آموزش تکنیک های بازی مافیا ؛ چطور برنده بازی مافیا باشیم؟

آموزش تکنیک های بازی مافیا ؛ چطور برنده بازی مافیا باشیم؟
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در این مطلب برای شما آموزش تکنیک های بازی مافیا و همچنین روش های برنده شدن در بازی مافیا را شرح خواهیم داد. اگر می خواهید بدانید که چطور در بازی مافیا برنده شویم و راه های برنده شده در بازی مافیا را بیاموزید با پلازا همراه باشید.

بازی استدلالی مافیا پر از منطق و داده‌های ریز و در عین حال مهم است. اما چطور تکنیک های بازی مافیا را یاد بگیریم و در این بازی برنده شویم؟ بعضی از والدین چندان با یادگیری تکنیک های بازی مافیا موافق نیستند. آن‌ها بر این باورند که عزیزانشان با انجام این بازی دروغگویی را تمرین می‌کنند و معتقدند بازی مافیا برای فرزندانشان، سرگرمی مناسبی نیست. اما پژوهش‌ها در این زمینه نشان می‌دهد که این فرضیه به هیچ عنوان صحت ندارد. بازیکن‌های مافیا در هنگام انجام این بازی، اصول مربوط به زبان بدن را یاد می‌گیرند.

آن‌ها تمرین می‌کنند تا راست را از غلط و دروغگویی را از صداقت تشخیص دهند. تمیز دادن صداقت و راستگویی از دروغ و نیرنگ، کار بسیار سختی است و ما در بازی مافیا تمرین می‌کنیم تا این کار را به نحو احسن انجام دهیم.

در این مطلب قصد داریم مهم‌ترین ترفندها و تکنیک های بازی مافیا برای یک بازیکن حرفه‌ای را برای برنده شدن در این بازی استدلالی جذاب، با شما به اشتراک بگذاریم. در ادامه این مقاله از پلازا با ما همراه باشید. در ادامه قصد داریم به یکسری تیریک های بازی مافیا اشاره داشته باشیم که با دانستن آنها میتوانید سطح دانش خود در این زمینه را به طرز حرفه ای افزایش دهید. لازم به ذکر است بدانید که مافیا یک بازی گروهی بوده که ابتدا باید شخصیت های حاظر را بررسی و سپس بدنبال استفاده از تیریک ها باشید.

در ادامه می‌خوانید:

قوانین بازی مافیا | چگونه در بازی مافیا صحبت کنیم

بازی مافیا بین دو گروه مافیا (گروهی با تعداد نفرات کمتر که یکدیگر را می‌شناسند و آگاه هستند) و گروه شهروندان (گروهی با تعداد نفرات بیشتر که یکدیگر را نمی‌شناسند و کاملاً نا آگاه هستند) در دو فاز شب و روز انجام می‌شود. گروه مافیا باید در فاز شب، یکی از شهروندها را انتخاب کرده و ترور کنند. این گروه روزها هم بیکار نمی‌مانند و در تلاش خواهند بود تا سایر شهروندان را برای اعدام یکی دیگر از شهروندان، قانع کنند.

گروه شهروندان هم باید با کمک هم و با استفاده از استدلال‌های درست، مافیا را شناسایی کنند. در انتها اگر همه اعضای گروه مافیا اعدام شوند، گروه شهروندان پیروز خواهند شد و اگر تعداد اعضای گروه شهروندان با اعضای گروه مافیا برابر شوند، بازی به نفع تیم مافیا تمام می‌شود.

مافیا بازی استدلال‌هاست. داستان این بازی، جریان شهری است که توسط یک هدایت کننده که به او لرد، راوی یا گاهی گاد می‌گویند، مدیریت و روایت می‌شود. طبیعتاً این شهر، قوانین مختص به خودش را دارد و ممکن است در نگاه اول کمی سخت و پیچیده به نظر برسد. اما با چند بار بازی کردن، خیلی زود همه چیز را خواهید آموخت و به قوانین این شهر مسلط خواهید شد. در این بین نقش‌های زیادی وجود دارند که هر کدام از آن‌ها می‌توانند به تیم خود کمک کنند. اگر مایلید بیشتر در مورد این بازی و انواع نقش‌های آن بدانید، حتما این مقاله را مطالعه کنید.

