بازیگر نقش بروس لی در Once Upon A Time In Hollywood معرفی شد

 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

مایک موه نقش بروس لی را در فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» (Once Upon A Time In Hollywood) که سال آینده میلادی اکران می‌شود، بازی خواهد کرد. در سال 1969 بروس لی به نوعی با ماجرای قتل شارون تیت درگیر شد، و حالا از زاویه دوربین تارانتینو به این داستان پرداخته می‌شود.

با توجه به اینکه کوئنتین تارانتینو قول داده بود تنها ده فیلم می‌سازد، اکنون تنها یک سال با فیلم یکی مانده به آخر او فاصله داریم. فیلم Once Upon A Time In Hollywood که در سال 1969 روایت می‌شود، ترکیبی از شخصیت‌های ساختگی و زندگی واقعی برخی از افراد هالیوود است که به نوعی با خانواده منسون نیز در رابطه‌اند. این فیلم همزمان با شروع دومین ماه پروسه فیلمبرداری رسمی‌اش، با انتشار عکسی خبر داد که مایک موه، ستاره سریال Inhumans، در نقش بروس لی، که به نحوی درگیر داستان مرگ شارون تیت می‌شود، ظاهر خواهد شد.

مایک موه / Once Upon A Time In Hollywood

هرچند یک ماه پیش نیز از حضور مایک موه در فیلم Once Upon A Time In Hollywood صحبت به میان آمده بود، اما حالا وبسایت The Wrap تایید کرده است که موه نقش بروس لی را در فیلم ایفا می‌کند. با توجه به اینکه مایک موه بارها احترام و علاقه خود نسبت به بروس لی را نشان داده است، به نظر می‌رسد تمام تلاش خود را برای ایفای نقش او با نهایت تواضع و احترام، انجام دهد. البته اینکه بروس لی جزئی از داستان فیلم Once Upon A Time In Hollywood را شامل می‌شود، پیش از این نیز اعلام شده بود. اما با توجه به انبوه بازیگران بزرگ این فیلم، بعید است که او از جمله شخصیت‌های اصلی داستان باشد. مایک موه پیش از این در سریال Inhumans کمپانی مارول که تنها برای مدت کوتاهی پخش شد، بازی کرده بود. همچنین مجموعه‌های Empire و Kamen Rider: Dragon Knight و فیلم Street Fighter: Resurrection نیز در کارنامه او به چشم می‌خورد.

همچنین بخوانید :

بدون شک همه شما می‌دانید بروس لی کیست؛ اما برای کامل کردن توضیحات خبر، لازم به ذکر است که ثمره حضور کوتاه مدت او در دنیای فیلم و سریال، شامل فیلم‌های The Big Boss و Fist Of Fury و Enter The Dragon و مجموعه Green Hornet می‌شود. بعد از آنکه شارون تیت و تعدادی از دوستانش توسط برخی از دنباله‌روهای خانواده منسون به قتل رسیدند، عده‌ای بروس لی را متهم می‌دانستند. شاید این همان زاویه‌ای از داستان باشد که در فیلم Once Upon A Time In Hollywood به آن نگاه می‌شود. ملاقات بروس لی با شارون تیت به زمان همکاری برای فیلم The Wrecking Crew 1968 برمی‌گردد. همچنین باید اشاره کرد که خود کوئنتین تارانتینو از طرفداران قدیمی بروس لی محسوب می‌شود. شباهت زیادی که لباس اوما تورمن در فیلم Kill Bill: Volume 1 به لباس بروس لی در فیلم Game of Death دارد، شاهدی بر این مدعا است. بنابراین، اینکه تارانتینو توانسته است بالاخره شخصیت بروس لی را در یکی از فیلم هایش داشته باشد، برایش لذت‌بخش خواهد بود.

پیش از مایک موه، لئوناردو دی‌کاپریو، برد پیت، مارگو رابی، دامیان لوئیس، برت رینولدز، لوک پری، امیل هرش، داکوتا فانینگ، ال پاچینو و اسکات مک‌نری به جمع بازیگران فیلم Once Upon A Time In Hollywood پیوسته بودند. این فیلم قرار است در تاریخ 26 ماه جولای سال آینده اکران شود.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400