В 1win казино вас ждут захватывающие игры и щедрые бонусы. Регистрация проста, вход удобен, а промокоды помогут увеличить ваши шансы на выигрыш. source Immediate Spike

بهترین اپلیکیشن برای خرید طرح ترافیک تهران کدام است؟

برنامه آسان پرداخت - بهترین اپلیکیشن برای خرید طرح ترافیک تهران
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

خرید طرح ترافیک روزانه با برنامه تهران من، یکی از آسان‌ترین روش‌ها برای انجام این کار به‌حساب می‌آید. با پلازا همراه باشید تا با نحوه خرید طرح و همچنین پرداخت بدهی مربوط به آن در تهران من و آپ، آشنا شویم.

مشغول گشت و گذار در سطح شهر هستید که صدای پیامک گوشی، توجهتان را جلب می‌کند. شهرداری می‌گوید مالک محترم خودرو، ورود غیر مجاز شما از ابتدای اجرای طرح ترافیک ثبت و عوارض آن به حساب بدهی شما منظور شد. به همین راحتی! برای پرداخت خلافی خودرو نیز فقط یک ماه فرصت وجود دارد!

همانطور که می‌دانید، تردد آزادانه در محدوده‌های طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا، بدون خرید طرح ترافیک امکانپذیر نیست. اما شما می‌توانید با تهران من، کار خرید طرح ترافیک روزانه را ظرف چند ثانیه انجام دهید.

فهرست مطالب

خرید طرح ترافیک روزانه با برنامه تهران من

در حال حاضر امکان خرید طرح ترافیک تنها از طریق سایت و اپلیکیشن تهران من، متعلق به شهرداری تهران، امکان‌پذیر است. برای خرید طرح ترافیک شما حتما باید وارد این سامانه شده و برای روز مدنظرتان، طرح خریداری کنید. برای انجام این کار این اپلیکیشن را دانلود کرده و اگر قبلا در آن حساب کاربری ایجاد نکرده‌اید، یک حساب کاربری ایجاد کنید. سپس در صفحه اول برنامه روی گزینه رزرو طرح ترافیک بزنید.

برنامه خرید طرح ترافیک

در صورتی که قبلا یک خودرو به حساب کاربری خود اضافه نکرده باشید، برنامه در این مرحله از شما می‌خواهد با استفاده از شماره پلاک، شماره VIN، شماره موبایل و کد ملی مالک، خودرو را به سامانه اضافه کنید. در غیر این صورت از پایین صفحه به بخش خودروی من رفته و پس از انتخاب لیست خودروها، روی گزینه خودروی من و بعد ثبت خودرو در پایین صفحه بزنید.

برنامه خرید طرح ترافیک

پس اضافه کردن خودرو، می‌توانید طرح‌های ترافیک در دسترس را در بخش رزرو طرح ترافیک، مشاهده کنید. همچنین در کادر هر روز نیز می‌توانید ظرفیت باقی مانده طرح ترافیک آن روز را ببینید.

همچنین بخوانید :

برای خرید، روز یا روزهای مدنظر را انتخاب و روی گزینه کسر از کیف پول شهروندی بزنید.

برنامه خرید طرح ترافیک

می‌توانید در صفحه باز شده، خلاصه‌ای از روزهای انتخابی و جمع هزینه‌ها را مشاهده کنید. برای ادامه دادن مراحل، روی رزرو طرح بزنید.

برنامه خرید طرح ترافیک روزانه

در صورتی که کیف پول شما موجودی کافی داشته باشد، می‌توانید طرح‌های انتخابی را رزرو کنید. در غیر این صورت پیام زیر را مشاهده خواهید کرد و باید با انتخاب افزایش موجودی، کیف پول را شارژ کنید.

برنامه خرید طرح ترافیک

سپس به صفحه کیف پول برنامه هدایت خواهید شد و می‌توانید با وارد کردن مبلغ مدنظر، آن را شارژ کنید. اما باید توجه کنید که با شارژ کیف پول، باید مجددا به قسمت رزرو طرح ترافیک بروید و روزهای مدنظرتان را رزرو کنید. برنامه به‌صورت خودکار این کار را انجام نمی‌دهد.

پرداخت بدهی طرح ترافیک با اپلیکیشن های تهران من و آپ

با وجود این که خرید طرح ترافیک تنها از طریق برنامه تهران من امکان‌پذیر است، پرداخت بدهی‌های مربوط به این طرح، در برنامه‌های دیگری مثل آپ، امکان دارد. در این قسمت می‌خواهیم با نحوه پرداخت بدهی طرح ترافیک در تهران من و آپ آشنا شویم.

پرداخت بدهی طرح طرافیک با تهران من

برای پرداخت بدهی قبلی مربوط به طرح ترافیک، باید از پایین صفحه به زبانه خودروی من مراجعه و روی گزینه طرح ترافیک بزنید.

برنامه خرید طرح ترافیک روزانه

از گزینه‌های باز شده در پایین صفحه، گزینه تسویه عوارض تردد در طرح ترافیک را انتخاب کنید.

برنامه خرید طرح ترافیک روزانه

در صفحه بعدی می‌توانید جزئیات بدهی طرح ترافیک خود را مشاهده کنید.

برنامه خرید طرح ترافیک روزانه

کافی است روی گزینه پرداخت بدهی در کادر مربوط به هر روز زده و بدهی خود را پرداخت کنید.

پرداخت بدهی طرح طرافیک با آپ

اپلیکیشن آپ نیازی به معرفی ندارد. همه ما با با سوپر اپلیکیشن آسان پرداخت (آپ) آشنایی داریم و لااقل اسم آن را شنیده‌ایم. برنامه آپ بیش از ۴۰ میلیون کاربر ایرانی دارد و یکی از محبوب‌ترین و پر نصب‌ترین اپلیکیشن‌های ایرانی است. یکی از کاربردی‌ترین امکاناتی که این برنامه در اختیار کاربران قرار می‌دهد، امکان پرداخت بدهی طرح ترافیک است. اما چگونه با آپ باید بدهی طرح ترافیک را پرداخت کنیم؟

برای انجام این کار کافی است در صفحه اول برنامه، گزینه خدمات خودرو را بزنید تا تمام خدمات مربوط به خودرو برایتان به نمایش در آید.

خرید طرح ترافیک از آپ

اگر قبلا خودروی خود را در برنامه ثبت نکرده‌اید، در اولین اقدام باید شماره پلاک خودروی خود را وارد کنید تا پرداخت بدهی طرح ترافیک برایتان مقدور شود. برای انجام این کار روی گزینه افزودن وسیله نقلیه بزنید.

خرید طرح ترافیک از آپ

پس از وارد کردن پلاک خودرو در اپلیکیشن آپ، می‌توان نوع خودرو و نام آن را نیز انتخاب کرد. توصیه می‌کنیم در اپلیکیشن آپ، نام خودروها را با دقت انتخاب کنید. تا هنگام پرداخت عوارض، درمیان پلاک‌های مختلف سردرگم نشوید. برای پرداخت بدهی، وارد کردن پلاک و نام خودرو کافی است.

خرید طرح ترافیک از آپ

پس از انتخاب گزینه ثبت و افزودن، خودروی شما به برنامه افزوده می‌شود. سپس در بخش خدمات خودرو اپلیکیشن، می‌توانید به گزینه طرح ترافیک دسترسی پیدا کنید. روی این گزینه بزنید.

خرید طرح ترافیک از آپ

در صفحه بعدی، می‌توانید بدهی خود را مشاهده کنید. با گزینه پرداخت همه می‌توانید همه را یکجا پرداخت کنید. برای پرداخت به صورت جداگانه، باید از پایین صفحه، بدهی مدنظر را انتخاب کنید.

برنامه خرید طرح ترافیک

حال وقت پر کردن کیف پول مخصوص خرید طرح ترافیک فرا می‌رسد. افزایش اعتبار شما تنها با لمس یک دکمه انجام می‌شود. اما باید از بابت اعتبار شارژ کیف پول در برنامه آپ مطمئن باشید. بنابراین، مبلغ مورد نظر برای شارژ را وارد کنید.

نتیجه گیری

خرید طرح ترافیک روزانه با تهران من و همچنین پرداخت بدهی با این برنامه و اپلیکیشن آپ، همانطور که در این مطلب خواندید، فرایند خیلی سختی ندارد. با استفاده از تهران من، می‌توانید طرح ترافیک را بسته به روزهای مدنظرتان خریداری کنید. آپ نیز امکان پرداخت بدهی را برایتان فراهم می‌کند. نظر شما در مورد این دو اپلیکیشن چیست؟ آیا از آن‌ها استفاده می‌کنید؟ دیدگاه‌های خود را در بخش نظرات با ما و سایر کاربران پلازا به‌اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402