چطور در بازی مافیا برنده شویم؟

تکنیکهای بازی مافیا

در حقیقت برای یک بازیکن مافیا، لذت بردن از خود بازی، خیلی بیشتر از برد یا باخت اهمیت دارد. نبرد بین خیر و شر، تقابل قدرت ذهن، فن بیان و رفتار شناسی بین افراد حرفه‌ای و کار بلد، واقعا دیدنی است. اما اگر برنده شدن در بازی مافیا اهمیت زیادی برای شما دارد، باید بدانید که مهم‌ترین رمز موفقیت و پیروزی در این بازی، مانند اغلب بازی‌های دیگر، تجربه است. در ادامه پیشنهاد میشود جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه در بازی مافیا صحبت کنیم باما همراه باشید.

برای برنده شدن در مافیا ابتدا باید بدنبال آن باشید که بدانید چگونه در بازی مافیا مافیا را تشخیص دهیم. با دانستن این موضوع رفته رفته میتوانید اشخاصی که در بازی علیه شهر در حال دسیسه چینی هستند را شناسایی و در زمان مقرر بدنبال حذف آنها از بازی باشید. البته در این میان باید نظر شهروندان را به سمت خود جلب نمائید تا بتوانید با نظر سایر دوستان نیز به سراغ اخراج مافیا از بازی بروید. در این زمینه موارد بسیاری نقش خواهد داشت که از اصلی ترین آنها میتوان به نحو صحبت شما در طول بازی اشاره داشت. در ادامه این مقاله میتوانید به اطلاعات خوبی در این زمینه دسترسی داشته باشید.

شما باید آنقدر بازی کنید تا با انواع استراتژی‌ها و سناریوهای متعدد بازی مافیا آشنا شوید. اما تنها آشنایی با این سناریوها و دانستن انواع تاکتیک های بازی مافیا کافی نیست. شما باید بتوانید سناریو سازی کرده و تیمتان را هدایت کنید. باید بتوانید سناریوی تیم مقابل را تشخیص داده و در کسری از ثانیه واکنش نشان دهید. اگر چندان حرفه‌ای نیستید، پیشنهاد می‌شود به عنوان یک بازیکن تازه کار، برد و باخت را فراموش کنید. وقت برای پیروزی‌های متعدد زیاد است و فعلا تا زمانی که به انواع استراتژی‌های مختلف مسلط شوید، نباید زیاد به بردن یا باختن اهمیت بدهید. سعی کنید بیشتر بازی کرده، تجربه کسب کنید و بیشتر یاد بگیرید.

ترفندها و تکنیک های بازی مافیا

برای حرفه‌ای شدن در این بازی باید به برخی از مهم‌ترین تکنیک های بازی مافیا که بازیکن‌های حرفه‌ای رعایت می‌کنند، دقت کنید. در ادامه این بخش به چند مورد از این تکنیک‌ها اشاره خواهیم کرد. رعایت این موارد، اگرچه ممکن است ساده به نظر برسد، اما بسیار مهم و کاربردی خواهد بود.

تکنیک های بازی شب مافیا را زمانی باید یاد بگیرید که قصد دارید در تیم مافیا نقش آفرینی کنید. یکی از راههایی که میتوانید خود را شهروند نشان دهید زمانی است که بعد از تیراندازی خود دقیقا زمانی که دکتر تصمیم دارد یک شخص را نجات دهد با اینکه چشمان شما بسته است انگشت را روی خودتان بگیرید تا دکتر فکر کند که شما یک شهروند هستید. اگر دکتر درتیررس شما نباشد میتواند به این فکر کند که شما یک شهروند بوده اید پس به همین دلیل تقاضای نجات را کرده اید که این تکنیک در اوایل محبوبیت بازی مافیا به شدت کارآمد بوده است که بسبته به قوانین راوی میتوانید از آن استفاده کنید. هرچند پیشنهاد میشود که این تکنیک را هرشب بکار نگیرید. در ادامه مقاله چگونه در بازی مافیا صحبت کنیم باما همراه باشید.

تقلب در بازی مافیا مانند نفس کشیدن میتواند رخ دهد که در این میان راوی باید روی شخصیت ها مدیریت داشته باشد تا در طول شبانه روز حق کسی خورده نشود. اگر از یک راوی خوب برخوردار باشید قطعا روند بازی به شکل خوبی پیش خواهد رفت که با خیال آسوده میتوانید مدت زمان مشخصی را به صحبت کردن بپردازید و در زمان درست بدنبال دفاع و یا اتهام زدن باشید. اما اگر راوی خوبی ندارید و شهروند نیز هستید باید فاتحه شهر را بخوانید زیرا متحد کردن شهروندان در این زمینه کار دشواری خواهد بود که اگر بتوانید از پس اینکار بربیایید شما یک مافیا باز حرفه ای هستید.

