نتفلیکس اولین تریلر فیلم Black Mirror: Bandersnatch را منتشر کرد

غول استریم دنیا، نتفلیکس (Netflix)، اولین تریلر فیلم Black Mirror: Bandersnatch را منتشر کرد؛ این فیلم قرار است فردا (28 دسامبر) از نتفلیکس پخش شود.

بعد از مدت‌ها انتظار، بالاخره کمپانی نتفلیکس در کنار انتشار تریلری جدی از فیلم مستقل Black Mirror: Bandersnatch، تاریخ انتشار این فیلم (که بر اساس سریال آینه سیاه ساخته‌ شده است) مورد انتظار را نیز مشخص کرد. سازندگان Black Mirror یا همان آینه سیاه، قرار است بار دیگر با فیلم Black Mirror: Bandersnatch شوک جدیدی را به بینندگان این نام بزرگ و محبوب، وارد کند.

نتفلیکس آینه سیاه / Black Mirror Black Mirror

طبق اطلاعات به‌ دست‌ آمده، نتفلیکس ساعتی پیش اولین تریلر از فیلم Black Mirror: Bandersnatch را منتشر کرد؛ این عنوان مستقل قرار است فردا، از شبکه نتفلیکس منتشر شود. قبلاً شایعه شده بود که مخاطبان می‌توانند پایان و اتفاقات این قسمت را بر اساس انتخاب خود رقم بزنند. داستان فیلم Black Mirror: Bandersnatch در مورد برنامه‌نویسی جوان است که قصد دارد، یک بازی بر اساس کتابی فانتری با عنوان Bandersnatch بسازد؛ اما در عمل آن چیزی را که می‌خواهد اتفاق نمی‌افتد و خیلی زود دنیای مجازی بازندگی واقعی باهم ترکیب می‌شود و کابوس تازه‌ای را برای این برنامه‌نویس جوان به ارمغان می‌آورد.

اولین تریلر فیلم Black Mirror: Bandersnatch:

سریال انگلیسی آینه سیاه، برای اولین بار در سال 2011 بود که پخش شد؛ داستان هر قسمت این سریال آنتولوژی در مورد رابطه انسان و فنّاوری است. به‌راحتی می‌توان گفت که سریال آینه سیاه، جزو عجیب‌ترین ولی خلاقانه‌ترین سریال‌های ساخته‌ شده تا به امروز است. به‌طورکلی سریال، رابطه نزدیک بشر و فنّاوری را نقد می‌کند و همچنین، تلاش می‌کنند که به بیننده در مورد این شیوه زندگی اسفبار هشدار دهد. از نکاتی که سریال آینه سیاه، بدون هیچ‌گونه سانسور و هیچ ترسی به آن حمله می‌کند و آن‌ها را به باد انتقاد می‌گیرد می‌توان به اعتیاد به فنّاوری، نظام سرمایه‌داری، زندگی سیاست‌مداران، قانون قضایی و میل مردم به خشونت مجازی اشاره کرد.

بعد از انتشار فصل دوم سریال آینه سیاه، شبکه نتفلیکس، تمامی حقوق این سریال را خریداری کرد.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha