ونوم 2 ؛ داستان، بازیگران، تاریخ اکران، تریلر و حضور مرد عنکبوتی
تیم پلازا مگ
نویسنده:تیم پلازا مگ
ارسال شده در:06 مهر 1398، 12:00

ونوم 2 ؛ داستان، بازیگران، تاریخ اکران، تریلر و حضور مرد عنکبوتی

فیلم ونوم 2 (Venom 2) با بازیگری تام هاردی، وودی هارلسون در نقش کارنیج، کارگردانی بازیگر نقش گالوم ارباب حلقه‌ها و تهیه کننده فیلم‌های مردان ایکس به زودی فیلمبرداری می‌شود. در ادامه هر آنچه که از داستان، بازیگران، احتمال حضور مرد عنکبوتی و … می‌دانیم را مرور می‌کنیم.

چه کسی فکر می‌کرد ونوم بتواند به چنین موفقیتی دست پیدا کند. این فیلم با بازی تام هاردی توانست وجهه‌ای از این ضدقهرمان را نشان دهد که هیچ کس فکرش را هم نمی‌کرد. بیشتر طرفدران به ونوم صرفا به عنوان دشمن اسپایدرمن نگاه می‌کردند اما این فیلم توانست برخی باورهای اشتباه درباره این شخصیت را تغییر دهد. Venom با عبور از فیلم‌های بلاک باستری همچون ددپول و نگهبانان کهکشان در باکس آفیس، ساخت یک دنباله را برای خود تضمین کرد.

فیلم ونوم 2

در این مطلب قصد داریم ببینیم چه کسی در آن بازی خواهد کرد، فیلم درباره چیست، چه زمانی اکران خواهد شد و چه انتظارهایی از آن داریم. بعد از این موارد، به برخی سوال‌های رایج درباره Venom پاسخ می‌دهیم. اگر می‌خواهید بدانید چرا ونوم 2 می‌تواند فیلم بهتر و موفق‌تری نسبت به نسخه اول آن باشد، می‌توانید به این مطلب پلازامگ در این مورد مراجعه کنید.

فهرست عناوین مطلب:

 


داستان ونوم 2 و احتمال حضور اسپایدرمن


با اینکه ما یک حضور درست و حسابی از مرد عنکبوتی در فیلم اول ندیدیم، اما کارگردان فیلم اشاره‌ای به احتمال حضور او در آینده کرده است. روبن فلیشر (Ruben Fleischer) در مورد فیلم اول گفته بود:

این فیلم بیشتر مربوط به خود ونوم و معرفی این شخصیت است. درباره اینکه در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد و با چه کسانی می‌تواند روبه‌رو شود نمی‌توانم چیزی بگویم.

در مصاحبه فیلم نامه نویس قسمت اول فیلم، جف پینکر، با کانال Discussing Film، مصاحبه‌کننده از او در رابطه با حضور شخصیت مرد عنکبوتی یا همان پیتر پارکر در قسمت دوم ونوم سوال کرده بود که آیا ممکن است شاهد حضور این شخصیت در فیلم ونوم باشیم و جف پینکر در جواب به این سؤال گفت:

بدون گقتن چیزی که اجازه آشکار کردن آن را نداشته باشم، این غیرممکن نخواهد بود که در قسمت دوم فیلم ونوم، شخصیت مرد عنکبوتی نقشی مهم و اصلی داشته باشد.

داستان ونوم 2

یکی از تهیه کنندگان فیلم یعنی امی پاسکال (Amy Pascal) هم در مصاحبه‌ای درمورد حضور اسپایدرمن تام هالند در فیلم گفت:

همه دوست دارند این اتفاق را ببینند. شاید روزی این اتفاق بیفتد. من می‌توانم بگویم که ما همکاری فوق‌العاده‌ای داشته‌ایم و نمی‌توان گفت چه اتفاقی خواهد افتاد. ما داستان‌های زیادی برای بازگو کردن درباره اسپایدرمن داریم. ما نقشه‌هایی برای حضور تام هالند در همه چیز داریم.

با این وجود در انتهای فیلم اول شاهد حضور فرزند ونوم، یعنی کارنیج (Carnage) هستیم. اگر فکر می‌کنید که با حضور او درجه سنی فیلم از 13 سال به بزرگسالان تغییر پیدا می‌کند در اشتباه هستید. طبقه گفته تهیه کننده فیلم، آوری آراد (Avi Arad) :

زمانی که شما نام کارنیج را می‌شنوید، اولین چیزی که به ذهن خطور می‌کند، درجه سنی بزگسال است. اما اگر با داستان او آشنا باشید، اگر واقع کمیک‌های او را خوانده‌اید، می‌بینید که نیازی به درجه سنی بزرگسال نیست.

او یک روح زجر کشیده است. فیلم درباره این نیست که او چه کار می‌کند، چون ما نیاز به نشان دادن حرکت چاقو و پاشیده شدن خون نداریم. چیزی که نیاز به نمایش دارد، انگیزه او است.

داستان venom 2

کارگردان جدید فیلم Venom 2 یعنی اندی سرکیس تایید کرده که شاهد فیلمی فوق‌العاده خواهیم بود. او در این رابطه گفت:

من الان نمی‌توانم چیزهای زیادی بگویم و در مراحل ابتدایی هستم، اما ایده‌های کاملا مشخصی از اینکه چه چیزی را می‌خواهم از نظر ظاهری ببینم و چگونه شخصیت‌ها را به بعد دیگری ببرم دارم.

 


سازندگان و بازیگران ونوم 2 چه کسانی هستند


جای شکی نیست که تام هاردی بااستعداد قرار است در دنباله این فیلم در نقش ادی براک حضور داشته باشد. بازیگران معمولا قراردادهای چند فیلمی با شرکت‌های تولید کننده می‌بندند. برای آشنایی بیشتر با این بازیگر خوش چهره سینما، می‌توانید به این مطلب پلازامگ مراجعه کنید. اگر هم شکی درباره حضور او در فیلم ونوم 2 داشتید باید بگوییم که تهیه کننده فیلم، ایمی پاسکال (Amy Pascal) در مصاحبه‌ای تایید کرد که تام هاردی بازخواهد گشت و دوباره بهتر از هر شخص دیگری نقش ونوم را ایفا خواهد کرد. او در این رابطه گفت:

می‌توانم بگویم که تام هاردی باز خواهد گشت و نقش این کاراکتر را به صورتی که هیچ کس دیگری تواناییش را ندارد، ایفا خواهد کرد.

زمانی که شما در مورد ونوم فکر می‌کنید، هیچ وقت نمی‌توانید شخصی جز تام هاردی را زمانی که در وان لابستر نشسته به ذهن خود بیاورید.

بازیگران فیلم ونوم 2

میشل ویلیامز (Michelle Williams) که در فیلم Venom نقش همسر سابق ادی براک یعنی ان واینگ (Anne Weying) را ایفا می‌کرد هم در Venom 2حضور خواهد داشت. با توجه به چیزی که در رابطه او با ادی در انتهای فیلم اول دیدیم، این امر دور از انتظار نخواهد بود. او همچنین امیدوار است که She-Venom نقش بیشتری در فیلم داشته باشد.

شخص دیگری که قطعا باز خواهد گشت، وودی هارلسون (Woody Harrelson) خواهد بود که حضور او را در فیلم اول و در نقش کارنیج در صحنه‌ای که میان نمایش فهرست سازندگان فیلم پخش شد، دیدیم. هارلسون به دلایل مختلفی به این فیلم جذب شده بود. او در این رابطه گفته بود که دلیل اصلی این امر، همکاری او با فلیشر در فیلم Zombieland بود. به گفته خود هارلسون بخش دیگر بازی کردن او در فیلم ونوم، تام هاردی است. وی در این رابطه گفت: «من واقعا به تام هاردی احترام قائل هستم و معتقدم او یکی از بهترین بازیگران دنیا است. پس این در کنار یک فیلمنامه عالی من را به نوعی مجبور به بازی در فیلم کرد».

بازیگران ونوم 2 / وودی هارلسون

قبلا گزارش شده بود که فلیشر به علت کار روی فیلم Zombieland 2 نمی‌تواند ونوم جدید را کارگردانی کند. بعدها اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه کارگردان فیلم Bumblebee یعنی تراویس نایت (Travis Knight)، کارگردان Rise of the Planet of the Apes یعنی روپرت وایت (Rupert Wyatt) و اندی سرکیس (Andy Serkis) کارگردان Mowgli و Breathe در حال مذاکره برای سکان‌داری Venom 2 هستند. اما در نهایت، این اندی سرکیس بود که برای کارگردانی Venom 2 انتخاب شد. این سومین فیلمی خواهد بود که توسط او کارگردانی می‌شود. ما او را با بازیگری و کارهای موشن کپچر، از جمله گالوم در سری ارباب حلقه‌ها می‌شناسیم.

بازیگران ونوم 2 / کارگردان

تهیه کننده فیلم‌های ایکس من یعنی هاچ پارکر (Hutch Parker) هم اخیرا به جمع تهیه‌کنندگان این فیلم پیوسته است. سایر تهیه کنندگان فیلم ونوم 2 عبارتند از آوی آراد (Avi Arad)، مت تولماک (Tolmach) و ایمی پاسکال (Amy Pascal). طبق گزارشی انتظار می‌رود فیلمبرداری فیلم ونوم 2 در آبان 1398، یعنی حدود 13 ماه بعد از اکران فیلم اول، آغاز می‌شود. طبق این گزارش، عنوان فعلی این دنباله هم Fillmore است.

بازیگران ونوم 2 / تهیه کننده

 


تاریخ اکران ونوم 2


فیلم اول ونوم در تاریخ 5 اکتبر 2018 اکران شد و به نظر می‌رسد که دنباله آن هم در ماه اکتبر می‌شود. سونی قرار آست یک فیلم دنباله مربوط به مارول را در 2 اکتبر 2020 (11 مهر 1399) اکران کند که احتمال می‌رود همان ونوم 2 باشد. این عنوان بعد از فیلم Morbius با بازی جرد لتو در نقش خون آشام که در 31 جولای 2020 (10 مرداد 1399) منتشر می‌شود، اکران خواهد شد. البته فعلا چیزی به صورت رسمی تایید نشده است.

تریلر ونوم 2 / تاریخ اکران ونوم 2

 


چه چیزهایی را می‌خواهیم در دنباله ونوم ببینیم


در این ویدیو می‌توانید آنچه را که می‌خواهیم در فیلم ونوم جدید ببینیم را تماشا کنید. از کارنیج گرفته تا حضور ایجت ونوم.

 


تریلر ونوم 2


تریلر فیلم ونوم 2 / venom 2

تا کنون هیچ تریلری از فیلم Venom 2 منتشر نشده است، اما یکی از طرفداران با توجه به اطلاعات موجود، یک تریلر کانسپت برای ونوم جدید ساخته که شاهد حضور کارنیج و مرد عنکبوتی در آن هستیم. این تریلر جذاب را می‌توانید در ادامه تماشا کنید. با توجه به اینکه به احتمال زیاد فیلمبرداری فیلم به زودی آغاز می‌شود، احتمالا اولین تریلر ونوم 2 را اوایل سال آینده مشاهده کنیم.

 


پاسخ به برخی سوالات رایج درباره Venom


در این قسمت می‌خواهیم به برخی از سوالات رایج درباره فیلم ونوم 2 بپردازیم. این سوالات شامل حضور این شخصیت در تیم انتقام جویان و اینکه آنتی ونوم چیست می‌شود.

 

آیا ونوم 2 ساخته میشود

جواب این سوال با توجه به موفقیت فیلم در باکس آفیس مثبت است. طبق گفته یکی از منابع سایت Variety، ونوم 2 با نویسندگی کلی مارسل (Kelly Marcel) در حال ساخت است. وی یکی از نویسندگان قسمت اول هم بود و در کارنامه خود نویسندگلی فیلم‌های Fifty Shades of Grey و Saving Mr. Banks را هم دارد. مارسل یکی از تهیه‌کنندگان فیلم Venom 2 هم هست.

فیلم ونوم 2 / venom vs carnage

جف پینکر در گفتگو با کانال Discussing Film (به نقل از ComicBook) اعلام کرده بود که ساخت دنباله Venom شروع شده است، اما نمی‌تواند اطلاعات بیشتری را ارائه کند؛ جف پینکر می‌گوید:

بدون اینکه چیز زیادی را بگویم، فقط به این جمله بسنده می‌کنم که قسمت دوم فیلم Venom در حال ساخت است و از طرفی دیگر، این را هم باید بگویم که فعلاً تصمیم گرفته‌شده است که من در تیم نویسندگان قسمت دوم فیلم ونوم نباشم.

 

آیا ونوم به انتقام جویان می پیوندد – ایا ونوم در اونجرز وجود دارد

ونوم قبلا زمانی که مک گارگان این سیمبیوت را می‌پوشید، در تیم انتقام جویان قرار گرفت، اما نه انتقام جویان عادی. این تیم اونجرز توسط نورمن آزبورن اداره می‌شد که Dark Avengers نام داشت. فلش تامپسون هم در مجموعه‌ای از کمیک‌ها به عنوان ایجنت ونوم به عضویت انتقامجویان مخفی (Secret Avengers) درآمده بود. تاکنون ونوم در فیلم انتقام جویان دیده نشده است اما با تظریه‌هایی درباره احتمال حضور او در آینده وجود دارد.

آیا ونوم به انتقام جویان می پیوندد - ایا ونوم در اونجرز وجود دارد

 

ونوم چند قسمت دارد

تاکنون تنها یک فیلم سینمایی اختصاصی درباره ونوم اکران شده است که همان Venom سال 2018 است. همان‌طور که در بالا هم اشاره کردیم، دنباله این فیلم هم قرار است ساخته شود. اما ما این شخصیت را قبلا در فیلم Spider-Man 3 ساخته سم ریمی در سال 2007 هم دیده بودیم که البته نمایش سطحی و در حاشیه داشت.

ونوم چند قسمت دارد

 

فیلم ونوم چند ساعت است

فیلم‌های ابرقهرمانی معمولا طولانی هستند و برخی فیلم‌های مارول حتی به 3 ساعت هم می‌رسند. اما فیلم ونوم اینقدر طولانی نیست و مدت زمان آن، 1 ساعت و 52 دقیقه است.

ونوم کمیک / Venom

 

ایا فیلم ونوم ترسناک است

در حالی که انتظار می‌رفت فیلم Venom رده سنی بزرگسالان را دریافت کند، رده PG-13 یا همان بالای 13 سال را دریافت کرد. اینکه این فیلم درباره یک انگل بیگانه است که بدن یک نفر را در اختیار گرفته و بقیه را تهدید به کندن سر و دست و پا می‌کند، ممکن است باعث نگرانی برخی از والدین شود؛ اما باید گفت که با این رده سنی قطعا ونوم یک فیلم ترسناک نیست. صرفا برخی از صحنه‌ها شاید برای تماشاگران چندش آور به نظر برسد.

ایا فیلم ونوم ترسناک است

 

آنتی ونوم چیست

آنتی ونوم یکی از شخصیت‌های کمیک‌های مارول است. او برای اولین بار در سال 2008 و در داستان New Ways to Die ظاهر شد. ادی براک در رستوران مارتین لی (میستر نگاتیو) مشغول به کار می‌شود. سرطان براک توسط لی که توانایی‌های ویژه‌ای دارد، درمان شده و براک معتقد است که این یک معجزه است.

بعد از اینکه براک توسط مک گارگان که ونوم کنونی است مورد حمله واقع می‌شود، سیمبیوت سعی می‌کند که دوباره کنترل بدن براک را به دست بگیرد. در این حین بدن او به سیمبیوت واکنش نشان داده و سیمبیوت سفید جدیدی از گلبول‌های سفید بدن او که بر اثر توانایی‌های لی قدرت زیادی پیدا کرده‌اند، به وجود می‌آید که آنتی ونوم نام دارد.

آنتی ونوم چیست

فیلم Venom 2 به احتمال زیاد حدود یک سال اکران می‌شود. در این مطلب سعی کردیم اطلاعاتی که از داستان، بازیگران، تریلر و … منتشر شده بود را با شما در میان بگذاریم و به برخی از سوالات رایج درباره این شخصیت پاسخ دهیم. شما هم می‌توانید نظرات خود را درباره فیلم ونوم 2 در زیر صفحه با ما در میان بگذارید.

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha
رضا 25 اردیبهشت 1398، 16:26

خیلی دوست دارم ی خبر موثق از ونوم 2 بیاد که دقیق بدونیم کی اکران میشه

امیر 04 تیر 1398، 11:56

داداش من از یه سایت خوندم گفت 2020اکران میشه

Omid 25 اردیبهشت 1398، 16:51

واقعا ونوم 2 تو تاریخ 2 اکتبر 2020 بیرون میاد؟

کامیار 26 اردیبهشت 1398، 00:28

ونوم یک که کلی مشکلات فیلمنامه ای و ساختاری داشت.. حالا باید ببینیم ونوم 2 میتونه بهتر بشه. البته فیلمایی که تام هاردی بازی کنه رو حتما باید دید

علیرضا 09 تیر 1398، 16:30

موربیوس واقعا پتانسیل بالایی داره و باکارگردان خوبش بعید نیست که بتونه نظر منقدا رو هم به دست بیاره،ونوم هم فیلم واقعا خوب بود و از لحظه لحظه حضور تام هاردی و ونوم لذت میبره اگه بتونن از کریون شکارچی برای ویلن ونوم2 استفاده کنن و کارنیج رو برای ونوم3 نگه دارن که رایت شخصیت اسپایدرمن رو از مارول پس گرفته باشن و شاهد کراس اور اون با ونوم و کارنیج باشیم

حسین 10 تیر 1398، 01:36

ونوم یک که یه فیلم خیلی جذاب و بی نظیر بود(البته یکی از جذابیتاش بخاطر وجود تام هاردی بود) حالا بی صبرانه منتظرم که قسمت دومش هم بیییاد

دیدگاههای بیشتر ...