دانلود فیلم Last Christmas ؛ داستان، بازیگران و نقد و بررسی

دانلود فیلم last christmas
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

فیلم آخرین کریسمس اثری کمدی رمانتیک است که امیلیا کلارک و هنری گلدینگ در آن به ایفای نقش می‌پردازند و پل فیگ، کارگردانی آن را بر‌ عهده دارد. برای آشنایی با داستان، تریلر، نقدها، نمرات منتقدین و دانلود فیلم Last Christmas با ما همراه باشید.

در سینما، فیلم‌های بسیاری وجود دارند که پیرامون حال و هوای کریسمس، موضوعی را دست‌مایه‌ی خود قرار می‌دهند. از این میان، می‌توان به آثاری نظیر «چه زندگی شگفت‌انگیزی»، «ادوارد دست‌قیچی» و «تنها در خانه» اشاره کرد. فیلم آخرین کریسمس هم یکی از جدیدترین عناوین با این موضوع است که در سال 2019 اکران شد. نویسندگی این فیلم کمدی رمانتیک را اما تامپسون و همسرش گرگ وایز بر عهده داشتند. اما تامپسون، خود یکی از بازیگران این فیلم است. آخرین کریسمس در 8 نوامبر 2019 (17 آبان 1398) در آمریکا اکران شد و توانست در باکس آفیس موفق ظاهر شود و بیش از 126 میلیون دلار فروش داشته باشد. در ادامه می‌خواهیم نگاهی به داستان، بازیگران، تریلر، نقدها و نمرات منتقدین به فیلم آخرین کریسمس داشته و لینک دانلود آن را ارائه کنیم.

دانلود فیلم 2019 last christmas

همچنین بخوانید :

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 


داستان فیلم Last Christmas


کیت، زن جوانی است که تصمیمات اشتباهی می‌گیرد و از زندگی خود ناراضی است. او در یک فروشگاه مشغول به کار است و یک روز به‌طور تصادفی با شخصی به‌ نام تام ملاقات می‌کند. علاقه‌ای در کیت به وجود می‌آید و به واسطه‌ی این ملاقات، زندگی‌اش دگرگون و وارد مرحله‌‌ی جدیدی می‌شود.

فیلم آخرین کریسمس

 


تریلر فیلم آخرین کریسمس


در ویدیوی بالا می‌توانید تریلر فیلم آخرین کریسمس را مشاهده کنید و با فضای کلی آن آشنا شوید.

 


بازیگران فیلم Last Christmas


در فیلم آخرین کریسمس، امیلیا کلارک (Emilia Clarke)، هنری گلدینگ (Henry Golding)، اما تامپسون (Emma Thompson) و میشل یئو (Michelle Yeoh) به نقش‌آفرینی می‌پردازند.

بازیگران فیلم Last Christmas

 


دانلود فیلم Last Christmas 2019


فیلم آخرین کریسمس به صورت دیجیتال در 21 ژانویه 2020 (1 بهمن) عرضه شد و نسخه بلوری آن هم دو هفته بعد، در 4 فوریه 2020 (15 بهمن 1398) منتشر شد. با استفاده از لینک‌های زیر می‌توانید به دانلود فیلم Last Christmas 2019 با کیفیت عالی بلوری بپردازید.

دانلود فیلم last christmas

دانلود فیلم Last Christmas با کیفیت 1080p بلوری و حجم 1.50 گیگابایت / دانلود با زیرنویس فارسی هارد ساب

دانلود فیلم Last Christmas با کیفیت 720p بلوری و حجم 793 مگابایت / دانلود با زیرنویس فارسی هارد ساب

دانلود فیلم Last Christmas با کیفیت 480p بلوری و حجم 372 مگابایت / دانلود با زیرنویس فارسی هارد ساب

دانلود زیرنویس فارسی فیلم آخرین کریسمس به صورت جداگانه

 


نقد و بررسی فیلم Last Christmas به همراه نمرات منتقدین


فیلم Last Christmas نقدهای مختلفی را از منقدین دریافت کرد که بازی امیلیا کلارک و گلدینگ را ستودند اما به فیلم‌نامه و پیچش‌های داستانی آن انتقاد کردند. این فیلم در سایت راتن تومیتوز، امتیاز 47% را بر اساس 193 نقد دارد. در سایت متاکریتیک هم فیلم آخرین کریسمس امتیاز 50 را بر اساس 40 نقد دارد که از این تعداد، 12 نقد سبز، 22 نقد نارنجی و 6 نقد آن قرمز است. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به برخی از نقدهای فیلم Last Christmas که توسط سایت‌های معتبر صورت گرفته‌اند.

فیلم last christmas

 

CHICAGO SUN-TIMES / ریچارد روپر: 88

امیلیا کلارک با لبخندهای کشنده‌اش عملا آدم را کور می‌کند، اما او توانایی این را هم دارد که افسردگی کیت و خودبیزاری‌‌اش را به تصویر بکشد. کیت می‌تواند بسیار شخصیت رنج‌آوری باشد، اما ما به او احساس نزدیکی و از تلاش‌هایش در راستای این‌که تدریجا فرد بهتری شود، استقبال می‌کنیم. داستان کیت و تام الزاما جذاب‌ترین بخش فیلم آخرین کریسمس نیست؛ البته که عنصر مهمی است، اما این فیلم، داستان آنها نیست؛ در واقع داستان کیت است.

همچنین بخوانید :

فیلم‌نامه به کارگردان این اجازه را می‌دهد که به جاهای دیگری هم سرک بکشد. برای مثال وارد تفسیر اجتماعی و حتی موضوع برگزیت می‌شود، بدون اینکه بخواهد پیام و نظری را به بیننده تحمیل کند. این، مثالی از آخرین کریسمس است که فیلم را از حد استاندارد و یک کمدی رمانتیک معمولی، فراتر می‌برد و آن را به فیلمی با داستانی محکم تبدیل می‌کند. حتی در مواقع بد و پرتنشی که بعضی روزها دارم، نتوانستم در برابر این سفر عاطفی و سرشار از احساس، مقاومت کنم.

 

Los Angeles Times / کیتی والش: 70

پل فیگ، فیلمی جالب ساخته و در حالی ‌که حس می‌شود آخرین کریسمس فیلم تامپسون است تا فیگ، اما او عناصری قوی به فیلم اضافه کرده است. در حالی که حس می‌شود فیلم، تنها کمی نسبت به فیلم‌های استاندارد تلویزیونی که درباره‌ی تعطیلات کریسمس هستند بهتر است، اما با نگاهی دقیق می‌توان متوجه شد که این‌طور نیست و فیلم فاصله‌ی زیادی نسبت به آن فیلم‌ها دارد. نقش آفرینی بازیگران آخرین کریسمس، آن را به فیلمی رضایت‌بخش تبدیل کرده و ارزش این را دارد که قلب‌تان را به لرزه درآورد.

فیلم آخرین کریسمس

 

THE WRAP / آلونسو دورالد: 65

من فیلم‌های بسیار زیادی درباره‌ی تعطیلات کریسمس دیده‌ام و آخرین کریسمس، به‌شدت نیاز من به این دست فیلم‌ها را برطرف کرد. اما متاسفانه داستان فیلم دچار چرخش‌های ناگهانی می‌شود و از موضوع برگزیت، سراغ آهنگ‌های جرج مایکل می‌رود که هماهنگی در این‌ها دیده نمی‌شود و نمی‌توانند به یک چیز واحد ختم شوند.

 

SCREEN DAILY / تام گریرسون: 60

کلارک و گلدینگ از عهده‌ی نقش‌هایشان به‌ نحو احسن برمی‌آیند و ترکیب آنها بسیار به هم می‌خورد. فیلم بر این باور است که عشق و محبت می‌تواند جهان را کمی درخشان‌تر‌ کند و در این اعتقاد، به اندازه‌ی کافی خوش‌بین است.

 

CNN / برایان لوری: 60

برای کسانی که انتظار یک داستان عاشقانه مرسوم را دارند، آخرین کریسمس یک شگفتی محسوب می‌شود. امیلیا کلارک، فریبنده است و به‌راحتی می‌تواند باعث موفقیت فیلم شود؛ حتی با سر و شکلی که در آن فروشگاه دارد. فیلم، نه فیلم معمولی شبیه به از این قبیل فیلم‌ها است و نه چیز خاصی است که به نظر می‌رسد قصد داشت باشد. این اثر عنوانی لذت‌بخشی است.

فیلم last christmas

 

Associated Press  / جیک کویل: 50

آخرین کریسمسِ پل فیگ، این‌طور می‌نمایاند که‌ کمدی دراماتیکی پیرامون حال و هوای کریسمس است، اما در واقع شگفتی‌هایی را ایجاد می‌کند. آهنگ Last Christmas جرج مایکل، آهنگی درباره‌ دل‌شکستگی است تا یک سرود برای کریسمس. فیلم فیگ هم همین‌طور است و از یک کمدی رمانتیک استاندارد، فراتر رفته و به چیزی درباره‌ی توان‌بخشی، خیریه و گوناگونی تبدیل شده است. می‌توان گفت که این اثر، فیلم خوش‌قلبی است، حتی اگر طرح داستانی‌اش این‌گونه نباشد.

 

THE PLAYLIST  / کیمبر مایرز: 42

از ابتدای فیلم کاملا معلوم است که فیلم آخرین کریسمس دچار پیچش و تغییر زیادی در بخش سوم داستان خواهد شد؛ گرچه احتمالا همه چیز را تا زمان «کشف» خواهید فهمید. اما علی‌رغم دانستن این پیچش و تغییر، تقلای فیلم برای ایجاد احساسات عمیق، اساسا به هدف خود می‌رسد. با وجود تمام معایب فیلم باید گفت که آخرین کریسمس، زمان بدی نیست، اما فیلم بدی است!

امتیازات فیلم آخرین کریسمس

 

VANITY FAIR / ریچارد لاوسون: 40

آخرین کریسمس فیلم خوبی نیست؛ افتضاح هم نیست، اما ناامیدکننده است. فیلم به زور می‌خواهد دلگرم‌کننده و همچنین کمی انگلیسی‌هراسیِ آمریکایی داشته باشد که بیشتر تقلید ادبی از ریچارد کورتیس است تا یک فیلم ناب.

Last Christmas بسیار فیلم دل‌پذیر، شاد، شیرین و خودمانی است و با حساسیتی که مختص امروز است، شکل گرفته اما این کافی نیست؛ هیچ‌یک از این خصوصیت‌ها بدون حس غنی‌تر ذات و هدف، متبلور نمی‌شود؛ چیزی که آخرین کریسمس به‌شدت عاری از آن است. تماشای آن کمی شبیه توقع گرفتن گردن‌بند طلا در شب پیش از کریسمس است، ولی وقتی کاغذ کادو را باز می‌کنی، می‌بینی فقط یک سی‌دی است! موزیک فیلم زیبا بوده اما ما امیدوار بودیم که چیزی درخشان و خاص ببینیم.

 

NEW YORK POST / جانی اولکسینسکی: 25

شرم‌آور است که آخرین اثر هنری و مهم جرج مایکل، روی فیلم مزخرف آخرین کریسمس قرار بگیرد. این تلاش مسخره برای ساخت یک فیلم جذاب در ژانر کمدی رمانتیک بریتانیایی، منتج به فیلمی شد که حرفی برای گفتن ندارد. فیلم آخرین کریسمس اثر بامزه و رمانتیکی نیست و پیچش و تغییر پایانی فیلم که بسیاری از بینندگان دقیقا همین را پس از تماشای تریلر آن حدس زدند، احمقانه است. بگذارید بگویم که این فیلم، ترانه‌ی Last Christmas جرج مایکل را تقریبا کلمه به کلمه برداشته و از آن استفاده کرده است.

بررسی فیلم last christmas

 

Rolling Stone / دیوید فیر: 20

چیزی که از فیلم دست‌گیرتان می‌شود، یک غذای مخلوط بی‌مزه است. می‌شود متوجه شد که چرا آخرین کریسمس در پایان ماه دسامبر اکران نشده، اما نزدیک روز شکرگزاری روی پرده رفته است! فیلم در واقع بوقلمونی از فیلم اصیل تعطیلات کریسمس است.

در این مقاله نگاهی به داستان، تریلر، بازیگران و نقد و بررسی فیلم Last Christmas از سایت‌های مختلف داشتیم. اگر هنوز این فیلم را تماشا نکرده‌اید، می‌توانید از لینک‌هایی که در این مطلب به اشتراک گذاشیتم، به دانلود فیلم Last Christmas بپردازید. اگر فیلم را دیده‌اید، نظر شما در خصوص آن چیست؟ آیا به این نوع فیلم‌ها علاقه‌ دارید؟ بهترین فیلم کریسمسی‌ای که دیده‌اید، کدام است؟ نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران2 دیدگاه
avatar
بی نام
.
30 آبان 1399، 15:14
پاسخ
0
0
مگه شخصیت تام خیالی نبود؟ اخه وقتی ک مرد املیا داشت براش تعریف میکرد ک قلب ی نفرو بهش دادن
avatar
سمیه
.
08 فروردین 1399، 12:45
پاسخ
0
2
کاری به این نقد ها ندارم چون چیزی از نقد سینمایی و فیلم نمیدونم فقط یک چیز رو میدونم که در پایان فیلم شاید برای یک بار هم شده ارزو کنید که ای کاش معجزه ای میشد و تام برمیگشت ... مهربانی معجزه نیست مهربانی به سادگی جمع اوری ۵ پوند و یک ابنبات نعناییه و در نهایت این فیلم چیزیه که دلتون رو گرم میکنه از وجود مهربانی و لبخند و باعث میشه قدر ادمای دوروبرمون رو بدونم ما خوشبختیم که زنده ایم که میتونیم بهم کمک کنیم بهم دیگه مهربانی کنیم و قدر لحظه ها و لبخند های همو بدونیم
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400