نسخه بعدی Uncharted فصل جدید روایت داستان های سینمایی را شروع خواهد کرد
نویسنده:ابراهیم نجف پور
ارسال شده در:14 دی 1397، 13:00

نسخه بعدی Uncharted فصل جدید روایت داستان های سینمایی را شروع خواهد کرد

بنا بر اطلاعات منتشرشده، به نظر می‌رسد که نسخه جدید سری فوق محبوب آنچارتد (Uncharted) در دست‌ساخت است؛ عنوانی که قرار است نسل جدید روایت داستان‌های سینمایی باشد.

Uncharted/آنچارتد

در چند سال گذشته، کمپانی سونی، چندین بازی فوق‌العاده سینماdی را در سرتاسر جهان عرضه کرده بود. نحوه روایت داستانی و همچنین وجود سکانس‌های سینمایی هیجان‌انگیز و محشر دربازی‌های Uncharted، The Last of Us، God of War و Spider-Man به‌گونه‌ای بود که افراد زیادی را عاشق کنسول پلی استیشن کرد. در حال حاضر، به نظر می‌رسد که سونی قرار است با ساخت نسخه جدید از سری بازی‌های محبوب و معروف Uncharted، نوع جدیدی از روایت داستانی را در صنعت بازی‌سازی ایجاد کند.

Uncharted/آنچارتد

به دنبال عرضه Uncharted 4: A Thief’s End و Uncharted: Lost Legacy و باوجود نحوه به پایان رسیدن این دو بازی، افراد بسیاری اعتقاد داشتند که کار این سری محبوب تمام‌شده است؛ به‌هرحال، مدتی می‌شود که کمپانی سونی، به دنبال استخدام طراحی ارشد برای بازی سوم شخص است؛ بعد از انتشار خبر این فرصت شغلی، امید در دل طرفداران سری آنچارتد زنده شد و بسیار از این افراد باور دارند که نسخه جدید بازی آنچارتد در حال ساخت است.

سونی در قسمت توضیحات این لیست شغلی، «فصل جدید در روایت داستان‌های سینمایی» را آورده است؛ توضیحات کلی سونی در مورد استخدام طراحی ارشد برای ساخت عنوانی سوم شخص بدین گونه است:

ما به دنبال استخدام طراحی بااستعداد بالا و خلاق هستیم تا بتوانیم فصل بعدی را در روایت‌های داستان‌های سینمایی خلق کنیم؛ این شانس را خواهید داشت که به تیم سازندگان عناوینی موفق و سینمایی مانند Uncharted ،The Last of Us و Killzone ملحق شوید.

دقیقاً مشخص نشده است که سونی در حال کار بر روی کدام بازی است و حتی هیچ‌گونه شایعه در این رابطه منتشرنشده و از طرفی دیگر، پلتفرم‌های اصلی این عنوان معرفی نشده نیز معلوم نیست و یا شاید هم سونی، این عنوان را برای نسل جدید کنسول پلی استیشن در نظر گرفته است.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha