ترفند های بازی پابجی موبایل ؛ کدهای تقلب و آموزش + ویدئو

بازی های پرفروش پی سی / / پرفروش ترین بازی های پی سی
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

تمام بازی‌ها، مخصوصا بازی های آنلاین، برای حرفه‌ای شدن نیاز به یادگیری یک سری نکات و ترفند ها دارد که بازی پابجی موبایل نیز از این قاعده مستثنی نیست. در این مطلب ضمن ارائه راهنمای بازی پابجی، به یک سری از رمز ها و کد های تقلب بازی PUBG Mobile که در بازی ممکن است با آن رو به رو شوید نیز اشاره خواهیم کرد.

اگر از بازیکنان پابجی هستید احتمالا در مقطعی از بازی با با کسانی که از کد های تقلب بازی پابجی استفاده می‌کنند مواجه شده‌اید؛ مثلا وقتی که در حال دویدن در نقشه بازی هستید و ناگهان یک گلوله که معلوم نیست از کجا آمده باعث مرگ شما می‌شود. در اینجور مواقع حس می‌کنید یک جای کار می‌لنگد و شما نباید اینطور می‌مردید. البته همیشه این احتمال هم وجود دارد که با یک بازیکن حرفه‌ای روبه‌رو شده‌اید یا با شلیک شانسی یک نفر مرده‌اید؛ اما گاهی اوقات دلیل این اتفاق این است که قربانی یکی از رمزهای بازی پابجی شده‌اید یا شاید از ترفند های بازی پابجی موبایل غافل بوده‌اید.

فهرست مطالب

ترفند های تنظیمات پابجی | کد تقلب بازی PUBG موبایل

در هیچ کاری نمی‌توان یک شبه حرفه‌ای شد؛ اما در این قسمت قصد داریم تا مهم‌ترین ترفند های بازی پابجی موبایل را برای حرفه‌ای شدن ارائه بدهیم. این مطلب را می‌توانید آموزش حرفه ای بازی پابجی آیفون و اندروید در نظر بگیرید. ترفند های پابجی موبایل شاید برای برخی افراد کارایی داشته باشد و برخی خیر زیرا شرکت توسعه دهنده بازی در این زمینه از تمام روش های تقلب جلوگیری نموده است تا از سوء استفاده کاربران جلوگیری کند. با این اوضاع بازهم یکسری موارد وجود داشته که میتوان از آنها به عنوان ترفند های پابجی موبایل نامبرد.

لازم است بدانید شرکت سازنده بازی بی وقفه درتلاش است تا تمام راه و روش هایی که مربوط به تقلب در بازی است را مسدود نماید و در این زمینه جریمه های سنگینی را برای کاربران درنظر گرفته است زیرا از این طریق کاربران دیگر روی گیم پلی و مهارت های شخصی متمرکز نخواهند بود که البته باید بدانید امروزه کد یا روشی برای تقلب وجود نداشته است که در بازی پابجی کارایی داشته باشد. درگذشته شاهد چنین اتفاقاتی بودیم که از سوی سازنده تمامی آنها مسدود شدند.

ترفند های تنظیمات پابجی | مکان‌های امن را برای فرود آمدن انتخاب کنید | کد تقلب بازی PUBG موبایل

نکته‌ای که باید همین اول به آن توجه کرد این است که بازی پابجی، جنگ برای بقاست و  شما هم در ابتدای بازی هیچ سلاح و مهماتی ندارید؛ پس اولین کار پیدا کردن سلاح، مهمات و لوازم پزشکی است. این کار با گشتن خانه‌ها انجام می‌شود. اما امن‌ترین جا کجاست؟ دستیابی به سلاح های اولیه بازی شاید شما را تا حد مناسبی قوی نماید ولی باید بدانید که مهارت یکی از اصلی ترین دلایل زنده ماندن شما در بازی به شمار میرود که در این راستا با تقویت مهارت تیراندازی خود قادر به ایفای نقش به شکل دیگری خواهید بود.

برای فهمیدن این نکته باید به تراکم خانه‌های روی نقشه توجه کنید. جاهایی مثل School یا Pochinki از شلوغ‌ترین محل‌های فرود روی نقشه هستند؛ به دلیل اینکه بهترین اسلحه‌ها و تجهیزات در آنجا یافت می‌شوند. پس باید به این نکته هم توجه کنید که هرکس زودتر اسلحه به دست بگیرد، می‌تواند افرادی را که هنوز اسلحه پیدا نکرده‌اند را سریعا از دور مسابقه حذف کنند. پس برای یک شروع امن و مطمئن، بهتر است از فرود آمدن در محل‌های شلوغ خودداری کنید. این مورد جزو اولین و مهم‌ترین ترفند های بازی پابجی موبایل به شمار می‌رود.

ترفند های تنظیمات پابجی | اول وسایل مورد نیاز را پیدا کنید، بعد به دل دشمن بزنید (لوت کردن)

بگذارید اهمیت این نکته را همین ابتدا گوش‌زد کنیم؛ اگر در بازی بمیرید، بازی برایتان به اتمام می‌رسد! اگر Solo بازی کنید هیچ شانس دوباره‌ای نیست و اگر در تیم باشید، با زخمی شدن و افتادن روی زمین، کل تیم را به خطر می‌اندازید. پس اولین الویت برای شما، مداخله نکردن در درگیری‌هاست.

