آیا جرمی رنر و مت دیمون در یک فیلم Bourne باهم همبازی خواهند شد؟

bourne/ مت دیمون/Matt Damon
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

طبق گفته‌های تهیه‌کننده سری فیلم‌های Bourne یعنی فرانک مارشال، جرمی رنر و مت دیمون در یک فیلم هرگز باهم همبازی نخواهد شد. فیلم جدید این سری با بازی جرمی رنر، در مراحل اولیه ساخت خود قرار دارد و فعلاً خبری از تاریخ اکران آن نیست.

جرمی رنر / jeremy renner

فرانک مارشال، تهیه‌کننده سری فیلم‌های موفق Bourne، در حال حاضر نسخه دیگری از این سری را می‌سازد و اخیراً به وب‌سایت Business Insider گفته است که جرمی رنر (Jeremy Renner) و مت دیمون (Matt Damon)، هرگز در یک فیلم همبازی نمی‌شوند. مت دیمون، ستاره اصلی سری فیلم‌های Bourne بوده است ولی در سال 2012 بود که عنوان فرعی به نام The Bourne Legacy با هنرنمایی جرمی رنر از دل این سری فیلم‌ها به بیرون آمد و باید در این میان اشاره کرد که فیلم بعدی فرانک مارشال، ادامه فیلم The Bourne Legacy خواهد بود. باوجود صحبت‌های فرانک مارشال، جرمی رنر و مت دیمون در یک فیلم با همبازی نمی‌شوند و هالیوود باید این موضوع را در نظر بگیرد.

مت دیمون/Matt Damon

لازم به ذکر است که فرانک مارشال، به‌غیراز سری فیلم‌های Bourne، تهیه‌کننده سری فیلم‌های Indiana Jones ،Jurassic Park و Back to the Future بوده است ولی ایشان از سال 2002 فقط تمرکز اصلی خود را بر روی سری Bourne گذاشته است. فیلم‌های Jason Bourne، بیش از 1.6 میلیارد دلار به جیب سازندگانش سرازیر کرده است؛ هرچند که این فروش بسیار عالی، به خاطر هنرنمایی زیبای مت دیمون در نقش اصلی فیلم بوده هست.

آخرین قسمت در این سری با نام Jason Bourne و با بودجه 135 میلیون دلاری در سال 2016 اکران شده بود و موفق شد 415 میلیون دلار فروش داشته باشد. به‌تازگی وب‌سایت Business Insider، گفتگویی را با فرانک مارشال در مورد پروژه آینده‌اش ترتیب داده است.

Business Insider: آیا می‌توان گفت که روزی جرمی رنر و مت دیمون را در یک فیلم Bourne می‌بینیم؟

فرانک مارشال: فکر نمی‌کنم که چنین چیزی اتفاق بیفتد.

Business Insider: چه چیزی می‌توانید در مورد فیلم بعدی Bourne بگوید؟

فرانک مارشال: این فیلم در مراحل اولیه ساخت خود قرار دارد و فعلاً خبری از تاریخ اکران آن نیست. ستاره اصلی این عنوان، جرمی رنر خواهد بود و کارگردانی این اثر بر عهده جاستین لین هست. داستان این فیلم، جدا از سری اصلی با هنرنمایی مت دیمون خواهد بود.

کلام آخر

در حال حاضر جاستین لین، بر روی قسمت نهم از سری فیلم‌های پرفروش Fast & Furious کار می‌کند. سری فیلم‌های Fast & Furious، توسط استودیو یونیورسال (Universal Pictures) ساخته می‌شود. در پایان باید گفت که فیلم The Bourne Legacy، جزء ناموفق‌ترین فیلم‌های این سری بوده است و تنها توانست 276 میلیون دلار فروش داشته باشد درحالی‌که بودجه آن، 125 میلیون دلار بوده است. در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400