بهترین جاهای دیدنی تبریز کدامند؟ | معروف ترین اماکن دیدنی تبریز

جاهای دیدنی تبریز در شب
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

تا چه اندازه درباره جاهای دیدنی تبریز اطلاعات دارید؟ آیا تا به حال برای سفر به تبریز به این موضوع فکر کرده اید که، در سفر خود بهترین جاهای دیدنی در تبریز کدامند؟ به طور کلی باید عنوان کنیم که تعداد اماکن دیدنی تبریز بسیار زیاد هستند و نمی توان همه آن‌ها را در یک مقاله جای داد. اما، با تمام این اوصاف ما سعی کرده‌ایم تا مجموعه‌ای از بهترین مکان‌ها و جاها‌ی دیدنی تبریز را در این مطلب به شما معرفی کنیم.

همچنین بخوانید :

شهر تبریز به خاطر قدمتی که دارد توانسته گردگشران بسیار زیادی را به سمت خود جذب نماید. چرا که جاهای دیدنی تبریز هم در شب و هم روز بسیار زیاد و متنوع می‌باشند و برای هر سنی از کودکان و جوانان گرفته تا بزرگسالان جذابیت دارند. اما، از آنجایی که در سفرهای اینچنینی اغلب زمان کم می آید بهترین کار این است که قبل از سفر به تبریز لیستی از جاهای دیدنی تبریز با عکس برای خودتان تهیه کنید و طبق لیستی که دارید به بازدید از بهترین دیدنی‌های تبریز بپردازید. برای اینکه کار شما آسانتر شود در این مطلب به معرفی اماکن دیدنی تبریز در تمام فصول سال پرداخته ایم و شرح داده ایم که در سفر به تبریز می توانید از دیدن کدام بنا‌های تاریخی و دیدنی این شهر لذت بیشتری ببرید.

فهرست مطالب

لیست بهترین جاهای دیدنی تبریز

جاهای دیدنی تبریز در تابستان
دیدنی‌های تاریخی تبریز

در ادامه مهمترین و معروف‌ترین جاهای دیدنی تبریز که هم از منظر تاریخی و فرهنگی و هم طبیعی و سرگرمی اهمیت دارند از موزه‌ها و بناهای تاریخی گرفته تا کلیسا و پارک‌ها و باغ وحش تبریز را لیست کرده ایم تا در سفر به تبریز بهترین استفاده را از زمان خود ببرید و یک تبریز گردی کامل داشته باشید. در این لیست مکان هایی را که هم در بهار و تابستان و هم در پاییز و زمستان امکان رفتن به آن را دارید قرار داده شده اند تا در هر زمانی که در تبریز تصمیم به گردش گرفتید بتوانید از بازدید مکان‌های دیدنی تبریز لذت ببرید.

با ما همراه شوید تا بیشتر با جاهای دیدنی تبریز آشنا شوید و بتوانید ‌برای سفر خود یک برنامه‌ریزی درست و مناسب داشته باشید.

1- ارگ علیشاه تبریز

ارگ علیشاه تبریز - دیدنی های تبریز
ارگ علیشاه تبریز

در واقع ارگ علیشاه به بازمانده‌های ایوان جنوبی مسجد علیشاه در شهر تبریز گفته می‌شود. بنای نخستین ارگ در میان سال‌های ۷۱۸ تا ۷۳۹ هجری قمری با هدف ساخت آرامگاه بزرگی در صحن مسجد علیشاه تبریز در هنگام وزارت علیشاه انجام شد. این بنا در سال ۱۳۱۰ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده‌است.

آدرس : تبریز، ضلع جنوبی خیابان امام خمینی، خیابان ارک

همچنین بخوانید :

3- خانه پروین اعتصامی، از بهترین جاهای دیدنی تبریز

خانه پروین اعتصامی - دیدنی های تبریز
خانه پروین اعتصامی

خانهٔ پروین اعتصامی در واقع خانهٔ شخصی پروین اعتصامی شاعر معاصر در تبریز است که در دوره پهلوی اول ساخته شده است. این اثر در تاریخ ۲۸ اسفند ۱۳۸۵ به‌عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده‌است.

آدرس: خیابان عباسی، جنب مسجد میرآقا، کوچه ساوجبلاغی، پلاک ۶

4- کاخ شهرداری تبریز (برج ساعت)

بهترین جاهای دیدنی در تبریز
اماکن تاریخی تبریز

این بنا وسعتی معادل ۹۶۰۰ متر مربع دارد و در سال های ۱۳۱۴ تا ۱۳۲۰ بنا شده است. کاخ شهردار تبریز بنایی U شکل از سنگ است و معماری آن دقیقا به سبک ساختمان های دوران جنگ جهانی دوم در کشور آلمان ساخته شده است و از مهم ترین جاذبه‌های گردشگری تبریز هم محسوب می شود.

آدرس: تبریز، میدان ساعت

5- مقبره الشعرا، یکی از معروف‌ترین جاهای دیدنی تبریز

بهترین جاهای دیدنی در تبریز
بازدید از مقبره الشعرا تبریز

یکی دیگر از بهترین جاهای دیدنی در تبریز، مقبره الشعرا می باشد. این بنا که یادبودی از شاعران و ادیبان مدفون در گورستان خرساب است، به‌عنوان نماد تبریز نیز شناخته می‌شود.

معماری مقبره الشعرا بسیار زیبا و چشم‌نواز است. طاق‌های در هم تنیده شده و عظمت این بنا در اولین ورود شما را مات و مبهوت خواهد کرد.

آدرس مقبره الشعرا: تبریز، محله ششگلان، خیابان ثقه الاسلام، تقاطع عارف، تکیه حیدر، در کنار بقعه سید حمزه و مقبره قائم مقام و ملاباشی

ساعت بازدید: از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱۸

6- حمام نظافت تبریز

جاهای دیدنی تبریز کدامند؟
حمام های قدیمی تبریز
یکی از گرمابه های قجری در استان آذربایجان شرقی حمام نظافت می باشد که امروزه کاربری خود ( استحمام ) را حفظ کرده و گردشگران می توانند در این محل تاریخی تنی به آب زده تا با روش قدیمی استحمام نمایند،
آدرس: تبریز، خیابان آذربایجان، خیابان حكم آباد، میدان دوم.

7- حمام نوبر تبریز

بهترین جاهای دیدنی تبریز
نمایی از حمام نوبر تبریز

این بنای تاریخی به دوره قاجاریه مربوط بوده و یکم آذر ماه سال ۱۳۷۸ با شماره ۲۵۱۲ به ثبت آثار ملی ایران درآمد. حمامی با مساحت حدود ۷۰۰ متر مربع که امروز به عنوان سفره خانه ای سنتی از گردشگران پذیرایی می کند.

آدرس: تبریز، میدان ساعت، نبش خیابان تربیت

همچنین بخوانید :

8- موزه قاجار، از بهترین موزه‌های تبریز

جاهای دیدنی تبریز
ساعت کاری موزه قاجار

یکی از زیباترین جاهای دیدنی تبریز موزه قاجار است که عمارتی زیبا و حیاطی پُر از گل دارد. این موزه یکی از مراکز مهم تاریخی تبریز است که در آن پول و سکه‌های دوره قاجار، ظروف، کاشی‌های رنگارنگ، تفنگ، ساز و مجموعه‌های دیگری از دوره قاجار نگهداری می‌شود.

آدرس: تبریز، محله ششگلان، کنار بیمارستان کودکان، پشت مدرسه شیخ عطار

ساعت کاری: از 9 صبح تا 6 عصر

9- خانه مشروطه تبریز (موزه مشروطه تبریز)

بهترین جاهای دیدنی تبریز
آشنایی با خانه مشروطه تبریز

این بنای تاریخی یکی از مکان‌های گردشگری تبریز می باشد که در اصل محلی برای تصمیم گیری سران مشروطه بوده است. در این خانه، برجسته‌ترین چهره‌های مشروطه یعنی باقرخان و ستارخان و حاجی میرزا آقافرشی و ثقةالاسلام تبریزی جمع می‌شدند.

این خانه در حال حاضر به موزه تبدیل شده و محل نگهداری اسناد دوره مشروطه است.

آدرس: تبریز، خیابان شهید مطهری، روبه‌روی مسجد جامع، خانه مشروطه

ساعت کاری: نیمه اول سال: از ۹ تا ۱۹:۳۰ و نیمه دوم سال: از ۹ تا ۱۷:۳۰

10- موزه علوم طبیعی تبریز

جاهای دیدنی تبریز برای کودکان
موزه علوم طبیعی تبریز

این موزه، در سال 1389 به ضلع غربی کتابخانه مرکزی دانشگاه تبریز انتقال یافت و در زمستان 1393 با تکمیل موزه با نمونه های گیاهی و زمین شناسی مجددا” در مساحتی بزرگتر جهت بازدید بازگشایی شد.

این موزه دارای نمونه های زمین شناسی بسیار زیادی همچون: 115 قطعه سنگ های آذرین درونی و بیرونی، 15قطعه سنگ آتشفشانی، 22 مورد کانی فلزی و موارد بسیار دیگری می باشد.

آدرس: بلوار آذربایجان، بلوار آزادی

11- موزه حیات وحش تبریز

جاهای دیدنی تبریز برای کودکان
موزه تاریخ طبیعی تبریز

یکی از جاهای دیدنی تبریز برای کودکان، بازدید از موزه حیات وحش یا تاریخ طبیعی تبریز می باشد که از جمله کامل‌ترین و گسترده‌ترین موزه های تبریز و شمال‌غرب ایران در زمینه تاریخ طبیعی است.

این موزه در سال ۱۳۷۲ با ۲۰۰ مترمربع تأسیس شد و در آن انواع گوناگونی از حیوانات از جمله ۴۹ گونه پرنده، ۹ گونه‌ آبزی، ۳۸ گونه پستاندار، ۱۳ گونه خزنده، دو نوع سنگواره و چندین نمونه از بندپایان و سخت‌پوستان وجود دارند.

آدرس: تبریز، خیابان آزادی، اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی

ساعت کاری: هر روز از ۸ تا ۱۴ به جزء جمعه‌ها و تعطیلات رسمی

12- مسجد کبود تبریز، از بهترین جاهای دیدنی تبریز

مسجد کبود تبریز
مسجد کبود تبریز

مسجد کبود تبریز با زیبایی و ظرافت کاشی‌کاری و هنرهای معماری به‌کاررفته در آن و البته به دلیل رنگ لاجوردی کاشی‌های معرق آن به فیروزهٔ اسلام شهرت یافته‌است. همچنین سبک معماری این بنا به شیوه آذری است. این مسجد در دوره دوره قراقویونلو بنا شده است.

آدرس: تبریز، خیابان امام خمینی، نرسیده به میدان ساعت، جنب پارک خاقانی

13- مسجد جامع تبریز

مسجد جامع تبریز - دیدنی های مذهبی تبریز
مسجد جامع تبریز

مسجد جامع تبریز مربوط به دوره سلجوقیان تا دوره قاجار است. در زمین‌لرزهٔ سال ۱۱۹۳ هجری که بسیاری از بناهای تبریز آسیب جدی دیدند، این مسجد نیز از خرابی در امان نماند. مسجد فعلی بعد از زلزله در اوایل حکومت قاجار و توسط «حسینقلی‌خان دنبلی» حاکم وقت تبریز بنا شده‌است.

آدرس: تبریز، خیابان شهید مطهری، انتهای بازار بزرگ تبریز

14- کلیسای انجیلی

کلیسای انجیلی تبریز
کلیسای انجیلی تبریز

کلیسای انجیلی مربوط به اواخر دوره قاجار است که خیابان شریعتی جنوبی، و در کوچهٔ والمان ساخته شد. ساختمان این کلیسا شبیه صلیب بوده و دارای تالار اجتماعاتی به مساحت ۱۵۰ متر مربع است. در کلیسای انجیلی، آشوریان مراسم‌های مذهبی خود را به زبان‌های مختلف برگزار می‌کنن.

آدرس: تبریز، خیابان شریعتی جنوبی، کوچه والمان

15- کلیسای سرکیس مقدس

کلیسای سرکیس مقدس
کلیسای سرکیس مقدس

این کلیسا در سال ۱۸۲۱ میلادی به وسیلهٔ شخصی به نام پطروسیان در محله بارون آواک شهر تبریز ساخته شد. در بیرون کلیسا در پای دیوار شرقی حیاط، یک بنای سنگی برای یادبود کشته‌شدگان ارمنیان که اکثرا در قرن ۱۹ میلادی درگذشته‌اند و در حیاط این کلیسا مدفون‌اند ساخته شده‌است.

آدرس:  تبریز- خیابان شریعتی جنوبی- محله لیل آباد- کوچه بارون آواک- مدرسه ساهاکیان

16- کلیسای کاتولیک ها

آدرس: تبریز- محله میارمیار

17- امامزاده حلیمه خاتون

اماکن مذهبی تبریز
نمایی از امامزاده حلیمه خاتون تبریز

این مجموعه زیارتی دارای دو درِ ورودی اصلی در ضلع شرقی و یك در ورودی دیگر در ضلع غربی است. نمای بیرونی ضلع شرقی آن نقش و نگارهای اسلیمی و به رنگ آبی و فیروزه ای كاشی كاری شده و در كتیبه ای كه در حاشیه ی درِ ورودی وجود دارد سوره ی مباركه قدر نوشته شده و بالای سردر عبارت «مسجد خانم امامزاده چرنداب» حك شده است.

آدرس: تبریز، بخش مركزی، شهر تبریز، خیابان طالقانی «محله قدیمی چرنداب» در كنار مسجد امامزاده

18- پارک ائل گلی تبریز، از مهمترین دیدنی‌های تبریز

پارک ائل گلی تبریز
پارک ائل گلی تبریز

ائل‌گلی ( یا دریاچهٔ مردم) یکی از شناخته‌شده‌ترین جاهای دیدنی تبریز است که در جنوب شرقی این شهر واقع شده‌است. این مکان در زمان آق‌قویونلوها ایجاد شد و در دورهٔ صفویان نیز گسترش یافته‌است.

عمق دریاچهٔ ائل گلی ۱۲ متر بوده و در محوطهٔ آن قایقرانی انجام می‌شود. همچنین شهر بازی، غذاخوری و کافی‌شاپ‌های متعددی در این مکان دیدنی وجود دارد. البته در نظر داشته باشید ائل‌گلی دارای هتل، مسافرخانه هم می‌باشد که می‌توانید از در سفر های خود از آنها استفاده نمایید.

آدرس: تبریز، اتوبان شهید باکری، خیابان گلستان، میدان فردوسی

19- پارک جنگلی عینالی

آدرس: شمال غرب شهر تبریز، جاده قله عینالی

20- پارک مشروطه

پارک مشروطه تبریز - بهترین دیدنی های تبریز
پارک مشروطه تبریز

این پارک یکی از زیباترین و بزرگترین پارک‌های تبریز است که امکانات بسیار زیادی برای گردشگران در آن تعبیه شده است. پیشنهاد می‌کنیم در سفر به تبریز شهر حتما سری به این پارک بزنید.

آدرس: تبریز، آزادراه شهید کسایی، بلوار مشروطه

21- جنگل ارسباران تبریز

جاهای دیدنی تبریز
نمایی زیبا از جنگل ارسباران تبریز

این جنگل سرسبز و زیبا با مساحت نزدیک به ۱۳۰ هزار هکتار، در نزدیکی رود جاری ارس در بخش شمالی استان زیبای آذربایجان شرقی قرار دارد.

جنگل ارسباران، فضایی بسیار غنی از گونه های جانوری و پوشش گیاهی را در بر دارد و همین باعث شده است، در داخل جنگل، متناسب با سطح ارتفاع و آب و هوای این پهنه و موقعیت جغرافیایی جنگل ارسباران، جاهای دیدنی بسیار زیبا و منحصر به فرد و دیدنی ایجاد شود.

22- باغ گلستان تبریز

یکی دیگر از باغ‌های خوش آب‌وهوای تبریز، باغ گلستان با مساحت حدود 52 هزار مترمربع می باشد، که به ‌عنوان اولین پارک درون شهری تبریز در سال 1308 ساخته شد.

برای اینکه باغ گلستان رونق بیشتری پیدا کند تا به حال اقداماتی در آن انجام شده که مجسمه شمس تبریزی و یادمان شمس تبریزی از جمله آن ها است.

