نکات کاربردی و ترفندهای واچ اکتیو 2 سامسونگ گلکسی

ترفندهای واچ اکتیو 2
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اگر سامسونگ گلکسی واچ اکتیو 2 را خریده‌اید یا قصد دارید آن را تهیه کنید، لازم است که اطلاعاتی در مورد نکات سامسونگ واچ اکتیو ۲ و ترفندهای واچ اکتیو 2 داشته باشید تا بتوانید از تمام امکانات آن استفاده کنید.

نکات گلکسی واچ اکتیو ۲ برای افرادی که واچ اکتیو 2 دارند خیلی کاربردی است؛ چون می‌توانند با استفاده از این ترفندها بهتر و کارآمدتر از سامسونگ گلکسی واچ اکتیو خود استفاده کنند. به همین منظور، این مقاله از پلازا ترفندهای واچ اکتیو 2 یا نکات سامسونگ واچ اکتیو ۲ را مورد توجه قرار می‌دهد. به این ترتیب، کاربران می‌توانند استفاده بهتری از امکانات گلکسی واچ اکتیو 2 داشته باشند.

اگر بدنبال یادگیری نحوه کار با گلکسی واچ اکتیو ۲ هستید میتوانید از طریق این مطلب با بخش های مختلفی از این ساعت آشنا شوید که بی شک میتواند در خرید شما تاثیر بسزایی داشته باشد. با این اوصاف وبسایت پلازا طبق بررسی های مختلفی که روی  تنظیمات سامسونگ واچ اکتیو 2 انجام داده است به یکسری نقاط قوت و البته ضعف رسیده که دانستن آنها قبل از خرید این ساعت هوشمند میتواند مهم باشد. پیشنهاد میشود در ادامه توضیحات مربوط به قابلیت های اسمارت واچ اکتیو 2 باما همراه باشید.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

ترفندهای واچ اکتیو 2

اگر می‌خواهید با استفاده از ترفندها و نکات سامسونگ واچ اکتیو ۲ استفاده بهتر و کارآمدتری از واچ اکتیو خود داشته باشید، ادامه این مطلب را در ارتباط با راهنمای استفاده از گلکسی واچ اکتیو 2 دنبال کنید.

در میان نحوه کار با گلکسی واچ اکتیو ۲ باید به یکسری نکات مهم دقت داشته باشید که این موارد را اگر رعایت نکنید سبب بهم ریختگی بخش نرم افزار ساعت خواهد شد که برای برگرداندن آن به حالت قبل با مشکلات زیادی مواجه خواهید شد. تنظیمات سامسونگ واچ اکتیو 2 به حدی گسترده است که میتواند بخش های بسیاری را تحت پوشش خود قرار دهد که در این زمینه قصد داریم شمارا با بخش های اصلی و البته ویژگی های جدید این ساعت هوشمند سامسونگ آشنا کنیم. همچنین اگر به ویژگی خاصی در این مقاله اشاره نشد میتوانید در بخش نظرات باما همراه باشید و نظر خودرا در مورد  قابلیت های اسمارت واچ اکتیو 2 باما در میان بگذارید.

بسیاری از کاربران و افرادی که بدنبال خرید واچ اکتیو 2 سامسونگ هستند فکری در زمینه راه اندازی و یا مدیریت آن نمیکنند که این مورد بعد از خرید ساعت میتواند با مشکلات متعددی همراه شود. اگر شما نیز جزو کاربرانی هستید که این ساعت را خریداری کرده اید ولی در راه اندازی گلکسی واچ اکتیو 2 با مشکل مواجه شده اید در ادامه این مطلب میتوانید با نکات خوبی همراه شوید.

فعال کردن حالت Goodnight برای بی صدا کردن واچ اکتیو در شب

نکات سامسونگ واچ اکتیو ۲

طبق بررسی گلکسی واچ اکتیو ۲ که در ادامه نیز انجام گرفته است میتوانید با بخش های مختلفی از این ساعت همراه باشید که تمامی توضیحات مربوط به صورت تست شده در اختیار شما قرار گرفته اند. با وجود این مبحث میتوانید با خیال آسوده به سراغ راه اندازی و یا آشنایی با بخش های نرم افزاری ساعت باشید که  اگر در این زمینه با مشکلی مواجه شدید میتوانید در بخش نظرات باما در ارتباط باشید.

در ادامه به نحوه کار با ساعت هوشمند سامسونگ اکتیو ۲ خواهیم پرداخت که در این میان میتوانید با توضیحات مربوط به صدای ساعت و بی صدا کردن آن در شبانه روز دسترسی داشته باشید. طبق آموزش زیر اگر با مشکلی مواجه شدید نگران نباشید زیرا میتوانید سوالات و مشکلات خود را در بخش نظرات باما در میان بگذارید که نظرات شما بطور کامل بررسی و سپس پاسخ داده میشود.

اگر می‌خواهید شب موقع خواب اکتیو واچ خود را نیز کنارتان داشته باشید و در عین حال دوست دارید شارژ باتری آن تا حداکثر دو روز دوام داشته باشد، می‌توانید از این ویژگی کاربردی حالت Goodnight برای بی صدا کردن تمام زنگ‌های هشدار به جز نوتیفیکیشن‌ها و آلارم‌ها استفاده کنید. راحت‌ترین راه برای فعال کردن آن از طریق خود ساعت انجام می‌شود. نمایشگر اصلی را پایین بکشید تا منوی تنظیمات ظاهر شود. آیکونی را که شبیه هلال ماه است پیدا کنید. این آیکون باید در گوشه سمت چپ بالا باشد. برای روشن کردن آن را لمس کنید. نوتیفیکیشن بالای تنظیمات نشان خواهد داد که حالت Goodnight روشن است.

قرار دادن واچ اکتیو در حالت نمایشگر همیشه روشن (Always-on screen)

حالت نمایشگر همیشه روشن کاری است که هنوز نمی‌شود در اپل واچ انجام داد. در اسمارت واچ‌های سامسونگ می‌توانید واچ اکتیو را در حالت نمایشگر همیشه روشن (Always-on screen) قرار دهید. البته فعال کردن این گزینه عمر شارژ باتری را تحت تأثیر قرار می‌دهد، پس باید به این نکته هم توجه داشته باشید. این مورد یکی از گزینه‌های راه اندازی سامسونگ واچ اکتیو 2 بشمار می‌رود. برای فعال کردن این گزینه می‌توانید از منوی تنظیمات استفاده کنید. با کشیدن صفحه نمایشگر به پایین این منو باز می‌شود. آیکون چرخ دنده را لمس کنید، تنظیمات باز می‌شود. اولین گزینه در تنظیمات، Watch faces است. آن را لمس کنید و پایین بکشید. گزینه Watch always on را لمس کنید تا این گزینه فعال شود.

قرار دادن واچ اکتیو 2 در حالت نمایشگر همیشه روشن نیاز به آموزش خواهد داشت که اگر بدنبال آموزش کار با سامسونگ واچ اکتیو 2 هستید براساس تنظیمات و توضیحاتی که در فوق برای شما قرار گرفته است میتوانید به این مورد دسترسی داشته باشید. لازم به ذکر است بدانید که در ادامه میتوانید به بخش های بیشتری از این ساعت دسترسی داشته باشید که پیشنهاد میشود باما همراه باشید.

ویرایش تنظیمات واچ اکتیو

یکی از نکات سامسونگ واچ اکتیو ۲ این است که با استفاده از این قابلیت واچ اکتیو می‌توانید تنظیمات آن را ویرایش کنید. سامسونگ امکان جابجا کردن Shortcut یا میانبرها را فراهم کردن است. برای انجام این کار به اپلیکیشن Samsung Galaxy Wearable در گوشی خود که به واچ اکتیو شما متصل است، وارد شوید. وارد گزینه «Advanced» شوید و به پایین صفحه بروید تا اینکه به گزینه ویرایش سریع تنظیمات (Edit quick settings) برسید. در این قسمت می‌توانید گزینه‌های موجود در صفحه اول و دوم را تغییر دهید و همچنین میانبرهای دیگری را برای پخش یا توقف موسیقی اضافه کنید و میزان حساسیت تاچ (لمس) را تنظیم کنید.

باز شدن خودکار اپلیکیشن ها

همانطور که میدانید و در توضیحات ابتدایی این ساعت گفته شد اسمارت واچ سامسونگ اکتیو ۲ از ویژگی و بخش های نرم افزاری بسیاری برخوردار است. آشنایی و نحو فعالیت با این موارد نیازمند دانش است که اگر در این خصوص با مواردی آشنا نیستید میتوانید در ادامه این مطلب با اصلی ترین توضیحات مربوط به اجرای خودکار اپلیکیشن ها در ساعت همراه باشید.

مشخص نیست که این گزینه از نکات گلکسی واچ اکتیو ۲ برای چه کسانی می‌تواند مفید باشد، اما سامسونگ این قابلیت را برای راه اندازی اپلیکیشن‌ها به صورت خودکار به ساعت‌های خود اضافه کرده است. بنابراین، وقتی داخل منوی اپلیکیشن‌ها هستید و نشانگر به سمت اپلیکیشن مشخصی اشاره می‌کند، بدون هیچ لمس دیگری آن اپلیکیشن اجرا خواهد شد. اگر به صورت پیش فرض این گزینه غیرفعال باشد، می‌توانید وارد تنظیمات و منوی اپلیکیشن‌ها شوید و گزینه «Auto open apps» را پیدا کنید. این گزینه را لمس کنید تا باز شدن خودکار اپلیکیشن‌ها فعال شود.

تغییر دادن پس زمینه ویجت ها و نوتیفیکیشن ها

از اصلی ترین امکانات ساعت هوشمند سامسونگ اکتیو 2 که میتواند برای کاربران بسیاری مفید واقع شود امکان تغییر دادن پس زمینه ویجت ها و نوتیفیکیشن ها بوده که برای انجام اینکار توضیحات خوبی برای شما قرار گرفته است که در این خصوص پیشنهاد میشود دقت کافی را داشته باشید تا با مشکلی مواجه نشوید. لازم به ذکر است بدانید اگر در انجام هریک از موارد ذکر شده با مشکلی مواجه شدید پیشنهاد میشود ابتدا سوالات خود را باما مطرح کنید و سپس بدنبال برطرف کردن آن باشید.

اگر از آن دسته افرادی هستید که می‌خواهند همه ویژگی‌های واچ اکتیو و اسمارت واچ خود را شخصی‌سازی کنند، می‌توانید پس زمینه نمایشگر قسمت‌های مختلف را تغییر دهید. این گزینه نیز یکی از ترفندهای واچ اکتیو 2 بشمار می‌رود. این کار را از طریق اپلیکیشن Galaxy Wearable در گوشی هوشمند خود می‌توانید انجام دهید، اما اگر از داخل خود واچ اکتیو تغییر دهید خیلی راحت‌تر است. وارد تنظیمات اصلی شده و به دنبال منوی «Display» باشید. اکنون گزینه «Background style» را پیدا کنید. در این گزینه می‌توانید چندین پس زمینه و رنگ را انتخاب کنید. همین که سبک جدید خود را انتخاب کردید، تغییرات فوراً اعمال خواهند شد.

حذف کردن یک ویجت

در راه اندازی ساعت هوشمند سامسونگ active 2 ویجت و بخش های بسیاری نقش دارد که در این خصوص میتوانید با نکات ارزشمندی همراه باشید. وبسایت پلازا طبق بررسی های انجام داده در این زمینه توانسته به گزینه های خوبی دسترسی پیدا کند که در ادامه میتوانید به توضیحات مربوط به حذف کردن یک ویجت در ساعت دسترسی داشته باشید.

وقتی واچ اکتیو را می‌خرید، احتمالاً دارای ویجت‌های زیادی است و شاید تمایل دارید بعضی از آن‌ها را حذف کنید یا ویجت‌های جدیدی را اضافه کنید. یکی از نکات گلکسی واچ اکتیو ۲ امکان حذف کردن ویجت‌های غیرضروری است. برای حذف یک ویجت می‌توانید آن ویجتی را که می‌خواهید حذف کنید روی نمایشگر لمس کنید. لحظه‌ای دست خود را نگه دارید، اکنون یک آیکون تفریق «» ظاهر خواهد شد. آن را لمس کنید تا ویجت حذف شود. اگر در خصوص نحوه کار با گلکسی واچ اکتیو ۲ با مشکل و یا سوالی همراه  هستید در نظرات باما در ارتباط باشید.

طبق بررسی واچ اکتیو ۲ به این نتیجه رسیده ایم که این ساعت سامسونگ به نسبت ویژگی های ذکر شده و موارد باقی مانده ارزش خرید بالایی را دارد که اگر قصد دارید این ساعت را با گارانتی اصلی و رسمی خریداری کنید میتوانید از فروشگاه پلازا کمک بگیرید که در این زمینه گزینه های خوبی برای خرید در اختیار شما قرار گرفته است. در ادامه توضیحات نحوه کار با گلکسی واچ اکتیو ۲ با پلازا همراه باشید.

شخصی سازی نمایشگر تمرینات

یکی دیگر از نکات گلکسی واچ اکتیو ۲ امکان شخصی‌سازی نمایشگر موقع انجام تمرینات ورزشی است. وقتی شروع به انجام ورزش بخصوصی کردید، آیکون کوچک چرخ دنده را انتخاب کنید و گزینه «Workout screen» را لمس کنید. در اینجا می‌توانید انتخاب کنید که کدام اطلاعات روی نمایشگر دیده شود و می‌توانید آن را تنظیم کنید. همچنین می‌توانید انتخاب کنید که آیا به تنظیمات پخش موزیک دسترسی داشته باشید یا خیر.

همانطور که میدانید هرابزاری که از ویژگی های نرم افزاری برخوردار است در طول زمان با مشکلات مختلفی ممکن است مواجه شود که اگر در خصوص این ساعت با مشکلات گلکسی واچ اکتیو 2 مواجه شدید میتوانید از مواردی که برای شما به صورت رایگان قرار گرفته است استفاده کنید. اگر نیاز شما در این مطلب مورد بررسی قرار نگرفته میتوانید درخواست خودرا در بخش نظرات برای ما ارسال کنید تا در کمترین زمان ممکن اطلاعات تکمیلی برای شما ارسال شود.

آرام شدن با گلکسی واچ اکتیو

نکات گلکسی واچ اکتیو ۲

یکی از امکانات گلکسی واچ اکتیو 2 اپلیکیشن Calm برای نظارت بر جلسات مراقبه با اکتیو واچ است. با استفاده از این قابلیت می‌توانید جلسات مراقبه Mindfulness را از طریق اپلیکیشن Samsung Health متوقف کنید و دوباره پخش کنید. به علاوه پس از این جلسات می‌توانید میزان استرس خود را از طریق واچ بررسی کنید. برای شروع یک جلسه وارد اپلیکیشن Samsung Health شوید و به نوار Discover بروید. همین که جلسه را شروع کردید، یک نوتیفیکیشن در واچ شما ظاهر خواهد شد و میزان استرس شما در طول جلسه بررسی خواهد شد.

عکس گرفتن از نمایشگر | نحوه کار با گلکسی واچ اکتیو ۲

جهت انتقال عکس به ساعت هوشمند سامسونگ اگر از اطلاعات کافی برخوردار نیستید میتوانید از پاراگراف زیر در این زمینه استفاده کنید. اگر به هر دلیلی احساس می‌کنید که لازم است از نمایشگر ساعت خود عکس بگیرید، این گزینه را به عنوان یکی از ترفندهای واچ اکتیو 2 امتحان کنید. برای اسکرین شات گرفتن از صفحه نمایش ساعت خود، در حالی که دکمه Home را فشار می‌دهید، صفحه نمایش را به سمت راست بکشید. این تصاویر در اپلیکیشن گالری (Gallery) در خود ساعت ذخیره می‌شوند و برای دیدن این تصاویر در گوشی، باید آن‌ها را به صورت دستی به گوشی خود منتقل کنید. پیشنهاد میشود در ادامه مقاله نحوه کار با گلکسی واچ اکتیو ۲ باما همراه باشید.

فعال کردن حاشیه

راه اندازی سامسونگ واچ اکتیو 2

یکی از قابلیت های گلکسی واچ اکتیو ۲ داشتن حاشیه گرد دیجیتال در لبه‌های ساعت است. بنابراین می‌توانید انگشت خود را روی بالای حاشیه سیاه ببرید و از صفحات و منوهای مختلف استفاده کنید. هر چند رابط اسمارت واچ امکان فعال بودن آن را به صورت پیش فرض فراهم نمی‌کند و باید شخصاً آن را فعال کنید. این مسئله یکی دیگر از نکات گلکسی واچ اکتیو ۲ بشمار می‌رود. برای انجام این کار وارد منوی تنظیمات شوید و به پایین صفحه بروید. به گزینه Advanced که رسیدید، گزینه Touch Bezel را لمس کرده و آن را روشن یا On کنید. به همین راحتی حاشیه فعال می‌شود. پیشنهاد میشود در ادامه توضیحات مربوط به تنظیمات سامسونگ واچ اکتیو 2 باما همراه باشید.

ویژگی My Style | تنظیمات سامسونگ واچ اکتیو 2

مای استایل (My Style) یکی از ویژگی‌های گلکسی واچ اکتیو 2 بشمار می‌رود. این هم یکی از ترفندهای واچ اکتیو 2 است و به شما اجازه می‌دهد با توجه به رنگ لباس‌های خود واچ فیس (Watch face) درست کنید. بنابراین، اگر لباس صورتی پوشیده باشید، به راحتی می‌توانید از لباس خود یک عکس بگیرید تا اسمارت واچ چند مدل را به شما پیشنهاد دهد.

اگر به عنوان یکی از نکات سامسونگ واچ اکتیو ۲ می‌خواهید این واچ فیس را فعال کنید، اپلیکیشن Samsung Wearable را باز کرده و به نوار واچ فیسز (Watch faces) بروید و گزینه My Style زیر بخش Wallpaper را لمس کنید. سپس گزینه Customize را در بالا لمس کنید. اکنون، اپلیکیشن چند پس‌زمینه را به شما پیشنهاد خواهد داد.

به این ترتیب، آیکون Camera را لمس کنید، از لیست موجود تصویر مورد نظر خود را انتخاب کنید تا برای هر لباس خود یک واچ فیس جدید داشته باشید. فقط باید توجه داشت که سایر فیس‌های شامل اطلاعات مفید را ممکن است دیگر نداشته باشید. این گزینه شبیه یک ساعت آنالوگ (Analog) است. بنابراین، برای دیدن شمارش قدم‌ها یا ضربان قلب خود باید نوع ساعت را تغییر دهید.

مرتب کردن ویجت ها | تنظیمات سامسونگ واچ اکتیو 2

همانطور که می‌دانید ویجت‌ها با اپلیکیشن‌ها فرق دارند و ساعت‌ها با تعداد زیادی ویجت عرضه می‌شوند. بعضی از این ویجت‌ها ممکن است خیلی کاربردی باشند، اما شاید برخی از آن‌ها مهم‌تر از بقیه باشند. بنابراین، به عنوان یکی از نکات گلکسی واچ اکتیو ۲ ممکن است بخواهید ویجت‌ها را هم مرتب کنید.

برای مثال، شخصی ممکن است برای دنبال کردن ضربان قلب خود ساعت را تهیه کرده باشد و ویجت‌هایی مانند تقویم یا هواشناسی برای او مهم نباشد. خوشبختانه سامسونگ برای این افراد هم گزینه‌هایی را قرار داده است. چنین افرادی می‌توانند برخی ویجت‌ها را اضافه یا حذف کنند. همچنین می‌توانید آن را طبق اولویت‌های خود مرتب کنید.

برای مرتب کردن ویجت‌ها به عنوان یکی از ترفندهای واچ اکتیو 2، صفحه اصلی Wearable را باز کنید و ویجت‌ها را از لیست موجود انتخاب کنید. آیکون کوچک Remove را در کنار ویجتی که می‌خواهید حذف کنید، لمس کنید.

برای اضافه کردن ویجت‌های مورد علاقه خود نیز می‌توانید به همین روش عمل کنید. صفحه را پایین کشیده و آیکون + را لمس کنید. برای مرتب کردن ویجت‌ها، آیکون دو فلش کنار هم را در سمت راست لمس کنید و برای تغییر ترتیب ویجت‌ها آن را بکشید.

حالت Water Lock | تنظیمات سامسونگ واچ اکتیو 2

قابلیت های گلکسی واچ اکتیو ۲

یکی از ترفندهای واچ اکتیو 2 یا نکات سامسونگ واچ اکتیو ۲ حالت Water Lock است. این گزینه به صورت خودکار فعالیت شما را هنگام شنا کردن شناسایی و ضبط می‌کند. برای فعال کردن آن می‌توانید وارد تنظیمات Advanced شوید و حالت Water Lock را فعال کنید. اما این را به عنوان یکی از نکات گلکسی واچ اکتیو ۲ بخاطر داشته باشید که اگر این حالت را فعال کنید، گزینه‌های Wake-up gestures و نمایشگر همیشه روشن یا Always On Display غیرفعال می‌شوند. اگر در خصوص قابلیت های اسمارت واچ اکتیو 2 با سوالی مواجه هستید کارشناسان پلازا آماده پاسخگویی به مشکلات و نظرات شما هستند.

مدیریت نوتیفیکیشن های مزاحم | قابلیت های اسمارت واچ اکتیو 2

به عنوان یکی از ترفندهای واچ اکتیو 2 می‌توانید نوتیفیکیشن‌های اپلیکیشن‌هایی را که چندان مهم نیستند، غیرفعال کنید. برای انجام این کار وارد اپلیکیشن Wearable شده و Notifications را لمس کنید. در اینجا می‌توانید تمام نوتیفیکیشن‌ها را خاموش کنید. اما اگر می‌خواهید نوتیفیکیشن فقط چند اپلیکیشن را خاموش کنید، به عنوان یکی از نکات سامسونگ واچ اکتیو ۲ می‌توانید نوتیفیکیشن را طوری تنظیم کنید که فقط اعلان‌های مهم را دریافت کنید.

برای انتخاب اپلیکیشن‌ها، نخستین گزینه که نوشته شده «Apps to get…» را لمس کنید و اپلیکیشن‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید. در عین حال، تنظیمات Advanced notification را هم باز کنید. از لحاظ بهره‌وری، بازپخش هوشمند یکی از ویژگی‌های کاربردی است. این ویژگی هوشمند اپلیکیشن‌های گوشی را براساس نوتیفیکیشن‌ها باز می‌کند. برای مثال، اگر یک نوتیفیکیشن یا اعلان تقویم در ساعت خود دریافت کنید، همین که گوشی خود را به دست بگیرید این اپلیکیشن باز خواهد شد.

تنظیم دکمه Home | تنظیمات سامسونگ واچ اکتیو 2

اگر طرفدار Bixby نیستید، می‌توانید دکمه هوم (Home) را به عنوان یکی از نکات گلکسی واچ اکتیو ۲ برای انجام کارهایی مانند Dialer و Calendar و Find my Phone تنظیم کنید. برای انجام این کار وارد تنظیمات (Settings) و سپس Advanced Settings شوید و دو بار کلید Home را فشار دهید. اکنون یکی از گزینه‌های موجود در فهرست را انتخاب کنید. اکنون محل دکمه Home تغییر خواهد کرد. اگر پیدا کردن این گزینه‌ها در ساعت مشکل است، می‌توانید از طریق اپلیکیشن Wearable نیز این تغییرات را انجام دهید. در ادامه توضیحات مربوط به قابلیت های اسمارت واچ اکتیو 2 باما همراه باشید.

