کارگردان Infinity War اعتقاد دارد Avengers 4 بهترین کار برادران روسو است

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

جو روسو در جدیدترین مصاحبه‌اش در کامیک کان از تاثیر نگرفتن از حواشی سخن می‌گوید. او معتقد است Avengers 4 بهترین فیلم آن‌ها در دنیای مارول است. کارنامه کاری او و برادرش نیز شاهدی بر این ادعا است.

برادران روسو، جو و آنتونی، هر دو به موفقیتی که توانسته‌­اند با قسمت چهارم مجموعه فیلم‌های Avengers، که سال آینده به عنوان دنباله فیلم Avengers: Infinity War منتشر می­‌شود، افتخار می­‌کنند. آن‌ها در کنار هم هر دوی این فیلم‌ها را در کنار فیلم‌هایی مانند Captain America: The Winter Soldier و Captain America: Civil War کارگردانی کرده‌­اند.

طی مصاحبه‌ای که جو روسو با مجله آنلاین Deadline در کامیک کان شهر سن دیگو داشته است، بیان کرد:

من فکر می­کنم Avengers 4 در نهایت بهترین کار ما برای کمپانی مارول از آب درآید. من فکر می­‌کنم ما با هر فیلمی که در کمپانی مارول ساختیم، رشد کرده‌ایم.

البته باکس آفیس هم، صحبت روسو را کاملا تایید می‌کند. در میان فیلم‌هایی که برادران روسو برای کمپانی مارول ساخته‌­اند، موفقیت مالی هر کدام نسبت به فیلم قبلی، افزایش داشته است. فیلم Captain America: The Winter Soldier توانست در سطح جهانی 714 میلیون دلار را ازآن خود کند، در حالی که Captain America: Civil War و Avengers: Infinity War هر کدام به ترتیب موفق به کسب 1.1 و 2 میلیارد دلار شدند.

با این حال، روسو و برادرش، توجه زیادی به آمار و ارقام ندارند. آن‌ها می‌خواهند تمرکز خود را فقط به ساختن و پرداختن داستانی که قرار است روایت شود، معطوف کنند. روسو در این مورد گفت:

دور نگه داشتن خودمان از حواشی خارجی، همیشه یکی از برنامه‌های کاری ما بوده است؛ چرا که این حواشی، آدم را به سمت انتخاب‌هایی نادرست از میان گزینه‌های موجود سوق می‌­دهد. ما در طول این سال‌ها یاد گرفتیم که تنها به ندای افکار خودمان گوش دهیم و این خیلی عالی است که ما دو نفر هستیم و می‌­توانیم همواره به گفت‌و‌گو با یکدیگر بپردازیم.

کلام آخر

پروسه ساخت Avengers 4 پیش از آنکه آمار مربوط به Avengers: Infinity War منتشر شود، به پایان رسید. به همین خاطر روسو معتقد است که «خلوص» این فیلم در راستای تاثیر نگرفتن از حواشی، به خوبی حفظ شده است. مواردی که به عقیده مردم، جزء عوامل موفقیت یا عدم موفقیت فیلم Infinity War بوده است، تاثیری بر برادران روسو نگذاشته و باعث تردید آن‌ها نمی­‌شود. روسو اضافه کرد: «ما از زمان انتشار Avengers: Infinity War، در پروسه پسا تولید Avengers 4 به سر می­‌بریم». البته هنوز برخی کارهای جزئی مانده است که به زودی انجام می­‌شود. اما به طور کلی، شرایط برای انتشار Avengers 4 در تاریخ معین شده در 13 اردیبهشت سال آینده، کاملا مناسب و مطلوب به نظر می­‌رسد و جای نگرانی نیست. در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022