اخباری پیرامون معرفی بازی Final Fantasy XVI در فضای مجازی به گوش می رسد!

بازی Final Fantasy XVI
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

دنیای شورانگیز بازی Final Fantasy XVI ما را به دنیای توییتر و اخبار جدید آن فرا می‌خواند تا برای کنکاش در دنیای بازی‌اش آماده شویم.

بازی Final Fantasy XVI راه زیادی تا معرفی شدن دارد، با این حال بنظر می‌رسد که ما هرروز به معرفی آن نزدیک می‌شویم و این اخبار بر اساس دست‌آوردهای اخیر دوستداران این بازی در فضای مجازی‌ست.

وبسایت Twisted Voxel اخیرا به صفحه توییتری که به احتمال قوی مختص بازی Final Fantasy XVI باشد برخورده است. این صفحه توییتری که طی ماه گذشته بوجود آمده است شامل هیچگونه توییتی نیست، پس در نگاه اول نمی‌توان متوجه رسمی یا غیررسمی بودن آن شد. نکته جالب این صفحه، رویه ریکاوری و ایمیل لینک شده به آن است. دامنه ایمیل لینک شده بطور کامل با Square-enix.com مطابقت داشته و بمنظور ساخت صفحات توییتری استفاده می‌شود.

بررسی سریال Cursed

تا به حال هیچ اطلاعاتی درباره بازی Final Fantasy XVI در دست نبوده و معرفی نیز صورت نگرفته است. طبق شایعات پیرامون فضای مجازی، بازی Final Fantasy XVI قرار بود طی مراسم PlayStation 5 Future of Gaming در ماه ژوئن معرفی شود. نکته جالب دیگر احتمال انحصاری سازی آن برای پلی استیشن 5 و به احتمال قوی بصورت موقت مانند بازی Final Fantasy VII Remake است.

همچنین بخوانید :

وجود بازی Final Fantasy XVI حقیقت دارد. قرار بر معرفی آن طی مراسم ماه ژوئن بوده و حال معرفی آن بسیار نزدیک‌تر از آن چیزی است که مردم انتظارش را دارند و بنظر یک بازی انحصاری برای PS5 است که بعد از مدتی برای پلتفرم‌های دیگر هم منتشر خواهد شد. در گذشته شایعاتی بر انحصاری سازی کامل آن برای پلی استیشن بود که طبق سخنان پیرامون بازی از این کار صرف نظر شده است.

سخن پایانی

بازی Final Fantasy XVI راه زیادی تا معرفی دارد. با این حال شایعات و اخبار روز به روز بیشتر می‌شوند و صبر بازیکنان و طرفداران این بازی کلاسیک و زیبا را کاهش می‌دهند. ما همچنان باید منتظر تایید رسمی آن از طرف Square Enix باشیم. با ما در بخش نظرات پلازا همراه باشید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها