آموزش تکنیک های بازی مافیا ؛ چطور برنده بازی مافیا باشیم؟

آموزش تکنیک های بازی مافیا ؛ چطور برنده بازی مافیا باشیم؟
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در این مطلب برای شما آموزش تکنیک های بازی مافیا و همچنین روش های برنده شدن در بازی مافیا را شرح خواهیم داد. اگر می خواهید بدانید که چطور در بازی مافیا برنده شویم و راه های برنده شده در بازی مافیا را بیاموزید با پلازا همراه باشید.

بازی استدلالی مافیا پر از منطق و داده‌های ریز و در عین حال مهم است. اما چطور تکنیک های بازی مافیا را یاد بگیریم و در این بازی برنده شویم؟ بعضی از والدین چندان با یادگیری تکنیک های بازی مافیا موافق نیستند. آن‌ها بر این باورند که عزیزانشان با انجام این بازی دروغگویی را تمرین می‌کنند و معتقدند بازی مافیا برای فرزندانشان، سرگرمی مناسبی نیست. اما پژوهش‌ها در این زمینه نشان می‌دهد که این فرضیه به هیچ عنوان صحت ندارد. بازیکن‌های مافیا در هنگام انجام این بازی، اصول مربوط به زبان بدن را یاد می‌گیرند.

بسیاری از کاربران که بدنبال آموزش فکت اوردن در بازی مافیا هستند را میتوان گیمرهای مبتدی دانست که بدنبال یادگیری بازی هستند. در این زمینه به نکات بسیار خوبی در مواقع مختلف نظیر دفاعیه برای بازی مافیا اشاره خواهیم داشت. همچنین وجود استدلال های بازی مافیا که در ادامه ذکر شده اند میتواند سطح بازی شمارا چند لول افزایش دهد. بدنیست بدانید جملات دفاع در بازی مافیا از جدیدترین راهکار های جهانی این بازی تهیه و قرار گرفته است.

فهرست مطالب

چگونه در بازی مافیا صحبت کنیم ؟

بازی مافیا بین دو گروه مافیا (گروهی با تعداد نفرات کمتر که یکدیگر را می‌شناسند و آگاه هستند) و گروه شهروندان (گروهی با تعداد نفرات بیشتر که یکدیگر را نمی‌شناسند و کاملاً نا آگاه هستند) در دو فاز شب و روز انجام می‌شود. گروه مافیا باید در فاز شب، یکی از شهروندها را انتخاب کرده و ترور کنند. این گروه روزها هم بیکار نمی‌مانند و در تلاش خواهند بود تا سایر شهروندان را برای اعدام یکی دیگر از شهروندان، قانع کنند.

گروه شهروندان هم باید با کمک هم و با استفاده از استدلال‌های درست، مافیا را شناسایی کنند. در انتها اگر همه اعضای گروه مافیا اعدام شوند، گروه شهروندان پیروز خواهند شد و اگر تعداد اعضای گروه شهروندان با اعضای گروه مافیا برابر شوند، بازی به نفع تیم مافیا تمام می‌شود.

مافیا بازی استدلال‌هاست. داستان این بازی، جریان شهری است که توسط یک هدایت کننده که به او لرد، راوی یا گاهی گاد می‌گویند، مدیریت و روایت می‌شود. طبیعتاً این شهر، قوانین مختص به خودش را دارد و ممکن است در نگاه اول کمی سخت و پیچیده به نظر برسد. اما با چند بار بازی کردن، خیلی زود همه چیز را خواهید آموخت و به قوانین این شهر مسلط خواهید شد. در این بین نقش‌های زیادی وجود دارند که هر کدام از آن‌ها می‌توانند به تیم خود کمک کنند. اگر مایلید بیشتر در مورد این بازی و انواع نقش‌های آن بدانید، حتما این مقاله را مطالعه کنید.