به عنوان یکی از مهمترین ترفند های پابجی لایت موبایل، به محض اینکه فرود آمدید، دنبال سلاح‌ها و تجهیزات باشید. کوله پشتی از Level 1 تا 3 در بازی موجود است. جلیقه ضد گلوله و کلاه‌خود نیز همین شرایط را دارند. بهترین لوازم، لول 3 هستند که شانس پیدا کردن آن‌ها کم است؛ پس باید به دنبال تجهیزات با لول 2 بگردید. هر اسلحه‌ای از مشت و ماهی‌تابه‌ای که دارید بهتر است؛ پس در برداشتن اسلحه درنگ نکنید. آیتم‌های افزایش میزان سلامتی نیز به شدت مهم هستند. الویت با جعبه کمک‌های اولیه (First aid kit) است اما اگر نوشابه انرژی‌زا، مسکن و بانداژ نیز پیدا کردید، برای درمان زخم‌های کوچک مناسب هستند. پیدا کردن ابزار مناسب و مهم در ابتدای بازی نیز یکی از مهم‌ترین ترفند های پابجی موبایل جدید است که خیلی‌ها به آن بی‌توجهی کرده و بدون داشتن لوازم کافی به مناطق شلوغ می‌روند.

همانطور که کم و بیش میدانید با کشتن دشمنان قادر به جمع آوری سلاح و تجهیزات آنان خواهید بود اما باید بدانید همیشه افراد فرصت طلبی هستند که به دنبال سو استفاده از قدرت دیگران هستند. در صورتی که قصد جمع آوری مهمات رقبا را دارید باید سریعا اینکار را به اتمام برسانید زیرا در معرض تیر رقبای دیگر قرار خواهید گرفت که ممکن است مهمات خود شما نیز برای اشخاص دیگری درنظر گرفته شود.

ترفند های تنظیمات پابجی | فقط وقتی دشمن در تیر رس است شلیک کنید

رمز های pubg mobile / راهنمای بازی پابجی

این نکته جزو اولین اشتباهاتی است که تازه‌کارها انجام می‌دهند. خیلی مهم است که بدانید چه زمانی باید مخفی شوید و چه زمانی باید حمله کنید. اگر زمانی که دشمن در تیررس شما نیست شروع به شلیک کردن کنید، فقط محل خودتان را روی نقشه لو می‌دهید؛ با این‌کار هرکسی که مخفی شده سریعا شما را پیدا کرده و با سلاح‌های دور بُرد مثل اسنایپر، دمار از روزگارتان در می‌آورد! در این شرایط، نیاز است که حتما بُرد سلاح‌های خود را نیز بشناسید. باما در ادامه توضیحات کد تقلب بازی PUBG موبایل همراه باشید.

به دنبال نزدیک شدن به رقبا نباشید زیرا گیمرهای حرفه ای از اسنایپرهای خوب برخوردار هستند که این موضوع میتواند خطرات بسیاری را از فاصله های دور برای شما به ارمغان بیاورد. در این راستا با افزایش تمرکز خود قادر به شناسایی دشمنان خواهید بود که به محض دیدنشان باید تیراندازی کنید و از اقدامات دیگر خودداری کنید. لازم است بدانید که خط محدود کردن مپ یکی دیگر از روش هایی بوده که به شما میتواند درزمینه موفقیت کمک کند. درچنین شرایطی پیشنهاد میشود با یک خودرو در خط مرزی محدودیت حرکت کنید و هر گیمری که درحال فرار از این منطقه بوده را نابود کنید و به نوعی از شرایط سختی که برای کاربر پیش آمده به نفع خود استفاده کنید.

به عنوان مثال شاتگان برای نبردهای نزدیک بسیار کاربرد دارد و فاصله‌ای بیشتر از چندمتر را نمی‌تواند مورد هدف قرار دهد. از طرف دیگر، سلاح‌های دور برد مانند اسنایپر AWM برای دشمنانی که در فواصل زیاد قرار دارند، بسیار کاربردی است. سعی کنید دو مدل اسلحه با بُرد مختلف حمل کنید که شرایط را برایتان آسان‌تر کند. این نکته از ترفند های بازی پابجی موبایل است که بیشتر حرفه‌ای‌ها به آن توجه می‌کنند؛ پس شما نیز این نکته را به خاطر بسپارید. نظر شما در مورد کد تقلب بازی PUBG موبایل چیست ؟

ترفند های تنظیمات پابجی | همیشه حواستان به نقشه باشد

در بازی‌های سبک بتل رویال، 100 نفر بازیکن وارد یک نقشه بزرگ می‌شوند و باید همه یکدیگر را حذف کنند که در این حالت آخرین نفر یا تیمی که زنده می‌ماند، برنده مسابقه است. شاید فکر کنید با این شرایط پس هر مسابقه 2 ساعت طول می‌کشد تا به اتمام برسد! اما شرایط در بازی این‌گونه نیست. تقریبا هر 3 دقیقه یک بار، نقشه بازی شروع به کوچک شدن می‌کند که در اصطلاح به آن Blue Zone یا منطقه آبی می‌گویند.

اگر در منطقه آبی بمانید، به مرور از میزان سلامتی شما کاسته شده و میمیرید. روی نقشه هر چند وقت یک بار به شما اعلام می‌شود که از چه لحظه‌ای منطقه شروع به کوچک شدن می‌کند؛ پس همواره باید حواستان باشد تا در منطقه آبی گیر نیوفتید. هرچه دایره آبی بیشتر کوچک شود، سریع‌تر از میزان سلامتی شما کاسته خواهد شد. اگر همیشه به نقشه کوچک توجه کنید، می‌توانید بفهمید که دایره به کدام جهت کوچک می‌شود.

همچنین اگر کسی در نزدیکی شما حضور داشته باشد، یا در اطراف شما شلیک کند، می‌توانید از روی نقشه، محل دقیق آنان را پیدا کنید. این نکته نیز جزو مهم‌ترین و تاثیرگذارترین ترفند های بازی پابجی موبایل است؛ پس همواره به نقشه توجه کنید. نظر خودرا در مورد کد تقلب بازی PUBG موبایل برای ما ارسال کنید.

استفاده از وسایل نقلیه بهتر از پیاده روی است | ترفند های تنظیمات پابجی

کد های تقلب بازی pubg mobile / ترفند های بازی پابجی موبایل

از نقشه جا مانده‌اید و میزان سلامتی‌تان به سرعت درحال کاهش است؟ نگران نباشید؛ زیرا انواع و اقسام وسایل نقلیه در دسترس شماست! ماشین‌ها در هر قسمت از نقشه یافت می‌شوند اما در کنار شهر‌های بزرگ، احتمال پیدا کردن‌شان بیشتر است. یکی از نکات جالب بازی، محدود بودن سوخت خودروها است؛ اما نگران نباشید زیرا در بازی باک بنزین نیز به وفور یافت می‌شود. فقط یادتان باشد در بخش‌های پایانی بازی، وقتی نقشه خیلی کوچک شد، از ماشین استفاده نکنید؛ زیرا صدای آن باعث می‌شود تا محل حضورتان لو برود. پس به این مورد از ترفند های بازی پابجی موبایل نیز توجه کنید. در ادامه توضیحات کد تقلب بازی PUBG موبایل همراه ما باشید.

سرعت بالای وسایل نقلیه میتواند به شما جهت رسیدن به دشمنان و یا ضربه زدن به آنها کمک کند و در مواقع حیاطی با سرعت بالاتری قادر به دور شدن از منطقه خطر باشید. این موضوع اغلب سبب زنده ماندن اشخاص بوده است. وسایل نقلیه به نوعی محافظ نیز شناخته میشوند زیرا میتوانند از شما در برابر شلیک های مستقیم دشمنان محافظت کنند که این موضوع دائمی نبوده و فقط برای زمانی کوتاه کارایی داشته است که بعد از آن با مشکل مواجه خواهید شد و ممکن است ماشین شما منفجر شود. پس در چنین شرایطی سعی کنید سریعا از خودرو خارج شوید و پشت آن پناه بگیرید و سپس به سراغ نابودسازی رقبای خود بروید.

کد تقلب بازی PUBG موبایل | از پستی بلندی های زمین استفاده کنید

رمز های pubg mobile / راهنمای بازی پابجی

همانطور که می‌دانید یکی از نکاتی که همواره باید در مناطق جنگی به آن توجه کرد، استفاده مفید از صخره‌ها و پستی و بلندی‌های روی زمین است. شما باید بدانید که چه موقع باید در خفا باشید و چه موقع امن است که از پوشش خود بیرون بیایید. در اواخر بازی، تعدادی بازیکن را در دایره می‌بینیم که همگی در حالت سینه‌خیز هستند. بهره بردن از این قابلیت به حدی مهم است که یک دکمه جدا فقط برای حالت سینه‌خیز درنظر گرفته شده. در اواخر بازی، همگی منتظر هستند تا یک نفر غفلت کرده و خودش را نشان بدهد تا به سرنوشتی شوم دچار شود! مراقبت باشید که آن یک نفر شما نباشید. نظرتان در مورد ترفند های تنظیمات پابجی چیست ؟ همراه ما باشید.

البته این کار معایب خود را نیز دارد. مثلا در این حالت، توان مانور دادن ندارید و نمی‌توانید هر سمتی را هدف بگیرید. برای استفاده از حالت سینه‌خیز باید همواره حواستان به اطراف باشد؛ مخصوصا زمانی که از دوربین اسلحه دارید فاصله دور را زیر نظر می‌گیرید، چون در این حالت ممکن است یک نفر از پشت سر حمله کرده و در این حالت مطمئن باشید که جلوی مرگ را نمی‌توان گرفت! پس در این حالت نیز حواستان به نقشه کنار صفحه باشد تا اگر صدای قدم شنیدید، سریع هدف‌گیری را آغاز کنید. توجه به این مورد از ترفند های بازی پابجی موبایل می‌تواند جان شما را تا انتهای بازی نجات دهد. در ادامه مقاله ترفند های تنظیمات پابجی نکات مهمی ذکر شده است که نباید آنرا از دست داد.

ترفند های تنظیمات پابجی | با هم تیمی های خود در ارتباط باشید

تنها بازی کردن می‌تواند گاهی آزار دهنده باشد. شما یک گوشه نشسته‌اید و منتظرید تا هدف به سمت‌تان بیاید و به او شلیک کنید. اما بازی در حالت 2 نفره و 4 نفره این‌گونه نیست. در این حالت، باید استراتژی تیمی و گروهی را پیاده کنید. این عمل نیز فقط با برقراری ارتباط کلامی صورت می‌گیرد. در حالت گروهی، تقریبا همه چیز تغییر می‌کند. شما باید انتخاب کنید کجا فرود بیایید، چه کسی چه مدل اسلحه‌ای را بردارد، به کدام نقطه حمله کنید یا حتی وقتی زخمی شدید، تقاضا کنید تا کسی به دادتان برسد! همیشه گروهی حمله کردن امن‌تر است تا اینکه از تیم جدا شده و تکی حمله کنید. این نکته نیز یکی از ترفند های بازی پابجی موبایل است که گاهی اوقات افراد هم‌تیمی به آن توجه نمی‌کنند.

البته اگر توانایی یا حوصله صحبت کردن در بازی را ندارید، می‌توانید از گزینه‌های جایگزین موجود در بازی نیز استفاده کنید. گزینه‌های پیش‌فرض تقریبا مهم‌ترین اعلان‌هایی که نیاز دارید با هم تیمی‌هایتان در میان بگذارید را در دسترس شما قرار می‌دهند.

ترفند های تنظیمات پابجی | بهترین اسلحه های پابجی

به گفته بسیاری از گیمرهای حرفه‌ای، تفنگ‌های زیر از سلاح‌های تاپ و برتر بازی موبایل پابجی هستند:

 • Tommy Gun
 • UMP9
 • MP5 K
 • SCAR L
 • M 416
 • GROZA
 • Beryl M762
 • AUG A3
 • G36C
 • Karabiner 98 Kurz
 • M24
 • AWM
 • M249
 • DP-28d

تفنگ‌های مختلفی اعم از اسنایپر، اسالت رایفل و اس ام جی در این فهرست قرار دارند. این سلاح‌ها به گفته اکثریت بازیکنان پابجی، این موارد تفنگ‌های بسیار خوب و کاربردی هستند. اما نکته‌ای که در این بین وجود دارد این بوده که شما ممکن است با سایر سلاح‌های بازی، راحت‌تر مانور داده و مبارزه کنید. باید تجربه کنید و سپس بهترین سلاح را از نظر خودتان در نظر داشته باشید.

کد های تقلب بازی pubg mobile / ترفند های بازی پابجی موبایل

سریع تر حرکت کنید | ترفند های تنظیمات پابجی

یکی از ترفند های PUBG برای زنده ماندن، نوع و سرعت دویدن شما است. آرکید بودن بازی، آن را به یک بازی بسیار جذاب تبدیل کرده است. به طوری که وقتی شما یک سلاح LMG دستتان می‌گیرید، سرعتتان بسیار پایین‌تر از زمانی خواهد آمد که یک SMG دستتان بگیرید. در مواقعی که پا به فرار گذاشته‌اید، تفنگ‌هایتان را از دستتان بردارید و با دست خالی شروع به دویدن کنید. این یکی از نکات PUBG بود که ما در قسمت راهنمای بازی پابجی موبایل تقدیم شما عزیزان کردیم.

چگونه در پابجی موبایل اسکین بگیریم؟

بسیاری از بازیکنان، در بازی‌هایی از قبیل پابجی موبایل که در آن‌ها اسکین و لباس‌های متنوعی وجود دارد علاقه دارند که برای خرید این لباس‌ها اقدام کنند. نحوه به دست آوردن برخی از آن‌ها، واحدهای ارزی درون بازی است که پس از تکمیل یکسری مراحل و ماموریت‌ها به شما داده می‌شود. اسکین‌های پیشرفته‌ و جذاب‌تر، با واحد پولی که در بازی تحت عنوان UC است قابل خریداری خواهد بود. در بخش پایانی همین مطلب با تعدادی از رمز های PUBG Mobile جهت دریافت UC می‌توانید آشنا شوید.

ما در آموزش پابجی موبایل به شما خواهیم گفت که چگونه می‌توانید UCهای خود را افزایش دهید. تقریبا همه گیمرها با روش پرداخت درون برنامه‌ای آشنایی نسبی دارند. در بازی‌های این‌چنینی، تحت عنوان «بتل پس» از آن‌ها یاد می‌شود. با خریداری بتل پس، شما می‌توانید به صورت رایگان بسیاری از اسکین‌های بازی را قفل‌گشایی کرده و از آن لذت ببرید. در کنار خرید بتل پس، شما می‌توانید به صورت جداگانه UC بخرید تا بتوانید این اسکین‌ها را به راحتی تهیه کنید. واحدهای پولی درون بازی پابجی، مختلف و زیاد هستند که هرکدام از آن‌ها یک‌ نوع و یا یک سبک خاصی از لباس و اسکین را برای بازیکنان قفل‌گشایی خواهند کرد.

راهنمای بازی پابجی | چگونه وارد بازی PUBG شویم

یکی دیگر از سوالات متداول بازیکنان این مورد است که چگونه بازی PUBG را بازی کنیم. پس از نصب بازی و ورود به آن، یک صفحه به شما نمایش داده خواهد شد که در آن قسمت شما باید یک جیمیل یا حساب فیسبوک را وارد و ذخیره کنید تا بازی و اکانتتان بر روی آن ذخیره شود. اگر نمی‌خواهید که بازی و اکانتتان ذخیره شود، یک گزینه برای شما قرار داده شده و به عنوان Guest یا میهمان نیز می‌توانید بازی کنید.

قابل ذکر است که یکسری محدودیت‌ها برای بازیکنانی که در حالت Guest وارد شده‌اند وجود دارد. یکی از این محدودیت‌ها این بوده که تا زمانی که سطح بازیکنان به 30 نرسیده باشد آن‌ها نمی‌توانند با بازیکنانی که با جیمیل یا فیسبوک وارد شده‌اند بازی کنند. در نتیجه بهترین حالت این است که با یک جیمیل یا حساب فیسبوک وارد بازی شوید. پس از ورود به بازی، در آنجا و در ابتدای ورودتان یک‌سری آموزشات تحت عنوان آموزش PUBG به شما داده خواهد شد که کار شما را برای یادگیری آسان‌تر می‌کند.

با توجه به توضیحات اویه که در ترفند های بازی پابجی لایت گفته شد این بازی با توجه به آنکه آنلاین بوده و جهت اجرا باید به سرور های اصلی بازی متصل شوید از یکسری نکات مهم و مخفی برخوردار بوده که اگر قصد دارید به آنها دسترسی داشته باشید پیشنهاد میشود باما همراه باشید.

در میان تمامی ترفند های بازی پابجی نیو استیت مواردی هنوز هستند که کمتر افرادی به آنها دسترسی پیدا نموده اند که در این زمینه با پلازا همراه باشید تا بتوانید به تمامی آنها دست پیدا کنید که اگر از مورد جدیدی بهرهمند هستید که در این مقاله به آن اشاره نشده است آنرا در نظرات برای ما ارسال کنید.

راهنمای بازی پابجی | بالا بردن RP در PUBG

به محض اینکه وارد بخش RP یا همان Royale Pass می‌شوید، 10 امتیاز فقط به دلیل وارد شدن روزانه به بازی به شما داده خواهد شد. پس از آن، روزانه چالش‌های متفاوت و متنوعی رو به روی شما قرار خواهد گرفت که با انجام آن‌ها می‌توانید به بالا بردن RP در PUBG بپردازید. بطور کلی 4 چالش وجود دارد که هر کدام 30 امتیاز دارند و تا 72 ساعت نیز تاریخ انقضا خواهند داشت.

بهترین لودات پابجی موبایل

خیلی از بازیکنان بازی موبایل پابجی خواهان این مورد هستند که چگونه در PUBG حرفه ای شویم و یا چه لوداتی درست کنیم که بتوانیم دشمنانمان را به راحتی هرچه تمام‌تر شکست دهیم. باید بگوییم که لودات یکی از گزینه‌‌هایی است که بازیکنان باید خودشان طبق سبک و استراتژی بازیشان آن را تنظیم و درست کنند. بعضی از بازیکنان با تفنگ‌های اس ام جی عملکرد بهتری از خود نشان داده و برخی دیگر با استفاده از اسنایپر و تعدادی دیگر با اسالت رایفل‌ها می‌توانند پیروزی خودشان را رقم بزنند. در نتیجه شما باید سبک بازیتان را پیدا کنید و سپس طبق آن، یک لودات بی نقص را برای خودتان سرهم کنید.

انواع کد های تقلب بازی پابجی

در این بخش به معرفی انواع کد ها و رمز های بازی پابجی موبایل می‌پردازیم که در بازی ممکن است به آن‌ها بربخورید. توجه داشته باشید که استفاده از کد تقلب ممنوع است و به محض یافتن این‌گونه اشخاص باید آنان را گزارش داده و ریپورت کنید.

دو نوع از هک‌های رایج که در بازی PUBG وجود دارند، هک‌های مربوط به هدف‌گیری خودکار و هک‌های مربوط به سرعت است. از نام هر دو هک مشخص است که چه کاری انجام می‌دهند؛ اولی باعث می‌شود که در بازی همیشه گلوله‌هایتان به سمت دشمنان برود و دومی شما را قادر می‌سازد تا با سرعت زیادی در طول نقشه حرکت کنید. برخی از رمز های پابجی موبایل هم هستند که معمولا به اندازه این دو واضح نیست. در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

1. رمز های PUBG Mobile که مربوط به هدف گیری هستند | نکات بازی پابجی موبایل

رمز های pubg mobile / راهنمای بازی پابجی

ایم بات‌ها (Aimbot)، شلیک اتوماتیک در پابجی و هک‌های مربوط به هدف‌گیری خودکار احتمالا آزاردهنده‌ترین کدهای تقلب بازی PUBG Mobile هستند. استفاده از آن‌ها باعث می‌شود که به صورت خودکار هدف به روی بازیکن دشمن برود. استفاده‌های مختلفی را می‌توان از این کد تقلب پابجی موبایل کرد. واضح‌ترین موارد استفاده از آن این است که اگر گلوله‌ای به سمت بازیکن شلیک شود، به او برخورد خواهد کرد و به همین دلیل است که شاهد شلیک‌های بسیار دقیق و از راه دور در برخی از بازی‌ها هستیم.

برخی از رمزهای PUBG Mobile شلیک خودکار را هم به این چیت اضافه می‌کنند، یعنی اگر این هک تشخیص بدهد که شلیک بدون مانعی را می‌تواند روی دشمن انجام دهد، به صورت خودکار به او شلیک می‌کند. این نوع از رمز های پابجی باعث می‌شود تا بازیکن بدون زحمت پیروز بازی شود؛ چراکه اگر شما نزدیک شخصی بشوید که از این رمز پابجی استفاده می‌کند، به احتمال بسیار زیاد کشته می‌شوید. خوشبختانه اکثر اوقات این امر در صحنه پخش نحوه مردن شما واضح است و می‌توانید شخص متقلّب را گزارش کنید.

2. کد های تقلب بازی پابجی که مربوط به سرعت هستند

کد های تقلب بازی PUBG Mobile مربوط به سرعت چندان آزاردهنده نیستند و گاهی اوقات تماشای آن‌ها می‌تواند جالب باشد. این نوع از رمز های PUBG Mobile باعث می‌شود بازیکن در عرض چندین ثانیه بتواند از یک سوی نقشه به سوی دیگر آن برود. کشتن آن‌ها در این شرایط تقریبا غیر ممکن می‌شود چراکه قبل از اینکه گلوله‌ای که شما شلیک کرده‌اید به او برسد، او در سوی دیگر نقشه است.

کاربرد این نوع از کد های تقلب بازی پابجی نسبت به هک هدف‌گیری خودکار بسیار محدودتر است. هکر به سرعت در صورت استفاده از این کد های تقلب بازی PUBG Mobile شناسایی شده و احتمالا پس از چند بازی بن خواهد شد. همچنین این هک احتمال وارد شدن ناخواسته بازیکن به فضای آبی بازی (Blue Zone) را افزایش می‌دهد.

3. رمز های PUBG Mobile که مربوط به لگد اسلحه هستند

تقریبا تمام سلاح‌های بازی PUBG دارای ریکویل (لگد) هستند که شما باید نحوه کنترل آن را یاد بگیرید یا میان شلیک‌هایتان کمی فاصله دهید تا نشانه سلاح زیاد منحرف نشود. با این وجود برخی از بازیکنان ترجیح می‌دهند از اسکریپت‌ها یا ماکروها استفاده کنند که به صورت خودکار، ریکویل را کنترل می‌کنند. تنها کاری که بازیکن باید انجام دهد این است که شلیک کند و نگرانی بابت تنظیم موس برای جبران ریکویل نداشته باشد.

نمی‌توان این ترفند را یکی از کد های تقلب بازی پابجی مربوط به هدفگیری تلقی کرد چرا که روی هدف قفل نمی‌کند، اما به هر حال مزیت بزرگی برای بازیکن در مبارزات محسوب می‌شود. متاسفانه تشخیص این هک هم بسیار مشکل است؛ چرا که می‌تواند بازیکنی باشد که واقعا نحوه مدیریت ریکویل یک سلاح را یاد گرفته است.

