محصولات برند ای دیتا

برند ای دیتا

شرکت ای دیتا (ADATA) یک شرکت تایوانی است که در زمینه ساخت و تولید حافظه‌های ذخیره‌سازی فعالیت دارد. این شرکت در ماه مه سال 2001 توسط سیمون چن تأسیس شد. اگرچه اکثر کاربران ایرانی کمپانی ای دیتا را به خاطر پاوربانک های متنوع و ارزان قیمت آن می شناسند، اما این برند چینی به دلیل تولید ماژول های DRAM خود در دنیا معروف است. در سال 2017 کمپانی ای دیتا دومین شرکت بزرگ در زمینه تولید ماژول های DRAM در دنیا شد.

ای دیتا در سال های اخیر تمرکز فروش خود را از کشور چین خارج کرده و به بازارهای آسیا، اروپا و آمریکا توجه داشته است. ای دیتا یکی از سر سخت ترین رقبای شرکت سامسونگ در آسیا است.

در حال حاضر محصولات اصلی خط تولید این کمپانی شامل کارت‌های حافظه، انواع فلش مموری، کارت ریدر، ماژول‌های DRAM و هاردهای اکسترنال است. محصولات این برند و مخصوصا پاوربانک های ای دیتا، توانسته گواهینامه های جهانی را در خصوص استاندارد دریافت کند. گواهینامه ایزو 14001 یکی از این مجوزهایی است که نشان از کیفیت بالای محصولات این کمپانی دارد.

دسته گیمینگ محصولات ای دیتا به نام XPG شناخته می شود. در این دسته محصولاتی نظیر دسته بازی، ماوس، کیبورد و هدست گیمینگ وجود دارد. کاربران گیمر می توانند از هاردهای SSD ای دیتا که مخصوص بازی ساخته می شود هم استفاده کنند.

فلش مموری های ای دیتا از دیگر محصولات پرفروش این کمپانی در ایران است. فلش مموری ای دیتا به دلیل کیفیت بالا و قیمت پایینی که دارد، در ایران از محبوبیت بالایی برخوردار است.

نام شرکت : ای دیتا (ADATA)
مکان شرکت: تایوان
تاریخ تاسیس : 2001 میلادی
عمده محصولات: پاوربانک، ماژول های DRAM

{isLogin:false}

برای استفاده بهتر از وب سایت پلازا، دستگاه خود را در حالت عمودی قرار دهید