بهترین فیلم های برنده سیمرغ بلورین ؛ از روز واقعه تا شبی که ماه کامل شد

بهترین فیلم های برنده سیمرغ بلورین ؛ از روز واقعه تا شبی که ماه کامل شد
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

سیمرغ بلورین یکی از جوایز سینمایی مهم است که هر ساله در جشنواره فیلم فجر به برندگان اهدا می‌شود. در این مطلب بهترین فیلم های برنده سیمرغ بلورین را به شما معرفی خواهیم کرد.

جشنواره فیلم فجر مهم‌ترین رویداد سینمایی ایران است که از سال 1361 هر ساله در اواسط بهمن ماه برگزار می‌شود. در این جشنواره فیلم‌های بسیاری به عنوان شرکت کننده وارد می‌شوند و در نهایت به انتخاب داوران، چندین فیلم به بخش رقابتی راه پیدا می‌کنند. تمام این فیلم‌ها برای کسب سیمرغ بلورین که جایزه اول و مهم جشنواره فجر است با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. سیمرغ بلورین در حوزه‌های مختلفی چون بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین بازیگر، بهترین فیلمنامه و غیره به برندگان اهدا می‌شود. سیمرغ بلورین یا مرغ شیشه‌ای در سال 1361 برای اولین بار توسط ابراهیم حقیقی طراحی شد و از سال 1391 در جمهوری چک ساخته می‌شود.

فیلم های برنده سیمرغ

تا کنون سی و هشت دوره جشنواره فیلم فجر برگزار شده که آخرین آن در بهمن ماه 1398 توسط بنیاد سینمایی فارابی و با حضور جمعی از سینماگران برگزار شد. اما امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا بعید به نظر می‌رسد که این جشنواره مطابق هر سال به صورت فیزیکی برگزار شود. بهترین فیلم های جشنواره فجر توسط هیئت داوران به عنوان نامزد انتخاب می‌شوند و در نهایت در رشته‌های مختلف، سیمرغ بلورین به برگزیدگان تقدیم می‌شود. فیلم های برگزیده جشنواره فیلم فجر سطح کیفی بالایی دارند و مورد تحسین منتقدان و تماشاگران قرار می‌گیرند. به همین بهانه در ادامه این مقاله از پلازامگ بهترین فیلم های برنده سیمرغ بلورین را به شما معرفی می‌کنیم.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

فیلم از کرخه تا راین

بهترین فیلم های جشنواره فجر

 • سال ساخت: 1371
 • کارگردان: ابراهیم حاتمی‌کیا
 • بازیگران: زنده یاد هما روستا، علی دهکردی، صادق صفایی و اصغر نقی‌زاده

فیلم سینمایی از کرخه تا راین یکی از برندگان سیمرغ بهترین فیلم جشنواره فجر در یازدهمین دوره برگزاری این جشنواره است. این عنوان از فیلم‌های ابتدایی ابراهیم حاتمی‌کیا در سینما است که سیمرغ بلورین بهترین فیلم را برای او به ارمغان آورد. این فیلم همچنین سیمرغ بلورین بهترین چهره پردازی را نیز از آن خود کرد و مورد توجه منتقدان قرار گرفت. از کرخه تا راین محصول مشترک ایران و آلمان است و به روایت تبعات جنگ میان ایران و عراق می‌پردازد.

داستان فیلم از کرخه تا راین درباره مردی به نام «سعید» است که در بمب باران‌های شیمیایی جنگ میان ایران و عراق، نابینا شده است. سعید با چندین تن از همرزمان خود برای معالجه به آلمان می‌روند. لیلا خواهر سعید که به همراه همسر و فرزندش در آلمان زندگی می‌کنند، برادرش را در آسایشگاه می‌بیند. سعید در طول درمان و معالجه بینایی یکی از چشمانش را بدست می‌آورد اما پزشکان پس از انجام چندین آزمایش متوجه می‌شوند که او به نوعی سرطان خون مبتلا است و…

فیلم روز واقعه

بهترین فیلم های برنده سیمرغ بلورین

 • سال ساخت: 1373
 • کارگردان: شهرام اسدی
 • بازیگران: علیرضا شجاع نوری، مرحوم عزت الله انتظامی، مرحوم جمشید مشایخی و مرحوم محمدعلی کشاورز

فیلم سینمایی روز واقعه نیز یکی دیگر از بهترین فیلم‌های ادوار گذشته جشنواره فیلم فجر است که بر اساس فیلمنامه روز واقعه بهرام بیضایی ساخته شده است. این فیلم در سیزدهمین دوره جشنواره فیلم فجر در چندین رشته نامزد دریافت جایزه شد و در نهایت توانست 5 سیمرغ بلورین از جمله سیمرغ بهترین فیلم را از آن خود کند.

داستان فیلم سینمایی روز واقعه درباره جوانی مسیحی به نام «عبدالله» است که به تازگی مسلمان شده و عاشق دختری به نام «راحله» می‌شود. عبدالله در جریان عروسی با راحله ناگهان صدایی می‌شنود که از او یاری می‌خواهد. او به دنبال این صدا مسافت‌های طولانی را طی می‌کند و در نهایت به کربلا می‌رسد و…

فیلم بچه های آسمان

برندگان سیمرغ بهترین فیلم جشنواره فجر

 • سال ساخت: 1375
 • کارگردان: مجید مجیدی
 • بازیگران: رضا ناجی، میر فرخ هاشمیان و فرشته سرابندی

فیلم بچه‌های آسمان از دیگر فیلم های برگزیده جشنواره فیلم فجر است که در زمان اکران با استقبال بسیار خوبی از سوی مخاطبان و منتقدان مواجه شد. این فیلم در جشنواره فیلم فجر در سه حوزه برنده سیمرغ بلورین شد و در جشنواره‌های خارجی نیز چندین جایزه ارزشمند دریافت کرد. جالب است بدانید که فیلم بچه‌های آسمان از نظر کاربران وبگاه IMDb به عنوان یکی از 250 فیلم برتر تاریخ سینمای جهان انتخاب شده است.

داستان فیلم بچه‌های آسمان روایتگر زندگی خواهر و برادری به نام‌های علی و زهرا است که پدرشان وضعیت مالی خوبی ندارد. روزی علی کفش‌های خواهرش زهرا را گم می‌کند و پدرشان نیز به دلیل تنگدستی نمی‌تواند برای زهرا کفش بخرد. این خواهر و برادر تصمیم می‌گیرند از کفش‌های علی به نوبت استفاده کنند. اما روزی در مدرسه علی فراخوان شرکت در مسابقه دو را می‌بیند که به نفر سوم مسابقه کفش جایزه می‌دهند. او هم برای برنده شدن این جایزه تصمیم می‌گیرد در مسابقه شرکت کند.

فیلم آژانس شیشه ای

برندگان سیمرغ بلورین بهترین فیلم جشنواره فیلم فجر

 • سال ساخت: 1376
 • کارگردان: ابراهیم حاتمی‌کیا
 • بازیگران: پرویز پرستویی، حبیب رضایی، رضا کیانیان و اصغر نقی‌زاده

فیلم آژانس شیشه‌ای یکی دیگر از فیلم‌های برگزیده ابراهیم حاتمی‌کیا است که در جشنواره فیلم فجر در 14 رشته مختلف نامزد دریافت جایزه شد و در نهایت 9 سیمرغ بلورین را از آن خود کرد. این عنوان یکی از آثار درخشان حاتمی‌کیا است که از نظر منتقدان به عنوان یکی از 5 فیلم برتر تاریخ سینمای ایران پس از انقلاب در نظر گرفته می‌شود.

داستان فیلم سینمایی آژانس شیشه‌ای درباره مردی به نام «عباس حیدری» است که در زمان جنگ میان ایران و عراق رزمنده بوده است. او بر اثر جراحت‌های جنگی، حال ناخوشی دارد و در آستانه مرگ است. همرزم سابق او حاج کاظم تصمیم می‌گیرد او را برای معالجه به لندن ببرد، اما نمی‌تواند هزینه بلیط هواپیما را به موقع تامین کند. حاج کاظم می‌خواهد هرطور که شده عباس را به لندن ببرد و برای انجام این کار، تصمیم عجیبی می‌گیرد.

فیلم هیوا

فیلم های برگزیده جشنواره فیلم فجر

 • سال ساخت: 1377
 • کارگردان: رسول ملاقلی‌پور
 • بازیگران: گلچهره سجادیه، جمشید هاشم‌پور، آتیلا پسیانی و آناهیتا نعمتی

فیلم هیوا نیز یکی از بهترین فیلم های برنده سیمرغ بلورین هفدهمین دوره جشنواره فیلم فجر است که علاوه بر سیمرغ بهترین فیلم توانست 5 سیمرغ بلورین دیگر را نیز بدست آورد. این فیلم حال و هوای جنگی دارد و در زمان اکران با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد.

داستان فیلم هیوا درباره زنی به نام «هیوا حیدری» است که پانزده سال پس از مفقود شدن همسرش حمید در جنگ، هنوز به دنبال یافتن نشانه‌ای از اوست و باور دارد که همسرش زنده است. او تلاش می‌کند تا به کمک امیر کرمی که یکی از دوستان و همرزمان حمید در جنگ بوده از مناطق جنگی و خانه قدیمی‌شان بازدید کند تا شاید چیزی برای امیدوار بودن پیدا کند. در همین احوال، امیر به هیوا می‌گوید که به او علاقه‌مند شده است، اما هیوا ابراز علاقه امیر را نمی‌پذیرد.

فیلم خانه ای روی آب

برندگان سیمرغ بهترین فیلم جشنواره فجر از ابتدا تا کنون

 • سال ساخت: 1380
 • کارگردان: بهمن فرمان آرا
 • بازیگران: رضا کیانیان، هدیه تهرانی، مرحوم عزت الله انتظامی، مرحوم جشمید مشایخی و بیتا فرهی

فیلم سینمایی خانه‌ای روی آب نیز از دیگر برندگان سیمرغ بلورین بهترین فیلم جشنواره فیلم فجر است که به صورت ویژه مورد توجه منتقدان قرار گرفت. این فیلم علاوه بر سیمرغ بهترین فیلم، چندین سیمرغ دیگر در حوزه‌های مختلف دریافت کرد و در جشنواره فجر بسیار خوش درخشید.

داستان فیلم خانه‌ای روی آب درباره دکتر «رضا سپیدبخت» است که یک شب در هنگام رانندگی با فرشته‌ای تصادف می‌کند و با لمس انگشتان فرشته، دستش زخمی عمیق برمی‌دارد. زندگی دکتر سپیدبخت پس از وقوع این تصادف دچار اتفاقات عجیب و غریبی می‌شود.

فیلم مهمان مامان

بهترین فیلم‌های ادوار گذشته جشنواره فیلم فجر

 • سال ساخت: 1382
 • کارگردان: داریوش مهرجویی
 • بازیگران: گلاب آدینه، حسن پورشیرازی، پارسا پیروزفر، نسرین مقانلو و ملیکا شریفی‌نیا

فیلم سینمایی مهمان مامان نیز از دیگر فیلم های برنده سیمرغ است که بر اساس کتابی با همین نام ساخته شده و در زمان اکران مورد توجه منتقدان قرار گرفت. این فیلم در بیست و دومین دوره جشنواره فیلم فجر در رشته‌های مختلف، کاندید دریافت جایزه شد و در نهایت توانست سیمرغ بلورین بهترین فیلم را برای داریوش مهرجویی به ارمغان بیاورد.

داستان فیلم مهمان مامان درباره یک خانواده تنگ دست است که زندگی ساده‌ای دارند. روزی مهمانان سرزده‌ای برایشان می‌آید، ولی یخچال آنها خالی است و وسیله‌ای برای پذیرایی ندارند. همسایه‌ها و آشناها برای حفظ آبروی این خانواده به آنها کمک می‌کنند تا بتوانند از مهمانان خود پذیرایی کنند. این خانواده در نهایت یک سفره رنگین و آبرومند پهن کرده و مهمانی خود را با خوبی و خوشی برگزار می‌کنند.

فیلم به نام پدر

فیلم های برنده سیمرغ

 • سال ساخت: 1384
 • کارگردان: ابراهیم حاتمی‌کیا
 • بازیگران: پرویز پرستویی، گلشیفته فراهانی، مهتاب نصیرپور، کامبیز دیرباز و مهرداد ضیایی

فیلم سینمایی به نام پدر فیلم دیگری از ابراهیم حاتمی‌کیا در این فهرست است که موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین فیلم شده است. این فیلم مانند اکثر آثار حاتمی‌کیا درباره تبعات پس از جنگ میان ایران و عراق است که در بیست و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر مورد توجه منتقدان قرار گرفت.

داستان این فیلم درباره پدری است که خود در جنگ جزو رزمندگان بوده و حالا بر سر ارزش‌های جنگ با دخترش دچار بحث شده است. پدر بر اثر انفجار مین‌های باقیمانده از دوران جنگ تحمیلی مجروح می‌شود و این سرآغاز تحول در دختر جوان است.

فیلم روز سوم

بهترین فیلم های جشنواره فجر

 • سال ساخت: 1385
 • کارگردان: محمدحسین لطیفی
 • بازیگران: پوریا پورسرخ، باران کوثری، حامد بهداد، برزو ارجمند و شهرام قائدی

فیلم سینمایی روز سوم نیز یکی دیگر از بهترین فیلم های جشنواره فجر است که در زمان جنگ تحمیلی روایت می‌شود و بر اساس مستندی با همین نام ساخته شده است. داستان فیلم روز سوم درباره خواهر و برادری به نام سمیره و رضا است که در زمان جنگ مانند سایر مردم در خرمشهر مانده‌اند و در حال دفاع از شهرشان هستند، اما با فشار نیروهای عراقی و اشغال شهر مجبور به فرار می‌شوند. اما سمیره در طول جنگ، پاهایش شکسته است و نمی‌تواند پا به پای برادرش فرار کند. رضا به همین دلیل تصمیم می‌گیرد سمیره را به طور موقت در حیاط خانه خاک کند تا شبانه بیاید و او را با خود ببرد، اما…

فیلم به همین سادگی

بهترین فیلم های برنده سیمرغ بلورین

 • سال ساخت: 1386
 • کارگردان: رضا میرکریمی
 • بازیگران: هنگامه قاضیانی، مهران کاشانی و صفا آقاجانی

فیلم سینمایی به همین سادگی از دیگر فیلم های برنده سیمرغ بلورین است که در بیست و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر مورد توجه منتقدان قرار گرفت. این فیلم علاوه بر سیمرغ بلورین بهترین فیلم در 5 رشته دیگر نیز برنده جایزه شد و در زمان خود بسیار خوش درخشید و بازخوردهای مثبتی دریافت کرد. فیلم به همین سادگی روایتگر داستان زندگی زنی به نام «طاهره» است که دو فرزند دارد و همسرش به دلیل مشغله کاری نمی‌تواند وقت زیادی را برای آنها صرف کند. طاهره به شدت احساس تنهایی می‌کند و روزی تصمیم می‌گیرد همراه برادرش به روستای پدری‌اش برود اما…

فیلم رستاخیز

فیلم های برگزیده جشنواره فیلم فجر

 • سال ساخت: 1391
 • کارگردان: احمدرضا درویش
 • بازیگران: آرش آصفی، پوریا پورسرخ، حسن پورشیرازی، فرهاد قائمیان و بابک حمیدیان

فیلم سینمایی رستاخیز نیز یکی از فیلم‌های مذهبی و تاریخی سینمای ایران است که در سی و دومین دوره جشنواره فیلم فجر نامزد دریافت 11 جایزه شد. این فیلم در نهایت توانست 8 سیمرغ بلورین از جمله سیمرغ بهترین فیلم را از آن خود کند و مورد تحسین قرار گیرد. این فیلم در سال 1394 در سینماها به اکران عمومی درآمد و به علت اعتراض برخی علما مبنی بر نمایش چهره حضرت ابوالفضل (ع)، چندین ساعت بعد از پرده سینما برداشته شد.

داستان فیلم رستاخیز در زمان به خلافت رسیدن یزید بن معاویه روایت می‌شود. یزید پس از رسیدن به خلافت خود را خلیفه مسلمانان می‌داند و به فرماندار مدینه نامه می‌نویسد تا از امام حسین (ع) بیعت بگیرند. یزید جوانی به نام «بکیر بن حر» را مامور رساندن این نامه به فرماندار مدینه می‌کند. جوان در مسیر راه متوجه می‌شود که حامل نامه فرمان به قتل امام حسین است و تصمیم عجیبی می‌گیرد.

فیلم رخ دیوانه

فیلمهای برند سیمرغ

 • سال ساخت: 1393
 • کارگردان: ابوالحسن داوودی
 • بازیگران: طناز طباطبایی، صابر ابر، ساعد سهیلی، امیر جدیدی و نازنین بیاتی

فیلم سینمایی رخ دیوانه نیز یکی از فیلم‌های رازآلود و مرموز سینمایی ایران است که در سی و سومین دوره جشنواره فیلم فجر موفق به دریافت سیمرغ بلورین شد. این فیلم در جشنواره فجر در 12 رشته نامزد دریافت جایزه شد و در نهایت توانست 5 جایزه را از آن خود کند. رخ دیوانه علاوه بر برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم، سیمرغ بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را نیز دریافت کرد. این اثر روایتگر داستان چند جوان است که در اینترنت با یکدیگر آشنا می‌شوند و پس از آن با یک شوخی و شرط بندی ساده، وارد مسیری چالش برانگیز و ترسناک می‌شوند.

فیلم ایستاده در غبار

برندگان سیمرغ بهترین فیلم جشنواره فجر از ابتدا تا کنون

 • سال ساخت: 1394
 • کارگردان: محمدحسین مهدویان
 • بازیگران: هادی حجازی‌فر، امیرحسین هاشمی، سوده ازقدی و فرهاد فداکار

فیلم سینمایی ایستاده در غبار نیز یکی دیگر از بهترین فیلم های برنده سیمرغ بلورین است که در ژانر جنگی و اکشن ساخته شده است. این فیلم در سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر سه سیمرغ بلورین بهترین فیلم، بهترین تدوین و بهترین طراحی صحنه و لباس را دریافت کرد و مورد تحسین قرار گرفت. فیلم ایستاده در غبار درباره زندگی احمد متوسلیان فرمانده لشکر 27 محمد رسول‌الله در هشت سال جنگ تحمیلی ایران و عراق است.

فیلم ماجرای نیمروز

فیلم های برنده سیمرغ

 • سال ساخت: 1395
 • کارگردان: محمدحسین مهدویان
 • بازیگران: مهرداد صدیقیان، احمد مهران‌فر، هادی حجازی‌فر، جواد عزتی و لیندا کیانی

فیلم سینمایی ماجرای نیمروز از دیگر فیلم‌های سیاسی و اکشن سینمای ایران است که در سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم و دو سیمرغ دیگر شد. این فیلم توسط منتقدان مورد تحسین قرار گرفت و در زمان اکران نیز با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد.

داستان فیلم ماجرای نیمروز در اوایل انقلاب و ناآرامی‌ها و کشتارهایی که منافقین در آن روزها انجام می‌دادند، روایت می‌شود. در وزارت اطلاعات چند نفر از بهترین و ماهرترین ماموران با مشارکت یکدیگر قصد دارند تا مسعود رجوی، موسی خیابانی و دار و دسته‌شان را دستگیر کنند.

فیلم تنگه ابوقریب

بهترین فیلم های برنده سیمرغ بلورین

 • سال ساخت: 1396
 • کارگردان: بهرام توکلی
 • بازیگران: جواد عزتی، حمیدرضا آذرنگ، امیر جدیدی، علی سلیمانی و مهدی پاکدل

فیلم سینمایی تنگه ابوقریب نیز از دیگر فیلم های برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم است که در جشنواره فجر به صورت ویژه مورد توجه منتقدان قرار گرفت. این فیلم در ژانر جنگی و اکشن ساخته شده است و در سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر برنده 5 سیمرغ بلورین شد.