ترفند های طلایی پابجی موبایل که به کد های تقلب نیز معروف هستند به نوعی عمل میکنند که در این زمینه اگر بخواهید به سمت شخصی تیراندازی کنید تا زمان رسیدن تیرهای شما به شخص مربوط ، شخصیت هدف جا به جا میشود که به نوعی این عمل توسط بازی انجام میگیرد.

لازم است بدانید که در زمینه ترفندهای بازی پابجی موبایل PUBG به یکسری موارد سیاه نیز اشاره شده است که اگر بخواهید از آنها برای دفعات زیاد استفاده کنید توسط ربات های بازی شناسایی خواهید شد که این مورد سبب مسدود سازی اکانت شما خواهد شد که پیشنهاد میشود زیاده روی نکنید.

4. رمز های PUBG Mobile که مربوط به دیوار است | نکات بازی پابجی موبایل

کد های تقلب بازی pubg mobile / ترفند های بازی پابجی موبایل

کد های تقلب بازی پابجی مربوط به دیوار به بازیکن این اجازه را می‌دهد تا بازیکنان دیگر را در پشت دیوارها تشخیص دهد و یا عناصر مربوط به رابط کاربری اضافه می‌کنند تا موقعیت بازیکنان را آشکار سازد. رایج‌ترین نوع از این مدل کد های تقلب بازی PUBG Mobile، نشان دادن اسکلت بازیکن پشت دیوار است. این به آن معنی است که هکرها موقعیت بازیکن را در آن سوی نقشه نمی‌بینند، بلکه می‌توانند از اطلاعات استفاده کرده و به بازیکنانی که فکر می‌کنند مخفی شده‌اند، به صورت مخفیانه حمله کنند. اگر هکر باهوش باشد، می‌تواند از این مورد از رمز های PUBG Mobile استفاده کرده و شناسایی نشود؛ زیرا ثابت کردن اینکه آن‌ها صدای شما را نشنیدند یا اطلاعات دیگری داشته‌اند که منجر به مرگ شما شده، مشکل خواهد بود.

اگر بدنبال بهترین نکات بازی PUBG موبایل هستید در ادامه توضیحات مربوط به نکات مهم دیگری نیز اشاره شده است که پیشنهاد میشود تا انتهای این مقاله همراه ما باشید و اطلاعاتی که در اختیارتان قرار گرفته است را ساده از دست ندهید. در ادامه توضیحات میتوانید به نکات بازی پابجی موبایل دسترسی داشته باشید.

مثلث برمودا در پابجی یکی از محبوب و البته ناشناخته ترین مکان های بازی بوده که اگر از گیمرهای قدیمی باشید با این مکان آشنایی دارید که بطور کلی از ویژگی های مربوط به مثلث برمودا جدا بوده و به عنوان یک مکان جدید در بازی معرفی شده است.

مثلث برمودا را میتوان یکی از راز های ترسناک پابجی دانست که در این مکان ویژگی های بسیاری نهفته است که گیمرهای حرفه ای توان دستیابی به تمامی آنهارا نداشته اند که اگر بدنبال این مکان در نقشه هستید باما در ادامه این مقاله همراه باشید.

 

سایر کد های تقلب بازی پابجی | ترفند های تنظیمات پابجی

در ویدیو بالا می‌توانید روش‌های مختلفی که هکرها به تقلب در بازی پابجی می‌پردازند را مشاهده کنید. البته کد های تقلب بازی PUBG Mobile به موارد بالا محدود نمی‌شود. لوت کردن سریع یکی از چیت‌های معمول دیگر است که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا سریعاً همه آیتم‌های قابل لوت را برداشته و به صورت خودکار مجهز به آیتم‌هایی شوند که به آن‌ها نیاز دارند. البته باید گفت که این رمز های PUBG Mobile چندان مفید نیستند چراکه بازیکنان حرفه‌ای می‌توانند با روش درگ لوتینگ (Drag Looting) این کار را انجام دهند.

برخی از بازیکنان گزارش کرده‌اند که بازی آن‌ها لگ دارد که یکی دیگر از کد های تقلب بازی پابجی است. یعنی هکر باعث می‌شود بازیکنان دیگر لگ داشته باشند تا بتواند به راحتی آن‌ها را از بین ببرد. برخی از چیت های بازی PUBG هم وجود دارند که به بازیکن اجازه می‌دهد تا از وسایل نقلیه پرنده و دارای سرعت زیاد استفاده کند. یک چیت جالب دیگر هم وجود دارد که به بازیکنان بازوهای انعطاف‌پذیر می‌دهد تا بدون اینکه از سنگر خود بیرون بیایند، شلیک کنند؛ البته این مورد به نظر می‌رسد که دیگر کاربرد چندانی ندارد.

یکی دیگر از عجایب بازی پابجی موبایل امتیازات کسب شده از بازی بوده که در این زمینه اگر به اطلاعات اولیه که در توضیحات قرار گرفته است سری بزنید متوجه این موضوع خواهید شد که امکان کسب امتیاز از روش های مختلف برای شما وجود خواهد داشت.

امروزه به نسخه های مختلفی از بازی نظیر لایت ، روح در پابجی موبایل نیز گفته میشود که این مورد تنها یک مثال برای بازی بوده است که شروع آن از فضای مجازی آغاز شد و امروزه در میان گیمرها به بخش های مختلفی روح پابچی گفته میشود که به نوعی یک اصطلاح میباشد.

مقاله ای با موضوع رمز و راز های پابجی موبایل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که در این میان پیشنهاد میشود تجربیات خودرا در مورد این بازی باما در میان بگذارید که نظرات شما بطور کامل توسط سایر کاربران مورد بازبینی قرار خواهد گرفت.

نحوه ریپورت در بازی پابجی | نکات بازی پابجی موبایل

رمز های pubg mobile / راهنمای بازی پابجی

اگر شما در بازی PUBG با بازیکنی مواجه شدید و مطمئن هستید که یک هکر است، همیشه می‌توانید از دکمه گزارش بازیکن (Report Player) استفاده کنید که در صفحه مرگ وجود دارد. به صورت کلی، شرکت پابجی سابقه خوبی در بن کردن هکرها دارد و موارد واضحی که گزارش می‌کنید به احتمال زیاد چندان دوام نخواهند آورد. این امر از خراب شدن بازی شما جلوگیری نمی‌کند، اما ممکن است باعث شود بازیکنی دیگر، بازی بهتری داشته باشد؛ بنابراین همیشه سعی کنید افرادی را که به هک بازی پابجی می‌پردازند گزارش کنید. نکات بازی پابجی موبایل هنوز به اتمام نرسیده است باما همراه باشید.

برخی سیستم‌های ضد کد های تقلب و رمز نیز در بازی PUBG Mobile وجود دارد که برخی از هک‌های شناخته شده بازی را شناسایی کرده و به صورت خودکار، بازیکنان را بن می‌کند. شرکت پابجی این سیستم را به طور پیوسته با هک‌های جدید بروزرسانی می‌کند، بنابراین در اکثر موارد یک چیت مشخص چندان نمی‌تواند در بازی دوام بیاورد؛ با این وجود همواره افرادی وجود دارند که چیت‌های جدیدی به وجود می‌آورند تا این سیستم را دور بزنند. اما شما به محض شناسایی، عملیات ریپورت در بازی پابجی را انجام دهید. در ادامه توضیحات نکات بازی پابجی موبایل همراه پلازا باشید.

کد تقلب بازی پابجی موبایل همانطور که در ابتدا گفته شد بطور رسمی وجود نداشته است و برخی گیمرهای حرفه ای که کاربران دیگر آنها را دنبال میکنند از اصطلاخات این چنینی استفاده میکنند که امروزه برای کاربران مبتدی که قصد حضور در پابجی را دارند به این موارد توجه می نمایند.

متاسفانه یکی دیگر از مواردی که در بازی سبب میشود تا عدالت از بین برود استفاده از چیت های غیرقانونی بوده که در این زمینه انواع چیت در پابجی اگر شناسایی شود بطور کامل اکانت مسدود سازی خواهد شد که شناسایی این مورد توسط ربات های بازی دشوار بوده که پیشنهاد نمیشود از آنها استفاده کنید.

معرفی ردیم کد های پابجی (آپدیت 12 مرداد)

با وارد کردن Redeem code در بازی پابجی می‌توانید به جوایز مختلفی دست پیدا کنید. دقت کنید این مورد از کد های تقلب بازی PUBG Mobile رایگان، حکم «تقلب» را ندارد. در نتیجه مشکلی برای حساب کاربریتان پیش نخواهد آمد. ردیم کد های پابجی بصورت مدت‌دار تغییر می‌کنند. بنابراین ممکن است زمانی که در حال مطالعه این صفحه هستید، این رمز های PUBG Mobile اعتبار خود را از دست داده باشند. در ادامه توضیحات مربوط به نکات بازی پابجی موبایل جدول مفیدی را برایتان آماده نموده ایم که پیشنهاد میشود نظر خودرا در مورد نکات بازی پابجی موبایل باما در میان بگذارید.

ردیم کدجایزه
DKJU9GTDSM2000 Silver Fragments
DKJU8LMBPYFree Silver Fragments
UCBYSD800800 UC
MIDASBUYتعویض رایگان اکانت کاربری یا گروه
EKJONARKJOUnlimited M820 Gun Skins
BBKTZEZET8PUBG Operation Leo Set Legendary Outfit
BBVNZBZ8M9Free PUBG Football & Chicken Popularity
BBKVZBZ8FW8 Red Tea Popularity
BBKRZBZBF98 Free PUBG Cannon Popularity
BAPPZBZXF8UMP-88 Gun Skin

یکی دیگر از مواردی که در زمینه کد های تقلب بازی pubg mobile رایگان وجود داشته بخش مربوط به ارتقاء و بروزرسانی سلاح و تجهیزات بوده است که در این زمینه نمیتوانید بدون صرف هزینه مواردی که مدنظر دارید را بروزرسانی کنید که برخی کاربران گول کلمات این چنینی را خواهند خورد.

اگر بدنبال آن هستید که بدانید چگونه در بازی پابجی چیتر باشیم در پاسخ به این مورد باید گفت که پیشنهاد نمیشود. زیرا به محض استفاده از چیت در بازی اگر کمی ناشیانه عمل کنید توسط سایر کاربران گزارش شما داده میشود و با مسدودی اکانت مواجه خواهید شد. نظر شما در مورد مقاله نکات بازی پابجی موبایل چیست ؟ شما عزیزان میتوانید نظر خودرا در مورد نکات بازی پابجی موبایل باما در میان بگذارید.

سوالات متداول

1. چیتر چیست

چیتر اصولا به فردی می‌گویند که در بازی تقلب می‌کند.

2. چگونه در پابجی پرنده رایگان بگیریم

برای گرفتن پرنده (شاهین) رایگان در بازی پابجی، باید 50 companion shard جمع آوری کنید. این کار با ورود به بخش Summon Companions: Team Up و برنده شدن در 3 یا 4 بازی صورت می‌گیرد.

3. چگونه در بازی پابجی چیتر باشیم

برای این کار باید باگ‌های سرور را شناسایی کنید. چیتر ها پس از شناسایی به سرعت در بازی بن می‌شوند؛ پس لطفاً پیگیر آن نباشید!

4. چگونه از ریپورت پابجی خارج شویم

متاسفانه در این زمینه کار خاصی از دست شما ساخته نیست. اگر به تعداد زیاد در بازی ها ریپورت شوید، پس از مدتی اکانت شما (حتی با داشتن بتل پس) بصورت دائمی بن خواهد شد. پس سعی کنید در بازی تقلب نکنید!

5. KD در پابجی چیست

KD در بازی پابجی مخفف Kills per Death است. این عدد به شما نشان می‌دهد که به ازای هر بار که کشتید، چند بار مردید. طبیعتا هرچه این عدد بالاتر باشد، حرفه‌ای بودنتان را نشان می‌دهد.

6. چگونه در پابجی نشانه گیری دقیق داشته باشیم

در این زمینه ترفندهای مختلفی با توجه به مدل اسلحه وجود دارد. یکی از آن‌ها این است که اگر اسلحه روی رگبار است، هنگام شلیک، نشانه‌گیری رو به بالا حرکت می‌کند. در این شرایط باید با دست نشانه گیری را رو به پایین حرکت دهید تا حرکت آن را خنثی کنید. شلیک بصورت تک تیر نیز به هدف‌گیری دقیق کمک خواهد کرد.

7. چگونه در پابجی روی هوا دراز بکشیم

برای این کار، ابتدا در بخش تنظیمات وارد بخش Basic شوید. در گزینه‌های پایین، گزینه Jump/Climb را خواهید دید که روی Combine تنظیم شده است. آن را به Separate تغییر دهید. پس از آن در بخش Control، می‌بینید که یک گزینه دیگر در کنار گزینه «پریدن» ظاهر شده است که همان Climb است. برای اینکه رو هوا دراز بکشید، ابتدا Climb را بزنید و سپس به سرعت روی حالت Prone یا همان دراز کشیدن بروید.

8. Merit در بازی پابجی چیست

Merit درواقع یک سیستم معیار برای پابجی موبایل است که به نوع رفتار شما با هم‌تیمی‌هایتان امتیاز می‌دهد و با توجه به آن برایتان هم تیمی انتخاب می‌کند. هدف از این کار، جدا شدن بازیکنان آزار دهنده از بازیکنان خوب است.

9. Evo Level در پابجی چیست

Evo Level نمایانگر آن است که شما چقدر Evoground modes را بازی کرده‌اید و ارزش خاصی ندارد.

10. چگونه در پابجی شانس داشته باشیم

برای اینکه محتواهای بهتری در جعبه های Crate بدست آورید، این 3 کار را انجام دهید: 1- جعبه‌ها را در بسته‌های 10 تایی باز کنید. 2- هیچ Outfit (لباس) نپوشید. 3- اینترنت خود را یک بار خاموش روشن کنید تا اطلاعات آن تغییر کند. این کارها را هر دو هفته یک بار انجام دهید.

 

سخن پایانی

مقاله ای با عنوان ترفند های تنظیمات پابجی در اختیار شما قرار گرفت که در این زمینه به اطلاعات مهم و مفیدی در زمینه کد تقلب بازی PUBG موبایل اشاره شد که اگر بدنبال اطلاعات بیشتر در زمینه نکات بازی پابجی موبایل هستید پیشنهاد میشود در بخش نظرات باما همراه باشید و نظر خودرا در مورد این مقاله باما در میان بگذارید که نظرات شما در تولید و بررسی مطالب این چنینی تاثیرگذار خواهد بود.

نظر شما درمورد مقاله ترفند ها و کد های تقلب بازی PUBG Mobile چیست؟ آیا برایتان آموزنده بود؟ نظرات و تجربیات خود را به همراه ترفند های بازی پابجی موبایل که خودتان بلد هستید را با ما در بخش کامنت‌ها در میان بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران29 دیدگاه
avatar
attaie
.
12 آبان 1402، 08:28
پاسخ
0
0
سلام این ریدیم کد ها در کجا وارد میگردد؟؟؟ تشکر
avatar
علی رضا
.
11 آبان 1402، 09:34
پاسخ
0
0
روت شده
avatar
علی رضا
.
11 آبان 1402، 09:33
پاسخ
0
1
بدر نخوره بازی روت شده
avatar
Cheaterkiller
.
19 مرداد 1401، 03:15
پاسخ
1
1
سلام اگر شرکت تنسنت واقعا هدفش حذف چیترها بود بجای بن کردنه اکانتی که میشه روزی صدتاشو ساخت میومد آی پی گوشی یا دیوایس چیتر رو شناسایی و سپس بن میکرد تا کلا دیگه نتونه با اون دستگاه پابجی رو ران کنه پس مشخصه که بودنه چیترها از لحاظ اقتصادی کمک برای شرکت هستش . به غیر این چیتها هر روز داره چیتهای جدیدی میاد که روحتونم خبر نداره و نمیفهمید چجوری شکست خوردید.
avatar
ارسلان طالبی
.
19 مرداد 1401، 14:13
پاسخ
1
0
@Cheaterkiller
راستش این راه حلی که شما دادی بنظر اوکیه. ولی وقتی توش عمیق میشی میبینی خیلی تبعات بدی میتونه داشته باشه. مثلا وقتی چند نفر با یه IP توی یه خونه دارن بازی میکنن و یکیشون چیتره با بنکردن IP همشون به فنا میرن که خب بنظر منصفانه نمیاد.
avatar
بنیامین حبیبی
.
29 بهمن 1399، 10:13
پاسخ
0
4
باید داخل جاه هایی فرود بیای که مهمات زیادی هست و هر سلاحی پیدا میشه از نظر من همیشه باید یه اسنایپر با یه دور بین عالی داشته باشی که دشمنانت رو از دور اوت کنی و نفهمن از کجا خوردن من شخصن از این راه استفاده کردم و خوب بوده لایک فراموش نشه تا بقیه هم در بازی پیروز بشن
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402