معرفی بسته های ارزان اینترنت همراه اول؛ با بسته های مقرون به صرفه آشنا شوید

MCI / بسته های ارزان اینترنت همراه اول / بسته های مقرون به صرفه همراه اول / بهترین بسته اینترنت همراه اول
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

به دنبال کد اینترنت به صرفه همراه اول هستید؟ در این مقاله از پلازا بسته های ارزان اینترنت همراه اول را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید بهترین بسته اینترنت همراه اول مناسب نیاز خود را انتخاب کنید. همراه این مقاله با موضوع اینترنت ارزان همراه اول باشید.

مهم‌ترین شعار تبلیغاتی اپراتورهای مختلف در ارائه بهترین بسته های اینترنت را می‌توان ارائه سرعت عالی در کنار قیمت ارزان دانست؛ وعده‌ای که به شکلی نصفه و نیمه به آن عمل کرده‌اند و برخی از این بسته‌ها از برترین بسته های به صرفه همراه اول هستند. در ادامه به شماری از بسته های ارزان اینترنت همراه اول پرداخته و چندین نمونه از بهترین بسته اینترنت همراه اول را معرفی خواهیم کرد.

بیایید ببینیم بسته های مقرون به صرفه همراه اول سال ۱۴۰۱ کدامند؟

همراه اول

در ادامه می‌خوانید:

بسته های ارزان اینترنت همراه اول

همراه اول تنوع گسترده‌ای از بسته‌های اینترنتی را به کاربران خود ارائه می‌دهد. از بسته اینترنت ساعتی همراه اول گرفته تا بسته‌های هفتگی٬ ماهانه و بلند مدت و سالانه. این مساله باعث سردرگمی کاربران و بعضا انتخاب بسته‌های نه چندان مناسب می‌شود. برای انتخاب بسته های مقرون به صرفه همراه اول باید تخمین درستی از میزان مصرف خود داشته باشید و سپس با مقایسه قیمت‌ها، به صرفه ترین بسته اینترنت همراه اول برای خودتان را انتخاب کنید.

اینترنت به صرفه همراه اول را می‌توانید در 4 مدل از بسته‌ها جستجو کنید. بسته‌های آلفا پلاس، اینترنت همراهی، مدار فیروزه‌ای و کارت شارژ اینترنت.

بسته‌های آلفا پلاس

اگر به دنبال کد اینترنت به صرفه همراه اول هستید٬ ابتدا باید نگاهی به کدهای دسته آلفا پلاس بیندازید. دسته آلفا پلاس متنوع‌ترین بسته‌های اینترنت همراه اول را به شما ارائه می‌کند. بسته‌های این دسته در زمان‌ها، حجم‌ها و قیمت‌های مختلف به فروش می‌رسند و شمار زیادی از مقرون به صرفه ترین بسته اینترنت همراه اول نیز در همین دسته قرار دارند. در این دسته، بسته‌ها از بازه قیمتی 1600 تومان تا 159 هزار تومان به فروش می‌رسند.

افزون بر این بسته‌های آلفا پلاس از نظر حجمی محدودیت دارند و پرحجم‌ترین بسته این دسته 15 گیگابایت (4 ماهه) با قیمت 62,000 تومان و کم‌ حجم‌ترینشان نیز 60 مگابایت (روزانه) با قیمت 1,600 تومان است که ارزان ترین بسته اینترنت همراه اول محسوب می‌شود. برای معرفی کد اینترنت به صرفه همراه اول در این دسته، ما چندین نمونه از بسته‌های تا 50 هزار تومان را در حجم‌ها و زمان‌های مختلف در جدول زیر آورده‌ایم. برای مثال یکی از بسته‌های اینترنتی که برای افرادی که در یک ماه حجl بالایی استفاده نمی‌کنند٬ بهترین بسته اینترنت همراه اول یک ماهه می‌تواند بسته 7 گیگابایت سی روزه همراه اول با قیمت 28,200 تومان باشد. همچنین رمز اینترنت همراه اول یک ماهه 7 گیگابایت  #21*100* می‌باشد.

مهلت استفادهحجم بستهقیمت بستهکد بسته های مقرون به صرفه همراه اول
2 ماهه12 گیگابایت46,000 تومان412#*100*
30 روزه

1 بامداد 11 صبح

نامحدود19,000 تومان#33232*100*
30 روزه

6 صبح تا 12 ظهر

12 گیگابایت
10,000 تومان#33124*100*
30 روزه7 گیگابایت28,200 تومان21#*100*
30 روزه5 گیگابایت23,600 تومان#22*100*
7 روزه6 گیگابایت19,500 تومان3251#*100*
30 روزه3 گیگابایت19,000 تومان24#*100*
7 روزه4 گیگابایت16,000 تومان3252#*100*
7 روزه2.5 گیگابایت13,000 تومان#321*100*
7 روزه1.5 گیگابایت10,900 تومان#322*100*
1 روزه3 گیگابایت9,900 تومان3151#*100*
1 روزه1 گیگابایت6,400 تومان#311*100*
1 روزه750 مگابایت5,900 تومان312#*100*

علاوه بر این جدول کد اینترنت به صرفه همراه اول٬ بسته‌های مختص مشترکین جدید هم وجود دارد که اگرچه مقرون به صرفه هستند٬ تنها برای مشترکین جدید قابل دسترسی هستند.

برای آنکه تمام بسته های به صرفه همراه اول را مشاهده کنید می‌توانید به این صفحه از وبسایت همراه اول مراجعه و بسته مورد نظر خود را با استفاده از فیلترهای ارائه شده پیدا کنید. برای مثال می‌توانید با انتخاب بسته های بلند مدت اینترنت همراه اول بسته‌هایی که زمان آن‌ها بیش از 1 ماه است را ببینید. یا با مشخص کردن قیمت موردنظرتان، کد اینترنت ساعتی ارزان همراه اول یا هر مدت زمانی دیگری که بخواهید را پیدا کنید.

علاوه بر این با کد خرید بسته های اینترنت همراه اول یعنی #100* می‌توانید وارد درگاه سامانه جامع خدمات اینترنت این اپراتور شده و بسته موردنظرتان را پیدا کنید. در این سامانه کد بسته های اینترنت همراه اول ساعتی #33*100* است که با شماره‌گیری آن می‌توانید بسته های اینترنت همراه اول ساعتی را مشاهده و خریداری نمایید.

اینترنت همراهی

با استفاده از طرح اینترنت همراهی هرکدام از کاربران بسته به نحوه و الگوی مصرف شخصی خود بهترین بسته اینترنت همراه اول را می‌توانند پیدا و آن را فعال کنند. به این ترتیب دیگر نیازی نیست جدول بسته های اینترنت همراه اول را برای پیدا کردن بسته مورد نیاز خود زیر و رو کنید و می‌توانید از بسته‌های پیشنهادی اپراتور استفاده کنید.

برای فعالسازی این طرح کد اینترنت به صرفه همراه اول شماره #62*100* را شماره‌گیری کنید. همچنین برای استعلام سایر بسته‌ها می‌توانید کد #10*100* را شماره‌گیری کنید.

مدار فیروزه‌ ای

اکثر بسته های ساعتی اینترنت همراه اول در این دسته قرار می‌گیرند. این بسته‌ها در مدت زمان کوتاه و چند ساعته عرضه و جزو بسته های فوق العاده اینترنت همراه اول هستند. همچنین به دلیل محدودیت زمانی که دارند، قیمتشان نیز از سایر بسته‌ها پایین‌تر است. بسته های اینترنت همراه اول ساعتی به همین دلیل بهترین انتخاب برای پیدا کردن مقرون به صرفه ترین بسته اینترنت همراه اول به حساب می‌آیند. بنابراین اگر به دنبال اینترنت ساعتی ارزان همراه اول هستید٬ نگاهی به لیست بسته‌های این طرح بیندازید.

MCI / بسته های مقرون به صرفه همراه اول / بهترین بسته اینترنت همراه اول / اینترنت ارزان همراه اول

بسته‌های مدار فیروزه‌ای٬ بسته‌های اینترنتی و بسته‌های مکالمه‌ای کوتاه مدت (ساعتی) و به صرفه هستند که قیمت آنها در ساعات و مکان‌های مختلف شبکه همراه اول متفاوت است. برای فعالسازی این بسته های ارزان اینترنت همراه اول می‌توانید کد #121* را شماره‌گیری کنید. همچنین از طریق اپلیکیشن مدار فیروزه‌ای نیز می‌توانید پیشنهادهایی برای خرید بسته اینترنت همراه اول ارزان قیمت دریافت کنید.

کارت شارژ اینترنت و بسته های ارزان اینترنت همراه اول

این طرح مخصوص کاربران اعتباری همراه اول است. این کاربران از طریق این طرح می‌توانند بسته های مقرون به صرفه همراه اول را با وارد کردن رمز شارژ خریداری کنند. بسته‌های این طرح تنها شامل 3 بسته می‌شود. یک بسته یک روزه 400 مگابایتی، هفت روزه 1 گیگابایتی و سی‌روزه 3 گیگابایتی.

شما با وارد کردن کد فعال سازی اینترنت همراه اول اعتباری #126*10* و وارد کردن رمز شارژ خود می‌توانید یکی از این 3 بسته را فعال کنید. قیمت بسته‌های یک روزه، هفت روزه و سی‌روزه به ترتیب 5 و 10 و 20 هزار تومان است.

نکته مهم این است که اگر چندین بسته خریداری کنید اولویت استفاده از بسته های اینترنت همراه اول با بسته‌ای خواهد بود که تاریخ انقضا آن زودتر از بقیه باشد.

اینترنت رایگان همراه اول

یکی از طرح‌های تشویقی که با آن کاربران می‌توانند بسته های اینترنت همراه اول رایگان دریافت کنند از طریق اپلیکیشن همراه من است. شما با نصب نسخه جدید این اپلیکیشن می‌توانید یک بسته رایگان 10 گیگابایتی 3 روزه دریافت کنید. پس از نصب برنامه در قسمت طرح‌های تشویقی و در زبانه هدیه همراهی می‌توانید این بسته اینترنت ارزان همراه اول را فعال نمایید.

همچنین برای کسانی که سیم‌کارت دائمی این اپراتور را خریداری می‌کنند یکی از بسته های به صرفه همراه اول به صورت هدیه فعال خواهد شد. این بسته 30 روزه بوده و حجم آن نیز 30 گیگابایت است. افزون بر این دارندگان سیم‌کارت‌های اعتباری نیز به مدت 6 ماه یک بسته اینترنت 24 گیگابایتی دریافت می‌کنند. این بسته هر 30 روز یک بار فعال می‌شود و شما 7 روز فرصت دارید تا به اندازه 4 گیگابایت از آن استفاده کنید.

همراه من

علاوه بر این اگر برای اولین بار سیم‌کارت معمولی خود را به یوسیم تبدیل کنید، 20 گیگابایت اینترنت رایگان برای کاربران دائمی و 15 گیگابایت برای اعتباری‌ها دریافت خواهید کرد.

اینترنت رایگان همراه اول از طریق سیم‌کارت جوانان نیز قابل دسترسی است. از دی ماه سال 98 افراد 18 تا 25 سال که تا کنون سیم‌کارت دائمی به نام خود نداشتند می‌توانند با خرید سیم‌کارت، بسته اینترنت 40 گیگابایتی و 30 روزه به عنوان هدیه دریافت کنند.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
استعلام شارژ همراه اول ؛ نحوه استعلام باقیمانده شارژ ...
محمد علی محمدی12 مرداد 1401 06:30
thumbnail
حذف اهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول ؛ چطور می توان ...
محمد علی محمدی25 خرداد 1401 12:30
thumbnail
چگونه گوشی را اشغال کنیم؟ کد از دسترس خارج کردن ایرانسل ...
تیم پلازا25 فروردین 1401 12:30
thumbnail
لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول چگونه است؟
زهرا مظفری03 اردیبهشت 1400 12:00

و در آخر هرکدام از مشترکین همراه اول در روز تولد خود می‌توانند از بین 24 ساعت مکالمه رایگان درون شبکه، اینترنت 2 گیگابایت 1 روزه و یا 120 امتیاز باشگاه فیروزه یکی را به عنوان هدیه تولد خود دریافت کنند. برای دریافت بسته اینترنت رایگان همراه اول، کافی است در روز تولد خود کد #4121*100* را شماره‌گیری کنید.

همراه اول به غیر از این موارد بسته رایگان دیگری را ارائه نمی‌کند و دیگر بسته‌ها از جمله ۷۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول یا بسته‌هایی تحت عنوان ارزانترین اینترنت نامحدود همراه اول که به عنوان بسته های اینترنت همراه اول رایگان تبلیغ می‌شوند جنبه کلاهبرداری داشته و بهتر است سمت آن‌ها نروید.

سوالات متداول در ارتباط با بسته های ارزان اینترنت همراه اول

1. کدام بسته اینترنت همراه اول بهتر است؟

نمی‌توانیم پاسخ دقیقی به این سوال بدهیم. بسته‌های اینترنت همراه اول تنوع بسیار زیادی دارند و بهترین بسته همان بسته‌ای است که بیشتر از بقیه پاسخگوی نیازهای شما باشد.

2. چگونه اینترنت رایگان همراه اول بگیریم؟

اینترنت رایگان همراه اول تنها از روش‌های محدود قابل دریافت است که در این مطلب به صورت مفصل به آن‌ها پرداختیم.

3. چگونه اینترنت شبانه همراه اول را به روزانه تبدیل کنیم؟

همراه اول در حال حاضر تنها یک بسته شبانه نامحدود دارد که می‌توانید با غیرفعال کردن آن یک بسته روزانه خریداری کنید. در غیر اینصورت راهی برای تبدیل این بسته‌ها وجود ندارد.

4. استعلام اینترنت همراه اول چگونه است؟

با شماره‌گیری کد #10*100* می‌توانید از وضعیت اینترنت همراه اول خود مطلع شوید.