آدرس: تبریز، بلوار خرمشهر، بین چهارراه نادر و فلکه ترمینال قدیم

23- جزیره شاهی تبریز

اماکن دیدنی تبریز در بهار و تابستان
جزیره شاهی تبریز

از اماکن دیدنی تبریز در بهار و تابستان می توان به جزیره اسلامی یا جزیره شاهی تبریز اشاره کرد. دارای ۲۳٬۰۰۰ هکتار وسعت و 7 روستا است و در شرق دریاچه اورمیه واقع شده است.

جزیره اسلامی تنها جزیره مسکونی و آباد دریاچه در تابستان به صورت شبه جزیره در می آید و روستائیان این جزیره از راه خشکی به تبریز، آذرشهر، گوگان و شبستر رفت و آمد می کنند.

آدرس: ساحل شرقی دریاچه ارومیه در 70 کیلومتری تبریز

24- باغ وحش تبریز

جاهای دیدنی تبریز برای کودکان
معرفی باغ وحش‌های تبریز

باغ وحش مجموعه باغلارباغی یکی از بهترین امکانات تفریحی و سرگرم کننده آن است و در این مکان بیش‌ ترین تعداد از حیوانات وحشی شهر تبریز نگهداری می‌ شود.

این مجموعه در زمینی به وسعت چهار هکتار احداث شده است که از سه بخش باغ پرندگان، باغ حیوانات وحشی و باغ خزنده سانان تشکیل شده است.

آدرس: تبریز، چهارراه لاله، روبروی فروشگاه رفاه

همچنین بخوانید :

بهترین جاهای دیدنی تبریز در بهار

بهترین جاهای دیدنی تبریز در بهار
بهترین جاهای دیدنی تبریز در بهار

شهر تبریز از جمله شهرهای کوهستانی است که دارای آب و هوای نسبتاً سرد می‌باشد. این شهر زیبا و دیدنی که در تمام فصول سال سبک‌های مخصوصی از خود را به نمایش می‌گذارد یکی از بهترین مقاصد تفریح و گردش در بهار است. از آنجایی که فصل بهار دارای دمای مناسبی می‌باشد و خبری از سرما و گرمای طاقت فرسای نیست اغلب گردشگران برای سفر به تبریز این فصل از سال را انتخاب می‌کنند.

مجموعه جاهای دیدنی تبریز در فصل بهار بسیار زیاد هستند که در این بخش قصد داریم شما را با چندی از این جاذبه‌های گردشگری و دیدنی تبریز آشنا کنیم.

اگر شما هم تصمیم دارید که سفری بهاری به تبریز داشته باشید پیشنهاد می‌کنیم از جاذبه‌هایی همچون کویر قم تپه، جنگل ارسباران، خانه علی مسیو، خانه مشروطه، مقبره الشعرای تبریزو آبشار گل آخور دیدن کنید.

بهترین جاهای دیدنی تبریز در تابستان

بهترین جاهای دیدنی تبریز در تابستان 

برخلاف بسیاری از شهرها که دارای تابستانی گرم و طاقت فرسا می‌باشند تبریز شهری است که حتی در گرم‌ترین روزهای سال نیز دارای آب و هوای معتدل و لذت بخش است و می‌تواند فرصت مناسبی برای افرادی باشد که در طول سال زمان کافی برای سفر همراه خانواده را ندارند.

در تابستان بازدید از جاهای دیدنی تبریز صفای خاص خود را دارد چرا که طبیعت خاص تبریز و موقعیت کوهستانی این شهر میتواند برای گردشگران جذاب باشد. پیشنهاد ما برای شما دوستانی که تصمیم دارید تابستان امسال به تبریز سفر کنید بازدید از جاذبه‌های دیدنی همچون مسجد کبود، عینالی، خانه قاجار، عمارت شهرداری، حمام نوبر، آبشار آسیاب خرابه، تالاب قوری‌گل و روستای تاریخی کندوان می‌باشد.

بهترین جاهای دیدنی تبریز در پاییز

بهترین جاهای دیدنی تبریز در پاییز
بهترین جاهای دیدنی تبریز در پاییز

در هر فصل از سال بازدید از شهرهای مختلف سال جذابیت خاص خود را دارد. این مسئله در رابطه با جاذبه‌های دیدنی شهر تبریز هم صدق می‌کند. در حقیقت شهر تبریز از جمله شهرهای ایران است که در هر 4 فصل سال بسیار زیبا است و ما، در این مطالب شما را با بهترین جاهای دیدنی تبریز در پاییز آشنا خواهیم کرد.

با از راه رسیدن فصل پاییز در تبریز هوا رو به خنکی رفته و بارش باران و ریزش برگ‌های درختان آغاز می‌شود و شهر چهره زیباتری به خود میگیرد. در این فصل از سال بهترین مکان برای گردش در شهر تبریز بازار بزرگ تبریز، قدم زدن در پارک ائل گلی و خیابان تربت است که مملو از مغازه‌هایی است که می‌توانید از آنجا هر چه می‌خواهید را تهیه کنید.

بهترین جاهای دیدنی تبریز در زمستان

بهترین جاهای دیدنی تبریز در زمستان
بهترین جاهای دیدنی تبریز در زمستان

تبریز شهری کوهستانی و سردسیر است که زمستان‌های پر برف و سردی دارد. اگر از سرمای زمستان اذیت نمی‌شوید و دوست دارید سفر زمستانی متفاوت و جذاب را تجربه کنید تبریز یک انتخاب بسیار مناسب است زیرا که در این فصل شهر تبریز همچون سه فصل دیگر سال زیبایی‌های خاصی را برای عرضه کردن دارد.

این شهر کوهستانی جاهای دیدنی جذابی را در زمستان برای نمایش دارد که شما با هر نوع سلیقه گردشگری از دیدن آنها لذت خواهید برد. از دیدنی‌ترین مکانها در سفر زمستانی به تبریز می‌توان به آبشار آسیاب خرابه، آبشار اسکندر، قلعه بابک و… اشاره کرد.

سوالات متداول بهترین جاهای دیدنی تبریز کدامند؟

جاهای دیدنی تبریز در شب کدامند؟

ائل‌گلی، لاله پارک، عابرگذر ولی‌عصر، پل قاری تبریز، پارک باغلارباغی و... از جمله جاهای دیدنی تبریز در شب می باشند.

بهترین جاهای دیدنی تبریز برای کودکان کدامیک از جاذبه های این شهر می باشند؟

موزه طبیعی حیاط وحش تبریز، پارک جنگلی صائب تبریزی، پارک مینیاتور تبریز از جمله دیدنی های تبریز مناسب کودکان می باشند.

قدیمی ترین حمام تبریز کدام است؟

قدیمی ترین حمام تبریز ، حمام نوبر است که امروزه به کاربری آن از حمام به سفره‌ خانه سنتی تغییر پیدا کرده است.

جمع بندی

در این مطلب سعی کردیم تا به طور مختصر و کلی شما را با جاهای دیدنی تبریز آشنا کرده و لیست بهترین جاهایی دیدنی در تبریز را در اختیارتان قرار دهیم. مکان‌های تاریخی، مذهبی، طبیعی که در این مطلب معرفی کرده ایم به نوبه خود می تواننند از جمله بهترین جاهای دیدنی در شهر تبریز باشند که با توجه به اطلاعات آن ها و ساعت کاری و بازدید هر یک، که شرح داده شده است می توانید زمان خود را برای بازدید از این مکان‌های دیدنی مدیریت کنید.

لازم به ذکر است که جاذبه‌های دیدنی در شهر تبریز بسیار زیاد می باشند و نمی توان تمام آنها را در ایت مطلب جای داد، از این رو ما سعی کرده‌ایم تا اشاره‌ای به مهمترین مکان های دیدنی تبریز داشته باشیم که هم برای کودکان و بزرگسالان جذابیت داشته باشد وهم در بهار و تابستان و هم در پاییز و زمستان شرایط دیدن آنها فراهم باشد.

باعث خوشحالی ما است چنانچه سفری به تبریز داشته اید از جاذبه‌های دیدنی این شهر دیدن کرده و اطلاعات زیادی درباره آن ها دارید که می توانید در اختیار ما قرار دهید.

جذاب ترین مکان دیدنی تبریز که شما به کاربران پلازا پیشنهاد می‌کنید کدام است؟

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
محمد
.
17 مرداد 1402، 20:33
پاسخ
0
1
چرا بازار سربسته تبریز نیست
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402