9 برنامه برتر برای iMessage

9 برنامه برتر برای iMessage
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

سال گذشته بود که اپل برنامه های کوچکی را به سیستم پیام رسان خود iMessage  اضافه کرد. اما آیا این نرم افزار ها ارزش دانلود کردن را دارند ؟ ما در ادامه می خواهیم 9 برنامه برتر برای iMessage را که هم از نظر کارایی و هم از نظر سرگرمی برای ما مفید هستند را معرفی کنیم.

1-ETA

یکی از قابلیت های که جدیدا Google Map اضافه کرده است قابلیت اشتراک گذاری سفر خودتان با لیست مخاطبانتان است. حالا ETA هم این قابلیت را به iMessage شما می دهد. دوستان شما می توانند ببینند که شما به کجا می روید ، چگونه به آنجا می روید و چه زمانی به آنجا می رسید. پلاگین iMessage بخش کوچکی از نرم افزار کامل است که قابلیت های جالبی مثل مسیر یابی دارد.

2-Fandango Movies

Fandango Movies یکی از نرم افزار های معتبر iOS است که در iMessage هم وجود دارد. این برنامه به مانند برنامه های فروش بلیت سینما است. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید برنامه رفتن به سینما را با دوستان خود بچینید.در داخل این نرم افزار شما زمان،مکان و فیلم های در حال اکران را می توانید ببینید. این قابلیت به شما این امکان را می دهد تا برنامه آخر هفته را با دوستانتان بچینید.

3-Who’s In

این یکی از آن برنامه های مایکروسافت است که شما در همه جا می بینید. با این برنامه شما می توانید یک دورهمی را با دوستانتان بچینید ( مثل رفتن به یک سینما یا رستوران و… ) و کسانی که در چت هستند اعلام می کنند که می توانند در برنامه شما شرکت کنند یا نه . اگر شما نمی دانید که چه برنامه ریزی باید بکنید موتور جست و جوی بینگ شما را راهنمایی خواهد کرد.

4-Instant Translate

اگر شما در یک کشور خارجی زندگی می کنید یک نرم افزار ترجمه سریع می تواند بسیار مشکل گشا باشد. پشتیبانی از زبان میزبان ، تاریخچه آنلاین، تشخیص گفتار، تصحیح خودکار و… تمام قابلیت هایی است که می تواند به شما در ترجمه کمک کند. در iMessage شما می توانید به راحتی زبان را انتخاب کنید و سپس چیزی را که می خواهید بگویید را تایپ کنید تا ترجمه آن را ببینید.

5-Emoji Poll

در  iMessage App Store می توانید ببینید که برنامه های نظرسنجی زیادی وجود دارد که به شما این امکان را می دهد تا نظر افراد مختلف که با آنها چت میکنید را بدانید. Emoji Poll یکی از بهترین آنهاست.

6- Square Cash

کسی باشید که همیشه قرض هایش را پرداخت می کند . با استفاده از این برنامه بدهی های دوستانتان را تسویه کنید. این نرم افزار مستقیم به iMessage متصل می شود که پرداخت از کارت شما راحت تر از همیشه می کند. اگر از این برنامه استفاده کردید می دانید که اگر از حساب استاندارد آن استفاده کنید به صورت رایگان و بدون کارمزد پول را پرداخت می کنید.

7- Tayasui Sketches

اگر می خواهید چیزی را به دوستانتان نشان دهید که فراتر از دست خط معمولی خودتان باشد کافی است  Tayasui Sketches را نصب کنید. خود نرم افزار اصلی وسایل نقاشی فوق العاده ای دارد و پلاگین آن در iMessage قابلیت های زیادی را به پیام های شما اضافه می کند ( مدل های مختلف قلم ، رنگ و ابزار های نوشتن ) دیگر نیاز نیست برای کشیدن یک نقاشی هی نرم افزار را باز کنید و سپس دوباره به iMessage رجوع کنید.

8- Giphy

هیچ نرم افزاری به اندازه Giphy به شما گیف نمی دهد و پلاگین iMessage نیز به اندازه خود نرم افزار سرگرم کننده است. کافیست آن چیزی را که می خواهید سرچ کنید و گیف های مختلفی را ببینید و در مکالمه خود به کار ببرید.

9- Let’s Puck It!

بسیاری از نرم افزار های iMessage بازی هستند که شما می توانید با دوست خود بازی کنید اما Let’s Puck It! یکی از بهترین بازی های موجود در iMessage است. این یک بازی ساده ولی اعتیاد آور است که بر اساس بازی پانگ الهام گرفته شده است. این بازی قابلیت های جالب دیگری هم دارد. مثلا می توان قبل بازی با دوستانتان شرط ببندید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401