تصاویری لو رفته از ویژگی های جدید اندروید اوریو در EMUI 6

تصاویری لو رفته از ویژگی های جدید اندروید اوریو در EMUI 6
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

انتظار می رود که گوشی مدل هوآوی Mate 10 در تاریخ 16 اکتبر به بازار عرضه شود. هم چنین انتظار می رود که این گوشی پرچمدار از نظر سخت افزاری با پردازنده Kirin 970 با قابلیت  AI یا هوش مصنوعی به بازار بیاید. در حالی که تمرکز روی سخت افزار Mate 10 وجود دارد، موضوعی مهم درباره این گوشی به فراموشی سپرده شده است. باید بدانید این گوشی پرچمدار با رابط کاربری جدید EMUI 6 که با اندروید اوریو یا همان اندرید 8.0 کار می کند، به بازار خواهد آمد.  پیش از این نیز اطلاعاتی درباره رابط کاربری جدید هوآوی خبرهایی منتشر شده بود. ولی جالب است بدانید این رابط کاربری با اندروید اوریو کار می کند. حالا اطلاعات جدیدی از رابط کاربری که با اندروید اوریو کار می کند به بیرون درز پیدا کرده است.

تصاویری از Mate 9 با سیستم عامل اندروید اوریو، جدیدترین تصاویر لو رفته است که به بیرون درز پیدا کرده است. این تصاویر برخی ویژگی های این سیستم عامل را  نشان می دهد مثلا جزئیاتی در مورد حالت تصویر در تصویر در این عکس های لو رفته قابل مشاهده است. یکی از تصاویر نشان می دهد که سیستم با اندروید اوریو کار می کند.

در یکی از تصاویر منتشر شده، پس زمینه نشان می دهد که اندروید اوریو بر روی گوشی فعال است و با رابط کاربری  EMUI کار می کند.  اساسا، رابط کاربری EMUI 6 با ویژگی های اندروید اوریو سازگار است و با هم به خوبی کار می کنند. همان طور که قبلا هم شاید مطالعه کرده باشید، وقتی گوگل آخرین نسخه اندروید را معرفی کرد، ویژگی های جدیدی هم از سوی هوآوی برای EMUI 6  مطرح شد. مثلا یکی از ویژگی ها شامل گزینه رزولوشن صفحه در تنظیمات صفحه نمایش است که به کاربران اجازه می دهد بین حالت HD و Full HD  بتوانند حق انتخاب داشته باشند. یعنی بتوانند بین  Full HD (720p و 1080p)  انتخاب خود را تغییر بدهند.  این کار قطعا مکانیسم خوبی برای ذخیره انرژی محسوب خواهد شد. همچنین، EMUI 6 به نظر می رسد که امکان پنهان کردن نوار ناوبری را با افزودن دکمه جدیدی که می توانید روی نوار ناوبری قرار دهید، فراهم کرده است. این دکمه، فلش کوچکی را به سمت چپ نوار ناوبری اضافه می کند و با کشیدن انگشت از سمت پایین، شما می توانید نوار ناوبری را پنهان یا نمایان کنید.

شما می توانید برخی از ویژگی های جدید EMUI 6 را در تصاویر جدید منتشر شده مشاهده کنید.

 

 

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
plaza-ads