5. نحوه فعال سازی اینترنت همراه اول چگونه است؟

برای فعالسازی اینترنت می‌توانید کد #11*100* را شماره‌گیری و اینترنت همراه اول خود را فعال نمایید.

سخن پایانی

در این مطلب با تعدادی از بسته های ارزان اینترنت همراه اول آشنا شدیم. چه شما به دنبال کد بهترین بسته اینترنت همراه اول یک ماهه باشید٬ یا یک ساعته و یا یک ساله٬ می‌توانید مقرون به صرفه‌ترین پیشنهادات را در این مطلب بیابید. اگر شما هم بسته های اینترنت یا طرح‌های جدیدی را می‌شناسید که مقرون به صرفه هستند و در این مطلب ذکر نشده‌اند، لطفا نام بسته یا طرح مربوطه در بخش کامنت‌ها ارسال کنید تا به مطلب اضافه شوند.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران24 دیدگاه
avatar
فائقه
.
20 مرداد 1401، 19:16
پاسخ
0
0
میکن کیفیت به اصالته! دقیقا یعنی این! انقدر اپراتور های دیگه از حجم ها زدن و قیمت هارو الکی زیاد کردن که اصلا نمیصرفه اینترنت بخریم! همراه اول از اول سرویس هاش خیلی خوب بوده و سرعت اینترنتش هم بالا بود! البته خیلی از بسته هارو حذف کردن اما با این سرویس های مقرون به صرفه ای که شما معرفی کردین و کد اینترنت ساعتی ارزان همراه اول که قرار دادین خرید اینترنت تا حدودی مقرون به صرفه تر میشه! من دو تا سیم کارت دارم ولی نمیدونستم که این طرح های خوب و همراه اول داره! الان که نگاه کردم طرح همراه پلاس خیلی نسبت به بقیه طرح ها بهتر و ارزونتره! من کلا دو تا بسته میخرم یکی روزانه یکی شبانه خیلی به صرفه میشه! همراه اول هم پر از تنوعه چه تو بسته های اینترنتی چه مکالمه ای! ممنونم که کد اینترنت ساعتی ارزان همراه اول رو اینجا جمع کردین برامون
avatar
Amir Reza
.
20 مرداد 1401، 17:35
پاسخ
0
0
ممنون که ارزانترين بسته اینترنت همراه اول رو معرفی کردین. هرچند دیگه با این وضعیتی که الان هست چیزی به اسم بسته ارزون تقریبا وجود نداره. بسته های ایسنترنت شبانه نا محدودی که همراه اول داشت، خیلی خوب بودن و برای دانلود کردن فایل های حجم بالا ، یکی از بهترین گزینه هایی بکدن که وجود داشت. اما الان فکرک نم فقط یک گزینه اینترنت نا محدود شبانه که برای یک ماه هست وجود داره که اونم قیمتش به نسبت زیاده. اگر بسته های نا محدود همراه اول رو هم یه توضیحی بدید ممنون میشم
avatar
هدیه زارع
.
18 مرداد 1401، 20:07
پاسخ
0
0
من دانشجو‌ام بیرون کار میکنم مدام باید بیرون باشم شدیداً به اینترنت همراه نیاز دارم از بهترین بسته های همراه اول بسته های همراه پلاس هست که به صرفه ترین بسته های اینترنت همراه اول هست بهترین بسته‌اش هم ۱۵ گیگی ۶۲ تومن هست به غیر از اینا همراه اول به هر مناسبتی بسته های اینترنتی رایگان میده قیمت اینترنتش هم نسبت به ایرانسل خیلی به صرفه تره من هر دو سیم‌کارت و داشتم همراه اول خیلی بهتر بوده به غیر از بسته اینترنت بسته مکالمه بلند مدتش هم خیلی عالیه خصوصا اگر خیلی مکالمه ندارید با اون بسته ها هزینه تا ۲ ۳ تومن پایین میاد
avatar
.
16 مرداد 1401، 21:40
پاسخ
0
0
من بسته دوماهه بیست گیگ گرفتم سه روزه تمام شد فقط چند تا پیام واتساپ چک کردم. دزدی شاخ و دم که نداره.
avatar
نسیم
.
16 مرداد 1401، 13:52
پاسخ
0
0
خیلی تعرفه های اینترنتی بالا بردن واقعا جای تعجبه که با این کارا به کجا میخوان برسن، من خیلی دنبال کد بهترین بسته اینترنت همراه اول یک ماهه بودم که این سایتو پیدا کرد، واقعا پیشنهادات جالبی داشت مثلا بسته آلفا نسبت به بقیه خیلی مقرون به صرفه است شهید ارزون نباشه اما نسبت به بقیه بهتره، اگر سرعت اینترنت بالا بره گرون ترين بسته هم ارزش داره اما حیف که سرعت بالا هم از ما دریغ میشه
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401