انیمیشن های جدید دیزنی در راهند! / زوتوپیا، موانا، 6 قهرمان بزرگ و شاهدخت و قورباغه

انیمیشن های جدید دیزنی
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

چهار انیمیشن خاطره‌انگیز والت دیزنی تبدیل به سریال تلویزیونی می‌شوند! انیمیشن‌های «زوتوپیا»، «موانا»، 6 قهرمان بزرگ» و «شاهدخت و قورباغه» انیمیشن های جدید دیزنی هستند که تبدیل به سریال خواهند شد.

در انبوهی از اخبار مربوط به سینما و تلویزیون، خبر ساخت انیمیشن‌های جدید دیزنی اعلام شد. این انیمیشن‌ها سریال تلویزیونی 4 انیمیشن محبوب قدیمی است که قرار است در سال‌های 2022 و 2023 در شبکه تلویزیونی دیزنی پلاس پخش شوند. قرار بود در تاریخ 10 دسامبر 2020، شبکه خبری اینوستر دی دیزنی اخبار مربوط به برنامه‌های آینده خود را فاش کند. قبلا دیزنی قصد داشت برنامه‌های مختلف تلویزیونی مارول را در دیزنی پلاس نمایش دهد، اما تا به حال در مورد آینده انیمیشن‌های والت دیزنی خود صحبتی نکرده بود.

انیمیشن های جدید دیزنیکمپانی والت دیزنی به خاطر داستان‌هایش درباره شاهزاده‌ها و خدمتکاران فقیر شناخته می‌شود. با این حال در سال‌های اخیر، این کمپانی تعداد زیادی انیمیشن جدید و متنوع منتشر کرده است. انیمیشن Frozen با نشان دادن رابطه قوی خواهرانه به عنوان داستان اصلی، و عشق به عنوان داستان فرعی، انقلابی در انیمیشن‌های دیزنی بود. به علاوه دیزنی تلاش کرد تا فرهنگ‌ها و قومیت‌های بیش‌تری را به تصویر بکشد؛ به عنوان مثال در Moana 2016 و The Princess and the Frog 2009.

دیزنی با ساخت دنباله برای چهار انیمیشن، برای پخش در شبکه تلویزیونی موفقیت‌های اخیر خود را دنبال می‌کند. اینوستر دی دیزنی در اخبار توئیتر خود نوشت:

انیمیشن‌های جدید دیزنی شامل Moana، Big Hero 6، The Princess and the Frog و Zootopia در حال ساخت برای پخش در شبکه تلویزیونی هستند. انیمیشن The Moana Show قرار است در سال 2022 اکران شود، در حالی که سه انیمیشن دیگر قرار است در سال 2023 در شبکه تلویزیونی دیزنی پلاس به نمایش در بیایند.

انیمیشن های جدید دیزنی

اسپین آف انیمیشن Big Hero 6 که در سال 2014 منتشر شد، قبلا با عنوان Big Hero 6: The Series ساخته شده بود. اما این انیمیشن جدید با نام Baymax! کل داستان را ادامه خواهد داد. بر اساس عنوان، این انیمیشن به احتمال زیاد درباره کاراکتر Baymax، این ربات کپل مپل بامزه خواهد بود. دنباله انیمیشن Zootopia که در سال 2016 اکران شد و جایزه اسکار بهترین انیمیشن را دریافت کرد، Zootopia+ نام دارد. این برنامه گلچین ماجراهای انیمیشن اصلی است که به طور مفصل به داستان فیلم می‌پردازد. دنباله The Princess and the Frog، Tiana و Moana: The Series هر دو روی شخصیت‌های اصلی انیمیشن تمرکز دارند.

انیمیشن های جدید دیزنی تا کنون اطلاعات کمی در مورد داستان، کاراکترها و همچنین صداپیشگان این برنامه‌های تلویزیونی فاش شده است. همچنین اخباری درباره این که این برنامه‌ها مانند اکثر انیمیشن‌های دیزنی موزیکال باشند یا نه وجود ندارد. دیزنی در حال ساخت داستان‌های متنوع‌تری است. Moana و Tiana هر دو زنان رنگین پوست هستند و Hiro، قهرمان داستان Big Hero 6 ژاپنی است. با توجه به کیفیت انیمیشن‌های دیزنی و برنامه‌های شبکه دیزنی پلاس، انیمیشن‌های جدید دیزنی یعنی Tiana، Moana: The Series، Baymax! و Zootopia+ قطعا تجربه‌های موفقیت آمیزی خواهند بود.

انیمیشن های جدید دیزنی

جمع بندی

باید منتظر ماند و دید که انیمیشن های جدید دیزنی در چه تاریخ دقیقی در شبکه دیزنی پلاس منتشر می‌شود. به نظر می‌رسد که این دنباله‌های انیمیشن‌های محبوب سال‌های 2000 طرفداران بسیاری را به خود جذب کند. آیا شما با این انیمیشن‌های دوران کودکی خاطره دارید؟ نظرات ارزشمند خود را در پایین همین صفحه درباره این انیمیشن‌ها با پلازا به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
پارسا شریفی پور
.
05 اردیبهشت 1401، 14:18
پاسخ
0
0
من که نمیدونستم
جدول فروش فیلم ها