توسعه فصل نهایی بازی The Walking Dead رسما از سر گرفته می شود

بازی The Walking Dead
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بعد از تعطیلی استودیوی بازی سازی تل تیل آینده بسیاری از عناوین مانند فصل نهایی The Walking Dead در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت. اکنون پس از کش و قوس‌‌های فراوان مراحل توسعه این بازی از سر گرفته می‌شود.

همان‌طور که طرفداران سری بازی‌های The Walking Dead می‌دانند، توسعه فصل نهایی این بازی پس از تعطیلی استودیوی تل تیل گیمز و در ادامه انتقال حقوق این بازی‌ به شرکت اسکای باند (Skybound) به وقفه افتاد. برای آن‌هایی که هم اکنون در جریان وضعیت پیش آمده نیستند، در ادامه به‌صورت مختصر و مفید به شرح ماجرا می‌پردازیم؛ در اواخر ماه سپتامبر (اوایل مهر ماه)، تل‌ تیل گیمز به کار بخش عمده‌ای از استودیوی خود خاتمه داد که نتیجه آن اخراج بیش از 250 نفر از کارکنان این شرکت بود و حفظ گروهی از کارکنان در حدود 25 نفر در هیئت مدیره این شرکت جهت پایان دادن به تعهداتی که به شرکای آن وجود داشت. در این زمان، تل تیل گیمز در میانه مراحل توسعه فصل نهایی بازی مشهورشان یعنی سری بازی‌های The Walking Dead بود که قسمت دوم آن همان‌طور که برنامه‌ریزی شده بود، چند روز بعد از بسته شدن بخش عمده‌ای از استودیو عرضه شود. با این حال، سرنوشت بقیه قسمت‌های این فصل نامعلوم بود. چند هفته بعد، رابرت کرکمن (Robert Kirkman) از شرکت اسکای باند اعلام کرد که برای حقوق مرتبط با این بازی با تل تیل گیمز مذاکره خواهد کرد تا توسعه آن را به اتمام برساند. وی همچنین گفت که کارکنان سابق تل تیل را استخدام می‌کند تا کاری را که شروع کرده‌اند، به اتمام برسانند.

استودیو تل تیل گیمز / Telltale Games / the walking dead

به واسطه مشکلات قانونی و منطقی بسیاری از قبیل به دست آوردن حقوق آنچه که از تل تیل گیمز باقی مانده است، استخدام بسیاری از کارکنان سابق تل تیل، پیدا کردن محل برای کار برای این افراد که خیلی برایشان ناخوشایند نباشد و … موانعی زیادی برای پریدن از روی آن‌ها وجود دارد. فصل نهایی از برنامه انتشار اولیه خود عقب مانده است، در حالی که قسمت سوم برای عرضه در روز ششم نوامبر (پانزدهم آبان ماه) و قسمت پایانی در هجدهم دسامبر (بیست و هفتم آذر ماه) برنامه‌ریزی شده بودند. با این حال، خبرهای خوبی به گوش می‌رسند. اسکای باند اعلام کرد که توسعه فصل نهایی بازی The Walking Dead به صورت رسمی با حضور بسیاری از اعضای با استعداد و پرشور تیمی که روی ساخت این بازی از ابتدا کار می‌کردند، آغاز شده است. همچنین این اطلاعیه به این موضوع اشاره می‌کند که تاریخ‌های جدید برای عرضه دو قسمت باقی مانده به زودی اعلام خواهند شد.

سخن پایانی

همان‌طور که تل تیل گیمز به آرامی از بین می‌رود، بازی‌های Walking Dead این استودیو شروع به ظاهر شدن در برخی از فروشگاه‌های دیجیتالی مانند استیم کرده‌اند. در این اطلاعیه جدید از سوی اسکای باند، به این موضوع اشاره شده است که آن‌ها این بازی‌ها را به محض این که بتوانند باز خواهند گرداند و برای خرید مجدد در دسترس قرار می‌دهند. همچنین تأکید شد، کسانی که هم اکنون فصل نهایی این بازی را خریداری کرده‌اند، نیازی به خرید مجدد بازی نخواهند داشت و زمانی که قسمت‌های جدید منتشر شوند، قادر خواهند بود آن‌ها را دانلود کنند. در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401