بهترین بازی های اندروید 2021 ؛ بازی های آفلاین و آنلاین

بهترین بازی های اندروید 2021 ؛ بازی های آفلاین و آنلاین
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در سال 2021 عناوین مختلفی برای پلتفرم اندروید منتشر شده‌اند. در مقاله‌ پیش رویتان بهترین بازی های اندروید 2021 را برای شما معرفی می‌کنیم. با ما باشید.

پلتفرم اندروید در سال 2021 شاهد انتشار عناوین مختلفی در ژانرهای گوناگون بوده است. این پلتفرم در سال جاری در ژانرهایی همانند ماشین سواری، معمایی، استراتژیک و… و هم به شیوه آنلاین و هم آفلاین عرضه شدن بازی‌های ویژه‌ای را به خود دیده است. بر همین اساس بر آن شدیم تا فهرستی از بهترین بازی های اندروید 2021 را برای شما تهیه کنیم. امیدوارم با خواندن این فهرست بازی‌های مورد علاقه امسالتان را در گوشی هوشمند خود بتوانید تجربه کنید. همراه پلازامگ بمانید.

بهترین بازی های اندروید 2021

با معرفی بهترین بازی های اندروید ۲۰۲۱ در ادامه همراه ما باشید.

1. بازی اندروید GRID Autosport

بهترین بازی های اندروید در سال 2021 / بهترین بازی های گوشی های اندرویدی 2021

اولین عنوانی که در فهرست بهترین بازی های اندروید در سال 2021 می‌خواهیم برای شما معرفی کنیم بازی اندروید GRID Autosport محسوب می‌شود. سازندگان این بازی که جزو بهترین بازی های اندروید ماشینی 2021 محسوب می‌شود در نسخه‌های کامپیوتر و کنسول همین عنوان بسیار موفق عمل کرده بودند و این موفقیت و دقت در طراحی و جزئیات به نسخه موبایلی نیز انتقال داده شده است. اگر به دنبال یک بازی مسابقه‌ای چالش برانگیز با جلوه‌های بصری عالی هستید که حس شرکت در مسابقات واقعی را برای شما به ارمغان بیاورد بازی اندروید GRID Autosport را از دست ندهید.

دانلود بازی GRID Autosport برای اندروید

2. بازی اندروید Rush Rally 3

بهترین بازی های Android 2021 / بهترین بازی اکشن اندروید 2021

دومین بازی اندروید فهرست بهترین بازی های اندروید ۲۰۲۱ دیتا دار بازی Rush Rally 3 محسوب می‌شود. سازندگان بازی Rush Rally 3 مسابقه به شیوه کنسولی را به پلتفرم اندروید منتقل کرده‌اند. در این بازی حالت‌های مختلفی وجود دارد که از جمله آ‌ن‌ها می‌توان به رالی تک نفره (Single rally) و رالی کراس (Rallycross) اشاره کرد. حالت کریر (Career mode) نیز در این بازی به شما اجازه خواهد داد که از طریق بالا رفتن نردبان پیشرفت به جایگاه ویژه خود دست یابید.

دانلود بازی Rush Rally 3 برای اندروید

3. بازی Need for Speed: Most Wanted

بهترین بازی های اندروید 2021 آفلاین / بهترین بازی های اندروید آنلاین 2021

سومین بازی اندرویدی که در فهرست بهترین بازی های گوشی های اندرویدی 2021 قصد داریم برای شما معرفی کنیم بازی Need for Speed: Most Wanted محسوب می‌شود. این بازی را می‌توان یکی از گرافیکی ترین بازی های اندروید 2021 و یکی از برترین عناوین این پلتفرم به طور کلی نامید. مسابقات ارائه شده در بازی Need for Speed: Most Wanted جزو تعدادی از بهترین مسابقاتی هستند که تا کنون تجربه خواهید کرد. اگر به دنبال یک تجربه مسابقه‌ای منحصربه‌فرد هستید بازی Need for Speed: Most Wanted را از دست ندهید.

دانلود بازی Need for Speed: Most Wanted برای اندروید

در ویدیوی زیر نیز می‌توانید با «20 مورد از بهترین بازی های اندروید ۲۰۲۱» آشنا شوید.

4. بازی Milkmaid of the Milky Way

بهترین بازی های اندروید 2021 آنلاین / بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2021

چهارمین عنوان فهرست بهترین بازی های اندروید آفلاین 2021 بازی اندروید Milkmaid of the Milky Way محسوب می‌شود. قهرمان شما در بازی اندروید Milkmaid of the Milky Way راث (Ruth) نام دارد؛ یک زن جوان که در یک مزرعه دور دست نروژی متعلق به دهه 20 زندگی می‌کند. او از طریق تولید محصولات لبنی و فروش این محصولات به یک شهر که چند ساعت دورتر قرار دارد امرار معاش می‌کند؛ اما روزی از روزها ناگهان یک سفینه فضایی طلایی ظاهر شده و گاوهای راث دزدیده می‌شود.

معماهای بازی اندروید Milkmaid of the Milky Way در عین آنکه منطقی هستند رضایت بخشند و جلوه‌های بصری بازی نیز بسیار چشم نوازند. علاوه بر این روایت بازی ریتمیک است. بنابراین هیچ بهانه‌ای نخواهید داشت که این بازی ویدیویی را امتحان نکنید!

دانلود بازی Milkmaid of the Milky Way برای اندروید

5. بازی اندروید Samorost 3

مورد انتظار ترین بازی های 2021 برای اندروید / گرافیکی ترین بازی های اندروید 2021

عنوان پنجم فهرست بهترین بازی های اندروید بدون دیتا 2021 بازی اندروید Samorost 3 نام دارد. این بازی ویدیویی که جزو مورد انتظار ترین بازی های 2021 برای اندروید محسوب می‌شد یک عنوان به سبک ماجراجویی اشاره و کلیک (Point-and-click) است که در آن شما با پیرامونتان ارتباط برقرار کرده و سر از اشیای مختلف درمی‌آورید و سپس تصمیم می‌گیرید که بهترین مکان برای استفاده از این اشیا کجاست.

علاوه بر این بازی Samorost 3 از نظر طراحی هنری در درجه بسیار بالایی از کیفیت قرار دارد و این عنوان یکی از زیباترین بازی های اندرویدی است که تجربه خواهید کرد. پرداخت به جزئیات بازی عالی است و همه جنبه‌های دیگر آن نیز تحسین برانگیزند.

دانلود بازی Samorost 3 برای اندروید

6. بازی اندروید Minecraft

مورد انتظار ترین بازی های ۲۰۲۱ برای اندروید / بهترین بازی های اندروید آفلاین 2021

ششمین بازی فهرست بهترین بازی های Android 2021 بازی اندروید Minecraft محسوب می‌شود. بازی ماینکرفت یکی از بهترین بازی های اندروید آنلاین 2021 است که در عین حال به عنوان یکی از پرطرفدارترین عناوین دنیای گیمینگ شناخته می‌شود و در ژانر سندباکس (Sandbox) ساخته شده است. نسخه اندروید بازی ماینکرفت نسبت به نسخه کامپیوتر کمی فشرده‌تر و محدودتر است؛ اما با این وجود از حیث تنوع کم از آن نسخه ندارد. در بازی اندروید ماینکرفت قادر خواهید بود آزادانه به اکتشاف پرداخته و دنیای مجازی مختص خود را خلق کنید. اگر به یک بازی ویدیویی خلاقانه علاقه دارید که بتوانید در آن آزادانه به اکتشاف، خلق و جنگ با دشمنان خود بپردازید بازی Minecraft را حتما امتحان کنید.

دانلود بازی Minecraft برای اندروید

7. بازی اندروید Boson X

بهترین بازی های اندروید 2021 دیتا دار / بهترین بازی های اندروید بدون دیتا 2021

به عنوان هفتمین عنوان فهرست مورد انتظار ترین بازی های 2021 برای اندروید بازی Boson X را می‌خواهیم برای شما معرفی کنیم. بازی اندروید Boson X یک بازی ویدیویی در ژانر دویدن بی انتها (Endless Runner) است که در آن دانشمندان در سرعت‌های بسیار بالا به دویدن می‌پردازند.

بازی اندروید Boson X را می‌توان ترکیبی از عناوینی همانند Canabalt به شکل سه بعدی و بازی Super Hexagon نامید. شما در این بازی بین پلتفرم‌های مختلف به پرش خواهید پرداخت و باید با یکسری موانع متنوع دیگر نیز برخورد کنید. اگر به یک بازی اندروید درجه یک در ژانر دویدن احتیاج دارید بازی Boson X را از دست ندهید.

دانلود بازی Boson X برای اندروید

8. بازی اندروید Super Hexagon

بازی های اندروید / بهترین بازی های اندروید 2021

هشتمین عضو فهرست مورد انتظار ترین بازی های 2021 برای اندروید بازی اندروید Super Hexagon محسوب می‌شود. بازی اندروید Super Hexagon یک بازی ویدیویی نامحدود در ژانر بقا (Survival) است که نیاز شما به رقابت را ارضا می‌کند. شروع بازی با یک سفینه فضایی کوچک رقم می‌خورد که در وسط صفحه نمایش شما نمایش داده می‌شود؛ در حالی که دیوارها به سرعت بسته می‌شوند. در واقع تنها کاری که باید در این بازی ویدیویی انجام دهید آن است که به راست یا چپ بروید تا از موانع بازی عبور کنید. این بازی را می‌توان یکی از بهترین بازی های اندروید 2021 دیتا دار نامید.

دانلود بازی Super Hexagon برای اندروید

9. بازی اندروید Limbo

بهترین بازی های اندروید ۲۰۲۱

به عنوان نهمین عضو فهرست بهترین بازی های اندروید 2021 آفلاین می‌خواهیم بازی اندروید Limbo را برای شما مورد معرفی قرار دهیم. بازی لیمبو یک شاهکار منحصربه‌فرد است که حول محور یک ایده ساده می‌چرخد؛ پسری که در یک دنیای عجیب و غریب تاریک به پیش می‌رود و به دنبال خواهر خود است. بازی اندروید Limbo در هسته خود یک بازی ویدیویی ساده در ژانر پلتفرمر است که با یکسری پازل‌ها همراه شده است. اما همین بازی ساده هنگامی که با جلوه‌های بصری عالی، فضاسازی منحصربه‌فرد و طراحی مراحل بسیار خوب همراه می‌شود مجموعه‌ای را در اختیارتان قرار می‌دهد که ساعت‌ها می‌توانید غرق در آن شوید و لذت ببرید.

دانلود بازی Limbo برای اندروید

10. بازی اندروید Leo’s Fortune

بهترین بازی های Android 2021 / بهترین بازی اکشن اندروید 2021

به عنوان دهمین عضو فهرست بهترین بازی های اندروید ۲۰۲۱ بازی اندروید Leo’s Fortune را می‌خواهیم برای شما معرفی کنیم. بازی اندروید Leo’s Fortune یک بازی پلتفرمر سنتی است که قهرمان آن به دنبال دزدی است که طلایش را ربوده است. یکی از نقاط قوت بازی اندروید Leo’s Fortune جلوه‌های بصری بسیار خوب آن محسوب می‌شود که در میان عناوین پلتفرمر بسیار ویژه است. اگر به یک بازی اندروید پلتفرمر خوب به همراه جلوه‌های بصری مثال زدنی علاقمند هستید بازی Leo’s Fortune را از دست ندهید.

دانلود بازی Leo’s Fortune برای اندروید

11. بازی Death Road to Canada

بهترین بازی های اندروید 2021 آنلاین / بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2021

در یازدهمین جایگاه فهرست بهترین بازی های اندروید 2021 عنوانی به اسم Death Road to Canada قرار دارد. این بازی یکی از داوطلبان عنوان بهترین بازی اکشن اندروید 2021 است که شما را در قالب یک تجربه کلاسیک رترو (Retro) به دنیای زامبی‌ها می‌برد. شما در این بازی باید سعی کنید که توسط زامبی‌ها خورده نشوید. در بازی اندروید Death Road to Canada شاهد ترکیب منحصر به فردی از المان‌های نقش آفرینی (RPG) و آرکید به همراه میزان قابل توجهی از طنز تلخ هستیم. اگر به این موارد علاقه دارید این بازی را حتما امتحان کنید.

دانلود بازی Death Road to Canada برای اندروید

12. بازی Football Manager 2020 Touch

بهترین بازی های اندروید 2021 آفلاین / بهترین بازی های اندروید آنلاین 2021

دوازدهمین جایگاه فهرست بهترین بازی های اندروید 2021 به بازی اندروید Football Manager 2020 Touch اختصاص دارد. بازی اندروید Football Manager 2020 Touch یکی از مهمترین عناوین فوتبالی این پلتفرم است که ساختار عمیقی دارد و اگر دوستدار مربیگری فوتبال باشید برای مدت‌ها درگیر آن خواهید شد. در این بازی در ابتدا یک تیم گردآوری می‌کنید و سپس کلوپ مختص به خود را می‌سازید. اگر جزو طرفداران فوتبال هستید امتحان بازی اندروید Football Manager 2020 Touch را حتما به شما توصیه می‌کنیم.

دانلود بازی Football Manager 2020 Touch برای اندروید

13. بازی اندروید Civilization VI

بهترین بازی های Android 2021 / بهترین بازی اکشن اندروید 2021

در سیزدهمین جایگاه فهرست بهترین بازی های اندروید ۲۰۲۱ بازی اندروید Civilization VI قرار دارد. این عنوان جزو بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2021 است که سازندگان آن تمرکز ویژه‌ای روی ساخت و پرداخت نسخه اندروید داشته‌اند. به عبارت دیگر بازی اندروید Civilization VI به جای آن‌که یک نسخه فشرده‌تر از نسخه کامپیوتر باشد یک بازی مستقل بسیار ویژه در ژانر استراتژی است که برای مدت‌ها از آن لذت خواهید برد. اگر به گستردن تمدن خود در دنیا علاقمند هستید بازی اندروید Civilization VI را از دست ندهید.

دانلود بازی Civilization VI برای اندروید

14. بازی اندروید Among US

بهترین بازی های Android 2021 / بهترین بازی اکشن اندروید 2021

جایگاه چهاردهم فهرست بهترین بازی های اندروید به بازی Among Us اختصاص دارد. این بازی جزو بهترین بازی های اندروید 2021 آنلاین است که چندین جایزه مختلف معتبر را به خود اختصاص داده است. در بازی اندروید آنلاین Among Us در دو گروه متفاوت تبهکار و کارکن قرار خواهید گرفت که هر کدام از این نقش‌ها وظیفه ویژه مختص به خود را دارد. اگر به یک بازی اندروید متفاوت با جنبه‌های دزد و پلیس علاقمند باشید بازی اندروید Among Us برای شماست.

دانلود بازی Among Us برای اندروید

15. بازی اندروید Tropico

بهترین بازی های Android 2021 / بهترین بازی اکشن اندروید 2021

در پانزدهمین جایگاه فهرست بهترین بازی های اندروید 2021 بازی اندروید Tropico قرار دارد. بازی اندروید Tropico نسخه موبایلی عنوان دوست داشتنی کامپیوتر است که می‌توانید از طریق آن دیکتاتور محبوبتان را به این پلتفرم منتقل کنید. با تجربه بازی اندروید Tropico به مرور قوانین مختلف آن را فرا خواهید گرفت و یاد می‌گیرید که چگونه مردمتان را خوشحال و سرزنده نگه دارید. این بازی یکی از مهمترین عناوین اندروید در ژانر استراتژیک است که اگر به این ژانر علاقمند هستید حتما باید آن را امتحان کنید.

دانلود بازی Tropico برای اندروید

16. بازی اندروید Hitman Go

بهترین بازی های اندروید 2021 دیتا دار / بهترین بازی های اندروید بدون دیتا 2021

رتبه شانزدهم فهرست بهترین بازی های اندروید 2021 به بازی اندروید Hitman Go اختصاص دارد. بازی اندروید Hitman Go از جمله عناوینی است که به ویژه از منظر جلوه‌های بصری در جایگاه بسیار باکیفیتی قرار دارد. این بازی دوست داشتنی دارای معماهای بسیار ویژه‌ای نیز هست که به شکلی هوشمندانه طراحی شده‌اند. بازی هیتمن در کل جزو خاص‌ترین بازی‌های دنیای گیمینگ است و حضور این قهرمان در پلتفرم اندروید هم شامل این گفته می‌شود. در واقع می‌توان گفت همان تنش و اتمسفر موجود در عناوین کنسولی هیتمن به این نسخه نیز انتقال یافته است.

دانلود بازی Hitman Go برای اندروید

17. بازی اندروید Edge

بهترین بازی های اندروید 2021 دیتا دار / بهترین بازی های اندروید بدون دیتا 2021

به عنوان هفدهمین عنوان فهرست بهترین بازی های اندروید 2021 بازی اندروید Edge را می‌خواهیم برای شما معرفی کنیم. بازی اندروید Edge یک بازی مینیمال است که سازندگان آن از تعدادی عناوین کلاسیک دیگر نیز در پروسه ساخت این پروژه الهام گرفته‌اند. در این بازی صرفا باید یک بلوک ساده را از موانع مختلف عبور دهید و نهایتا یکسری امتیاز نصیب شما خواهد شد. طراحی مراحل بازی Edge بسیار ویژه است و زاویه دید ایزومتریک آن منحصربه‌فرد است.

دانلود بازی Edge برای اندروید

سخن پایانی

در مقاله‌ای که خواندید بهترین بازی های اندروید 2021 را برای شما مورد معرفی قرار دادیم. اگر شما نیز جزو افرادی باشید که طرفدار گیمینگ در گوشی‌های هوشمند هستند عناوینی را که در فهرست بالا برای شما معرفی کردیم حتما امتحان کنید. این بازی‌ها هر کدام در ژانر خود جزو طلایه‌داران پلتفرم اندروید هستند و با بازی هر کدام از آن‌ها وارد دنیاهای مختلفی خواهید شد که می‌توانند تا مدت‌ها شما را سرگرم سازند.

نظر شما در رابطه با فهرست بهترین بازی های اندروید 2021 و عناوین گفته شده چیست؟ نظرات خود را از بخش پایین و قسمت کامنت‌های سایت با ما در میان بگذارید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.9 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 تیر 1400
 • 1.4 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 آبان 1400
 • 1.3 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 920 میلیون دلار
  تک خال
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 257.43 میلیون تومان
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1400
 • 184 میلیون تومان
  خون شد
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 90 میلیون تومان
  لاله
  اکران: 27 اسفند 1399
 • 84 میلیون تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1400
بازی ها
 • 19 شهریور 1400
  Life is Strange: True Colors
 • 24 شهریور 1400
  Deathloop
 • 20 مهر 1400
  Back 4 Blood