آموزش جامع روش های بازیابی رمز ویندوز ۱۰ ؛ چگونه رمز کامپیوتر با ویندوز 10 را بشکنیم؟

فراموشی رمز ویندوز 10 / ریست پسورد ویندوز 10
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

در صورت فراموشی رمز ویندوز 10، ریست پسورد در بیشتر مواقع به تنظیمات و نحوه استفاده کاربران از سیستم خود ارتباط دارد و می‌تواند به آسانی یا با دردسرهای زیادی صورت پذیرد. اگر از یک حساب مایکروسافت استفاده کنید، بازیابی رمز ویندوز ۱۰ در کامپیوتر کاری ندارد. اما اگر از حساب آفلاین استفاده کنید، در صورت فراموش كردن رمز لپتاپ ویندوز 10 باید برای باز كردن قفل آن سراغ راه‌های پیچیده‌تری بروید. با پلازا همراه باشید.

پسوردها برخی اوقات می‌توانند مشکلات زیادی برایمان به‌وجود بیاورند. یک رمز عبور ضعیف، شما را در خطر هک شدن قرار می‌دهد و فراموشی پسورد ویندوز 10 و عوض کردن گذرواژه در ویندوز 10 هم دردسرهای فراوان خودش را دارد. در صورت فراموشی رمز ویندوز یا اگر به هر دلیلی، مثلا پس از یک بروزرسانی نتوانید با رمز خود وارد ویندوز شوید، دیگر قادر نخواهید بود نرم افزار جدیدی روی سیستم خود نصب کنید یا در برخی اوقات حتی نمی‌توانید از کامپیوتر استفاده کنید. مایکروسافت نیز تا جایی که توانسته پروسه شکستن پسورد ویندوز 10 را مشکل کرده است؛ ولی با این وجود چندین روش برای تعویض پس ورد ویندوز ۱۰ وجود دارد که در این مطلب آن‌ها را توضیح خواهیم داد.

در ادامه می‌خوانید:

فراموشی رمز ویندوز 10 و روش های بازیابی آن ؛ آموزش ريست كردن پسورد ويندوز 10

در صورت فراموش كردن پسورد لپ تاپ ویندوز 10، چندین روش پیش روی شما وجود دارد. البته این روش‌ها برای همه کاربران در دسترس نیست و به حساب کاربری شما و همچنین نسخه ویندوز بستگی دارد. مثلا اگر یک حساب مایکروسافت داشته و آن را به ویندوز وصل کرده باشید، باز كردن پسورد ويندوز 10 کاری ندارد اما اگر حساب آفلاین داشته باشید، کار شما سخت‌تر خواهد بود.

1. استفاده از دیسک بازیابی رمز ورود در ویندوز 10

استفاده از دیسک بازیابی رمز عبور، یکی از راه حل‌هایی است که در صورت فراموش كردن رمز لپتاپ ویندوز 10، توسط خود مایکروسافت پیشنهاد می‌شود. اما تنها مشکل این راه حل این است که باید قبل از فراموش كردن رمز لپ تاپ ویندوز 10، این دیسک را بسازید. نکته مهم دیگر این است که این دیسک را فقط برای اکانت‌های محلی می‌توان ساخت و نه اکانت‌هایی که با استفاده از حساب کاربری مایکروسافت به شکل آنلاین وارد ویندوز می‌شوند. برای برگرداندن رمز ورود ویندزو 10 از طریق دیسک بازیابی، مراحل زیر را دنبال کنید:

  • در پنجره ورود ویندوز پس از اینکه رمز عبور را به اشتباه وارد کردید، عبارت Reset password زیر محلی که رمز را وارد می‌کنید ظاهر می‌شود.

آموزش بازیابی پسورد ویندوز 10

  • با کلیک روی آن، ویندوز برنامه Password Reset Wizard را اجرا می‌کند. در صفحه اول این برنامه روی Next کلیک کنید و در پنجره بعدی دیسک بازیابی رمز عبور که حاوی فایل userkey.psw است را انتخاب کنید. سپس رمز عبور جدیدتان را وارد و دوباره بر روی Next کلیک کنید. اگر عملیات با موفقیت انجام شده باشد، پنجره‌ای با پیام You’ve successfully reset the password for this user account برایتان به نمایش درمی‌آید و می‌توانید با رمز عبور جدید خود وارد ویندوز شوید.

2. با پین یا رمزعبور تصویری وارد حساب شوید ؛ ریست پسورد ویندوز 10

هنگام تعریف کردن رمزعبور، ویندوز از شما می‌خواهد یک متد دیگر را هم به‌عنوان پشتیبان راه‌اندازی کنید. مثلا رمزعبور تصویری یا یک پین. اگر این رمز را به‌خاطر دارید می‌توانید وارد ویندوز شده و رمز اصلی را هم تغییر دهید. برای انجام اینکار پس از اینکه وارد ویندوز شدید، CMD را باز کرده و فرمان زیر را تایپ کنید:

net user account_name new_password

دقت کنید که به‌جای account_name باید نام حساب و به‌جای new_password هم رمزعبور جدیدتان را تایپ کنید. سپس اینتر را بزنید تا رمز شما عوض شود.

3. آموزش باز كردن قفل کامپیوتر ویندوز 10 به‌شکل آنلاین

استفاده از یک اکانت مایکروسافت همراه با ویندوز 10 نقاط قوت و ضعف خودش را دارد. یکی از بهترین نقاط قوتی که در اختیارمان قرار می‌دهد، باز كردن قفل کامپیوتر ویندوز ۱۰ به ساده‌ترین شکل ممکن است. اگر از یک حساب مایکروسافت استفاده می‌کنید، می‌توانید از یک گوشی یا کامپیوتر دیگر به صفحه بازیابی رمز عبور وبسایت مایکروسافت بروید.

البته اگر بروزرسانی Fall Creators Update را دریافت کرده باشید و نسخه ویندوزتان بالاتر از 1709 باشد، در صورت فراموش كردن رمز لپتاپ ویندوز 10، حتی نیازی به مراجعه به وبسایت مایکروسافت هم ندارید و می‌توانید از صفحه لاگین ویندوز، رمز عبورتان را بازیابی کنید. پروسه بازیابی در هر دو روش تا حد زیادی شبیه به یکدیگر است.

فراموش کردن رمز عبور ویندوز ۱۰

ابتدا از شما خواسته می‌شود ایمیل حساب کاربری مایکروسافت خود را وارد کنید تا برای تایید هویت شما، کد امنیتی به ایمیلتان ارسال شود. پس از وارد کردن ایمیل، ایمیل‌ها و شماره تلفن‌هایی که قبلا به حساب خود اضافه کرده بودید را مشاهده خواهید کرد که به صورت ناقص نوشته شده‌اند. در اینجا باید ایمیل یا شماره تلفن مورد نظرتان را انتخاب و آدرس/شماره را به صورت کامل تایپ کنید. پس از این، کد امنیتی به آن ایمیل/شماره تلفن ارسال خواهد شد. کد را در پنجره بعدی وارد کنید. پس از وارد کردن کد می‌توانید رمز عبور جدیدی برای حساب خود انتخاب کنید.

4. نحوه بازیابی رمز ویندوز 10 به شکل آفلاین ؛ باز كردن قفل کامپیوتر ویندوز ۱۰

حالت بالا آسان‌ترین روش برای بازیابی رمز فراموش شده ویندوز ۱۰ است. با این وجود هنوز بسیاری از کاربران، همراه با ویندوز از اکانت مایکروسافت استفاده نمی‌کنند. در این حالت در صورت فراموش كردن پسورد ويندوز 10 هنوز می‌توانید آن را بازیابی کنید؛ ولی باید زحمت بیشتری بکشید.

در چنین وضعیتی در صورت فراموش كردن رمز لپتاپ ویندوز 10، سه راه حل پیش رویمان قرار دارد. اگر نسخه ویندوز شما 1803 یا بالاتر باشد و سوالات امنیتی را اضافه کرده باشید، می‌توانید با پاسخ دادن به آن‌ها وارد حساب خود شوید. برای اینکار پس از اینکه رمز عبور را به اشتباه وارد کردید بر روی Reset password یا ریست پسورد ویندوز 10 کلیک کنید و جواب سوال را تایپ کنید. پس از آن می‌توانید رمز عبور جدیدی برای حساب خود تعریف کنید.

روش تغییر رمز ورود به ویندوز 10

ریست کردن دستگاه در ویندوز نسخه 1803

اما اگر سوالات امنیتی را اضافه نکرده باشید و یا از ویندوز نسخه 1803 یا پایین‌تر استفاده می‌کنید، برای بازیابی رمز ویندوز ۱۰ چاره‌ای جز ریست کردن سیستم ندارید. این به این معنی است که تمامی اطلاعات، نرم افزارها و تنطیماتی که روی کامپیوتر داشتید پاک خواهند شد. اگر از اطلاعات، بکاپ گرفته باشید می‌توانید پس از ریست شدن دستگاه فایل‌هایتان را برگردانید، ولی سایر موارد حذف می‌شوند. برای این کار کلید شیفت (Shift) را نگه دارید و سپس بر روی پاور (Power) و بعد ریستارت (Restart) کلیک کنید. در ادامه در صفحه‌ای که ظاهر می‌شود Troubleshoot و در ادامه Reset this PC را انتخاب کنید. در اینجا بر روی Remove Everything کلیک کنید.

بازیابی رمز عبور ویندوز ۱۰

پيدا كردن پسورد Administrator در ويندوز 10 ؛ ریست پسورد ویندوز 10

راه حل سومی هم برای بازیابی رمز در ویندوز 10 وجود دارد که نیازی به حذف اطلاعات ندارد؛ اما از دیگر راه حل‌ها طولانی‌تر است و آن هم شکستن پسورد ویندوز 10 با CMD است. در این راه حل شما باید اکانت مدیریت (Administrator Account) ویندوز را که توسط مایکروسافت مخفی شده فعال کنید. از آنجایی که این اکانت به طور خودکار وظیفه اجرای تمامی برنامه‌ها با دسترسی مدیریت را بر عهده دارد و هیچ رمز عبوری هم ندارد، مایکروسافت آن را مخفی و از دسترس خارج کرده است.

1. بوت کردن سیستم با یک فلش

ابتدا باید یک دیسک قابل بوت از ویندوز 10 بر روی یک فلش ایجاد کنید. سپس فلش را به کامپیوتر متصل و سیستم را از طریق آن بوت کنید. وقتی ویندوز بوت شد در صفحه اول نصب ویندوز، کلیدهای Shift + F10 را فشار دهید تا وارد Command Prompt شوید.

2. دسترسی به پوشه System32 از طریق CMD

در اینجا اگر نمی‌دانید ویندوز در کدام درایو نصب شده فرمان \:C را تایپ و اینتر را فشار دهید، اگر با پیام The system cannot find the drive specified مواجه شدید، معنیش این است که ویندوز در آن درایو نیست. حرف اول درایوهای خود را تایپ کنید تا درایو ویندوز پیدا شود. وقتی درایو مورد نظر را پیدا کردید فرمان Windows\System32 را تایپ کنید تا به پوشه System32 دسترسی پیدا کنید.

عوض کردن گذرواژه در ویندوز 10

3. جایگزینی Ease of Access با CMD ؛ بازیابی رمز ویندوز ۱۰

در اینجا کمی کار سخت‌تر می‌شود. اگر در صفحه لاگین ویندوز دقت کرده باشید، مایکروسافت یک گزینه به نام Ease of Access را در گوشه سمت راست صفحه برای کاربرانی که به راهنماهای تصویری یا غیره نیاز دارند اضافه کرده است. می‌توانید با چند فرمان این گزینه را با میانبری برای دسترسی به Command Prompt جایگزین کنید. برای این کار ابتدا فرمان‌های زیر را به ترتیب وارد کنید:

ren utilman.exe utilman.exe.bak
ren cmd.exe utilman.exe

فرمان اول از میانبر Ease of Access پشتیبان می‌گیرد تا بعدا بتوانید آن را جایگزین کنید و فرمان دوم Command Prompt را جایگزین آن می‌کند. در اینجا کار ما تمام شده و باید برای ریبوت کردن کامپیوتر فرمان wpeutil reboot را تایپ کنیم تا پس از بالا آمدن ویندوز به صفحه لاگین برسیم.

4. فعال کردن اکانت مدیریت و ورود به آن

حالا باید بر روی گزینه Ease of Access که شبیه عقربه‌های ساعت با چندین خط است کلیک کنیم تا وارد Command Prompt شویم.

طریقه تعویض پس ورد ویندوز ۱۰

در این مرحله فرمان زیر را برای فعال کردن اکانت مدیریت وارد می‌کنیم:

net user Administrator /active:yes

بعد از این باید دوباره کامپیوتر را ریبوت کنید. می‌توانید با تایپ shutdown -t 0 -r، این کار را به سرعت انجام دهید. پس از بالا آمدن کامپیوتر دوباره به صفحه لاگین خواهیم رسید. این بار فقط باید بر روی Administrator Account در پایین سمت چپ صفحه کلیک کنیم. همانطور که گفتیم این اکانت، رمز عبور ندارد؛ بنابراین بدون مشکل می‌توانید وارد شوید.

5. تغییر رمز در نسخه پرو و Home

حالا اگر از ویندوز 10 پرو استفاده می‌کنید بر روی دکمه استارت ویندوز که در پایین سمت چپ صفحه است راست کلیک و Computer Management را انتخاب کنید. سپس در نوار سمت چپ Local Users and Groups و بعد Users را انتخاب و بر روی اکانت خودتان راست کلیک کنید. در اینجا بر روی Set password کلیک و رمز عبور جدیدی انتخاب کنید. در مرحله بعد باید از اکانت مدیریت خارج و با اکانت خودتان دوباره وارد شوید.

آموزش بازیابی پسورد ویندوز 10

اما اگر از نسخه Home ویندوز 10 استفاده می‌کنید باید برای بازیابی رمز ویندوز ۱۰، همین مراحل را از طریق Command Prompt انجام دهید. Command Prompt را در نوار جستجو سرچ، روی آن راست کلیک و Run as Administrator را انتخاب کنید. حالا فرمان net user را وارد تا تمامی اکانت‌ها را مشاهده کنید. وقتی اسم اکانتتان را پیدا کردید فرمان زیر را تایپ کنید:

* net user USERNAME

دقت داشته باشید که به جای USERNAME باید اسم اکانتتان را وارد کنید. سپس رمز عبور جدید را وارد کنید، از اکانت مدیریت خارج و با رمز جدید وارد حساب خودتان شوید.

password reset / شکستن پسورد ویندوز 10 با cmd

6. برگرداندن تغییرات به حالت اولیه ؛ رمز لپ تاپ را فراموش کردم ویندوز 10

حالا که تغییر رمز را انجام داده و وارد اکانت خودمان شدیم، باید تغییراتی که انجام دادیم را دوباره به حالت اولیه برگردانیم. ابتدا میانبر Ease of Access را به حالت پیش‌فرض برمی‌گردانیم. برای این کار دوباره سیستم را از طریق فلشی که ویندوز در آن قرار دارد بوت کنید. دوباره در صفحه اول نصب، Shift + F10 را فشار دهید و سپس مانند قبل به C:\Windows\System32 بروید. اکنون این دو فرمان را به ترتیب وارد نمایید:

ren utilman.exe cmd.exe
ren utilman.exe.bak utilman.exe

تغییر بعدی مربوط به اکانت مدیریت می‌شود. از آنجایی که فعال بودن این اکانت، کامپیوتر شما را در معرض خطر قرار می‌دهد باید آن را دوباره غیرفعال کنید. برای این کار عبارت:

net user Administrator /active:no

را در Command Prompt تایپ و سپس wpeutil reboot را وارد کنید تا سیستم ریبوت شود.

علاوه بر روش بالا، روش ساده‌تر و کوتاه‌تر دیگری هم وجود دارد که نیازی به بوت ویندوز و … ندارد. این روش در ویدیو زیر توضیح داده شده است.

5. ریست پسورد ویندوز 10 از طریق MSDaRT

MSDaRT مخفف Microsoft Diagnostics and Recovery Toolset و ابزاری برای متخصصین آی‌تی است که از طریق آن می‌توانند کامپیوترهایی که غیرقابل استفاده شدند را تعمیر و بازیابی کنند. برای شکستن پسورد ویندوز 10 با سی دی DaRT، کامپیوتر را بوت و سپس برنامه Locksmith Wizard را اجرا کنید.

از طریق این برنامه می‌توانید رمز عبور هر اکانت محلی ویندوز 10 را بازیابی کنید؛ البته DaRT رایگان نیست. این ابزار تنها در اختیار اعضای TechNet Plus و شبکه توسعه‌دهندگان مایکروسافت قرار دارد.

6. نحوه بازیابی رمز ویندوز 10 از طریق نرم افزار PCUnlocker

این برنامه باز كردن قفل کامپیوتر ویندوز ۱۰، در صورت فراموشی رمز ویندوز به شما اجازه می‌دهد آن را بازیابی کنید. حالا با این برنامه چگونه رمز کامپیوتر ویندوز 10 را باز کنیم؟ ابتدا باید آن را از طریق Rufus روی سی‌دی یا فلش بوت کنید. پس از بوت می‌توانید تمام اکانت‌های محلی ویندوز 10 خود را مشاهده کنید. اکانتی که رمزش را فراموش کردید را انتخاب و سپس بر روی Reset Password کلیک کنید.

عوض کردن گذرواژه در ویندوز 10

مراحل کار با برنامه PCUnlocker برای باز كردن قفل کامپیوتر ویندوز ۱۰

برنامه شروع به بررسی وضعیت اکانت می‌کند و یکی از اعمال زیر را برای حل مشکل فراموش کردن رمز عبور ویندوز ۱۰ انجام می‌دهد:

  • حذف رمز عبور اکانت
  • اگر اکانت به شکل آنلاین و با حساب مایکروسافت رمز عبور را چک می‌کرد، اکانت را به یک اکانت آفلاین تبدیل می‌کند
  • دسترسی اکانت انتخابی را به سطح مدیریت (Administrator) می‌رساند
  • اگر اکانت غیرفعال شده بود، آن را دوباره فعال می‌کند
  • اکانت قفل شده را بازگشایی می‌کند

این نرم افزار ریست پسورد ویندوز 10 را می‌توانید از اینجا دانلود کنید.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail
چگونه امنیت حریم خصوصی خود را با گذاشتن رمز روی لپ ...
سعید مرادی01 مرداد 1401 08:30
thumbnail
بهترین نسخه ویندوز 10 کدام است؟ جدول مقایسه ورژن های ...
تیم پلازا03 خرداد 1401 16:30
thumbnail
نحوه حذف برنامه های غیر ضروری در ویندوز 10
محمد علی محمدی18 بهمن 1400 14:00
thumbnail
معرفی ۱۵ خط فرمان پر کاربرد در ویندوز
طاهره غلامیان15 آذر 1400 15:30

سوالات متداول

1. آسان ترین روش بازیابی در ویندوز 10 کدام است؟

استفاده از دیسک بازیابی رمز عبور یا اکانت آنلاین مایکروسافت یکی از آسان‌ترین راه حل هایی است که مایکروسافت برای ریست پسورد ویندوز 10 در نظر گرفته است.

2. حذف پسورد قبل از بالا آمدن ویندوز امکان پذیر است؟

بله اما نیاز به یک دیسک قابل بوت از ویندوز 10 دارید. سپس با توجه به مراحلی که در قسمت باز كردن قفل کامپیوتر ویندوز ۱۰ به‌صورت آفلاین اشاره کردیم، رمز ویندوز را از طریق CMD تغییر دهید.

3. چگونه رمز کامپیوتر با ویندوز 10 را بشکنیم؟

با استفاده از نرم افزار PCUnlocker می‌توانید رمز کامپیوتر ویندوز 10 را بشکنید. همچنین در صورت فراموش كردن رمز لپتاپ ویندوز 10، می‌توانید از طریق CMD رمز را عوض کنید.

جمع بندی

در این مطلب به چندین روش که در صورت فراموشی رمز ویندوز 10 می‌توانید برای بازیابی رمز از آن استفاده کنید اشاره کردیم. با وجود اینکه بازیابی رمز عبور ویندوز ۱۰ شدنی است، اما همانطور که دیدید در برخی مواقع این کار دردسرهای فراوانی دارد. به همین دلیل بهتر است از یک نرم افزار مدیریت پسورد استفاده کنید تا نیازی به حفظ کردن رمزتان نداشته باشید. علاوه بر این؛ اگر از یک اکانت مایکروسافت برای وارد شدن به ویندوز استفاده نمی‌کنید، حتما تجدید نظر کنید تا در این مواقع با راحتی بیشتری بتوانید رمز ویندوز ۱۰ را بازیابی کنید. همچنین اگر روش دیگری برای باز كردن قفل کامپیوتر ویندوز ۱۰ می‌شناسید، حتما در بخش نظرات آن را با ما و دیگر کاربران به‌اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران19 دیدگاه
avatar
Raha
.
26 مرداد 1401، 21:52
پاسخ
0
0
یکی از خوبی های داشتن اکانت مایکروسافت همینه که می شه با استفاده از روش آنلاین قفل فراموش شده رو ریکاوری کرد، حتما این اکانت رو خریداری کنید تا در همچین مواقعی به دادتون برسه. اگر هم که اکانت نخریدید، در موقعی که رمزتون رو فراموش کردین می تونین با استفاده از دیسک بازیابی ، رمز رو ریکاوری کنید فقط دیسک رو از جای مطمن خریداری کنید چون پیش میاد که این دیسک ها بد افزار باشن وبه جای حل کردن مشکل، دو تا مشکل روی کولتون بندازن.
avatar
مهتا
.
25 مرداد 1401، 18:40
پاسخ
0
0
وای چقدر دلم سوخت که الان این مطلب راجع به بازیابی پسورد ویندوز 10 با فلش رو دیدم 😢 من چند وقت پیشا رمز لپ تاپمو فراموش کردم هر چقدر تو گوگل چرخیدم نتونستم یه توضیح و آموزش کامل پیدا کنم ... دو هفته متاسفانه لپ تاپمو بردم یجا که فقط یه رمزش و باز کنند! از کار و زندگیمم افتادم ... چقدر خوبه که مرحله به مرحله این روش بازیابی پسوورد ویندوز 10 با فلش رو توضیح دادین! کلا وقتی رمز ویندوز 10 رو یادتون بره آخرِ مشقت و سختیه! خوبه بلد باشن هر کسی که با این ویندوز کار می‌کنن 👌🏽
avatar
.
24 مرداد 1401، 22:59
پاسخ
0
0
فراموش کردن پسورد ویندوز ینی دردسر ولی خوبیش اینه که اگه از یه اکانت مایکروسافت استفاده کنیم دیگه ریست کردن پسورد خیلی کار راحتیه وگرنه یه فراموشی ساده کلی میتونه مشکل ایجاد کنه با این حال استفاده از دیسک بازیابی رمز ورود در ویندوز 10 میتونه مشکلو حل کنه فراموش كردن پسورد لپ تاپ ایسوس ویندوز 10 هم با استفاده از این مقاله و راهکار هاش حل میشه .
avatar
مبینا
.
23 مرداد 1401، 22:56
پاسخ
0
0
خیلی وقتا بخاطر کنجکاوی بعضی افراد رمزایی میذاریم که آخرش خودمون فراموش میکنیم ،روش های بازیابی رمز ویندوز ۱۰ به طور کامل توی این مقاله بود، بهتر است "ویندوز 10 اورجینال مایکروسافت لایسنس" اصلی استفاده کنیم ، چون مورد های رایگان کرک شده بعدها سر آپدیت به مشکل برمیخورند و پشتیبانی هم ندارن.و برای ادارات و شرکت های بزرگ که امنیت دستگاه و اطلاعات براشون خیلی اهمیت داره ،حتما باید از نسخه اصلی استفاده کنن که شامل پشتیبانی بشه و فایلاشون حذف نشه،.
avatar
یسنا
.
22 مرداد 1401، 22:59
پاسخ
0
0
آدم میخواد یه رمزی بذاره که کوتاه و ساده باشه یادش بمونه از یه طرف هم میخاد یه چیز سخت و غیرقابل حدس بذاره که کسی نتونه به لپتاپش دست بزنه یا هکش کنه، من در نهایت نمی دونم چه فکری کردم با خودم و این اعتماد به حافظم رو از کجا آوردم که برداشتم یه رمز عجیب غریب برای لپتاپم گذاشتم و الانم به فراموش كردن پسورد لپ تاپ لنوو ویندوز 10 دچار شدم. خدا شما عزیزان رو خیر بده که وقتی به مشکل برمیخوری و باید به فکر چاره باشی همیشه با آموزش های جامتون راه حل مشکلات را در اختیار ما قرار می دید.
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها