آموزش حل مشکل بالا نیامدن مخاطبین در اینستاگرام

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

چگونه می‌توان همگام سازی مخاطبان موبایل در اینستا را انجام داد؟ آیا با مشکل بالا نیامدن مخاطبین در اینستاگرام روبرو هستید؟ در این مقاله پاسخ هرگونه سوال درباره عدم نمایش مخاطب گوشی در اینستا را خواهید خواند.

یکی از ویژگی‌های کلیدی اینستاگرام ایجاد ارتباط بین کاربران است. مردم به راحتی می‌توانند یک جامعه بزرگ را پیدا کنند و با آن ارتباط برقرار کنند، چه از طریق دوستان مشترک، علایق یا هشتگ‌های استفاده شده باشد. تنها چیزی که لازم است چند کلیک ساده است.

اگر علاقه مند به یافتن مخاطبین جدید در اینستاگرام هستید یا با مشکل بالا نیامدن مخاطبین گوشی در اینستا روبرو هستید، در این صورت، این مقاله نحوه پیدا کردن مخاطبین دستگاه، اتصال به مخاطبین فیس بوک، جستجوی افراد و رفع مشکل عدم نمایش مخاطبین در اینستا را توضیح می‌دهد تا بتوانید پروفایل‌های جدید و هیجان انگیز را دنبال کنید.

آنچه در ادامه خواهیم خواند

نحوه یافتن مخاطبین در اینستاگرام با استفاده از iOS/iPhone

اگر می‌خواهید به افراد بیشتری در اینستاگرام متصل شوید، می‌توانید از مخاطبین تلفن خود و همچنین لیست دوستان فیس بوک خود استفاده کنید.  در اینجا نحوه انجام آن و آموزش نمایش دادن لیست مخاطبین گوشی در instagram آمده است:

 • برنامه اینستاگرام را باز کنید.
 • روی نماد پروفایل خود در پایین صفحه کلیک کنید تا صفحه پروفایل باز شود.

عدم نمایش مخاطب گوشی در اینستا

 • روی نماد سه خط، سپس روی Discover People کلیک کنید.
 • روی گزینه اتصال به Facebook یا اتصال مخاطبین ضربه بزنید. می‌توانید هر دو را با تکرار همه مراحل برای گزینه دیگر بعدا انجام دهید.

پیدا کردن مخاطبین موبایل در اینستا

 • گزینه «Allow Access» را در پنجره بازشو انتخاب کنید و مخاطبین شما در صفحه Suggestion وارد می‌شوند.

توجه: برای پیدا کردن مخاطبین موبایل در اینستا می‌توانید از جستجو استفاده کنید. روی نماد ذره بین در پایین صفحه ضربه بزنید و افراد را بر اساس نام کاربری، مکان یا تگ‌هایشان جستجو کنید. شما همیشه پروفایل‌های مختلفی را در Suggestion خواهید داشت تا فرد جدیدی را برای دنبال کردن پیدا کنید.

 

نحوه یافتن مخاطبین در اینستاگرام با استفاده از اندروید

اگر پروفایل اینستاگرام جدیدی ایجاد کرده اید، مدتی است از آن استفاده نکرده اید، یا فقط مشتاق هستید افراد بیشتری را برای دنبال کردن پیدا کنید، می‌توانید از لیست مخاطبین Google و لیست دوستان فیس بوک خود در اینستاگرام استفاده کنید. نگران نباشید چون برای افزودن آن‌ها به لیست دنبال کننده خود، همچنان باید آن‌ها را فالو کنید و تنها پیدا کردن آن‌ها کافی نیست. در اینجا نحوه افزودن Google Contacts و Facebook Friends به اینستاگرام با استفاده از Android آورده شده است.

 • برای همگام سازی مخاطبان موبایل در اینستا، برنامه Android Instagram را باز کنید، سپس روی نماد پروفایل خود در در قسمت پایین سمت راست کلیک کنید تا صفحه پروفایل شما باز شود.
 • در بخش Discover people، روی See all ضربه بزنید.

عدم نمایش شماره مخاطبین در اینستاگرام

 • روی اتصال مخاطبین در بالا ضربه بزنید، سپس به مرحله بعدی بروید. همچنین می‌توانید اتصال به Facebook را هم انتخاب کنید.

آموزش نمایش دادن لیست مخاطبین گوشی در instagram

 • برای اجازه دسترسی به مخاطبین، روی اجازه دسترسی ضربه بزنید.

نمایش ندادن مخاطبان موبایل در اینستاگرام

 • پس از اتصال اینستاگرام به Google یا مخاطبان، پیشنهادات را که در ابتدا در لیست قرار دارد را مرور کنید یا به Most Mutual Connections در زیر آن بروید.
 • وقتی فردی را در لیست پیدا کردید که می‌خواهید به حساب اینستاگرام خود اضافه کنید، روی دنبال کردن ضربه بزنید.
 • به Suggestion برگردید، سپس روی مشاهده همه ضربه بزنید. برای پیوند دادن مخاطبین بیشتر به اینستاگرام، اتصال به Facebook را هم در بالا انتخاب کنید.

اگر متوجه شدید که لیست مخاطبین حساب Google شما چیز زیادی به اینستاگرام اضافه نکرده است، ممکن است لازم باشد به یک حساب Google دیگر در برنامه Contacts خود دسترسی داشته باشید یا حساب پیش فرض خود را در Android تغییر دهید. به عنوان مثال، ممکن است حساب Google اصلی شما با اکثر مخاطبین شما یکسان نباشد، یا حساب اصلی موجود در دستگاه Android شما حساب اصلی واقعی شما نباشد.

 

چرا مخاطبین در اینستاگرام نمایش داده نمی‌شوند

همگام سازی مخاطبان موبایل در اینستا

ممکن است برخی از مخاطبین در اینستاگرام نمایش داده نشوند. به عنوان مثال، مخاطب با شماره تلفن قدیمی یا آدرس پستی، هیچ اطلاعات کاربردی یا قابل استفاده ای نخواهد داشت و می‌توان گفت که این یکی از دلایل عدم نمایش شماره مخاطبین در اینستاگرام است. علاوه بر این، مخاطبی که برای اکانت اینستاگرام ثبت نام نکرده باشد نیز بر نمایش ندادن مخاطبان موبایل در اینستاگرام دلالت دارد.

علاوه بر این، اینستاگرام فقط توصیه‌هایی را بر اساس مخاطبین شما و کسانی که دارای حساب اینستاگرام فعال هستند با هر گونه اطلاعات تماس شما ارائه می‌دهد. اینستاگرام همچنین می‌تواند از اطلاعات فیس بوک برای پر کردن لیست‌های جستجوی شما مانند شماره تلفن یا آدرس ایمیل آن‌ها استفاده کند. به طور خلاصه، برخی از مخاطبین شما در لیست Suggestion برای دنبال کردن نشان داده می‌شوند، در حالی که برخی دیگر نشان داده نمی‌شوند.

 

چگونه مخاطبین اینستاگرام را در ویندوز، مک یا کروم بوک پیدا کنیم

وقتی اینستاگرام را در کامپیوتر خود باز می‌کنید، در اینجا می‌توانید مخاطبین جدید را پیدا کنید:

 • در گوشه سمت راست بالا، روی نماد قطب نما کلیک کنید.

رفع مشکل عدم نمایش مخاطبین در اینستا

 • در بالای صفحه جدید، یک کادر جستجو وجود دارد که در آن می‌توانید هر آیدی یا نام شخصی را برای یافتن پروفایل‌هایی که می‌خواهید دنبال کنید، تایپ کنید.

 

نحوه پیدا کردن مخاطبین اینستاگرام با شماره تلفن

در اینجا نحوه پیدا کردن افراد جدید در اینستاگرام با استفاده از شماره تلفن آن‌ها و حل مشکل بالا نیامدن مخاطبین در اینستاگرام آمده است:

 • شماره تلفن شخصی را در لیست مخاطبین خود در تلفن خود ذخیره کنید.
 • در تلفنی که شماره را در آن ذخیره کرده‌اید، Instagram را باز کنید.
 • به صفحه پروفایل بروید.
 • روی نماد سه خط کلیک کنید، برگه منو را در سمت راست خواهید دید.
 • روی Discover People ضربه بزنید، گزینه‌ای برای اتصال حسابتان به Facebook یا مخاطبین تلفنتان را خواهید دید.
 • اتصال را انتخاب کنید و به اینستاگرام اجازه دهید به تلفن یا لیست مخاطبین فیس بوک شما دسترسی داشته باشد. در اینجا، پیشنهادات پروفایل را نیز خواهید دید.

اگر شخصی از تلفن همراه خود برای ثبت حساب کاربری خود استفاده نکرده باشد، به احتمال زیاد نمی‌توانید او را از طریق لیست مخاطبین پیدا کنید. در این صورت، بهتر است از گزینه جستجو استفاده کنید.

 

افزودن مخاطبین از طریق جستجوی اینستاگرام

بسته شدن مخاطبین در instagram

همچنین می‌توانید افراد را مستقیماً بر اساس نام کاربری یا نام واقعی به اینستاگرام خود اضافه کنید تا مشکل بالا نیامدن مخاطبین در اینستاگرام را حل کنید.

 • روی ذره بین در پایین در Android/iOS یا نوار جستجو در بالا در مرورگر رایانه شخصی کلیک کنید، سپس نام را تایپ کنید.
 • نتایج بر اساس اتصالات و سایر الگوریتم‌ها ظاهر می‌شوند و به شما نشان داده می‌شوند.

به خاطر داشته باشید که شخص ممکن است اینستاگرام را با نام واقعی یا نام کاربری که در دستگاه خود همگام سازی کرده اید، ثبت نکرده باشد. همچنین می‌توانید او را بر اساس برچسب‌ها یا مکان‌ها جستجو کنید، اما این فرآیند، یافتن آنچه می‌خواهید را دشوارتر می‌کند.

 

حل مشکل عدم نمایش مخاطب گوشی در اینستا

اگر Find Contacts اینستاگرام کار نمی‌کند، چه کار کنم؟ وقتی به اینستاگرام اجازه می‌دهید تمام مخاطبین تلفن شما را آپلود کند، باید آن‌ها را در برنامه یا از طریق مرورگر مشاهده کنید. از آنجایی که مخاطبین به صورت دوره ای به شما نشان داده می‌شوند، کمی به آن زمان بدهید. اگر هنوز نمی‌توانید به هیچ یک از آن‌ها دسترسی پیدا کنید، باید همگام سازی مخاطب را قطع کرده و دوباره آن را وصل کنید.

آموزش بستن مخاطبین در اینستاگرام به این صورت است: برای بسته شدن مخاطبین در Instagram، اینستاگرام را باز کنید و روی عکس پروفایل خود کلیک کنید. روی نماد سه خط کلیک کنید و تنظیمات را انتخاب کنید. به همگام سازی حساب و مخاطبین بروید. از آنجا همگام سازی را خاموش کنید و بر روی Disconnect کلیک کنید. این گزینه تمام مخاطبین شما را حذف می‌کند و لیست شما خالی می‌ماند.

چرا Find Contacts در اینستاگرام خالی است؟ گاهی اوقات، همگام سازی مخاطبین ممکن است به راحتی اجرا نشود و لیست مخاطبین شما خالی بماند. تنها راه حل این مشکل برای همگام سازی مخاطبان موبایل در اینستا این است که چند بار همگام سازی مخاطبین خود را قطع و دوباره وصل کنید.

 

سخن پایانی

در پایان، یافتن و افزودن مخاطبین خود در اینستاگرام و حل مشکل عدم نمایش مخاطب گوشی در اینستا، هرگز ساده نبوده است. تنها چیزی که باید بدانید این است که کجا و چگونه به دنبال آن‌ها بگردید. توسعه دهندگان اینستاگرام مطمئن شده اند که این فقط یک کلیک خواهد خواست. هنگامی که تمام ترفندها را بدانید، تمام خانواده و دوستان خود را به عنوان دوستان اینستاگرام خواهید داشت.

سوالات متداول

چگونه مخاطبین گوشی را در اینستاگرام پیدا کنیم؟

روی نماد سه خط، سپس روی Discover People کلیک کنید. روی گزینه اتصال به Facebook یا اتصال مخاطبین ضربه بزنید.

همگام سازی مخاطبین در اینستاگرام یعنی چه؟

یعنی پیدا کردن مخاطبان گوشی در برنامه اینستاگرام.

چرا مخاطبین در اینستا نشان نمی دهد؟

ممکن است برخی از مخاطبین در اینستاگرام نمایش داده نشوند. به عنوان مثال، مخاطب با شماره تلفن قدیمی یا آدرس پستی، هیچ اطلاعات کاربردی یا قابل استفاده ای نخواهد داشت. علاوه بر این، مخاطبی که برای اکانت اینستاگرام ثبت نام نکرده باشد نیز بر نمایش ندادن مخاطبان موبایل در اینستاگرام دلالت دارد.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022