В 1win казино вас ждут захватывающие игры и щедрые бонусы. Регистрация проста, вход удобен, а промокоды помогут увеличить ваши шансы на выигрыш. source Immediate Spike

بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake ؛ تریلر، گیم پلی و هر آنچه از آن میدانیم

بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

شرکت یوبیسافت برای اولین بازی Remake خود به‌دنبال بهترین گزینه رفت و با معرفی بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake لبخند رضایت را بر لبان بسیاری از طرفداران نشاند.

یکی از غافلگیری‌های مراسم Ubisoft Forward، بازگشت شاهزاده ایرانی بود. با این حال ما شاهد بازی جدیدی از این سری نبوده و یک Remake یا بازسازی یکی از بازی‌های قدیمی را در دستانمان خواهیم داشت. یکی از محبوب‌ترین بازی‌های ماجراجویی تاریخ بزودی بازسازی خواهد شد. بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake قرار بود در تاریخ 21 ژانویه سال 2021 برابر با 2 بهمن ماه 1399 برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شود که متاسفانه با تاخیر مواجه شد. تریلر رونمایی Prince of Persia: Sands of Time Remake را می‌توانید با زیرنویس فارسی در ادامه مشاهده کنید.

گرچه باورش سخت است، ولی بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake، اولین بازی ریمیک شرکت فرانسوی یوبیسافت بوده و هنوز مانند بسیاری از شرکت‌ها غرق در آن نشده است. بسیاری شرکت‌ها از جمله یوبیسافت پس از مشاهده موفقیت اکتیویژن (Activision) با ریمیک بازی‌هایی چون بازی Tony Hawk’s Pro Skater و بازی Crash Bandicoot و همچنین بازی Spyro the Dragon وارد این عرصه شدند. شرکت یوبیسافت بازی ماجراجویی و نمادین شاهزاده ایرانی را برای اولین ریمیک خود برگزید. بنظر می‌رسد هسته اصلی بازی حفظ شده و تغییرات و المان‌های افزوده شده به بازی در دوربین و نحوه کنترل بازی و برابر کردن آن‌ها با استانداردهای امروزی خلاصه می‌شود.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

داستان بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake

نقد و بررسی بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake

داستان بازی در ایران باستان طی قرن 9 میلادی جریان دارد و با روایت شاهزاده برای شنونده‌ای که هنوز او را ندیدیم در مورد ماجراهای خود آغاز می‌شود. شاهزاده و سپاه پدرش، شاه شارامان (King Sharaman)، برای دیدار سلطان شهر آزاد از هند عبور می‌کنند. شخصی که در بازی او را با نام وزیر (The Vizier) می‌شناسیم، وزیرِ یک ماهاراجای محلی است. ماهاراجا درواقع یکی از مقام‌های محلی محسوب می‌شود. وزیر می‌خواهد با استفاده از ماده‌ای معروف به شن های زمان از مرگ قریب الوقوع خود جلوگیری کند، به همین دلیل، شاه شارامان را فریب می‌دهد تا به کاخ ماهاراجا حمله کند؛ جایی که شن های زمان در یک طاق زیرزمینی نگهداری می‌شوند.

در طول جنگ، شاهزاده، وسیله‌ای عتیقه مانند به اسم شن های زمان (The Dagger of Time) را پیدا می‌کند. در همین حین نیز دختر ماهاراجا، یعنی فرح (Farah)، دستگیر می‌شود. وزیر، شاهزاده را فریب می‌دهد تا با استفاده از خنجر، شن ها را آزاد کند. این کار باعث می‌شود تا همه بجز شاهزاده، وزیر و فرح (که به ترتیب به دلیل داشتن خنجر، عصا و یک مدالیون، محافظت می‌شوند) به هیولا تبدیل شوند. وزیر تلاش می‌کند تا خنجر را از شاهزاده بگیرد، اما شاهزاده فرار کرده و سرانجام با فرح متحد می‌شود تا فاجعه‌ای که به بار آورده را جبران کند و همه چیز را به عقب برگرداند؛ حتی با اینکه در وفاداری و انگیزه‌های فرح شک دارد.

آخرین اخبار نسخه بازسازی شده بازی شاهزاده ایرانی شن های زمان

در این بخش به بررسی آخرین اخبار منتشر شده پیرامون نسخه بازسازی شده بازی Prince of Persia: The Sands of Time خواهیم پرداخت.

تاریخ عرضه بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake با تاخیر مواجه شد

نسخه بازسازی شده بازی شاهزاده ایرانی شن های زمان

بازسازی Prince of Persia: The Sands of Time ، که پیش از این قرار بود در تاریخ 21 ژانویه 2021 برابر با 2 بهمن ماه 1399 برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود ، با توییت زیر که امروز روی حساب رسمی بازی منتشر شد ، برای مدت نامعلومی به تأخیر افتاد:

سلام طرفداران شاهزاده ایرانی!

از زمان معرفی بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake در ماه سپتامبر، شاهد انبوه بازخورد شما درباره این فرنچایز محبوب بودیم. این اشتیاق و پشتیبانی شما است که تیم‌های توسعه دهنده ما را به سمت ساخت بهترین بازی ممکن سوق می‌دهد. با این اوصاف، ما تصمیم گرفتیم که تاریخ عرضه بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake را به زمان دیگری موکول کنیم. این زمان توسعه اضافی، تیم‌های ما را قادر می‌سازد تا در عین وفاداری به نسخه اصلی، احساس تازه‌ای را به بازی ببخشند. ما می‌دانیم که به روزرسانی ممکن است تعجب‌آور باشد و ما همچنان شما را در جریان پیشرفت نسخه بازسازی شده بازی Prince of Persia: The Sands of Time قرار می‌دهیم. در همین حین، می‌خواهیم از همه شما به خاطر پشتیبانی مداوم تشکر کنیم.

تیم سازنده

این اولین تاخیر نیست، زیرا در ابتدا قرار بود این بازی در تاریخ 21 ژانویه مصادف با 2 بهمن منتشر شود. به نظر می‌رسد که سرانجام Ubisoft شکایات زیاد طرفداران شنید که واقعاً احساس نمی‌کردند این نسخه بازسازی شده بر اساس آنچه که تاکنون نشان داده شده است، می‌توانست حق مطلب را نسبت به کلاسیک اصلی ادا کند. البته به محض مشخص شدن تاریخ انتشار جدید، به شما اطلاع خواهیم داد. گوش به زنگ باشید!

توضیحات یوبیسافت درباره کیفیت ظاهری ضعیف نسخه بازسازی شده بازی پرطرفدار شاهزاده ایرانی شن های زمان

نسخه بازسازی شده بازی Prince of Persia: The Sands of Time

ما در مراسم Ubisoft Forward شاهد معرفی بازی شاهزاده ایرانی شن های زمان نسخه بازسازی بودیم که در ماه ژانویه 2021 برابر با بهمن ماه 1399 منتشر می‌شود. بیش از یک ماه بود که ما با اخبار لو رفته از این بازی، در کنار وجود ناگهانی آن در فروشگاه اینترنتی یوپلی سر و کار داشتیم. شرکت یوبیسافت نیروی زیادی خرج بازی کرده است، ولی در هنگام برنامه و همچنین پس از برنامه ما شاهد بحث‌ها، انتقادات و نظراتی درباره کیفیت ظاهری قدیمی و ضعیف برای بازی شاهزاده ایرانی 2021 بودیم. در مصاحبه وبسایت The Mako Reactor با استودیو یوبیسافت هند، دلیل و توضیحات این شرکت در رابطه با هدف آن‌ها از این کیفیت ظاهری را می‌خوانیم که اگر بخواهیم صادقانه بررسی کنیم جواب طرفداران و منتقدان را نمی‌دهد.

پیر سیلویان ژیر، کارگردان بازی گفت:

ما تصمیم گرفتیم که ظاهری خاص برای نسخه بازسازی شده بازی Prince of Persia: The Sands of Time در نظر بگیریم تا بتواند دربرابر دیگر بازی‌ها حرفی برای گفتن داشته باشد. این بازی Assassin’s Creed دیگر یا نسخه سال 2008 بازی Prince of Persia نیست. باید خاص باشد. این جادو و این فانتزی در اشباع سازی رنگ‌ها و نورها نشان داده شده است، پس این چالشی‌ست تا مشخص کند که این بازی یک نسخه Remake از همان بازی قبلی‌ست.

گرچه این بیانیه، سخنانی زیبا درباره بازی‌اند، ولی قدیمی بودن گرافیک بازی را توجیه نمی‌کنند.

طی همین مصاحبه، سید عباس، معاون مدیر اجرایی تایید کرد که هیچگونه مشکلی از لحاظ مالی برای ارتقا نسخه بازسازی پرنس اف پرشیا شن های زمان نداشته‌اند. او در ادامه گفت:

کیفیت برای یوبیسافت از اهمیت بالایی برخوردار بوده و جز اولین ارکان برای ماست. این پروژه از دو سال و نیم پیش در دست کار است. ما 170 عضو را برای ساخت و توسعه این بازی در اختیار داشتیم و لازم به ذکر است که دیگر سرمایه‌گذاری‌ها و زیرساخت‌ها را برای ساخت یک بازی مدرن محاسبه نکرده و بیان نمی‌کنم. پس بدون شک هیچگونه کم کاری، کسری بودجه یا کمبود زمان نداشته‌ایم.

شرکت یوبیسافت همچنین اعلام کرد که صحنه‌های نمایش داده شده از نسخه بازسازی بازی شاهزاده ایرانی شن های زمان برگرفته از حالت آلفای بازی بوده، پس ما هنوز امید داریم که کیفیت بازی در زمان عرضه ارتقا پیدا کند. در تصویر زیر می‌توانید آیتم‌هایی که در صورت پیش خرید بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake دریافت کنید را ببینید.

بازی شاهزاده ایرانی 2021

نکته قابل ذکر این است که بازی Prince of Persia: The Sands of Time اولین بار در سال 2003 منتشر شده و آخرین نسخه این سری با نام The Forgotten Sands در سال 2010 به بازار عرضه شده و حالا این اولین بازگشت یوبیسافت به این سری داستانی پس از 10 سال است. بازی شاهزاده ایرانی پس انتشار بازی Assassin’s Creed کنار گذاشته شد و حال پس از سلطنت یک دهه‌ای اساسین‌ها، تجربه شاهزاده ایرانی بسیار جذاب خواهد بود.

بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake برای PC ، ایکس باکس وان و PS4 منتشر خواهد شد. تا بدین لحظه هیچ سخنی درباره انتشار بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake برای کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و سری اس نبوده است. آیا شما تجربه بازی Prince of Persia را داشته‌اید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402