مطالعه در مورد رفتارشناسی و زبان بدن | ترفندهای بازی مافیا

مطالعه بیشتر در مورد رفتار شناسی و زبان بدن، می‌تواند مهم‌ترین و اصلی‌ترین نقطه شروع باشد. برای حرفه‌ای شدن در بازی مافیا باید به تکنیک‌های زبان بدن هم درست به همان اندازه که به قوانین بازی، انواع استراتژی‌های آن و همینطور انواع تکنیک های بازی مافیا اهمیت می‌دهید، اشراف داشته باشید. اگر بدنبال کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونه در بازی مافیا صحبت کنیم هستید باما همراه باشید.

یادگیری اصطلاحات بازی مافیا | ترفندهای بازی مافیا

اصطلاح‌های مخصوص بازی مافیا را به خوبی یاد بگیرید و از آن‌ها در بازی استفاده کنید. استفاده از این اصطلاح‌ها، اعتماد به نفس شما را افزایش می‌بخشد. برخی از این اصطلاح‌ها عبارتند از:

 • تارگت: اتهام زدن
 • تارگت بک: اتهام متقابل به کسی که به شما اتهام زده
 • موج سواری: زمانی که یک یا چند بازیکن بعد از صحبت یکی از بازیکن‌ها، علیرغم نظر خود با صحبت‌های ذکر شده موافقت کرده و به آن شاخ و بال هم می‌دهند، اصطلاحا گفته می‌شود شخص در حال موج سواری است.
 • تبر زدن: اصطلاحا به شهروندی گفته می‌شود که با بازی اشتباهش، به اعدام شهروندان کمک می‌کند.
 • گره بازی: وقتی که بین چند بازیکن ابهام غیر قابل تشخیصی ایجاد می‌شود
 • لایک و دیس لایک: تایید و عدم تایید
 • نایت ویژن: زمانی که چشم‌های یکی از بازیکن‌ها، چه سهوا و چه عمدا و به قصد تقلب در فاز شب باز بوده باشد، اصطلاحا گفته می‌شود نایت ویژن زده است.
 • نوب: بازیکن بی تجربه و ناوارد
 • اکت شب: هر صدا و یا حرکتی که در فاز شب از بازیکن‌ها دریافت شود
 • نو لینچ: زمانی که در فاز روز و در زمان رای گیری، کسی کشته نشود
 • پوش کردن: پوش کردن یا هدایت مافیایی به زمانی گفته می‌شود که یکی از شهروندان در فاز روز چند اتهام دریافت کند و مافیا از این شرایط سوء استفاده کرده و سعی کند آن شهروند را در همان فاز روز از بازی خارج کند.
 • سیو کردن یا هیل دادن: شفا یا نجات

در ادامه مقاله چگونه در بازی مافیا صحبت کنیم باما همراه باشید.

با دانستن تیکه های سنگین در بازی مافیا میتوانید تمرکز و توان گفتگو را از برخی افراد بگیرید که این مورد بستگی به شما خواهد داشت که مهارت شما در این بازی چه اندازه بوده است. ناگفته نماند که در توضیحات فوق به تمامی کلمات یا اصطلاحاتی که ممکن است در طول بازی با آنها مواجه شوید اشاره شد. اگر احساس میکنید که کلمه دیگری جامانده و یا به آن اشاره درستی نشده است میتوانید آنرا در بخش نظرات برای ما ارسال کنید تا در بروزرسانی های بعد در این مقاله قرار گیرد. همچنین پیشنهاد میشود نظر خود را در مورد این بازی گروهی بیان کنید.

تکنیکهای بازی مافیا

کسب تجربه | ترفندهای بازی مافیا

تجربه در هر کاری مهم است. بنابراین تا جایی که امکان دارد، بیشتر بازی کنید. این روزها با پیدایش کافه بازی‌ها، انواع خانه‌های بازی و حتی کافی شاپ‌هایی که رویدادهای مافیا برگزار می‌کنند، در شهرهای مختلف پیدا کردن جمع‌های مافیا باز، کار سختی نیست. هر چقدر به تعداد دفعات بیشتر و با افراد مختلفی بازی کنید، بیشتر پیشرفت خواهید داشت. هر چقدر بیشتر تجربه داشته باشید، حرفه‌ای‌تر می‌شوید و آموزه‌هایتان در بازی مافیا بیشتر و بیشتر در زندگی شخصی به کمکتان می‌آید.

برای اینکه بدانید چگونه در بازی مافیا حرفه ای شویم باما همراه باشید. مافیا یک بازی گروهی بوده که در آن تجربه نقش بسزایی داشته است و این مورد میتواند به شما در زمینه های مختلفی کمک نماید. اگر احساس میکنید که در این بازی مهارت دارید پیشنهاد میشود که وارد گروه های حرفه ای نشوید زیرا بطور ناگهانی یک تکیه کلام سنگین به شما وارد میشود که این مورد سبب خشمگین شدنتان خواهد شد. در همین زمینه میتوانید بازی را از گروه های ساده و کوچک و آغاز کنید که در این میان رفته رفته میتوانید رشد و ترقی نمائید.

تماشای بازی حرفه ای ها | ترفندهای بازی مافیا

تماشای بازی بازیکنان قدرتمند به حرفه‌ای شدن در بازی مافیا کمک می‌کند. خودتان را جای شهروندان ساده بازی بگذارید. با دستور لرد، همراه با شهروندان چشم‌هایتان را ببندید و همراه با آن‌ها بیدار شوید. ببینید که آیا با توجه به صحبت‌ها و کشته‌های شب، می‌توانید مافیاهای بازی را به درستی حدس بزنید؟ به صحبت‌ها به خوبی گوش کنید، از اشتباهات بازیکنان درس بگیرید و سعی کنید تکنیک‌های بازیکن‌های مختلف را هم در طول بازی یاد بگیرید.

برای یادگیری آموزش فکت اوردن در بازی مافیا میتوانید از دروغ نیز استفاده کنید که این مورد بیشتر برای اشخاصی که در گروه مافیا حضور دارند رواج داشته است. احساس کنید که شما یک مافیا و حتی رئیس مافیا هستید که یک شهروند به هویت شما پی برده است. اکنون راهی جز شارلاتان بازی و دروغ ندارید که بتوانید خود را از این مخمصه نجات دهید. برای اینکار میتوانید خودزنی نیز کنید که اگر بتوانید یک مافیا که نظرات بیشتری روی مافیایی بودن آن متمرکز است را مقصر بدانید میتوانید در روز بعد خود را از این موضوع تبرعه کنید و نقش سفید به خود بگیرید. این مبحث بسته به بازیکنان دیگر نیز خواهد داشت که در چه سطح و اندازه ای قرار دارند.

با حرفه ای ها بازی کنید | ترفندهای بازی مافیا

با بازیکنان حرفه‌ای‌تری که در طول بازی از سناریوهای بیشتری استفاده می‌کنند، بازی کنید. بازیکنان حرفه‌ای در لحظه، سناریو می‌چینند و با تجزیه و تحلیل دقیق، به سرعت و به درستی واکنش نشان داده و بازی را به نفع تیم خود هدایت می‌کنند. می‌توانید از این بازیکنان چیزهای زیادی بیاموزید و سطح بازی‌تان را ارتقا دهید.

در میان بهترین ترفند های بازی مافیا بدنیست بدانید گاهی اوقات که نقش شما (زمانی که مافیا هستید) در حال لو رفتن است میتوانید به نیروهای خودی نیز اتهام بزنید. البته پیشنهاد میشود این مورد را زمانی انجام دهید که رئیس مافیا هستید زیرا با کشته شدن شما نیروهای شهروند از قدرت بیشتری برخوردار خواهند شد. در این شرایط میتوانید یک مافیای خودی که از دید شما ضعف دارد و با کوچک ترین اتهام ممکن است نقش خود را لو دهد را در تیررس قرار دهید و به او اتهامات واهی بزنید. با مافیا جلوه دادن یار خود میتوانید خود را یک شهروند سفید معرفی کنید که در این میان هم مسیر بودن با اکثریت نیز میتواند سبب حضور طولانی شما در بازی شود.

تکنیک های حرفه ای بازی مافیا

مافیای ترسو نباشید | ترفندهای بازی مافیا

در بازی مافیا همه چیز با حدس و گمان شروع می‌شود. حدسیات و تارگت‌های بی دلیل، باعث می‌شود بازیکنان بیشتر صحبت کنند و سایر بازیکنان از بین حرف‌هایشان، به نکته‌های ریز اما مهم برسند. اعضای تیم مافیا در بین تازه کارها عموما ترسو هستند. آن‌ها کمتر جرات تارگت زدن پیدا می‌کنند و سعی می‌کنند کمتر صحبت کنند و به اصطلاح بی دغدغه گوشه‌ای نشسته و ماستشان را بخورند.

مافیاهای ترسو، از ترس شناسایی شدن، شهروندان قوی را ترور می‌کنند تا شناسایی نشوند. اما حرفه‌ای‌تر‌ها بیشتر حرف می‌زنند، سناریو می‌چینند و برایش استدلال می‌آورند، حقه‌های مافیایی می‌زنند و در نهایت شهروندان را اسیر حقه‌های خودشان می‌کنند. اگر می‌خواهید به یک بازیکن مافیای حرفه‌ای تبدیل شوید، پیشنهاد می‌شود از مافیای ترسو بودن پرهیز کنید و بازیکنان قوی در تیم رقیب را نه در فاز شب، بلکه در فاز روز اعدام کنید. به این صورت در شرایط سخت، چیزهای بیشتری یاد می‌گیرید و بازی حرفه‌ای‌تر و جذاب‌تری ارائه می‌دهید.

اگر تصمیم دارید به یک تکنیک تشخیص مافیا در بازی مافیا دست پیدا کنید که بتواند شمارا در بسیاری از بازی های گروهی سربلند کند پیشنهاد میشود که تمرکز خود را افزایش دهید و ترسو پیش نروید. ترس میتواند قدرت تلفظ و کلام را از شما بگیرد که در بازی مافیا بدلیل گروهی بودن و نگاه تمامی شخصیت ها به شما میتواند حرکات بدنتان را ناگهان تغییر دهد که با یک اشتباه کوچک میتوانید مهری بر مافیا بودن خود بزنید. در این زمینه با افزایش قدرت کلام و نشان ندادن ترس میتوانید به اشخاصی که مدنظر دارید اتهام بزنید و بدنبال سفید نشان دادن خود باشید. البته این موضوع همیشه پاسخگو نخواهد بود زیرا در جمع های حرفه ای نباید این کار را انجام دهید که این مورد سبب لو رفتن شخصیت شما خواهد شد.

با افراد مختلف بازی کنید | ترفندهای بازی مافیا

خود را به بازی کردن با یک گروه، محدود نکنید. بعد از اینکه به قوانین بازی مسلط شدید، سعی کنید با گروه‌های مختلفی آشنا شده و با آن‌ها بازی کنید. این کار، به طور چشمگیری باعث افزایش پیشرفت شما در بازی خواهد شد. نظر خود را در مورد چگونه در بازی مافیا صحبت کنیم باما در میان بگذارید.

تحلیل بازی های قبلی | ترفندهای بازی مافیا

پس از پایان هر بازی، در مورد آن به خوبی فکر کرده و آن را تجزیه و تحلیل کنید. سعی کنید با سایر بازیکنان در مورد بازی صحبت کرده و نقاط ضعف و قوت خود در آن بازی را پیدا کنید.

فکر می‌کنید تا چه حدی می‌توانید متوجه دروغگویی‌های اطرافیانتان شوید؟ مافیا یک بازی منطقی و پر از استدلال است که میزان مهارت‌های ارتباطی افراد را افزایش می‌بخشد. این بازی کمک می‌کند بتوانید راست را از دروغ تشخیص دهید، قانع کننده صحبت کنید و حتی در موارد مورد نیاز به یک فرد حیله‌گر تبدیل شده و به راحتی کسی را فریب دهید. اصلی ترین تكنيك هاي بازي مافيا تاکنون برای شما عزیزان معرفی شد که در این زمینه اگر از تکنیک جدیدی برخوردار هستید که میتواند به مافیا در بازی مافیا کمک نماید پیشنهاد میشود آنرا برای ما ارسال کنید تا سایر کاربران نیز امکان استفاده از انرا داشته باشند.

[yop_poll id=”6″]

