سازنده Batman: Arkham Origins درحال ساخت چند پروژه از دنیای دی سی است

بتمن آرکام اوریجینز / batman arkham origins / دنیای دی سی
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

یکی از کارکنان کمپانی برادران وارنر که بازی Batman: Arkham Origins را در کارنامه خود دارد، در مصاحبه‌ای اعلام کرد که استودیوی مونترال این کمپانی در حال کار برروی دو بازی از دنیای دی سی هستند. برای اطلاعات بیشتر با ادامه مطلب همراه باشید.

از زمانی که کمپانی راک‌استدی (Rocksteady) بازی بتمن: شوالیه آرکام (Batman: Arkham Knight) را منتشر کرد و پرونده سه‌گانه «بتمن: آرکام» را بست، شایعاتی از بازی‌های بعدی دنیای دی سی (DC Universe) در فضای اینترنت منتشر شد. آیا بازی بعدی دنیای دی‌سی، یک بازی سوپرمن جهان باز خواهد بود؟ یا یک بازی مربوط به ابرقهرمان دنیای دی‌سی، دامیان وین (Damian Wayne یا همان پسر بتمن)؟ یا اصلا یک عنوان با حضور چندین ابرقهرمان از دنیای مصور دی سی؟ طبق اخبار جدید، جواب سوال آخر ممکن است مثبت باشد.

البته طبق اخبار، این بازی توسط استودیوی راک‌استدی ساخته نخواهد شد، بلکه سازنده بازی Batman: Arkham Origins استودیو‌ی مونترال کمپانی برادران وارنر (Warner Bros ) قصد دارد این کار را انجام دهد. طراح ارشد استودیوی مونترال کمپانی برادران وارنر، آقای اوساما دوریاس (Osama Dorias) اخیرا در مصاحبه‌ای آشکار کرد که «چند پروژه» با محوریت فرانچایز‌های دنیای مصور دی‌سی، در استودیوی‌شان در دست ساخت است. او گفت:« تنها چیزی که می‌توانم از پروژه اخیری که در آن حاضر بودم بگویم، آن است که این بازی یک عنوان کنسولی بزرگ، جهان باز و با محوریت دنیای دی سی است؛ این موضوع بسیار جالب است.»

متاسفانه، ممکن است مدت زیادی طول بکشد تا ما چیزی از این محصولات بشنویم. آن‌طور که آقای اوساما اشاره کرد:« ولی من نمی‌توانم چیز خاصی از این پروژه‌ها بگویم. هنوز خیلی زود است، این پروژه‌ها هنوز حتی معرفی نشده‌اند، اما آنها بسیار خفن هستند.»

جوکر - بتمن / joker - batman

آقای دوریاس که خودش را در اصل به عنوان یک طرفدار دنیای مصور کمپانی مارول می‌داند، تا به حال تنها به تعداد معدودی از محصولات دنیای مصور دی‌سی علاقه‌مند بوده است. او در طول این مصاحبه به این موضوع اشاره کرد که فرنچایزی که درحال کار بررویش بوده، یکی از فرنچایز‌های مورد‌علاقه‌اش است. او این‌گونه بیان کرد:

باید اعتراف کنم، من بیشتر طرفدار مارول هستم، اما چند فرنچایز در دنیای مصور دی‌سی هم وجود داشتند، که استثنا بودند و من به آنها نیز علاقه زیادی داشتم. […] فرنچایزی که من در کمپانی برادران وارنر روی آن کار می‌کردم، مسلما یکی از آن فرنچایز‌های دی‌سی است که من دوست‌شان دارم. در واقع یکی از دلایلم برای پیوستن به برادران وارنر نیز همین موضوع بود.

به لطف کند و کاوی که عده‌ای از خبرنگاران انجام دادند، مشخص شد که فرنچایز‌های موردعلاقه دی‌سی اوساما دوریاس، سوپرمن و بتمن بودند. آیا استودیوهای مونترال برادران وارنر در حال کار برروی یکی (یا دوتا) از بهترین فرنچایزهای دنیای مصور هستند؟ جالب است بدانید که این استودیو و ساختن یک فرنچایز دی‌سی زمانی بر سر زبان‌های افتاد که آگهی‌ای در سال 2015 با این محتوا منتشر شد:« یک استودیوی در حال توسعه با دو پروژه بزرگ (AAA) در دست ساخت که برروی گسترش دادن دنیای دی سی در فضای تعاملی، متمرکز هستند.»

کلام آخر

مشخص نیست که این بازی چیست، اما چیزی که مشخص است این است که انگیزه گسترش دادن دنیای مصور دی‌سی در فضای تعاملی، هنوز در روحیه این استودیو حضور دارد. به هرحال مثل همیشه ما باید برای مطلع شدن از اطلاعات بیشتر، منتظر بمانیم. برای اخبار بیشتر از دنیای بازی‌های ویدیویی با پلازا همراه بمانید، شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 27 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.4 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.7 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 15 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400