کریستوفر نولان، دروغ رابرت پتینسون را افشا کرد!

دروغ رابرت پتینسون
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

به نظر می‌رسد رابرت پتینسون در مخفی نگه داشتن راز خود مبنی بر ایفای نقش در فیلم بتمن موفق عمل نکرده و ناخواسته کریستوفر نولان را از این راز باخبر کرده است! ماجرای دروغ رابرت پتینسون در مورد فیلم جدید بتمن چیست؟

همانطور که می‌دانید رابرت پتینسون یکی از بازیگران اصلی فیلم جدید کریستوفر نولان یعنی تنت است. نولان به تازگی ادعا کرده است که رابرت پتینسون به طور مخفیانه و با عذر و بهانه‌های ساختگی از سر صحنه فیلمبرداری تنت مرخص می‌شده تا سر ضبط فیلم جدیدش یعنی The Batman حاضر شود. سرانجام کریستوفر نولان که از دروغ رابرت پتینسون و تکرار آن خسته شده بود، این موضوع را صریحا عنوان کرد و به پتینسون اعلام کرد که حقیقت را می‌داند.

رابرت پتینسون و کریستوفر نولان

از طرفی دیگر رابرت پتینسون در مصاحبه‌ای با روزنامه The Irish Times ناراحتی کریستوفر نولان را بی‌معنی دانست و گفت که مجبور بوده برای رفتن به صحنه فیلم بتمن به او دروغ بگوید. او در مصاحبه خود چنین عنوان کرد که:

خنده‌دار است که کریس به دلیل نگه داشتن رازی که مربوط به حوزه کاری می‌شود، اینگونه خشمگین شده است؛ در حالی که وقتی پای پروژه‌های کاری خودش در میان باشد، یکی از مخفی کارترین افراد است. من هم طبق قرارداد کاری‌ام در پروژه فیلم بتمن باید قانون رازداری را اجرا می‌کردم و بنابراین برای رفتن به صحنه فیلمبرداری بتمن نمی‌توانستم حقیقت امر را ذکر کنم. آخرین باری که از صحنه فیلم تنت به کارگردانی نولان باید به محل ضبط فیلم بتمن می‌رفتم، مجبور شدم به کریس بگویم برای حل یک مشکل خانوادگی می‌روم، اما او با حالتی خشمگین به من گفت که می‌داند به محل ضبط بتمن می‌روم.

رابرت پتینسون که در ماه می 2019 برای بازی در نقش اصلی فیلم The Batman تست داده بود، موفق شد این نقش را از دیگر رقبای خود یعنی آرون تایلر جانسون، آرمی همر و نیکلاس هولت بگیرد و در نقش جدیدترین بتمن حاضر شود. طبق اعلام خبرگزاری‌های معتبر هالیوود، فیلم بتمن به کارگردانی مت ریوز اول اکتبر سال 2021 (9 مهر 1400) اکران خواهد شد.

سخن پایانی

نظر شما در مورد این موضوع چیست؟ آیا دروغ رابرت پتینسون در مورد همکاری‌اش با پروژه بتمن موجه بوده است؟ آیا به نظر شما پتینسون موفق خواهد شد که از عهده ایفای نقش بتمن در جدیدترین سری آن برآید یا خیر؟! برای آشنایی بیشتر با فیلم The Batman نیز می‌توانید به این مقاله مراجعه کنید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها