راهنمای سفر به اردبیل | صفر تا صد سفر به شهر اردبیل

راهنمای سفر یک روزه به اردبیل
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

یکی از شهرهای دیدنی و بسیار زیبای ایران که در بهترین نقطه کشور قرار گرفته است شهر اردبیل مرکز استان اردبیل می‌باشد. شهری که در میان کوه‌‌های سبلان و باغرو که در قدیم آرتاویل نام داشت قرار دارد. این شهر دارای جاهای دیدنی بسیار زیبا بکر می باشد که در راهنمای سفر به اردبیل اشاره ای به آن ها خواهیم کرد. سفر به اردبیل که بخشی از خطه آذربایجان به شمار می آید جذابیت بسیار زیادی دارد.

شهر اردبیل به قفقاز، گرجستان و ارمنستان نزدیک است از این رو این شهر در جنگ‌ها، مخصوصا جنگ‌های ایران و روس، اهمیت خاصی داشته است. این شهر به دلیل زمین لرزه در تاریخ ۸ فروردین ۲۷۲ خورشیدی (۱ محرم ۲۸۰ هجری قمری) کاملا ویران شد و حدود ۱۵۰ هزار نفر از ساکنان آن کشته شدند.

اردبیل که در شمال‌غربی ایران واقع شده است از قدیم مورد توجه مردم بوده از این رو محبوبیت بسیار زیادی در بین گردشگران و توریست های داخلی و خارجی بدست آورده است. اگر تا به حال سفری به این شهر زیبا با طبیعت بکرش نکرده اید، با راهنمای سفر به شهر اردبیل به راحتی می توانید با برنامه‌ ریزی و ارزیابی هزینه‌‌ها و در نظر گرفتن بهترین فصل سفر به اردبیل، سفری لذت بخش و هیجان انگیز را تجربه کنید.

بسیاری از مردم اردبیل، ترک‌های آذربایجانی هستند که به زبان آذری و تالش‌ها و تات‌هایی که در این استان ساکن هستند به زبان‌های تالشی و تاتی صحبت می‌کنند. اردبیل به خاطر اینکه بخش وسیعی از آن را کوهستان‌ها تشکیل می دهد دارای آب و هوای سرد و خشک می‌باشد و سردترین استان در تمام ایران شناخته شده است.

فهرست مطالب

راهنمای کامل سفر به اردبیل

سفر از تهران به اردبیل بسیار جذاب می باشد زیرا این شهر دارای استراحتگاه و گذرگاه های کاروان های تجاری و نظامی بوده است و این مسئله باعث شده در اردبیل کاروانسراهای بسیار زیادی ساخته شود.

این شهر در زمان حکومت بنی امیه مرکز حکومت آذربایجان و در زمان بنی عباس مرکز قیام بابک خرمدین بوده است.

اردبیل در زمان صفویان به اوج اعتبار و عظمت خود رسید، اما متاسفانه همیشه این وضعیت پابرجا نبود. بعد از کنار رفتن صفویه از تخت حکومت، اردبیل هم رونق و اهمیت خود را از دست داد.

درباره اردبیل

راهنمای سفر به اردبیل/ راهنمای سفر یک روزه به اردبیل
تاریخچه استان اردبیل

در این بخش ابتدای راهنمای سفر یک روزه به اردبیل، می خواهیم کمی به معرفی این شهر و تاریخچه آن بپردازیم.

اردبیل از نظر تاریخی یکی از  شهرهای باستانی کشورمان ایران می باشد که دارای تاریخی درخشان است. اگر به تاریخ علاقه‌مند هستید، تا آخر این بخش را با دقت بخوانید. اردبیل با ارتفاع ۱۵۰۰ متری از سطح دریا در شمال غربی ایران و در میان دشتی به نام اردبیل واقع شده است.

دشتی بسیار زیبا که از شمال به جمهوری آذربایجان، از غرب به آذربایجان شرقی، از شرق به استان گیلان و از سمت جنوب به استان زنجان محدود می شود.

مردم این شهر به زبان شیرین ترکی آذربایجانی صحبت می کنند. این شهر از دو جهت دارای اهمیت بسیار زیادی است و به همین خاطر است که گردشگران زیادی از سراسر دنیا به اردبیل سفر می کنند.

اولین دلیل اهمیت اردبیل این است که در مسیر جاده ابریشم قرار گرفته است و دوم قرار گرفتن مقبره شیخ صفی الدین اردبیلی در بافت این شهر می‌باشد.

اردبیل دارای نام های بسیاری همچون: دارالارشاد، دارالملک، دارالعرفان، دارالامان و شهر مقدس می باشد.

آب و هوای اردبیل

راهنمای سفر به شهر اردبیل/ بهترین زمان سفر به اردبیل
شرایط آب و هوایی اردبیل

در برنامه ریزی سفر به اردبیل آنچه که از اهمیت زیادی برخور دار می باشد اطلاع داشتن از شرایط جوی و آب و هوایی این شهر می باشد. برای اینکه سفری راحت و لذت بخشی را به اردبیل تجربه کنید باید قبل از هر اقدامی نسبت از این موضوع مطلع باشید که بهترین زمان سفر به اردبیل چه فصلی از سال می‌باشد تا با آمادگی کامل و در اختیار داشتن وسایل مورد نیاز برای سفر به اردبیل راهی شوید.

آب و هوای اردبیل در فصل بهار

راهنمای سفر به اردبیل/ بهترین فصل سفر به اردبیل
فصل بهار در اردبیل

بهار در اردبیل با دمای معتدل و هوای خنک آغاز می‌شود. در این فصل، دما شروع به افزایش می‌کند و روزها گرم‌تر می‌شود. بارش باران نیز در این فصل افزایش می‌یابد و طبیعت زیبا و سرسبز می‌شود. فصل بهار در اردبیل دمای هوا معتدل است و می‌توان با لباس‌های سبک و راحت به فعالیت‌های خارجی پرداخت.

آب و هوای اردبیل در فصل تابستان

راهنمای سفر به شهر اردبیل
سفر به اردبیل در تابستان

تابستان اردبیل هوا گرم و خشک است. در این فصل، دما شروع به افزایش قابل توجه می‌کند و روزها بسیار گرم می‌شود. بارش باران در این فصل کاهش یافته و طبیعت خشک می‌شود.

اگر تصمی دارید که سفر به اردبیل در تابستان را امتحان کنید باید بگوییم که، در این فصل هوا گرم است و بارش باران در این فصل کم است.

آب و هوای اردبیل در فصل پاییز

راهنمای سفر به اردبیل/ برنامه ریزی سفر به اردبیل
اردبیل در فصل پاییز

پاییز با دماهای معتدل و هوای خنک آغاز می‌شود و روزها خنک‌تر می‌شوند. بارش باران نیز در این فصل افزایش می‌یابد و طبیعت زیبا و سرسبز می‌شود.

در این فصل دما در اردبیل معتدل است، بارش باران در این فصل افزایش می‌یابد و می‌توان از باران لذت برد. با توجه به شرایط آب و هوای پاییزی اردبیل، می‌توان گفت که این فصل مناسب برای تفریحات خارجی و دیدن جاذبه‌های طبیعی است.

آب و هوای اردبیل در فصل زمستان

راهنمای سفر به شهر اردبیل/ سفر از گیلان و اردبیل
سرمای زمستان در اردبیل

زمستان در اردبیل با دماهای سرد و هوای بارانی و برفی آغاز می‌شود. در این فصل، دما به حداقل می‌رسد و روزها بسیار سرد می‌شود.

بهترین فصل سفر به اردبیل

راهنمای سفر به اردبیل/ راهنمای سفر یک روزه به اردبیل
بهترین زمان سفر به اردبیل

آب و هوای شهر اردبیل در کل ایران مشهور است، به طوری که در زمستان ها سرد و در تابستان ها معتدل می شود. بارندگی سالانه و تعداد روزهای یخبندان حدودا نصف سال را شامل می شود.

دمای متوسط در اردبیل هفت درجه سانتگراد است و در زمستان‌ ها علاوه بر برف شاهد دمای ۳۵- درجه نیز خواهید بود. بنابراین، بهترین فصل سفر به اردبیل اواخر فصل بهار، سه ماه تابستان و اوایل پاییز می باشد.

چگونه به اردبیل سفر کنیم؟

راهنمای سفر یک روزه به اردبیل
راه های دسترسی به اردبیل

در این بخش از راهنمای سفر به اردبیل می خواهیم شما را با هر یک از مسیرهای مختلفی که می توانید برای سفر از تهران به اردبیل یا سفر از گیلان و اردبیل انتخاب کنید صحبت کرده و بگوییم که چطور می توانید از هر یک از این مسیرها برای سفر خود استفاده کنید.

سفر به اردبیل با هواپیما

راهنمای سفر به شهر اردبیل/ سفر از تهران به اردبیل
مزیت سفر به اردبیل با هواپیما

چنانچه تصمیم دارید که سفر به اردبیل را با هواپیما آغاز کنید بدانید که این راه سریعترین و امن ترین راه برای سفر کردن می باشد. فرودگاه اردبیل در 11 کیلومتری شمال شرق این شهر قرار دارد و مساحت آن هزار هکتار می باشد.

سفر به اردبیل با قطار (مسیرهای ریلی)

راهنمای سفر به اردبیل/ برنامه ریزی سفر به اردبیل
چرا با قطار به اردبیل سفر کنیم؟

متاسفانه باید بگوییم که سفر با قطار به اردبیل امکان‌پذیر نیست زیرا هنوز در این شهر ایستگاه راه آهن تاسیس نشده است. پروژه ساخت راه‌آهن اردبیل-میانه از جنوب استان اردبیل، خیلی وقت است که شروع به کار کرده اما متاسفانه کار آن تکمیل نشده است.

سفر به اردبیل با اتوبوس یا ماشین شخصی (مسیرهای زمینی)

راهنمای سفر به شهر اردبیل/ وسایل مورد نیاز سفر به اردبیل
تجربه سفر به اردبیل با اتوبوس

اگر در برنامه ریزی سفر به اردبیل می خواهید هزینه ها را تا حد امکان کاهش دهید باید بگوییم که بهترین و کم هزینه ترین مسیر برای سفر به اردبیل، سفر با  اتوبوس یا اتومبیل شخصی می باشد.

اقامت در سفر به اردبیل

راهنمای سفر به شهر اردبیل/ راهنمای سفر به اردبیل با ماشین شخصی
بهترین هتل ها و اقامتگاه های اردبیل

برای اقامت در شهر اردبیل، هتل ها و هتل آپارتمان های بسیار زیادی وجود دارند. نکته مهم در رابطه با قیمت هتل‌های این شهر این است که در فصل های بهار و تابستان قیمت هتل‌ها بیشتر از دو فصل دیگر سال می باشد. علت آن هم این است که تعداد گردشگرانی که در بهار و تابستان به اردبیل سفر می کنن بیشتر از گردشگران فصل های پاییز و زمستان می‌باشد.

بهترین هتل‌ها و اقامتگاه‌های اردبیل به شرح زیر می‌باشند.

 هتل سارای (هتل 4 ستاره)

 • آدرس: اردبیل، نبش میدان پلیس، روبروی شورابیل
 • تلفن: 04533524141

هتل دریا (هتل 3 ستاره)

 • آدرس: میدان بسیج ، روبروی فرمانداری
 • تلفن: 04533716035

هتل سبلان (هتل 3 ستاره)

 • آدرس: اردبيل، چهارراه امام، خيابان شیخ صفی
 • تلفن: 04533253339

سایر هتل ها و اقامتگاه های اردبیل:

مهمانسرای ایده آل، هتل شورابیل (هتل 3 ستاره)، اقامتگاه های بومگردی باجیلار، اوماسلان، شوون

رستوران های اردبیل

راهنمای سفر به اردبیل/ برنامه ریزی سفر به اردبیل
بهترین رستوران های اردبیل

بدون شک در برنامه ریزی سفر به اردبیل، رفتن به بهترین رستوران های این شهر را در اولویت قرار دهید. چرا که سفر به اردبیل بدون خوردن و چشیدن طعم غذای سنتی و اصیل این شهر و منطقه، کامل نمی‌شود.

