بازیگران فصل دوم سریال هیولا 2 معرفی شدند / اندیشه فولادوند و بهنام تشکر در هیولای 2

سریال هیولا 2 / فصل دوم سریال هیولا / سریال هیولا ۲ / بازیگران سریال هیولا 2
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

سریال هیولا 2 در مرحله نگارش متن است و گمانه‌زنی‌هایی هم درباره بازیگران آن شنیده می‌شود. در این مطلب به معرفی فصل دوم سریال هیولا و آخرین اخبار و جزئیات آن پرداخته‌ایم.

سریال هیولا آخرین ساخته مهران مدیری سال گذشته در حالی با موفقیت و استقبال مخاطبان رو‌به‌رو شد که او دوباره از یار قدیمی‌اش پیمان قاسم‌خانی کمک گرفت. همکاری مشترک مدیری و قاسم‌خانی بار دیگر ثابت کرد وقتی این دو نفر در کنار هم قرار می‌گیرند کیفیت کارشان چند برابر می‌شود. البته قاسم‌خانی در سریال هیولا فقط سمت طراح، مشاور و به نوعی سرپرست فیلمنامه را داشت و نویسندگی کار بر عهده امیر برادران بود. بعد از موفقیت فصل اول، پیمان قاسم‌خانی اواسط مرداد ماه امسال خبر از همکاری جدید با مهران مدیری داد که بعدا مشخص شد همان سریال هیولا 2 است.

فصل 2 سریال هیولا

همچنین بخوانید :

حالا چند وقتی است که امیر برادران نگارش فصل دوم سریال هیولا را آغاز کرده و برخی شنیده‌ها خبر از تغییرات زیاد در ترکیب بازیگران سری دوم می‌دهد. در ادامه همراه پلازا باشید تا آخرین اخبار درباره جزئیات سریال هیولا ۲ و بازیگران آن را با شما در میان بگذاریم و به معرفی فصل دوم سریال هیولا بپردازیم.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

فصل دوم سریال هیولا

فصل دوم سریال هیولا درحالی کلید خواهد خورد که فرهاد اصلانی به عنوان شخصیت اصلی فصل اول، در سریال هیولا ۲ حضور ندارد. علت عدم حضور فرهاد اصلانی در سریال هیولا 2، بازی این بازیگر دوست‌داشتنی در سریال سلمان فارسی است که به این بازیگر اجازه حضور در پروژه دیگری را نمی‌دهد. برخی رسانه‌ها گمانه‌زنی می‌کردند که احتمالا در فصل دوم هیولا کاراکتر کامران کامروا به عنوان شخصیت اصلی حضور داشته باشد و به عبارت دیگر فصل اول را به فصل دوم مرتبط کند. اما چند وقت قبل خبر آمد که شخصیت اصلی فصل دوم سریال مدیری یک زن است که به احتمال زیاد نقش آن را اندیشه فولادوند یا ویشکا آسایش ایفا خواهد کرد.

سریال جدید مهران مدیری

هنوز خبر دقیقی درباره جزئیات داستان سریال هیولا 2 منتشر نشده است و حتی حضور بازیگرانی که نام آنها در اینجا می‌آید هم قطعی نیست. اما امیر برادران نویسنده این مجموعه در مصاحبه‌ای با خبرگزاری صبا گفته است که فضای فصل دوم سریال هیولا با فصل اول کاملا متفاوت است. برادران درباره فصل دوم سریال هیولا در گفتگو با خبرگزاری صبا اضافه کرده:

مشغول نگارش قسمت‌های ابتدایی سریال جدید مهران مدیری هستم که برای نمایش خانگی تولید می‌شود. رسیدن به آن چیزی که مهران مدیری و پیمان قاسم‌خانی در ذهن خود دارند، واقعا سخت است. برای همین پروژه‌های دیگر را به بعد از این مجموعه موکول کردم.

او درباره گمانه‌زنی‌های مختلف راجع به فضا و داستان هیولا 2 گفت:

بگذاریم گمانه‌زنی‌ها در حد همان گمانه‌زنی باقی بماند، اما اگر بخواهم اشاره‌ای به قصه داشته باشم باید بگویم این قصه در فضای جدیدی روایت می‌شود.

سری دوم سریال هیولا

نویسنده درحاشیه و هزارپا درباره این پرسش که فصل دوم هیولا کی ساخته میشود و هیولا 2 چند قسمت خواهد داشت به خبرنگار صبا گفته است:

با توجه به مشغله‌های مهران مدیری هنوز زمان دقیقی برای شروع تولید مشخص نیست، اما به احتمال زیاد پیش از سال 1400 سریال وارد مرحله تولید شود. هدف‌گذاری ما این است که این مجموعه را در 20 قسمت به تولید برسانیم.

ساخت فصل دوم سریال هیولا در حالی برنامه‌ریزی شده که مهران مدیری روزهای پرکاری را در پیش دارد و علاوه بر برنامه «دورهمی»، تا دو هفته دیگر برای بازی در فیلم خائن‌کشی مسعود کیمیایی جلوی دوربین می‌رود و برای بازی در سریال خاتون ساخته تینا پاکروان هم قرارداد بسته است.

معرفی بازیگران سریال هیولا 2

فصل ۲ سریال هیولا تغییراتی را در ترکیب بازیگران خود خواهد دید. در ادامه به معرفی بازیگران فصل دوم سریال هیولا پرداخته‌ایم. حضور هیچکدام از این بازیگران هنوز در فصل 2 سریال هیولا رسمی نشده و این اسامی فقط شنیده‌های برخی از رسانه‌های نزدیک به تیم تولید این سریال است.

 

مهران مدیری

ساخت فصل دوم سریال هیولا

اولین بازیگری که به احتمال بسیار بالا در دومین فصل سریال هیولا حضور دارد، خود مهران مدیری است. مدیری در فصل اول، در نقش کامران کامروا، کاراکتر یک مفسد اقتصادی ریاکار را عالی بازی کرد. اساسا مهران مدیری علاوه بر اینکه استاد بازی گرفتن از بازیگران مختلف است، در آثار خودش نیز بازی‌های درخشانی به نمایش می‌گذارد. در انتهای فصل اول کامران کامروا به دلیل اختلاس و فساد اقتصادی دستگیر و زندانی شد و موقتا پسرش هوشمند دفتر و دستگاه او را از آن خود کرد. حالا قطعا مهمترین حلقه اتصال فصل اول و دوم کامران کامروا خواهد بود و باید دید نقش مهران مدیری در سریال هیولا 2 چقدر پررنگ و کلیدی می‌شود!

 

اندیشه فولادوند

فصل ۲ سریال هیولا

یکی از بازیگرانی که اگر در سریال هیولا ۲ حضور داشته باشد، جزو شگفتی‌های این اثر محسوب می‌شود اندیشه فولادوند است. فولادوند که اغلب در آثار درام و تلخ حضور داشته، بنا بر شنیده‌ها قرار است نقش اصلی داستان را ایفا کند و کامران کامروا در کنار او قرار می‌گیرد. این اولین همکاری اندیشه فولادوند با مهران مدیری است و باید دید در سریال هیولا 2 چگونه ظاهر می‌شود!

 

ویشکا آسایش

بازیگران فصل دوم سریال هیولا

ویشکا آسایش دیگر بازیگر مطرحی است که به احتمال زیاد در فصل دوم سریال هیولا حضور خواهد داشت. هنوز مشخص نیست آسایش در این سریال چه نقشی بر عهده دارد، اما به یقین تجربه‌اش در آثار مختلف کمدی به کمکش خواهد آمد. ورود آقایان ممنوع، خوابم می‌آد، نهنگ عنبر 1 و 2 و دیوار به دیوار 1 و 2 از جمله آثاری هستند که ویشکا آسایش در آنها ایفاگر کاراکتری کمیک بوده و علاوه بر نشان دادن توانمندی بالایش، برای ورود آقایان ممنوع برنده سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر هم شده است!

 

محمد بحرانی

بازیگران سریال هیولا 2

یکی از جذابترین و طنزترین کاراکترهای سریال هیولا، شخصیت غضنفر چمچاره همسایه هوشنگ شرافت و همسر مینا (سیما تیرانداز) بود که نام خود را به مهیار مهرافزون تغییر داده بود. این شخصیت شیرین که مدام در پی پیدا کردن راز پولدار شدن هوشنگ بود و نمی‌توانست پیشرفت و موفقیت‌های او را ببیند به احتمال خیلی زیاد در فصل دوم هم حضور دارد و به دلیل استقبال زیاد مخاطبان از این کاراکتر، بعید نیست جزو شخصیت‌های اصلی فصل دوم سریال هیولا باشد.

 

سیما تیرانداز

بررسی فصل دوم سریال هیولا

سیما تیرانداز از معدود بازیگران فصل اول سریال هیولاست که در فصل دوم هم حضور دارد. تیرانداز در سری اول هیولا نقش همسر محمد بحرانی را بازی می‌کرد و طبیعتا در این فصل هم همان نقش را بر عهده دارد. مینا فامیلی دوری با هوشنگ شرافت و خانواده او دارد. علاوه بر این مسئله، مینا و غضنفر چمچاره در همسایگی خانواده شرافت زندگی می‌کردند و شرافت‌ها مستاجر این زن و شوهر تازه به دوران رسیده بودند. با اینکه میزان حضور تیرانداز در این سریال بسیار کم بود، اما توانست به خوبی در قالب یک کاراکتر زن مغرور، حسود و فخرفروش فرو برود و این نقش فانتزی را کاملا باورپذیر بازی کند.

 

بهنام تشکر

دانلود فصل 2 سریال هیولا

یکی دیگر از بازیگرانی که نامش برای حضور در سریال هیولا 2 شنیده می‌شود، بهنام تشکر است. بهنام تشکر هم همچون اندیشه فولادوند و ویشکا آسایش تاکنون با مهران مدیری همکاری مشترکی نداشته‌ و باید دید آیا مدیری می‌تواند این بازیگر توانمند را دوباره با یک نقش طنز به اوج برگرداند یا خیر!

بهنام تشکر تاکنون در فیلم و سریال‌های زیادی ایفای نقش کرده، اما آنچه که مردم از او به یاد دارند بیشتر کاراکترهای کمیک و بامزه‌ای چون دکتر نیما افشار در ساختمان پزشکان، ناصر در دزد و پلیس، نصرت در دودکش و آقا پلیس در لیسانسه‌ها است و شاید همکاری با مهران مدیری در هیولا 2 یک کاراکتر طنز متفاوت دیگر به کارنامه این بازیگر اضافه کند.

 

گلاره عباسی

فصل دوم هیولا کی ساخته میشود

دیگر بازیگر جدید فصل دوم سریال هیولا که نامش در رسانه‌ها مطرح شده است، گلاره عباسی بازیگر جوان و خلاقی است که با نقش اکرم در سریال شهرزاد مطرح و مشهور شد. گلاره عباسی در سال‌های اخیر فعالیت کمتری در سینما و تلویزیون دارد و بیشتر تمرکز خود را روی مجموعه سوینا و حمایت از ناشنوایان گذاشته است. اما حالا بعد از چند وقت دوری اگر در سریال هیولا 2 حاضر شود، حضورش کنجکاوی‌برانگیز خواهد بود. عباسی قابلیت بازی در نقش‌های مختلف را داراست و باید دید در صورت حضور در این سریال، کدامیک از شخصیت های هیولا 2 به این بازیگر خواهد رسید.

 

نیما شعبان نژاد

تیزر فصل دوم سریال هیولا

یکی از بامزه‌ترین شخصیت های سریال هیولا، شخصیت هوشمند کامروا با بازی نیما شعبان‌نژاد بود. شعبان‌نژاد که در ابتدا با برنامه خندوانه چهره شد، پس از چند سال حضور مداوم در برنامه رامبد جوان و البته بازی و کارگردانی در تئاتر، با کاراکتر هوشمند سریال مهران مدیری بسیار مطرح و به انتخاب اول بسیاری از کارگردانان برای بازی در آثار کمدی تبدیل شد. حالا شنیده می‌شود که نیما شعبان‌نژاد هم در سریال هیولا 2 حضور دارد و بدین ترتیب باید دید دوباره چه خوابی برای مال و ثروت پدرش کامران کامروا دیده است!

 

بازیگران غایب سریال هیولا ۲

با تغییرات بازیگران فصل دوم سریال هیولا، برخی از بازیگران در این سریال حضور نخواهند داشت. فرهاد اصلانی، شبنم مقدمی و گوهر خیراندیش از جمله مهمترین بازیگرانی هستند که دیگر در هیولا 2 حاضر نخواهند بود.

 

فرهاد اصلانی

بازیگران فصل دوم هیولا

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم، مهم‌ترین کاراکتر فصل اول هیولا یعنی شخصیت اصلی هوشنگ شرافت در فصل دوم سریال هیولا حضور ندارد و علت آن بازی در سریال سلمان فارسی داوود میرباقری است. سلمان فارسی حالا حالاها تمام نمی‌شود و از آنجا که اصلانی جزو کاراکترهای اصلی این سریال است، به همین دلیل حضور اصلانی در هیولا 2 منتفی است. امیر برادران هم در مصاحبه‌اش اشاره کرده که شخصیت هوشنگ و خانواده‌اش بطورکلی در فصل دوم سریال هیولا حضور نخواهند داشت.

 

شبنم مقدمی

سریال جدید مهران مدیری

شبنم مقدمی ایفاگر نقش شهره که یکی از بهترین و جذاب‌ترین کاراکترهای طنز و کمدی ده سال اخیر محسوب می‌شود، با کنار رفتن و نبودن هوشنگ شرافت طبیعتاً بطور اتوماتیک از بازی در سریال هیولا ۲ خارج شد. مقدمی که این روزها سرش بدجوری شلوغ است، در سریال مهران مدیری نقش زن هوشنگ را بازی می‌کرد. زنی که در عین نداری و قناعت، بدش نمی‌آید پول ناپاکی بیاید و سر و وضع زندگیشان و خودشان تغییر کند! شبنم مقدمی هم تا این لحظه در میان بازیگران فصل دوم هیولا حضور ندارد؛ مگر اینکه نویسندگان قصه را به شکلی ادامه دهند که شهره بتواند در این کار حضور داشته باشد.

 

گوهر خیراندیش

سری دوم سریال هیولا

گوهر خیراندیش دیگر بازیگر مهم و تاثیرگذار سریال هیولا بود که به دلیل ایفای نقش مادر کاراکتر هوشنگ شرافت نمی‌تواند در این فصل حضور داشته باشد، مگر اینکه شخصیت مستقلی برای او و شکیب شجره در نظر گرفته شود و دیگر با هوشنگ ارتباطی نداشته باشند.

فصل اول سریال هیولا

آخرین اخبار فصل دوم سریال هیولا

فصل اول سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری با طراحی پیمان قاسم‌خانی و نویسندگی امیر برادران یکی از سریال‌های موفق و باکیفیت شبکه نمایش خانگی بود که توانست با استقبال بسیار خوب مخاطبان مواجه شود و تقریبا جوایز مهم جشن حافظ را درو کند.

فصل اول سریال هیولا به داستان زندگی خاندان شرافت و به ویژه هوشنگ شرافت با بازی فرهاد اصلانی می‌پرداخت. هوشنگ شرافت که در خانواده‌ای کاملا شرافتمند و باعزت بزرگ شده بود، سال‌های سال راه پدر و اجداد خود را رفته و با شغل شریف معلمی گذران عمر می‌کند. او بر اثر یک اتفاق یک تراول چک تقلبی از یکی از شاگردانش هوشمند کامروا دریافت می‌کند و بعد از اینکه متوجه می‌شود این تراول چک تقلبی است، با پدر هوشمند (کامران کامروا) قرار می‌گذارد تا درباره وضعیت تحصیل پسرش و البته چک پول تقلبی با او صحبت کند.

داستان فصل دوم سریال هیولا

بدین ترتیب بین هوشنگ شرافت و کامران کامروا که یکی از مفسدین اقتصادی بزرگ کشور است آشنایی به وجود می‌آید و هوشنگ به تدریج عضو چند بنگاه اقتصادی پولشویی و اختلاس می‌شود و کم کم پول زیر زبانش مزه می‌کند. هوشنگ درحالیکه سال‌ها شرافت و درستکاری را سرلوحه زندگی خود قرار داده بود، وقتی می‌بیند با زندگی سالم و نان حلال توان تامین مخارج خود و خانواده را ندارد، به تدریج خود را درون مافیای اقتصاد می‌بیند.

هیولا درحالی در فصل اول به پایان ‌رسید که بسیاری از منتقدان و مخاطبان آن را یکی از بهترین سریال‌های مهران مدیری دانستند و این سریال را سیاسی‌ترین سریال طنز بعد از انقلاب خواندند! کمدی جان‌دار، کنایه‌های تند و تیز اقتصادی و شخصیت‌های جذاب سبب شد هیولا در جشن حافظ به شدت مورد توجه قرار بگیرد. همه این موارد مهران مدیری و پیمان قاسم‌خانی را بر آن داشت تا فصل دوم آن را هم بسازند و داستان کامران کامروا را به عنوان یک اختلاسگر ادامه دهند! باید دید فصل دوم در چه حال و هوایی ساخته خواهد شد و آیا می‌تواند موفقیت فصل اول را تکرار کند یا خیر!

کلام آخر

در این مطلب به آخرین اخبار سریال هیولا ۲ و معرفی بازیگران احتمالی هیولا 2 پرداختیم. به محض انتشار خبری درباره داستان فصل دوم سریال هیولا، اطلاعات و جزئیات سریال جدید مهران مدیری در همین مطلب بروزرسانی خواهد شد. از شما مخاطبین عزیز می‌خواهیم تا نظرات خود را درباره سری دوم سریال هیولا و بازیگران فصل دوم هیولا با ما در میان بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران3 دیدگاه
avatar
رویا
.
17 دی 1399، 07:46
پاسخ
0
0
تیزر فصل دوم هیولا هنوز منتشر نشده؟
avatar
حامد
.
14 دی 1399، 11:11
پاسخ
0
0
بررسی فصل دوم سریال هیولا نشون میده به اندازه فصل اولش باید جذاب باشه
avatar
سهیل
.
14 دی 1399، 10:06
پاسخ
0
0
آخرین اخبار فصل دوم سریال هیولا رو هم بزارین
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401