشن تفاوت‌هایی با حکایت تاریخی نیکولاس اهل میرا دارد؛ حکایتی که توسط مسیحیان دنیا به عنوان تاریخ رسمی بابانوئل شناخته شده می‌شود.این انیمیشن را می‌توان از خوش‌ساخت‌ترین آثار سال گذشته دانست که با داستان ساده و جذاب، سبک انیمیشن چشم‌نواز و هنرنمایی صداپیشگان خود، تجربه‌ای ماندگار را برای مخاطبان رقم می‌زند.

 

انیمیشن I Lost My Body (بدنم را گم کرده‌ام)

دانلود بهترین انیمیشن های 2020

I Lost My Body یکی از بهترین انیمیشن های سال 2019 بوده و داستانی خلاقانه و جذاب را ارائه می‌دهد. این اثر روایت‌گر تلاش‌های یک دست قطع‌شده برای پیوستن به صاحب خود است. سازندگان این انیمیشن فرانسوی در ساخت آن از تکنیک‌های داستان‌گویی جذاب و نوینی استفاده کرده و یکی از برترین تجربیات سینمایی سال گذشته را رفم زده‌اند. در طول این اثر شاهد پرداختن نویسندگان به مفهوم انسانی فقدان خواهید بود. اگر به دنبال مشاهده اثری ارزشمند و ماندگار هستید،‌ این انیمیشن فرانسوی را از دست ندهید.

 


بهترین انیمیشن های 2020


در این قسمت به بهترین انیمیشن‌های انتشار یافته در سال جاری و همچنین پرفروش ترین انیمیشن های 2020 خواهیم پرداخت. همچنین سعی می‌کنیم با هیجان‌انگیزترین انیمیشن‌هایی که در ماه‌های آتی منتشر می‌شوند، آشنا شویم.

انیمیشن Onward (به پیش) : از جدیدترین انیمیشن های 2020

بهترین انیمیشن های ۲۰۲۰

استودیو پیکسار از محبوب‌ترین و بهترین فعالان حوزه انیمیشن است. در طول تاریخ شاهد ساخت آثار ارزشمند و ماندگاری چون Toy Story، The Incredibles و Inside Out از این استودیو بوده‌ایم.

با این وجود، آثار پیکسار در سال‌های گذشته افت قابل توجهی داشته‌اند. از جدیدترین انیمیشن های 2020 ساخته این استودیو، انیمیشن Onward است. این اثر به کارگردانی دن اسکنلون، در دنیایی فانتزی دنبال شده و روایت‌گر تلاش‌های دو برادر الف برای بازگرداندن پدر فقیدشان به زندگی است.این اثر را می‌توان یکی از بهترین انیمیشن های 2020 دانست که به شکلی جسورانه به مفاهیم انسانی و احساسی مدرن می‌پردازد. تیم صداپیشگان این اثر از بازیگران مطرحی چون تام هالند، کریس پرت، جولیا لوییس دریفوس و اوکتاویا اسپنسر تشکیل شده است.

 

انیمیشن Scoob (اسکوب)  از بهترین کارتون های ۲۰۲۰

انیمیشن های برتر 2019

انیمیشن Scoob (اسکوب)  یکی دیگر از بهترین کارتون های ۲۰۲۰ معرفی شده در سال جاری نام دارد. دیگر کمتر کسی را می‌توانید پیدا کنید که اسکوبی دو و دوستانش را نشناسد. این سگ بامزه، بخش قابل توجهی از کودکی بسیاری از ما را تشکیل داده و با ماجراجویی‌های سرگرم‌کننده و به یاد ماندنی، جای خود را در دل مخاطبان باز کرده است. انتشار خبر ساخت فیلمی جدید با محوریت اسکوبی دو، نظر طرفداران در سراسر دنیا را به خود جلب کرد. این اثر هفته آینده از طریق سرویس‌های استریمینگ عرضه خواهد شد. این انیمیشن آغازگر مجموعه جدیدی از داستان‌های اسکوبی دو و دوستانش بوده و یکی از مدعیان قرارگیری در بین بهترین انیمیشن های 2020 است.

 

انیمیشن Trolls World Tour (تور جهانی ترول‌ها) از بهترین انیمیشن های 2020 اکران شده

پرفروش ترین انیمیشن های 2020

فیلم Trolls را می‌توان یکی از محبوب‌ترین ساخته‌های دنیای انیمیشن در سال‌های گذشته دانست که با داستان سرگرم‌کننده و شخصیت‌های بامزه خود توانست طرفداران فراوانی در دنیا به دست آورد. ماه گذشته دنباله‌ای بر این اثر به نام Trolls World Tour منتشر شد‌؛ دنباله‌ای جذاب و خوش‌ساخت که به عنوان یکی از بهترین انیمیشن های 2020 تاکنون شناخته می‌شود. از نقاط قوت این انیمیشن می‌توان به طراحی بصری جذاب، روایت پرانرژی و موسیقی‌های خوب اشاره کرد که آن را به یکی از بهترین کارتون های ۲۰۲۰ تبدیل کرد.

 

انیمیشن The SpongeBob Movie: Sponge on the Run (فیلم باب اسفنجی: اسفنج فراری)

جدیدترین انیمیشن های 2020

بدون شک باب اسفنجی یکی از شناخته‌شده‌ترین و مشهورترین شخصیت‌های کارتونی قرن بیست و یکم است. ماجراجویی‌های خنده‌دار و جذاب این شخصیت در سریال تلویزیونی خود بخش قابل توجهی از دوران کودکی و نوجوانی نسل فعلی را تشکیل داده است. در ماه‌های آتی شاهد انتشار فیلمی با محوریت باب اسفنجی، پاتریک و دیگر ساکنین بیکینی باتم خواهیم بود که مطمئنا این انیمیشن، در لیست بهترین کارتون های ۲۰۲۰ جایگاه ویژه ای خواهد داشت. این فیلم توسط تیم هیل، یکی از نویسندگان سریال اصلی، کارگردانی خواهد شد. صداپیشگان اصلی سریال تلویزیونی نیز در این اثر هنرنمایی خواهند کرد. سازندگان وعده داده‌اند که در این اثر سرانجام شاهد داستان آشنایی باب اسفنجی و گری خواهیم بود. فیلم Sponge on the Run را می‌توان از آثار مورد انتظار سال جاری دانست که احتمالا در بین بهترین انیمیشن های 2020 قرار خواهد گرفت.

 

انیمیشن Sonic the Hedgehog (سونیک) از جدیدترین انیمیشن های 2020

بهترین انیمیشن های سریالی

اگر از علاقه‌مندان قدیمی به بازی‌های ویدیویی باشید، بدون شک سونیک را به یاد دارید. این خارپشت آبی یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های دنیای بازی است. در ماه‌های گذشته شاهد انتشار فیلمی با محوریت این شخصیت و با حضور بازیگران مطرحی چون جیم کری، بن شوارتز و جیمز مارسدن بودیم. این اثر ترکیبی از انیمیشن و لایو اکشن بوده و یکی از بهترین انیمیشن های سال 2020 و یکی از صدر نشینان لیست بهترین انیمیشن های جدید است. داستان این اثر به همکاری سونیک با مقامات محلی برای شکست دکتر روباتنیک پرداخته و از جذابیت و هیجان کافی برخوردار است. فیلم سونیک را می‌توان یکی از خوش‌ساخت‌ترین آثار سینمایی ساخته‌شده بر اساس یک بازی ویدیویی دانست. هنرنمایی بازیگران، طراحی شخصیت‌ها و وفاداری سازندگان به منبع الهام خود از برجسته‌ترین نقاط قوت این انیمیشن هستند.

 

انیمیشن The Willoughbys (خانواده ویلوبی) از بهترین انیمیشن های 2020

بهترین انیمیشن های جدید

فیلم The Willoughbys را می‌توان یکی از بهترین انیمیشن های 2020 دانست که با داستان جذاب و دوست‌داشتنی خود به خوبی نظر علاقه‌مندان به این آثار را جلب خواهد کرد. این انیمیشن روایتی گرم، خنده‌دار و دوست‌داشتنی از زندگی خانواده ویلوبی بوده و با ریتم سریع و ماجرهای سرگرم‌کننده به خوبی مخاطبان را تا انتها با خود همراه می‌کند.تیم صداپیشگان این اثر را ویل فورت، میایا رودالف، تری کروز و ریکس جرویس تشکیل می‌دهند. اگر به دنبال یک انیمیشن خانوادگی و خوش‌ساخت هستید، این اثر را از دست ندهید زیرا با تماشای آن با یکی از انیمیشن های 2020 اکران شده رو به رو خواهید بود.

 

انیمیشن Soul (روح) از بهترین انیمیشن های 2020 استودیو پیکسار 

بهترین کارتون های ۲۰۲۰

دومین ساخته استودیو پیکسار در سال جاری، انیمیشنی متفاوت به نام Soul خواهد بود. کارگردانی این فیلم بر عهده پیت داکتر، مرد شماره یک آثار ارزشمندی چون Monsters Inc.، Up و Inside Out، است. از جمله صداپیشگان فیلم Soul می‌توان به جیمی فاکس، تینا فی و انجلا بست اشاره کرد. این اثر اواخر سال جاری منتشر شده و می‌توان آن را یکی از مدعیان اصلی قرارگیری در بین بهترین انیمیشن های 2020 دانست. داستان متفاوت و جذاب این فیلم روایت‌گر سفر یک نوازنده موسیقی جز به جهان پیش از مرگ است؛ جهانی که در آن ارواح، شخصیت پیدا کرده و در نهایت به زمین فرستاده می‌شوند.

در این مقاله، سعی کردیم بهترین انیمیشن های 2019 و همچنین بهترین انیمیشن های 2020 را معرفی کنیم. انیمیشن‌هایی که فقط برای کودکان نیستند و بزرگسالان هم می‌توانند از تماشایشان لذت ببرند. نظر شما در خصوص این انیمیشن‌ها چیست؟ کدام‌یک از این انیمیشن‌ها را می‌پسندید؟ انیمیشن و شخصیت انیمیشنی محبوب‌تان کدام است؟ نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران12 دیدگاه
َآریا
.
21 دی 1398، 14:38
پاسخ
2
4
مقاله عالی بود با همش موافقم جز فروزن2
مانی
.
12 شهریور 1399، 03:09
پاسخ
4
1
@َآریا
فروزن دو که خیلی خوب بود»: حتی از یکشم بهتر بود
امیر
.
15 آذر 1399، 11:57
پاسخ
0
1
@مانی
مگه دختری تازه یکشم دیدی ه
آریانا
.
23 دی 1398، 19:27
پاسخ
2
3
فروزن۲عالیه فک کنم تو ندیدی
امیر حسام وفایی
.
30 بهمن 1398، 21:26
پاسخ
1
1
با بام تو نبودی مااز انتیمیشن مثل پینوکیو و رابین هود میدیدیم الان انیمیشن ها بیخود شده و بعد فکر این طوری است نه فک
ناشناس
.
21 اسفند 1398، 10:15
پاسخ
0
0
@امیر حسام وفایی
چند سالته عزیزم بایستی یکم امروزی باشی دیگ دوره رابین هود و پینو کیو گذشته دیگ بچه ها فکر کنم هم کامل نمیگن🤷‍♀️ موفق باشی😉
علی رضا
.
10 اسفند 1398، 20:34
پاسخ
0
0
فیلم انیمیشن مار سفید هم یکی از بهترین انیمیشن های 2019 است که ساخت مشترک امریکا و چینه موضوعش عاشقانس و خیلی جذابه پیشنهاد میکنم حتما ببینید
ناشناس
.
21 اسفند 1398، 10:13
پاسخ
0
1
با انیمیشن هایی مثل رابین هود ، پینو کیو و اینجور چیزا موافقم.این انیمیشن ها در زمان خودشون مزه ی شیرینی داشت.البته فقط در زمان خودشون.با این چیزایی که بچه های امروزی میخوان،این انیمیشن های قدیمی دیگه کفایتشونو نمی کنه. باید قبول کنیم که همه چیز داره پیشرفت میکنه حتی انیمیشن ها عالی بود👏👏
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 32.6 میلیون دلار
  Wonder Woman 1984
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 20.3 میلیون دلار
  The Croods: A New Age
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 17.6 میلیون دلار
  The War with Grandpa
  اکران: 02 سپتامبر 2020
 • 9 میلیون دلار
  Come Play
  اکران: 28 اکتبر 2020
 • 7.8 میلیون دلار
  Monster Hunter
  اکران: 18 دسامبر 2020
 • 7.1 میلیون دلار
  News of the World
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 4 میلیون دلار
  Fatale
  اکران: 18 دسامبر 2020
بازی ها
 • 01 بهمن 1399
  HITMAN 3
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 09 بهمن 1399
  The Medium
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 17 بهمن 1399
  Nioh / Nioh 2 Remastered
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 24 بهمن 1399
  Super Mario 3D World
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 28 اسفند 1399
  Prince of Persia Sands of Time Remake
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5