چطور در بازی مافیا برنده شویم؟

تکنیکهای بازی مافیا

در حقیقت برای یک بازیکن مافیا، لذت بردن از خود بازی، خیلی بیشتر از برد یا باخت اهمیت دارد. نبرد بین خیر و شر، تقابل قدرت ذهن، فن بیان و رفتار شناسی بین افراد حرفه‌ای و کار بلد، واقعا دیدنی است. اما اگر برنده شدن در بازی مافیا اهمیت زیادی برای شما دارد، باید بدانید که مهم‌ترین رمز موفقیت و پیروزی در این بازی، مانند اغلب بازی‌های دیگر، تجربه است. در ادامه پیشنهاد میشود جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه در بازی مافیا صحبت کنیم باما همراه باشید.

برای برنده شدن در مافیا ابتدا باید بدنبال آن باشید که بدانید چگونه در بازی مافیا مافیا را تشخیص دهیم. با دانستن این موضوع رفته رفته میتوانید اشخاصی که در بازی علیه شهر در حال دسیسه چینی هستند را شناسایی و در زمان مقرر بدنبال حذف آنها از بازی باشید. البته در این میان باید نظر شهروندان را به سمت خود جلب نمائید تا بتوانید با نظر سایر دوستان نیز به سراغ اخراج مافیا از بازی بروید. در این زمینه موارد بسیاری نقش خواهد داشت که از اصلی ترین آنها میتوان به نحو صحبت شما در طول بازی اشاره داشت. در ادامه این مقاله میتوانید به اطلاعات خوبی در این زمینه دسترسی داشته باشید.

شما باید آنقدر بازی کنید تا با انواع استراتژی‌ها و سناریوهای متعدد بازی مافیا آشنا شوید. اما تنها آشنایی با این سناریوها و دانستن انواع تاکتیک های بازی مافیا کافی نیست. شما باید بتوانید سناریو سازی کرده و تیمتان را هدایت کنید. باید بتوانید سناریوی تیم مقابل را تشخیص داده و در کسری از ثانیه واکنش نشان دهید. اگر چندان حرفه‌ای نیستید، پیشنهاد می‌شود به عنوان یک بازیکن تازه کار، برد و باخت را فراموش کنید. وقت برای پیروزی‌های متعدد زیاد است و فعلا تا زمانی که به انواع استراتژی‌های مختلف مسلط شوید، نباید زیاد به بردن یا باختن اهمیت بدهید. سعی کنید بیشتر بازی کرده، تجربه کسب کنید و بیشتر یاد بگیرید.

ترفندها و تکنیک های بازی مافیا

برای حرفه‌ای شدن در این بازی باید به برخی از مهم‌ترین تکنیک های بازی مافیا که بازیکن‌های حرفه‌ای رعایت می‌کنند، دقت کنید. در ادامه این بخش به چند مورد از این تکنیک‌ها اشاره خواهیم کرد. رعایت این موارد، اگرچه ممکن است ساده به نظر برسد، اما بسیار مهم و کاربردی خواهد بود.

یافتن سوال اینکه چگونه در بازی مافیا صحبت کنیم کار بسیار دشواری بوده زیرا ابتدا شما باید شناخت خوبی از شخصیت خود داشته باشید که در چه زمینه هایی توان صحبت دارید و در چه مواقعی ضعف از خود نشان خواهید داد. با دانستن این موارد میتوانید رفته رفته روند شروع و صحبت کردن در بازی مافیا را آغاز کنید که این مورد  نیازمند تجربه بسیار خواهد بود زیرا در بازی مافیا شخصیت اشخاص مشخص نموده و نمیتوان به همین سادگی ها اتهام زد و یا به شخصی اعتماد نمود.

تکنیک های بازی شب مافیا را زمانی باید یاد بگیرید که قصد دارید در تیم مافیا نقش آفرینی کنید. یکی از راههایی که میتوانید خود را شهروند نشان دهید زمانی است که بعد از تیراندازی خود دقیقا زمانی که دکتر تصمیم دارد یک شخص را نجات دهد با اینکه چشمان شما بسته است انگشت را روی خودتان بگیرید تا دکتر فکر کند که شما یک شهروند هستید. اگر دکتر درتیررس شما نباشد میتواند به این فکر کند که شما یک شهروند بوده اید پس به همین دلیل تقاضای نجات را کرده اید که این تکنیک در اوایل محبوبیت بازی مافیا به شدت کارآمد بوده است که بسبته به قوانین راوی میتوانید از آن استفاده کنید. هرچند پیشنهاد میشود که این تکنیک را هرشب بکار نگیرید. در ادامه مقاله چگونه در بازی مافیا صحبت کنیم باما همراه باشید.

تقلب در بازی مافیا مانند نفس کشیدن میتواند رخ دهد که در این میان راوی باید روی شخصیت ها مدیریت داشته باشد تا در طول شبانه روز حق کسی خورده نشود. اگر از یک راوی خوب برخوردار باشید قطعا روند بازی به شکل خوبی پیش خواهد رفت که با خیال آسوده میتوانید مدت زمان مشخصی را به صحبت کردن بپردازید و در زمان درست بدنبال دفاع و یا اتهام زدن باشید. اما اگر راوی خوبی ندارید و شهروند نیز هستید باید فاتحه شهر را بخوانید زیرا متحد کردن شهروندان در این زمینه کار دشواری خواهد بود که اگر بتوانید از پس اینکار بربیایید شما یک مافیا باز حرفه ای هستید.

مطالعه در مورد رفتارشناسی و زبان بدن

مطالعه بیشتر در مورد رفتار شناسی و زبان بدن، می‌تواند مهم‌ترین و اصلی‌ترین نقطه شروع باشد. برای حرفه‌ای شدن در بازی مافیا باید به تکنیک‌های زبان بدن هم درست به همان اندازه که به قوانین بازی، انواع استراتژی‌های آن و همینطور انواع تکنیک های بازی مافیا اهمیت می‌دهید، اشراف داشته باشید. اگر بدنبال کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونه در بازی مافیا صحبت کنیم هستید باما همراه باشید.

در خصوص آموزش فکت اوردن در بازی مافیا باید ابتدا به خودتان مسلط باشید زیرا کوچکترین اشتباه میتواند شخصیت شمارا لو بدهد و یا حس شخصیت های دیگر به اینکه نقش شما مافیا بوده را جذب نماید. اگر یک شهروند باشید و توان فکت درست را نداشته باشید نظر شهروندان دیگر به سمت شما جذب خواهد شد و بدنبال اخراجتان خواهند بود. در این شرایط اگر کاراگاه نیز استعلام شمارا بگیرد و پشت دست شما بازی کند تا سفید بودنتان را اثبات نماید ممکن است مافیا از این مورد سوء استفاده کند و کاراگاه را نیز مافیا خطاب کنند.

یادگیری اصطلاحات بازی مافیا

برای اینکه بتوانید از تیکه های سنگین در بازی مافیا استفاده کنید ابتدا باید اصطلاحاتی که موجود است را یاد بگیرید. در ادامه ما یکسری موارد مهم و کاربردی را برای شما فراهم کرده ایم که با استفاده از انها میتوانید کمی خود را به سمت اینکه یک گیمر حرفه ای در مافیا هستید سوق دهید. دانستن این موارد نه تنها سبب خواهد شد تا با حس بهتری منظور خود را برسانید بلکه قادر خواهید بود تا مفهوم کلماتی که در جملات شخصیت های دیگر بکار برده میشود را بفهمید.

اصطلاح‌های مخصوص بازی مافیا را به خوبی یاد بگیرید و از آن‌ها در بازی استفاده کنید. استفاده از این اصطلاح‌ها، اعتماد به نفس شما را افزایش می‌بخشد. برخی از این اصطلاح‌ها عبارتند از:

 • تارگت: اتهام زدن
 • تارگت بک: اتهام متقابل به کسی که به شما اتهام زده
 • موج سواری: زمانی که یک یا چند بازیکن بعد از صحبت یکی از بازیکن‌ها، علیرغم نظر خود با صحبت‌های ذکر شده موافقت کرده و به آن شاخ و بال هم می‌دهند، اصطلاحا گفته می‌شود شخص در حال موج سواری است.
 • تبر زدن: اصطلاحا به شهروندی گفته می‌شود که با بازی اشتباهش، به اعدام شهروندان کمک می‌کند.
 • گره بازی: وقتی که بین چند بازیکن ابهام غیر قابل تشخیصی ایجاد می‌شود
 • لایک و دیس لایک: تایید و عدم تایید
 • نایت ویژن: زمانی که چشم‌های یکی از بازیکن‌ها، چه سهوا و چه عمدا و به قصد تقلب در فاز شب باز بوده باشد، اصطلاحا گفته می‌شود نایت ویژن زده است.
 • نوب: بازیکن بی تجربه و ناوارد
 • اکت شب: هر صدا و یا حرکتی که در فاز شب از بازیکن‌ها دریافت شود
 • نو لینچ: زمانی که در فاز روز و در زمان رای گیری، کسی کشته نشود
 • پوش کردن: پوش کردن یا هدایت مافیایی به زمانی گفته می‌شود که یکی از شهروندان در فاز روز چند اتهام دریافت کند و مافیا از این شرایط سوء استفاده کرده و سعی کند آن شهروند را در همان فاز روز از بازی خارج کند.
 • سیو کردن یا هیل دادن: شفا یا نجات

در ادامه مقاله چگونه در بازی مافیا صحبت کنیم باما همراه باشید.

با دانستن تیکه های سنگین در بازی مافیا میتوانید تمرکز و توان گفتگو را از برخی افراد بگیرید که این مورد بستگی به شما خواهد داشت که مهارت شما در این بازی چه اندازه بوده است. ناگفته نماند که در توضیحات فوق به تمامی کلمات یا اصطلاحاتی که ممکن است در طول بازی با آنها مواجه شوید اشاره شد. اگر احساس میکنید که کلمه دیگری جامانده و یا به آن اشاره درستی نشده است میتوانید آنرا در بخش نظرات برای ما ارسال کنید تا در بروزرسانی های بعد در این مقاله قرار گیرد. همچنین پیشنهاد میشود نظر خود را در مورد این بازی گروهی بیان کنید.

تکنیکهای بازی مافیا

کسب تجربه

تجربه در هر کاری مهم است. بنابراین تا جایی که امکان دارد، بیشتر بازی کنید. این روزها با پیدایش کافه بازی‌ها، انواع خانه‌های بازی و حتی کافی شاپ‌هایی که رویدادهای مافیا برگزار می‌کنند، در شهرهای مختلف پیدا کردن جمع‌های مافیا باز، کار سختی نیست. هر چقدر به تعداد دفعات بیشتر و با افراد مختلفی بازی کنید، بیشتر پیشرفت خواهید داشت. هر چقدر بیشتر تجربه داشته باشید، حرفه‌ای‌تر می‌شوید و آموزه‌هایتان در بازی مافیا بیشتر و بیشتر در زندگی شخصی به کمکتان می‌آید.

برای اینکه بدانید چگونه در بازی مافیا حرفه ای شویم باما همراه باشید. مافیا یک بازی گروهی بوده که در آن تجربه نقش بسزایی داشته است و این مورد میتواند به شما در زمینه های مختلفی کمک نماید. اگر احساس میکنید که در این بازی مهارت دارید پیشنهاد میشود که وارد گروه های حرفه ای نشوید زیرا بطور ناگهانی یک تکیه کلام سنگین به شما وارد میشود که این مورد سبب خشمگین شدنتان خواهد شد. در همین زمینه میتوانید بازی را از گروه های ساده و کوچک و آغاز کنید که در این میان رفته رفته میتوانید رشد و ترقی نمائید.

بی تردید یکی از اصلی ترین نکاتی که در خصوص یک بازی حرفه ای مافیا میتوان به آن اشاره داشت تجربه بوده است. برای اینکه بتوانید از تجربه خود به خوبی استفاده کنید نیازمند یک استراتژی در بازی مافیا خواهید بود. با داشتن استراتژی مناسب نه تنها میتوانید شخصیت های موجود را تا حدودی شناسایی کنید بلکه قادر خواهید بود تا روی برنامه ریزی مافیا نیز تمرکز داشته و از اخراج شخصیت های سالم در بازی جلوگیری نمایید که این مبحث نیازمند بازی های بسیار بوده است.

