گوشی تاشو سامسونگ احتمالا شبیه نمونه اولیه آن نیست

Infinity Flex/اینفینیتی فلکس / گوشی تاشو سامسونگ
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اینفینیتی فلکس (Infinity Flex)، صفحه نمایش انعطاف‌پذیر گوشی تاشو سامسونگ هفته پیش معرفی شد. با توجه به این که پنج طرح مختلف برای لولاهای مورد نیاز طراحی شده است، هنوز معلوم نیست شکل نهایی گوشی چه طرحی خواهد داشت.

هفته پیش سامسونگ از صفحه نمایش‌های جدیدش رونمایی کرد. یکی از پررنگ‌ترین محصولات که نظر افراد را به خود جلب کرد، صفحه نمایش قابل انعطاف اینفینیتی فلکس (Infinity Flex) بود. این صفحه نمایش به گونه‌ای طراحی شده است که می‌توان آن را در حین استفاده، بدون این که ایرادی در تصویر و یا خود صفحه نمایش ایجاد شود، از وسط تا کرد. سامسونگ گفته است که می خواهد از این صفحه نمایش به عنوان اساس گوشی‌های تلفن همراه تاشو استفاده کند. انتظار می‌رود این گوشی‌های هوشمند بهار سال بعد در بازار تلفن‌های همراه غوغا به پا کنند.

Infinity Flex/اینفینیتی فلکس / گوشی تاشو سامسونگ

نمونه اولیه گوشی که با این صفحه نمایش ساخته شده بود بر روی صحنه و در مقابل حضار اما زیر نور بسیار ضعیف معرفی شد. بر اساس گزارش های منتشر شده در رسانه‌های کره‌ای، دلیل آن شاید این باشد که شکل و طراحی نهایی گوشی‌های تاشوی سامسونگ ممکن است شبیه این نمونه نباشند. برای دستیابی به قابلیت خم شدن در صفحه‌های نمایش، سامسونگ به لولا خارجی خاصی نیاز دارد که دو قسمت دستگاه را از یکدیگر جدا کند. این لولا احتمالا از موادی ساخته خواهد شد که موج‌دار و قابل انعطاف هستند.

مدار ذکر شده توسط متخصصان KH Vatec ساخته خواهد شد. بر اساس گفته‌ها، این شرکت حداقل پنج مدل مختلف به سامسونگ ارائه کرده است. در هر صورت، سامسونگ هنوز تصمیمی برای طرح‌های نهایی نگرفته است.

گوشی تاشو سامسونگ

سخن پایانی

بنابر آنچه گفته شد، تلفن‌های تاشو ممکن است شبیه آن‌چه در مراسم معرفی سامسونگ نشان داده شد از کنار به صورت طولی خم شود. احتمال دیگری که دور از ذهن به نظر نمی‌رسد خم شدن این گوشی‌ها از وسط به صورت عرضی مانند تلفن‌های قدیمی تاشو است. دو مدار از پنج مدار طراحی شده شانس بالاتری دارند که در گوشی‌های سری اف سامسونگ مورد استفاده قرار گیرند. اما حرفی از این که دو طرح گفته شد کدام یک از پنج مدل ارائه شده است به میان نیامده است.

KH Vatec باید مطمئن شود که دو لبه‌ی دستگاه دقیقا روی هم خم می‌شوند. این مورد سبب خواهد شد که گوشی مورد نظر نسبت به سقوط مقاوم‌تر باشد. این شرکت همچنین لولاهایی طراحی کرده است که مانند لولای لپ‌تاپ قابل تنظیم بوده و مرحله به مرحله باز می‌شوند. اما این که آیا سامسونگ از این گرینه استفاده خواهد کرد یا نه بستگی به این دارد که گوگل تا چه حد سریع می‌تواند خود را با اندورید این گوشی‌ها وفق دهد. در هر صورت، بی‌صبرانه منتظر خواهیم بود تا ببینیم که طرح نهایی این تلفن‌ها چگونه خواهد بود. در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022