به موسیقی محبوب خود گوش بدهید

امکانات گلکسی واچ اکتیو 2

یکی دیگر از ترفندهای واچ اکتیو 2 و از جالب‌ترین نکات سامسونگ واچ اکتیو ۲، گوش دادن به موسیقی محبوب خود است. واچ اکتیو 2 دارای یک موزیک پلیر مینی (Mini music player) است. می‌توانید تعداد زیادی از آهنگ‌های محبوب خود را در آن قرار دهید، هدفون بی‌سیم خود را وصل کنید و لذت ببرید. اصلاً نیازی نیست گوشی همراه خود ببرید.

در میان تمامی عناوین مربوط به نحوه کار با گلکسی واچ اکتیو ۲ این بخش یکی از جذاب و مهم ترین ویژگی های ساعت بوده که در ادامه اطلاعات خوبی در این زمینه برای شما بازگو خواهد شد. یکی از جالب‌ترین نکات گلکسی واچ اکتیو ۲ در این قسمت، ساده بودن فرآیند اضافه کردن آهنگ‌ها است. اپلیکیشن را باز کرده و گزینه Add Content to your watch را انتخاب کرده و Add tracks را بزنید و آهنگ‌ها را انتخاب کنید. البته توجه داشته باشید که انتقال آهنگ‌ها ممکن است کمی زمان ببرد. به علاوه، واچ اکتیو دو امکان پخش آهنگ از سرویس‌هایی مانند Spotify را نیز فراهم می‌کند. مقاله مربوط به اسمارت واچ اکتیو ۲ به اتمام رسید که در این میان به بخش های مختلفی از ساعت اشاره شد که پیشنهاد میشود نظر خودرا در مورد این مطلب باما در میان بگذارید.

جمع بندی

مقاله ای با موضوع قابلیت های اسمارت واچ اکتیو 2 در اختیار شما عزیزان قرار گرفت که در این زمینه بخش های مختلفی از ساعت مورد بررسی قرار گرفت. اگر بدنبال اطلاعات بیشتر از قابلیت های اسمارت واچ اکتیو 2 هستید میتوانید در بخش نظرات باما همراه باشید. همچنین پیشنهاد میشود نظر خودرا در مورد این مطلب باما در میان بگذارید. احتمالاً افرادی که واچ اکتیو دو را تهیه کرده‌اند دوست دارند بدانند نکات سامسونگ واچ اکتیو ۲ یا ترفندهای واچ اکتیو 2 چیست. به همین منظور، این مقاله، نکات گلکسی واچ اکتیو ۲ را مورد توجه قرار داد تا بتوانید بیشترین بهره را از اسمارت واچ خود ببرید. برای بیان نظرات خود می‌توانید در بخش دیدگاه‌های پلازا با ما همراه باشید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران5 دیدگاه
avatar
مهدی
.
28 آذر 1402، 11:09
پاسخ
0
0
وقتی زنگ میخوره مخاطبینمو به اسم نمیاره.فقط شمارشونو میذاره دلیلش چیه؟
avatar
زهرا آرامیس
.
28 خرداد 1402، 03:01
پاسخ
0
0
سلام خسته نباشید من اکتیو2گلکسیم خاموش روشن میشه هنگ کرده نوشته ریبوتینگ چرا؟؟؟چیکار میتونم بکنم درست شه
avatar
رضا
.
16 فروردین 1402، 02:11
پاسخ
0
0
سلام ببخشید من می‌خوام واچ فیس را فعال کنم ولی تو برنامه سامسونگ نیس چیکار کنم
avatar
مهدی حقیقی
.
12 مرداد 1401، 19:49
پاسخ
0
1
هنگامی که سوار موتور هستم ساعت آن را دوچرخه شناسایی میکند و سوخت کالری حساب میکنه چطوری گزینه دوچرخه سواری را حذف کنم
avatar
مسعود
.
31 خرداد 1400، 11:15
پاسخ
0
0
با سلام و تشکر وقتی یک نوتیفیکشن روی گوشی میاد با تاخیر چند ثانیه به ساعت میرسه ، امکانش هست این تاخیر رو حذف کرد؟
avatar
اهورا
.
21 اردیبهشت 1401، 14:42
پاسخ
0
0
@مسعود
یکبار گوشی و ساعت رو ریستارت کنید ببینید درست میشه
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402