تماشای بازی حرفه ای ها

تماشای بازی بازیکنان قدرتمند به حرفه‌ای شدن در بازی مافیا کمک می‌کند. خودتان را جای شهروندان ساده بازی بگذارید. با دستور لرد، همراه با شهروندان چشم‌هایتان را ببندید و همراه با آن‌ها بیدار شوید. ببینید که آیا با توجه به صحبت‌ها و کشته‌های شب، می‌توانید مافیاهای بازی را به درستی حدس بزنید؟ به صحبت‌ها به خوبی گوش کنید، از اشتباهات بازیکنان درس بگیرید و سعی کنید تکنیک‌های بازیکن‌های مختلف را هم در طول بازی یاد بگیرید.

برای یادگیری آموزش فکت اوردن در بازی مافیا میتوانید از دروغ نیز استفاده کنید که این مورد بیشتر برای اشخاصی که در گروه مافیا حضور دارند رواج داشته است. احساس کنید که شما یک مافیا و حتی رئیس مافیا هستید که یک شهروند به هویت شما پی برده است. اکنون راهی جز شارلاتان بازی و دروغ ندارید که بتوانید خود را از این مخمصه نجات دهید. برای اینکار میتوانید خودزنی نیز کنید که اگر بتوانید یک مافیا که نظرات بیشتری روی مافیایی بودن آن متمرکز است را مقصر بدانید میتوانید در روز بعد خود را از این موضوع تبرعه کنید و نقش سفید به خود بگیرید. این مبحث بسته به بازیکنان دیگر نیز خواهد داشت که در چه سطح و اندازه ای قرار دارند.

به این مثال دقت کنید : به نظر شما برای حرفه ای شدن در بازی شب مافیا چه اشخاصی نیازمند این مورد خواهد بود ؟ شاید باخود بگویید که ربطش کجاست ؟ مافیا گروهی که دارای قدرت بیشتر در شب هستند بیشتر به این مورد نیاز خواهند داشت زیرا در اکثر مواقع تعدادشان نسبت به شخصیت های دیگر که توان چشم بازنمودن در شب را دارند بیشتر بوده است. هرچند شهروندان بازی نظیر دکتر و کاراگاه و… توان باز نمودن چشم به صورت همزمان را نداشته اما مافیا برعکس این مورد بوده است.

با حرفه ای ها بازی کنید

با بازیکنان حرفه‌ای‌تری که در طول بازی از سناریوهای بیشتری استفاده می‌کنند، بازی کنید. بازیکنان حرفه‌ای در لحظه، سناریو می‌چینند و با تجزیه و تحلیل دقیق، به سرعت و به درستی واکنش نشان داده و بازی را به نفع تیم خود هدایت می‌کنند. می‌توانید از این بازیکنان چیزهای زیادی بیاموزید و سطح بازی‌تان را ارتقا دهید.

در میان بهترین ترفند های بازی مافیا بدنیست بدانید گاهی اوقات که نقش شما (زمانی که مافیا هستید) در حال لو رفتن است میتوانید به نیروهای خودی نیز اتهام بزنید. البته پیشنهاد میشود این مورد را زمانی انجام دهید که رئیس مافیا هستید زیرا با کشته شدن شما نیروهای شهروند از قدرت بیشتری برخوردار خواهند شد. در این شرایط میتوانید یک مافیای خودی که از دید شما ضعف دارد و با کوچک ترین اتهام ممکن است نقش خود را لو دهد را در تیررس قرار دهید و به او اتهامات واهی بزنید. با مافیا جلوه دادن یار خود میتوانید خود را یک شهروند سفید معرفی کنید که در این میان هم مسیر بودن با اکثریت نیز میتواند سبب حضور طولانی شما در بازی شود.

بعد از دانستن فکت های بازی مافیا حال میتوانید یک گام از گیمر های مبتدی جلوتر باشید زیرا میدانید که شخص مقابل شمارا به چه نحوی معرفی نموده و توان پاسخ به وی را خواهید داشت. با دانستن این موارد میتوانید بهترین فکت های مافیا در مقابل شخصیت های حرفه ای را وارد بازی کنید که اینکار نه تنها سبب قویتر شدن شما خواهد شد بلکه این اجازه را به شما میدهد تا بتوانید علیه نقشه های شومی که مافیا کشیده اید ایستادگی کنید و از اخراج شهروندان جلوگیری کنید.

تکنیک های حرفه ای بازی مافیا

مافیای ترسو نباشید

در بازی مافیا همه چیز با حدس و گمان شروع می‌شود. حدسیات و تارگت‌های بی دلیل، باعث می‌شود بازیکنان بیشتر صحبت کنند و سایر بازیکنان از بین حرف‌هایشان، به نکته‌های ریز اما مهم برسند. اعضای تیم مافیا در بین تازه کارها عموما ترسو هستند. آن‌ها کمتر جرات تارگت زدن پیدا می‌کنند و سعی می‌کنند کمتر صحبت کنند و به اصطلاح بی دغدغه گوشه‌ای نشسته و ماستشان را بخورند.

مافیاهای ترسو، از ترس شناسایی شدن، شهروندان قوی را ترور می‌کنند تا شناسایی نشوند. اما حرفه‌ای‌تر‌ها بیشتر حرف می‌زنند، سناریو می‌چینند و برایش استدلال می‌آورند، حقه‌های مافیایی می‌زنند و در نهایت شهروندان را اسیر حقه‌های خودشان می‌کنند. اگر می‌خواهید به یک بازیکن مافیای حرفه‌ای تبدیل شوید، پیشنهاد می‌شود از مافیای ترسو بودن پرهیز کنید و بازیکنان قوی در تیم رقیب را نه در فاز شب، بلکه در فاز روز اعدام کنید. به این صورت در شرایط سخت، چیزهای بیشتری یاد می‌گیرید و بازی حرفه‌ای‌تر و جذاب‌تری ارائه می‌دهید.

اگر تصمیم دارید به یک تکنیک تشخیص مافیا در بازی مافیا دست پیدا کنید که بتواند شمارا در بسیاری از بازی های گروهی سربلند کند پیشنهاد میشود که تمرکز خود را افزایش دهید و ترسو پیش نروید. ترس میتواند قدرت تلفظ و کلام را از شما بگیرد که در بازی مافیا بدلیل گروهی بودن و نگاه تمامی شخصیت ها به شما میتواند حرکات بدنتان را ناگهان تغییر دهد که با یک اشتباه کوچک میتوانید مهری بر مافیا بودن خود بزنید. در این زمینه با افزایش قدرت کلام و نشان ندادن ترس میتوانید به اشخاصی که مدنظر دارید اتهام بزنید و بدنبال سفید نشان دادن خود باشید. البته این موضوع همیشه پاسخگو نخواهد بود زیرا در جمع های حرفه ای نباید این کار را انجام دهید که این مورد سبب لو رفتن شخصیت شما خواهد شد.

چگونه در بازی مافیا مافیا را تشخیص دهیم ؟ برای اینکار نباید ترسو باشید. در بازی مافیا اکثر شخصیت ها یک جان بیشتر ندارند مگر اینکه در شب توسط پزشک نجات داده شوند اما در رای گیری روز اگر حداکثر آرا به سمت شما باشد راهی جز اخراج شدن نخواهید داشت. به همین دلیل پیشنهاد میشود یک بازیگر حرفه ای باشید تا یک مافیای ترسو زیرا در این شرایط با کوچک ترین اتهامی نقش خود را لو خواهید داد و سبب فروپاشی نقشه و تیم خود میشوید.

با افراد مختلف بازی کنید

خود را به بازی کردن با یک گروه، محدود نکنید. بعد از اینکه به قوانین بازی مسلط شدید، سعی کنید با گروه‌های مختلفی آشنا شده و با آن‌ها بازی کنید. این کار، به طور چشمگیری باعث افزایش پیشرفت شما در بازی خواهد شد. نظر خود را در مورد چگونه در بازی مافیا صحبت کنیم باما در میان بگذارید.

بازی با افراد مختلف میتواند در دفاعیه برای بازی مافیا نقش مهمی داشته باشد زیرا با فکت و دلایل مختلفی آشنا خواهید شد که برای پاسخ به آنها میتوانید استدلال های مختلفی را وارد بازی کنید. این مورد یکی از روش های کاربردی در میان بهترین دیالوگ های بازی مافیا بوده است که اگر بتوانید با شخصیت های مختلف کنار بیایید و نظر آنها را به سمت خود جذب نمایید ، باید بدانید که در حال تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه ای مافیا هستید.

تحلیل بازی های قبلی

پس از پایان هر بازی، در مورد آن به خوبی فکر کرده و آن را تجزیه و تحلیل کنید. سعی کنید با سایر بازیکنان در مورد بازی صحبت کرده و نقاط ضعف و قوت خود در آن بازی را پیدا کنید.

فکر می‌کنید تا چه حدی می‌توانید متوجه دروغگویی‌های اطرافیانتان شوید؟ مافیا یک بازی منطقی و پر از استدلال است که میزان مهارت‌های ارتباطی افراد را افزایش می‌بخشد. این بازی کمک می‌کند بتوانید راست را از دروغ تشخیص دهید، قانع کننده صحبت کنید و حتی در موارد مورد نیاز به یک فرد حیله‌گر تبدیل شده و به راحتی کسی را فریب دهید. اصلی ترین تكنيك هاي بازي مافيا تاکنون برای شما عزیزان معرفی شد که در این زمینه اگر از تکنیک جدیدی برخوردار هستید که میتواند به مافیا در بازی مافیا کمک نماید پیشنهاد میشود آنرا برای ما ارسال کنید تا سایر کاربران نیز امکان استفاده از انرا داشته باشند.

در میان استدلال های بازی مافیا همیشه حواستان به گفته های قبلی باشد. همانطور که قاتل به محل قتل برمیگردد مافیا نیز همیشه یک سوتی از خود بجا خواهد گذاشت زیرا دروغ ، دروغ می آورد و این مورد اصلی ترین نکته ای است که در طول بازی باید حواستان به آن باشد. برای اینکه مافیا خود را یک شهروند خطاب کند نیاز به دروغ خواهد داشت که این مورد میتواند سبب ویرانی تیم مافیا باشد پس اگر شهروند هستید حواستان به تمام دیالوگ های شخصیت ها باشد.

جملات دفاع در بازی مافیا

اموزش تارگت زدن در مافیا میتواند قدرت شما در زمینه های دیگر را افزایش دهد. بطور مثال اگر بتوانید تارگت های خوبی را بزنید ، همیشه نقش شما یک مورد نخواهد بود ، در بازی های بعدی میدانید که اگر شخصی از روش شما استفاده کند در حال دروغگویی است یا خیر که این مورد سبب حرفه ای تر شدن شما در بازی خواهد شد. بطور مثال برای تشخیص مافیا در بازی مافیا پیشنهاد میشود که پیش از حمله به شما ، شما حمله خود را آغاز کنید که نیازی به دفاعیه نداشته باشید و بتوانید بیشترین دلایل مافیا بودن مافیا را به بازی وارد کنید. شما عزیزان میتوانید تیکه های باحال مافیا که در این مقاله گفته نشده است را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید که اینکار سبب افزایش سطح کیفی مقاله خواهد شد.

همانطور که شاهد بودید در طول این مقاله به موارد مهمی نظیر چگونه در بازی مافیا صحبت کنیم و یا چگونه در بازی مافیا حرفه‌ای شویم و فکت‌های بازی مافیا اشاره شد. در این بخش تصمیم داریم شما را با اصلی‌ترین نکات بازی مافیا و ترفندهای بازی مافیا برای دفاع آشنا کنیم. مهمترین موضوع در این بازی گروهی نحوه صحبت کردن درست بوده است که اگر بتوانید تا حدودی روی لحن خود و تمرکز صحبت کردن در جمع تمرکز داشته باشید می‌توانید به خوبی از پس رقبا بر بیایید. اگر مسابقاتی که در تلویزیون یا مجموعه‌های سریالی به نمایش در می‌آید را مشاهده کنید متوجه خواهید شد که اصلی‌ترین دلیل برنده شدن تیم‌ها نحوه صحبت کردن درست بوده است. در این زمینه با استفاده از فکت‌ها و جملات دهن پر کن می‌توانید به حریفان خود این موضوع را منتقل کنید که شما در بازی چه نقشی داشته‌اید. با رعایت این موارد دیگر سوالی مبنی بر اینکه چگونه خوب مافیا بازی کنیم را نخواهید داشت. با رعایت جملات دفاع در بازی مافیا می‌توانید یک بار برای همیشه به سوالات موجود در ذهن خود پایان دهید.

سخن پایانی

مقاله با محوریت چگونه در بازی مافیا صحبت کنیم در اختیار شما عزیزان قرار گرفت که در این زمینه میتوانید به اطلاعات خوبی از بازی مافیا دسترسی داشته باشید. شما عزیزان میتوانید نظرات خود را در مورد چگونه در بازی مافیا صحبت کنیم باما در میان بگذارید. در این مقاله به چند نکته و تکنیک برای پیشرفت و حرفه‌ای شدن در بازی مافیا اشاره کردیم. با رعایت این چند مورد از تکنیک های حرفه ای بازی مافیا، می‌توانید قدم‌های ابتدایی و اصلی در جهت حرفه‌ای‌تر شدن در این بازی مهیج را بردارید. شما کدام یک از تکنیک های بازی مافیا را می‌شناسید؟ چه نکاتی برای رشد و پیشرفت بیشتر بازیکنان سراغ دارید؟ حتما این تکنیک‌ها را با ما و بقیه دوستداران بازی مافیا به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران40 دیدگاه
avatar
یگانه
.
02 بهمن 1402، 14:35
پاسخ
2
5
Ability ابیلیتی : یعنی توانایی من تو خیلی از بازی ها شنیدم که مثلا میگم آره من از ابیلیتیم استفاده کردم یا ابیلیتی مهمی دارم اینا
avatar
مجتبی اقایاری
.
25 دی 1402، 23:41
پاسخ
0
5
کره گیری :زمانی که یک فرد درمورد فرد دیگر یک صحبتی میکند و یه مفر دیگه پا میشه حرف های فرد اول رو پسند میکنه. برای مثال : خب دوستان علی راست میگه و حرف های علی رو میزنه.*(یعنی در واقع خودش هیچ حرفی ندارد و فقط از صحبت دیگری نتیجه را میگوید.)*
avatar
ترنج
.
19 مهر 1402، 12:55
پاسخ
8
6
امروز تو مدرسه با دوستام مافیا بازی کردم اصلا حرف نزده تارگت زدن بهم با اینکه من هیچ کاری نکرده بودم تازه کلی هم بام گفتن خیلی ضایع بازی میکنی و توهین کردن و اینجور چیزا الان خیلی خیلی ناراحتم تو رو خدا بگین چیکار کنم بهتر بشم😭
avatar
نهال
.
31 شهریور 1402، 15:13
پاسخ
2
20
ی مافیای حرفه ای یعنی بازی عده ای روانشناس، کسایی که حقه های بازی رو بلدن، توی چنین بازی هایی تقلب جزوی از بازی هست، ما با نگاه کردن به چشم های هم میفهمیم که باهم تیم شیم یا نه، در بازی با ی عده انسان فهمیده برد مافیا سخت تره چون شهروند ها مافیا ها رو گیج می کنند. بابت مقاله شما هم متشکریم بازی مافیا رو خوب معرفی کردید ولی هیچ تکنیک یا روشی بیان نشده.
avatar
مهسان حسینی
.
14 شهریور 1402، 02:26
پاسخ
3
7
یکی دیگشم اینه که تو شب پشت دست مافیا باشو تو روز پشت دست شهروندان بازی کنید.🌝
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402