فیلم تنگه ابوقریب بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده که روایتگر دفاع لشکر 27 محمد رسول الله در برابر دشمنان است. نیروهای عراقی در آخرین روزهای جنگ باید از سدی در پایگاه ایران عبور کنند که به شکل یک تنگه است. عراقی‌ها در حین عبور از این سد با مقاومت شدید نیروهای ایرانی روبرو می‌شوند و در ادامه داستان شاهد دلاوری‌ها و رشادت‌های فرماندهان و سربازان ایرانی برای دفاع از مرزهای ایران هستیم.

فیلم شبی که ماه کامل شد

برندگان سیمرغ بلورین بهترین فیلم جشنواره فیلم فجر

 • سال ساخت: 1397
 • کارگردان: نرگس آبیار
 • بازیگران: الناز شاکردوست، هوتن شکیبا، فرشته صدرعرفایی، پدرام شریفی و شبنم مقدمی

فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد نیز از برندگان سیمرغ بلورین بهترین فیلم جشنواره فیلم فجر است که جوایز بسیاری در سطح داخلی و خارجی کسب کرد. این فیلم در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر موفق به دریافت 6 سیمرغ بلورین شد و در بیست و یکمین دوره جشن خانه سینما نیز 3 تندیس شایستگی دریافت کرد.

فیلم شبی که ماه کامل شد روایتگر داستان عبدالحمید ریگی برادر عبدالمالک ریگی است که پس از ازدواج مجبور می‌شود با همسر خود از ایران مهاجرت کند. این زوج پس از مهاجرت از ایران درگیر حوادث و اتفاقات تلخ بسیاری می‌شوند.

ما در این مقاله بهترین فیلم های برنده سیمرغ بلورین از ابتدا تا به امروز را به شما معرفی کردیم و هریک را به صورت اجمالی مورد بررسی قرار دادیم. شما تا کنون کدامیک از بهترین فیلم های جشنواره فجر را تماشا کرده‌اید؟ لطفا نظرات خود را در بخش ارسال دیدگاه با پلازامگ به اشتراک بگذارید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 45.9 میلیون دلار
  The Croods: A New Age
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 40.3 میلیون دلار
  Wonder Woman 1984
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 19.8 میلیون دلار
  The War with Grandpa
  اکران: 02 سپتامبر 2020
 • 11.9 میلیون دلار
  Monster Hunter
  اکران: 18 دسامبر 2020
 • 10.9 میلیون دلار
  News of the World
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 9 میلیون دلار
  Come Play
  اکران: 28 اکتبر 2020
 • 7.8 میلیون دلار
  The Little Things
  اکران: 29 ژانویه 2021
 • 5.8 میلیون دلار
  Fatale
  اکران: 18 دسامبر 2020
 • 4.7 میلیون دلار
  Promising Young Woman
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 23 میلیارد تومان
  شنای پروانه
  اکران: 04 تیر 1399
 • 15.7 میلیارد تومان
  خوب، بد، جلف 2: ارتش سری
  اکران: 30 بهمن 1399
 • 8.56 میلیارد تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1399
 • 7.5 میلیارد تومان
  زن‌ها فرشته‌اند 2
  اکران: 25 تیر 1399
 • 6.4 میلیارد دلار
  دیدن این فیلم جرم است
  اکران: 16 دی 1399
 • 2.25 میلیارد دلار
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1399
 • 2.21 میلیارد تومان
  بی‌حسی موضعی
  اکران: 19 آبان 1399
 • 894 میلیون دلار
  آبادان یازده 60
  اکران: 16 دی 1399
 • 795 میلیون دلار
  تا ابد
  اکران: 15 مرداد 1399
 • 521 میلیون دلار
  روزهای نارنجی
  اکران: 24 شهریور 1399
بازی ها
 • 23 بهمن 1399
 • 24 بهمن 1399
  Super Mario 3D World
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 05 اسفند 1399
  Persona 5 Strikers
 • 14 اسفند 1399
  Ranch Simulator
 • 28 اسفند 1399
  Prince of Persia Sands of Time Remake
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 29 اسفند 1399
 • 12 فروردین 1400
  Outriders
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5