در ادامه راهنمای سفر به شهر اردبیل لیست بهترین رستوران های این شهر از قدیمی ترین رستوران تا مدرن ترین آن‌ها را در اختارتان قرار داده ایم.

کبابی حاج مالک

 • آدرس: اردبیل، خیابان ساحلی، روبروی پل سیدآباد
 • شماره تماس: ۰۴۵۳۳۶۲۰۰۰۷

رستوران حاجی قربان

 • آدرس: اردبیل: خیابان سعدی، چهارراه باغمیشه، رسیده به پل سعدی
 • تلفن: ۰۴۵۳۳۴۴۱۸۷۴

رستوران ضیافت

 • آدرس: اردبیل، خیابان امام خمینی، کنار سینما انقلاب
 • تلفن: ۰۴۵۲۲۴۵۱۶۴

رستوران گل سرخ

 • آدرس: اردبیل، خیابان عطائی، نرسیده به میدان جانبازان
 • شماره تماس: 04535511328

رستوران تاریخی شاه عباس

 • آدرس: اردبیل، خیابان مطهری (ساحلی)، بعد از پل یاقوت
 • تلفن: 04533249588

فست فود پدر خوب

 • آدرس: اردبیل، ابتدای خیابان حافظ
 • شماره تماس:04537726444

معرفی جاهای دیدنی در سفر به اردبیل

راهنمای سفر یک روزه به اردبیل
اردبیل کجا بریم؟

همان‌طور که قبل تر هم اشاره کرده ایم اردبیل شهری باستانی و دارای اهمیت تاریخی بسیار زیاد است. از این رو جاذبه ها و جاهای گردشگری در این شهر بسیار زیاد و متنوع می باشند.

دریاچه شورابیل

راهنمای سفر به شهر اردبیل/ سفر از گیلان و اردبیل
نمایی کلی از دریاچه شورابیل

این دریاچه در جنوب شرقی شهر اردبیل واقع شده است و قدمت آن بیشتر از دریاچه ارومیه می‌باشد. دریاچه شورابیل دارای فضای سبز، تپه، دریاچه ای نقره ای همراه با امکانات تفریحی مناسب است که می تواند محلی عالی برای گذراندن یک روز شاد و مفرح باشد. در این دریاچه امکانات بسیار دیگری همچون قایق رانی، پیست دو و میدانی، دوچرخه سواری، باغ وحش و رستوران نیز وجود دارد.

کلیسای مریم مقدس

راهنمای سفر به اردبیل/ راهنمای سفر به اردبیل با ماشین شخصی
نمای دیدنی از کلیسای مریم مقدس اردبیل

از جذاب ترین جاهای گردشگری در اردبیل کلیسای مریم مقدس می‌باشد. در اواخر قرن ۱۹ میلادی و در سال ۱۸۷۶ میلادی به همت خانواده‌ «گالوست میرزاییان» و با طرح «خاچاطور شهبازیان معمار» ساخته شد.

کلیسای مریم مقدس در استان اردبیل از سال ۱۳۲۳ به بعد به عنوان یکی از دیدنی های اردبیل شناخته شد. بعد از این سال هم دیگر مراسمات مذهبی در این کلیسا برگزار نمی شود.

مراکز تفریحی در سفر به اردبیل

راهنمای سفر به اردبیل/ سفر به اردبیل در تابستان
بهترین مراکز تفریحی اردبیل

علاوه بر جاذبه های گردشگری و تاریخی که در اردبیل وجود دارد این شهر دارای جاذبه‌های تفریحی بسیاری نیز می باشد که با رفتن به این مراکز می توانید ساعت خوشی را برای خود رقم بزنید.

پیست اسکی روی چمن فندقلو

راهنمای سفر یک روزه به اردبیل
مرکز تفریحی پیست اسکی روی چمن فندقلو

افراد علاقه مند به ورزش اسکی روی چمن بدون شک در سفر به اردبیل سری به این پیست خواهند زد. این پیست در منطقه‌ای کوهستانی نزدیک اردبیل قرار دارد. اولین دوره مسابقات اسکی روی چمن در سال ۱۳۹۲ هم در همین پیست برگزار شد.

مراکز خرید و بازارها در سفر اردبیل

راهنمای سفر به شهر اردبیل/ برنامه ریزی سفر به اردبیل
معرفی مراکز خرید و بازارهای اردبیل

در تمام شهرها و استان های ایران اگر تصمیم دارید به شهری سفر کنید که بازاها و مراکز خرید متنوعی دارد و از همه مهمتر اجناس آنجا متنوع و زیبا باشند پیشنهاد ما سفر به اردبیل است.

اردبیل از جمله شهرهایی‌ست که به مرزهای شمالی ایران نزدیک است و از این رو بازارهایش اجناس مختلفی برای عرضه به مسافران و گردشگران دارند.

در راهنمای سفر به اردبیل شما را با بازاها و مراکز خرید این شهر بیشتر آشنا خواهیم کرد.

پاساژ جواهر اردبیل

 • آدرس: اردبیل، سرچشمه، کوچه طوی، روبه‌روی مسجد طوی، بازار بزرگ پوشاک جواهر

بازار قیصریه 

 • آدرس: اردبیل، چهارراه تازه میدان (تقاطع خیابان امام خمینی با خیابان دکتر بهشتی)

مجتمع شورا سنتر اردبیل

 • آدرس: اردبیل، خیابان عطایی، ورودی قدیم شورابیل

مجتمع تجاری و خدماتی لاله

 • آدرس: اردبیل، سرعین، جنب آب‌درمانی سبلان

مرکز خرید پروما

 • آدرس: اردبیل، خیابان دانشگاه، مقابل دریاچه شورابیل

بازار بزرگ و سنتی اردبیل

 • آدرس: اردبیل، خیابان امام خمینی

سوغات اردبیل

راهنمای سفر به شهر اردبیل/ بهترین زمان سفر به اردبیل
بهترین سوغات اردبیل

شهر اردبیل از دسته شهرهای ایران است که سوغات آن در دسته بهترین‌ها و لذیذترین‌ سوغاتی‌های ایرانی قرار دارد.

سوغات اردبیل، شامل انواع خوراکی‌های ترش و شیرین و طبیعی و غیرطبیعی است و با سفر به این شهر بدون خرید سوغات هرگز به شهر خود باز نمی‌گردید.

معروفترین سوغاتی های شهر اردبیل عباتند از: حلوای سیاه و انواع دیگر حلواها، دوغ، عسل طبیعی، انواع شیرینی‌جات و خوراکی‌های خوشمزه و لذیذ و صنایع دستی.

غذاهای محلی اردبیل

راهنمای سفر به اردبیل/ سفر از گیلان و اردبیل
لیست غذاهای محلی اردبیل

غذاهای هر یک از شهرها و استان های ایران دارای افسانه و داستان های خاص خود می باشند که بدون شک این مسئله درباره غذاهای سنتی و محلی اردبیل نیز صدق می کند.

هر شهر غذاهای خاصی دارد که در مقایسه با غذاهای شهر دیگر اصلا قابل قیاس کردن نمی‌باشد. درباره غذاهای خوشمزه استان اردبیل در راهنمای سفر به شهر اردبیل باید بگوییم که از آن دسته غذاهای محلی هستند که به راحتی طعم و عطر آن ها را فراموش نخواهید کرد.

بنابراین، پیشنهاد می کنیم که در سفر به اردبیل حتما در رستوان هایی که غذاهای محلی هم در کنار سایر غذاهای خود سرو می کنید بروید و برای یکبار هم که شده غذاهای خوشمزه استان اردبیل را تست کنید.

بهترین و خوشمزه ترین غذاهای محلی اردبیل عبارتند از:

 • باسترما پلو
 • آش دوغ
 • پیچاق قیمه
 • ساج کباب
 • آش میوه
 • شیر پلو یا سوتی پلو

راهنمای سفر به اردبیل برای آشنایی با آداب و رسوم

راهنمای سفر به شهر اردبیل/ سفر از تهران به اردبیل
فرهنگ و رسوم مردم اردبیل در نوروز

شهر اردبیل یکی از کلان شهرهای ایران و مرکز استان اردبیل در شمال غربی این کشور است. این شهر در قبل و پس از اسلام مرکز آذربایجان بوده است.

یکی از آداب و رسوم مردم استان اردبیل که هنوزم رعایت می شود استفاده از پوشاک سنتی می‌باشد. در برخی از مناطق این استان چون منطقه مغان و ارسباران، درمیان عشایر کوچ نشین و میان روستاییان استفاده از لباس‌های محلی توسط مردان و زنان عمومیت دارد.

مراسم عقد کنان در اردبیل آداب خاص خود را دارد. در این شهر دوران عقد و نامزدی خیلی طول نمی کشد و در این مراسم از افرادی دعوت می‌شود که غالباً از مردان مسن و میانسال فامیل هستند.

این مراسم در خانه دختر برگزار می شود اما تمام مخارج آن بر عهده پسر می باشد.

مراکز درمانی اردبیل

راهنمای سفر به اردبیل
معرفی مراکز درمانی اردبیل

درمانگاه تامین اجتماعی

 • آدرس: اردبیل ، میدان جهاد ، جنب فروشگاه رفاه
 • شماره تماس: 04533819047

بیمارستان دکتر فاطمی

 • آدرس: اردبیل ، ایستگاه سرعین، خیابان امام خمینی ، نرسیده به میدان شریعتی
 • شماره تماس: 04533232520

درمانگاه شبانه روزی امام سجاد

 • آدرس: اردبیل ، میدان پل سعدی بطرف غریبان
 • شماره تماس: 04533449474

کلینیک و درمانگاه حسینی

 • آدرس: اردبیل ، میدان توحید
 • شماره تماس: 04533336668

بیمارستان خصوصی آرتا

 • آدرس: اردبیل ، خیابان سی متری
 • شماره تماس: 04533335246

شماره تلفن های ضروری

لیست شماره تماس های ضروری در شهر اردبیل به شرح زیر است.

کد استان اردبیل: 045

اورژانس: 115

پلیس: 110

اورژانس اجتماعی بهزیستی: 123

آتش نشانی: 125

اطلاعات فرودگاه: 199

هواشناسی: 134

هلال احمر: 147

تاکسی بیسیم: 133

سوالات متداول

سوغات اردبیل چیست؟

قره حلوا، حلوی سفید، حلوای زنجبیل، باقلوا، قچکورگی و نان برنجی، ظروف مسی و لباس‌های پشمی.

هزینه اقامت برای یک شب در هتل های اردبیل چقدر است؟

قیمت ها از 2هزار تومان تا 650 هزار تومان متغییر می باشد.

بهترین زمان سفر به اردبیل چه موقعی است؟

روزهای گرم سال مثل اواخر بهار و تابستان

سخن پایانی

به عنوان حُسن ختام یادآوری می کنیم که حتما برای سفر به اردبیل بعد از آنکه بهترین فصل سفر به اردبیل را انتخاب کردید حتما وسایل مورد نیاز سفر به اردبیل در فصل مورد نظر را به همراه داشته باشید. در واقع توصیه ما این است که بدون تجهیزات ایمنی و لباس مناسب به اردبیل سفر نکنید. حتما با در نظر گرفتن اطلاعات عنوان شده در راهنمای سفر به اردبیل با یک برنامه ریزی دقیق سفر خود را آغاز کنید.

اگر تا کنون سفر به شهر اردبیل را تجربه کرده‌اید کدام یک از غذاهای این شهر را به کاربران پلازا پیشنهاد می‌کنید؟

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402