ساخت فیلم Guardians Of The Galaxy 3 فعلا متوقف شده است

Guardians Of The Galaxy 3
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

پس از آنکه کمپانی دیزنی به خاطر مشکلاتی قدیمی جیمز گان را اخراج کرد، تا پیدا کردن کارگردان جایگزین، پروسه ساخت فیلم Guardians Of The Galaxy 3 فعلا متوقف شده و به زمانبندی از پیش تعیین شده نخواهد رسید.

باتوجه به اینکه سازندگان فیلم Guardians Of The Galaxy 3 همچنان به دنبال کارگردان می‌گردند، به احتمال زیاد مجبورند تاریخ شروع فیلمبرداری را عقب بیاندازند. مطابق گزارشی جدید که از سایت The Hollywood Reporter منتشر شد، پروسه ساخت این فیلم از دنیای سینمایی مارول فعلا متوقف شده است. ماجرا از این قرار بوده که وقتی گروهی کوچک از عوامل فیلم مشغول آماده شدن برای پیش تولید بودند، از کارشان مرخص شده و به آنها گفته شده است که می‌توانند سراغ کار دیگری بروند. پیش از اینکه کمپانی دیزنی، کارگردان فیلم، جیمز گان را اخراج کند، قرار بر این بود که پیش تولید فیلم در پاییز آغاز شود.

بعد از حاشیه‌هایی به قدمت یک دهه، پیرامون جوک‌هایی درباره تجاوز و آزار جنسی کودکان که گان در توییت‌هایش به آنها اشاره می‌کرد، کمپانی دیزنی بالاخره او را از این فرنچایز کنار گذاشت. البته گان پیش از این، درباره این مسئله توضیحاتی داده و معذرت‌خواهی کرده بود. اما در نهایت، به دنبال این تصمیم کمپانی دیزنی، بازیگران مجموعه فیلم‌های Guardians of the Galaxy در صدد حمایت از کارگردان خود برآمدند. در این بین، دیو باتیستا (درکس) در شبکه‌های اجتماعی، به‌عنوان صدایی در مخالفت با تصمیم کمپانی دیزنی شناخته شد. او در توییتی که در روز پنجم ماه آگوست منتشر کرد، گفت:

من هر آنچه به لحاظ قانونی موظف و متعهد به انجامش هستم را انجام می‌دهم، اما Guardians of the Galaxy بدون جیمز گان، چیزی نیست که من برای آن قرارداد امضا کردم. این فیلم بدون او، برای من بی‌معنی است.

او همچنین تهدید کرد که اگر فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 بر اساس متنی که گان آماده کرده بود ساخته نشود، مجموعه را ترک می‌کند.

بر اساس گزارش سایت The Hollywood Reporter توقف ایجاد شده در کار، موقتی بوده و استودیوی کمپانی دیزنی به دنبال کارگردان جایگزین می‌گردد. همچنین منبعی اظهار کرده بود که دیگر نمی‌توانند زمانبندی که قبلا اعلام شده بود را حفظ کنند. باتوجه به مطالب گفته شده، هیچ تاریخ انتشاری هم برای این فیلم تعیین نشده است. البته افراد تیم Guardians of the Galaxy در فیلم Avengers 4 که سوم ماه می سال آینده (13 اردیبهشت 1398) اکران می‌شود، حضور خواهند یافت.

کلام آخر

برای اخبار بیشتر از دنیای فیلم و سریال با پلازا همراه بمانید، شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها