مجموعه فیلم های هری پاتر | معرفی و دانلود بهترین فیلم های هری پاتر

فیلم های هری پاتر
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

مجموعه فیلم های هری پاتر مجموعه‌ای شامل 8 فیلم مهیج است که تقابل بین خیر و شر در دنیایی فانتزی و جادوگری را روایت می‌کنند. برای آشنایی و دانلود سری فیلم های هری پاتر با ما همراه شوید.

فیلم های هری پاتر مجموعه‌ای از چندین فیلم بر اساس رمان‌هایی به همین نام از جی کی رولینگ (J. K. Rowling) است. مجموعه فیلم های هری پاتر شامل 8 فیلم است که کمپانی برادران وارنر مسئولیت توزیع و پخش آنها را بر عهده دارد. این 8 قسمت در مجموع داستان پسری نوجوان به نام هری پاتر را روایت می‌کنند که به دنبال نابودی جادوگری شرور به نام ولدمورت است و در هر قسمت به نوعی با او روبرو می‌شود. اگر برای شما نیز سوال است که هری پاتر چند قسمت دارد، باید گفت سری فیلم های هری پاتر شامل 8 فیلم است که با فیلم هری پاتر و سنگ جادو (2001) آغاز و با فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ – قسمت دوم (2011) به اتمام می‌رسد.

ما در این مقاله از پلازا به بررسی فیلمهای هری پاتر می‌پردازیم. ابتدا برای دانلود هری پاتر 1 تا 8 اقدام می‌کنیم. پس از آن در 8 قسمت جداگانه مروری بر 8 قسمت فیلم هری پاتر از قسمت اول تا آخر خواهیم داشت. سپس با بازیگران فیلم آشنا می‌شویم و در انتها نیز با سوتی های فیلم های هری پاتر در خدمت شما هستیم. چندی پیش به مناسبت بیستمین سالگرد فیلم های هری پاتر، قسمت ویژه آن نیز با نام “بازگشت به هاگواتز” منتشر شد. با مراجعه به مقاله بازگشت به هاگواتز می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد این ویژه‌برنامه کسب کنید.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

درباره سری فیلم های هری پاتر

دانلود کالکشن فیلم های هری پاتر

اگر برای شما هم سوال پیش آمده که مجموعه فیلم های هری پاتر اثر کیست و خالق این دنیای عظیم و گسترده کیست، با ما همراه شوید. دنیای جادوگری جی کی رولینگ یک فرنچایز گسترده فانتزی در دنیایی خیالی و جادوگری است. این فرنچایز شامل سری فیلم های هری پاتر، مجموعه فیلم‌های جانوران شگفت‌انگیز و نمایشی به نام هری پاتر و فرزند نفرین شده است. نمایشنامه هری پاتر و فرزند نفرین شده یک روز پس از اجرای نمایش، به صورت کتاب و به عنوان هشتمین کتاب از مجموعه هری پاتر منتشر شد.

گرچه رده سنی فیلم های هری پاتر برای نوجوانان در نظر گرفته شده، اما این مجموعه در میان بزرگسالان نیز از محبوبیت خاصی برخوردار است و طرفداران بیشماری دارد. ژانر فیلم های هری پاتر فانتزی و جادوگری است. اگر قصد تماشای این مجموعه را دارید، بهتر است ترتیب دیدن فیلم های هری پاتر را از اولین فیلم منتشر شده تا هری پاتر و یادگاران مرگ 2، حفظ کنید. در بخش بعدی می‌توانید ترتیب فیلم های هری پاتر را ببینید.

سری فیلم های هری پاتر سومین مجموعه فیلم پرفروش دنیا با فروشی حدود 7.7 میلیارد دلار هستند. این فیلم‌ها افتخارات بسیاری، از جمله 12 نامزدی اسکار کسب کرده‌اند. فیلم هری پاتر و سنگ جادو و دو قسمت فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ در فهرست 50 فیلم پرفروش دنیا در تاریخ هستند و هریک به فروشی بیش از 1 میلیارد دلار رسیده‌اند. در رتبه بندی فیلم های هری پاتر از دید منتقدین متاکریتیک فیلم هری پاتر و زندانی آزکابان، فیلم هری پاتر و جام آتش و فیلم هری پاتر و شاهزاده دورگه در مقام‌های اول تا سوم قرار می‌گیرند.

دانلود سری فیلم های هری پاتر

در اولین بخش می‌توانید برای دانلود کالکشن فیلم هری پاتر ، با دو صوت دوبله و زبان اصلی، اقدام کنید. با ما باشید تا همراه هم فیلمهای هری پاتر را به ترتیب تماشا کنیم.

دانلود فیلم هری پاتر و سنگ جادو

دانلود فیلم هری پاتر و تالار اسرار

دانلود فیلم هری پاتر و زندانی آزکابان

دانلود فیلم هری پاتر و جام آتش

دانلود سری فیلم های هری پاتر

دانلود فیلم هری پاتر و محفل ققنوس

دانلود فیلم هری پاتر و شاهزاده دو رگه

دانلود فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ – قسمت اول

دانلود فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ – قسمت دوم

معرفی مجموعه فیلم های هری پاتر

در ادامه با معرفی فیلم های هری پاتر به ترتیب ساخت و اکران آنها با شما هستیم.

فیلم هری پاتر و سنگ جادو

فیلم های هری پاتر

 • تاریخ اکران: 16 نوامبر 2001 (25 آبان 1380)
 • کارگردان: کریس کلمبوس (Chris Columbus)
 • بودجه: 125 میلیون دلار
 • میزان فروش: 1.007 میلیارد دلار

فیلم هری پاتر و سنگ جادو، اولین قسمت در لیست مجموعه فیلم هری پاتر و یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌‌های این مجموعه است. در این قسمت می‌بینیم هری که در کودکی پدر و مادرش را از دست داده و نزد خاله و شوهرخاله خود زندگی می‌کند، در تولد 11 سالگی خود از وجود دنیای جادوگری باخبر می‌شود. هری درمی‌یابد که یک جادوگر است و باید در مدرسه جادوگری هاگوارتز درس بخواند. این فیلم نظر مساعد منتقدین راتن تومیتوز با امتیاز 81% و امتیاز 7.6 از 10 از دید بینندگان در IMDb را کسب کرد. در شمار افتخارات این فیلم می‌توانیم 3 نامزدی اسکار را نام ببریم.

فیلم هری پاتر و تالار اسرار

فیلم سینمایی هری پاتر

 • تاریخ اکران: 15 نوامبر 2002 (24 آبان 1381)
 • کارگردان: کریس کلمبوس
 • بودجه: 100 میلیون دلار
 • میزان فروش: 879.6 میلیون دلار

دومین قسمت از مجموعه فیلم های هری پاتر ، با نام فیلم هری پاتر و تالار اسرار، به کارگردانی کریس کلمبوس و نویسندگی استیو کلاوز (Steve Klaves) در سال 2002 اکران شد. در این قسمت می‌بینیم هری و دوستانش، رون ویزلی و هرمیون گرنجر، دومین سال تحصیلی خود در هاگوارتز را آغاز می‌کنند. تالار مرموزی به نام تالار اسرار باز شده و جادوگران و روح‌های هاگوارتز از آزاد شدن هیولای تالار سخن می‌گویند. این قسمت نیز امتیاز 7.4 از دید بینندگان در IMDb و امتیاز 82% از دید منتقدین راتن تومیتوز را کسب کرد.

فیلم هری پاتر و زندانی آزکابان

فیلم های سینمایی هری پاتر

 • تاریخ اکران: 4 ژوئن 2004 (15 خرداد 1383)
 • کارگردان: آلفونسو کوارون (Alfonso Cuaron)
 • بودجه: 130 میلیون دلار
 • میزان فروش: 796.2 میلیون دلار

در اردیبهشت سال 1383 سومین قسمت از فیلمهای هری پاتر را دیدیم. این قسمت با خبر فرار یک زندانی خطرناک به نام سیریوس بلک از زندان آزکابان آغاز می‌شود. به هری هشدار داده می‌شود که این زندانی احتمالا به دنبال کشتن هری است. در طول فیلم هری نکات بیشتری از گذشته خود و ارتباطش با سیریوس بلک را کشف می‌کند. این قسمت از مجموعه فیلم هری پاتر موفق به کسب دو نامزدی اسکار، امتیاز 7.9 از دید بینندگان در IMDb و امتیاز 90% از سوی منتقدین راتن تومیتوز شد.

فیلم هری پاتر و جام آتش

مجموعه فیلم های هری پاتر

 • تاریخ اکران: 18 نوامبر 2005 (27 آبان 1384)
 • کارگردان: مایک نیوول (Mike Newell)
 • بودجه: 150 میلیون دلار
 • میزان فروش: 896.5 میلیون دلار

در چهارمین سال تحصیل هری در هاگوارتز، تورنمت سه جادوگر برگزار می‌شود. در این تورنمت 3 مدرسه جادوگری اروپا حضور دارند و از هر مدرسه یک نماینده در این مسابقه شرکت می‌کند. فلور دلاکور، ویکتور کرام و سدریک دیگوری به عنوان سه شرکت کننده مسابقه انتخاب می‌شوند. ولی جام آتش، به طرز مرموزی، نام هری را نیز به عنوان چهارمین شرکت کننده ارائه می‌دهد.

چهارمین قسمت فیلمهای هری پاتر در هفتاد و هشتمین مراسم سالیانه اسکار نامزد اسکار بهترین کارگردانی هنری شد. بینندگان با استقبال از فیلم امتیاز 7.7 از 10 در IMDb و منتقدین راتن تومیتوز امتیاز 88% را به فیلم داده‌اند.

فیلم هری پاتر و محفل ققنوس

سری فیلم های harry potter

 • تاریخ اکران: 11 جولای 2007 (20 تیر 1386)
 • کارگردان: دیوید ییتس (David Yates)
 • بودجه: 150-200 میلیون دلار
 • میزان فروش: 942.2 میلیون دلار

پنجمین قسمت از سری فیلم های هری پاتر ، با نام هری پاتر و محفل ققنوس، در سال 2007 اکران شد. کارگردان این قسمت دیوید ییتس است و فیلم را براساس فیلمنامه‌ای از مایکل گلدنبرگ (Michael Goldenberg) ساخته است. این فیلم امتیاز 7.7 از 10 از دید بینندگان در IMDb و امتیاز 78% از دید منتقدین راتن تومیتوز را کسب کرده است.

در پنجمین قسمت فیلم سینمایی هری پاتر می‌بینیم هری چه فشاری را متحمل می‌شود. وزارت جادو حرف‌های هری در مورد بازگشت ولدمورت را دروغ می‌خواند و هری نزد بسیاری از جادوگران یک دروغگو نامیده می‌شود. برخی از دوستان و آشنایان هری که به حرف‌های او اطمینان دارند انجمنی با نام محفل ققنوس در راستای آگاهی جادوگران از بازگشت ولدمورت و مقابله با او تشکیل می‌دهند.

فیلم هری پاتر و شاهزاده دورگه

مجموعه فیلم هری پاتر

 • تاریخ اکران: 15 جولای 2009 (24 تیر 1388)
 • کارگردان: دیوید ییتس
 • بودجه: 250 میلیون دلار
 • میزان فروش: 934.5 میلیون دلار

ششمین کتاب هری پاتر، هری پاتر و شاهزاده دورگه نام دارد که فیلم آن نیز با همین نام در سال 2009 اکران شد. اکنون همه از بازگشت ولدمورت آگاه هستند و ولدمورت و یارانش، معروف به مرگخواران، جنایات خود علیه جادوگران دورگه و ماگل‌ها (افراد غیرجادوگر) را آغاز کرده‌اند. پروفسور هوریس اسلاگهورن به اصرار دامبلدور برای تدریس به هاگوارتز می‌آید. اما دلیل اصلی دامبلدور برای بازگشت هوریس چیز دیگری است. از سوی دیگر می‌بینیم هری کتاب اصول معجون سازی متعلق به شاهزاده دو رگه را پیدا می‌کند. اکنون هری باید پرده از راز مخوف پروفسور اسلاگهورن و ارتباطش با ولدمورت بردارد و شخصیت شاهزاده دورگه را نیز کشف کند.

فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ – قسمت اول

سری فیلم های هری پاتر

 • تاریخ اکران: 19 نوامبر 2010 (28 آبان 1389)
 • کارگردان: دیوید ییتس
 • بودجه: بودجه هر دو قسمت فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ 250 میلیون دلار برآورد شده است
 • میزان فروش: 977 میلیون دلار

آخرین کتاب از مجموعه داستان‌های هری پاتر، هری پاتر و یادگاران مرگ نام دارد. از آنجایی که این کتاب آخرین کتاب از مجموعه حوادث رویارویی هری پاتر و لرد ولدمورت است، شامل اتفاقات و اطلاعات بسیاری است و به همین دلیل فیلم آن با نام هری پاتر و یادگاران مرگ در دو قسمت ساخته شده است. اولین قسمت آن در سال 2010 اکران شد و 2 نامزدی اسکار را از آن خود کرد. این فیلم با امتیاز 77% از سوی منتقدین راتن تومیتوز، کمترین امتیاز در بین فیلمهای هری پاتر را دارد.

برخلاف قسمت‌های پیشین این بار هری، رون و هرمیون خارج از مدرسه به رویارویی با مشکلات می‌روند. لرد ولدمورت به قدرت رسیده و وزارت جادو را در اختیار دارد. هری و دوستانش نیز ماجراجویی خطرناک خود برای یافتن جان‌پیچ‌های ولدمورت که عامل فناناپذیری او است را آغاز می‌کنند.

فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ – قسمت دوم

سری کامل فیلم های هری پاتر

 • تاریخ اکران: 15 جولای 2011 (24 تیر 1390)
 • کارگردان: دیوید ییتس
 • بودجه: بودجه هر دو قسمت فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ 250 میلیون دلار برآورد شده است
 • میزان فروش: 1.342 میلیارد دلار

دومین قسمت فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ یکی از بهترین فیلم های هری پاتر در گیشه محسوب می‌شود. در میان فیلم های هری پاتر قسمت اخر با استقبال بی‌سابقه از سوی بینندگان و منتقدین روبرو شد. بینندگان امتیاز 8.1 از 10 در IMDb و منتقدین امتیاز 96% را به فیلم دادند. این فیلم همچنین نامزد 3 جایزه اسکار نیز شد. این فیلم با ادامه ماجراجویی هری و دوستانش برای پیدا کردن جان‌پیچ‌ها ادامه می‌یابد و درنهایت با رویارویی هری پاتر و لرد ولدمورت به پایان می‌رسد.

بازیگران فیلم های هری پاتر

فیلمهای هری پاتر بازیگران بسیاری دارند که معرفی همه آنان در یک مقاله نمی‌گنجد. ما در اینجا مروری بر بیوگرافی سه بازیگر اصلی داریم و سپس با نام و نقش برخی دیگر از مهمترین هنرپیشه های فیلم هری پاتر آشنا می‌شویم.

دنیل ردکلیف در نقش هری پاتر

رتبه بندی فیلم های هری پاتر

دنیل ردکلیف (Daniel Radcliffe) بازیگر انگلیسی متولد 23 جولای 1989 (1 مرداد 1368) در لندن است. دنیل بازیگری را از سال 1999 با فیلم David Copperfield آغاز کرد و پس از آن در فیلم The Tailor of Panama (2001) ظاهر شد. او در سال 2001 برای بازی در نقش هری پاتر در مجموعه فیلم های هری پاتر انتخاب شد و طی 10 سال در 8 قسمت فیلم به عنوان بازیگر نقش اصلی حضور یافت. این نقش او را تبدیل به یکی از گران‌قیمت‌ترین بازیگران کرد و شهرت و محبوبیت بین‌المللی به اضافه تحسین منتقدین و افتخارات فراوان را برای او به ارمغان آورد.

ردکلیف بازیگری را ادامه داد و در فیلم‌های دیگری چون فیلم The Woman in Black (2012)، فیلم Now You See Me 2 (2016) و فیلم Escape from Pretoria (2020) نیز شاهد هنرنمایی او بوده‌ایم. او تاکنون مفتخر به کسب 29 نامزدی و 16 برد در جشنواره‌های مختلف شده که بخش اعظمی از این جوایز را مدیون نقش هری پاتر است.

روپرت گرینت در نقش رون ویزلی

بهترین فیلم های هری پاتر

روپرت گرینت (Rupert Grint) با نام کامل روپرت الکساندر لوید گرینت از بازیگران انگلیسی است. روپرت متولد 24 آگوست 1988 برابر با 2 شهریور 1367 در شهر هارلو انگلستان است. روپرت بازیگری را به صورت حرفه‌ای با نقش رون ویزلی در مجموعه فیلم هری پاتر آغاز کرد. او در آن زمان 11 سال داشت و پیش از آن تنها در نمایش‌های مدرسه و تئاتر محلی بازی کرده بود. روپرت در کنار فیلمهای هری پاتر در آثار دیگری چون فیلم Driving Lesson (2006) و فیلم Cherrybomb (2010) نیز بازی کرد.

آخرین حضور روپرت در سینما در فیلم Moonwalker در سال 2015 بود. پس از آن او را در آثار مختلف تلویزیونی چون سریال Servant محصول سال 2019 تا کنون دیده‌ایم. روپرت در سال 2011 با جورجیا گروم (Georgia Groome)، بازیگر انگلیسی ازدواج کرد. آنها اکنون یک فرزند دارند.

اما واتسون در نقش هرمیون گرنجر

هری پاتر چند قسمت دارد

اما واتسون (Emma Watson) با نام کامل اما شارلوت دوئر واتسون، بازیگر و مدل انگلیسی است. اما متولد 15 آوریل 1990 (26 فروردین 1369) در پاریس است. اما تا 5 سالگی در فرانسه زندگی می‌کرد و سپس به انگلستان نقل مکان کردند. اما در کنار شهرتی که برای بازیگری دارد به خاطر فعالیت‌های خود در مورد حقوق زنان نیز شناخته شده است. واتسون یکی از گران‌‌قیمت‌ترین بازیگران است و نامش در سال 2015 در فهرست 100 فرد تاثیرگذار دنیا از نگاه نشریه Time آمده بود. او تاکنون 71 نامزدی و 24 برد در جشنواره‌های مختلف را وارد کارنامه بازیگری خود کرده است.

اما پس از حضور در نمایش‌های مدرسه، بازیگری حرفه‌ای را با مجموعه فیلم هری پاتر آغاز کرد. پس از آن نیز او را در فیلم‌های مختلفی چون فیلم The Perks of Being Wallflower (2012)، فیلم Beauty and the Beast (2017) و فیلم Little Women (2019) دیدیم.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
بهترین بازی های هری پاتر ؛ دنیای جادوگران در بازی های ...
محمد امین سرافراز04 خرداد 1401 21:30
thumbnail
بهترین فیلم های جادوگری ؛ 15 فیلم جادویی و شعبده بازی ...
فاطمه ایزدپناه15 اردیبهشت 1401 17:30
thumbnail
معروف ترین و پرفروش ترین کتاب های جهان را بشناسید
شهریار نادرمحمد18 مرداد 1400 10:00
thumbnail
معرفی مجموعه کتاب های هری پاتر ؛ شاهکار جی کی رولینگ
فاطمه ایزدپناه11 بهمن 1398 10:00

در فهرست زیر نام برخی دیگر از بازیگران فیلم سینمایی هری پاتر را می‌بینید:

 • ریچارد هریس (Richard Harris) و مایکل گمبون (Michael Gambon) در نقش آلبوس دامبلدور
 • رابی کالترین (Robbie Coltrane) در نقش هاگرید
 • آلن ریکمن (Alan Rickman) در نقش سوروس اسنیپ
 • گری الدمن (Gary Oldman) در نقش سیریوس بلک
 • مگی اسمیت (Maggie Smith) در نقش مینروا مکگوناگل
 • تام فلتون (Tom Felton) در نقش دراکو مالفوی
 • متیو لوئیس (Matthew Lewis) در نقش نویل لانگ‌باتم
 • بانی رایت (Bonnie Wright) در نقش جینی ویزلی
 • ایوانا لینچ (Evanna Lynch) در نقش لونا لاوگود
 • ریچارد برمر (Richard Bremmer)، کریستین کالسون (Christian Coulson)، رالف فاینز (Ralph Fiennes)، هیرو فاینیس تیفین (Hero Fiennes-Tiffin) و فرانک دیلین (Frank Dillane) در نقش لرد ولدمورت (تام ریدل)

سوتی های فیلمهای هری پاتر

وجود چندین سوتی و عدم تطابق واقعیات در یک مجموعه فیلم 8 قسمتی با داستانی پیچیده و طولانی عادی محسوب می‌شود. در این بخش برخی از این سوتی‌ها را با هم مرور می‌کنیم.

 • در هری پاتر و یادگاران مرگ ولدمورت تصمیم می‌گیرد اسنیپ را بکشد تا ابر چوبدستی را به دست آورد. او به ناجینی دستور می‌دهد سوروس را بکشد. حتی اگر ابرچوبدستی دست اسنیپ می‌بود، قدرت آن باید به ناجینی می‌رسید نه ولدمورت.
 • دراکو در اتاق ضروریات می‌گوید از چوبدستی مادرش استفاده می‌کند، درحالی که چوبدستی نارسیسا در قسمت قبل به دست دابی افتاده بود.
 • در خانه دورسلی، هنگامی که فرد و جورج مشغول صحبت با هری هستند به واسطه غیب شدن از این سوی خانه به سوی دیگر می‌روند. درحالی که خانه برای محافظت از هری در برابر مرگخواران طلسم ضدغیب‌شدن دارد.

سوتی های فیلم های هری پاتر

 • در حالی که همیشه همه به هری می‌گویند چشمانی شبیه به چشمان مادرش دارد، می‌بینیم که چشمان لیلی قهوه‌ای بوده است.
 • در پنجمین فیلم می‌بینیم که پروفسور اسلاگهورن از دانش‌آموزان می‌خواهد معجون صفحه 10 کتاب را درست کنند. در طول ساخت معجون، کتاب هرمیون روی معجونی در اواسط کتاب، حدود صفحه 200، باز است.
 • در هری پاتر و جام آتش، در صحنه‌ای بارتی کروچ جونیور به دامبلدور می‌گوید لرد ولدمورت بازگشته است. با توجه به اینکه هیچکس نام لرد ولدمورت را نمی‌برد و بارتی نیز یک مرگخوار است، انتظار می‌رفت بگوید لرد تاریکی بازگشته است.

کلام آخر

در این مقاله با معرفی فیلم های هری پاتر در خدمت شما بودیم. برای دانلود آنها اقدام کردیم، خلاصه فیلم های هری پاتر را خواندیم و با بازیگران آن آشنا شدیم. نظر شما در مورد فیلمهای هری پاتر چیست؟ به نظر شما بهترین قسمت فیلم های هری پاتر کدام قسمت است؟ اگر بخواهید این فیلم‌ها را رتبه‌بندی کنید، کدام فیلم در جایگاه اول قرار می‌گیرد؟ شما می‌توانید نظرات خود را از طریق بخش نظرات در پایین همین صفحه با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

فیلم هری پاتر چند قسمت دارد؟

سری فیلمهای هری پاتر شامل 8 فیلم است. این مجموعه با فیلم هری پاتر و سنگ جادو در سال 2001 آغاز شد و با فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ 2 در سال 2011 به پایان رسید.

آیا فیلم سینمایی جدیدی از هری پاتر ساخته می شود؟

خیر. در حال حاضر خبری از ساخت فیلم سینمایی جدید هری پاتر نیست. شما می‌توانید دنیای جادوگری رولینگ را در مجموعه فیلم‌های جانوران شگفت‌انگیز دنبال کنید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022