سخن پایانی

مقاله با محوریت چگونه در بازی مافیا صحبت کنیم در اختیار شما عزیزان قرار گرفت که در این زمینه میتوانید به اطلاعات خوبی از بازی مافیا دسترسی داشته باشید. شما عزیزان میتوانید نظرات خود را در مورد چگونه در بازی مافیا صحبت کنیم باما در میان بگذارید. در این مقاله به چند نکته و تکنیک برای پیشرفت و حرفه‌ای شدن در بازی مافیا اشاره کردیم. با رعایت این چند مورد از تکنیک های حرفه ای بازی مافیا، می‌توانید قدم‌های ابتدایی و اصلی در جهت حرفه‌ای‌تر شدن در این بازی مهیج را بردارید. شما کدام یک از تکنیک های بازی مافیا را می‌شناسید؟ چه نکاتی برای رشد و پیشرفت بیشتر بازیکنان سراغ دارید؟ حتما این تکنیک‌ها را با ما و بقیه دوستداران بازی مافیا به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران19 دیدگاه
avatar
راضیه
.
20 مرداد 1401، 19:00
پاسخ
0
0
به نظرم مهمترین اصل تو بازی مافیا تجربه و تکرار بازیه ،کلا تو هر زمینه ای که بخوایم برنده باشیم باید تجربه کسب کنیم چه برسه به این بازی که همه میخوان نقش خودشونو مخفی کنن. این مقاله به طور کامل در مورد اینکه چگونه در بازی مافیا مافیا را تشخیص دهیم توضیح کامل داده بود . از نظر من در بازی مافیا، شواهد قابل تمرکز برای تشخیص مافیا کم نیست. رایج‌ترین تکنیک‌ها برای این کار توجه به زبان بدن (body language)، زبان چهره (face language)، اکت شب، ارتباط چشمی بین بازیکنانست.ولی بازیکنانی که زیاد مافیا بازی کردن، می‌ دونن که همینا هم باز گمراه کنندست و باعث تبرزنی میشه .. مثلا ممکنه تکان دادن پای یک بازیکن را نشانه استرس او بدانیم و به او تارگت بزنیم و پس از حذف، مشخص بشه این کار، صرفا عادت او بوده . یکی از بهترین راه‌های شناخت و تشخیص مافیا ، اصل تناقض است. تناقض داخلی گفتار و تناقص گفتار و رفتار
avatar
محمد
.
19 مرداد 1401، 21:38
پاسخ
0
1
بنظرم مهم ترین مسئله تو بازی مافیا تجربه کسب کردنه هرچند فن بیان و روان شناسی بدن هم خیلی موثره اما تا زمانی که چندین بار بازی نکردی و تو موقعیت اای مختلف قرار نگرفتی نمیتونی حرفه ای بازی کنی فکت های بازی مافیا رو بدونی بعدش باید یاد بگیری چطور استدلال بیاری و طرفت رو قانع کنی مهم برد و باخت نیس بازی مافیا خیلی لذت بخشه و اینکه بخوایم بگیم تمرین دروغگوییه و یا ممکنه رو بچه ها تاثیر بذاره رو من قبول ندارم اتفاقا فک میکنم اونا یاد میگیرن که گول نخورن و راست و از دروغ تشخیص بدن ادما یاد میگیرن نظم ذهنی داشته باشن و حرف های ضد و نقیض نزنن .
avatar
سینا
.
18 مرداد 1401، 21:25
پاسخ
0
0
این روز ها که بازی مافیا معروف و معروف تر میشه خیلی مهمه که تکنیک هایی رو یاد بگیری تا هم بیشتر از بازی لذت ببری هم احتمال بردت رو نسبت به باختت بیشتر کنی. هر دفعه که این بازی رو می کنی یه تجربه جدیده که باید با ذهن بسپریش تا کم کم با تمام استراتژی ها و سناریو ها و تیکه های سنگین در بازی مافیا آشنا بشی. این بازی خیلی تمرین خوبی برای درک بهتر زبان بدن هشتش و این که می فهمی همه چیز فقط به حرف نیست و باید لایه های زیرین رفتار یه فرد رو کند و کاو کنی تا به حقیقت عملش برسی.
avatar
فاطمه
.
11 مرداد 1401، 21:46
پاسخ
0
0
بر خلاف اینکه میگن بازی مافیا اساس درستی نداره اما من فکر میکنم این بازی تمرین به کار گرفتن زبان بدنه ، حتی تو صدا و سیما هم پخش میشه. فقط اونجایی مشکل دارم که وقتی مافیا میشم نمیدونم چطور رفتار کنم که مشخص نباشه مافیا هستم و فک میکنم مشکل همه ما اینه که نمیدونیم چگونه در بازی مافیا صحبت کنیم در این مقاله چند تکنیک بازی مافیا رو خوندم و فکر میکنم که موثر باشه .
avatar
طاها
.
01 مرداد 1401، 15:14
پاسخ
0
0
اگه کسی رو ندارید باهاش مافیا بازی کنید بازی های دهات ایران مافیا مافیا در شهر و لیگ مافیا رو پیشنهاد میدم
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401